Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-07-20 08:35:33

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) AllTheBest válasza janaman01 (#500) üzenetére


AllTheBest
senior tag

És utánvéttel is lehet ott rendelni?

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#503) janaman01 válasza AllTheBest (#501) üzenetére


janaman01
addikt

szerintem nem...pay pal...az bőven elég :) elég segitőkészek..minden kérésemre válaszoltak hétvégén is...és mindig megkérdezték hogy megfelel e és még igy is küldjék e a telót...eu s szállitást választottam , itt még rájön a szállitási költség de még mindig olcsóbban jövök ki mintha kináól rendelném és leáfáznák...na meg hamarabb is van..290dodo 32 gb os eus ..flip tok, fólia , üvegfólia benne..az alis chigon tol is kb ennyi lenne fedexel..

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#504) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Meg tudja nekem mondani valaki, hogy a 16GB-os tárhellyel rendelkező változatnak mekkora szabadon felhasználható tárhelye van az OS mellett? Törpölök, hogy mennyire érné meg jobban a 32GB-os a 16GB-ossal szemben. Affene Meizu, miért nem tettél az m1 note-ba microSD foglalatot?! :W

(#505) robi1979 válasza janaman01 (#503) üzenetére


robi1979
aktív tag

Mit vettél? Érdekes a xiaomiforsale készlete, mindegyik m1 note OUT OF STOCK, viszont mindegyik kosárba rakható, illetve fizethető még így is. Lehet hogy csak hibás a készlet kijelzésük az oldalon, de elképzelhető hogy fizikailag van raktáron nálunk ebben az árban az EU warehouseban? Lesz még ebből vajon ilyen áron IN STOCK kijelzéssel?

(#506) rasky válasza robi1979 (#505) üzenetére


rasky
senior tag

Azért mert előrendelhető és amint készleten van (in stock), feldolgozzák és postázzák. Így volt most nekem is.

(#507) AllTheBest válasza robi1979 (#505) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Írtam nekik emiatt, még nem válaszoltak

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#508) hunaqua válasza robi1979 (#505) üzenetére


hunaqua
addikt

Azért is fogy el hamar.Folyamatosan lehet rendelni,és amikor beérkezik a szállítmány akkor már alig van "szabad" telefon.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#509) janaman01 válasza robi1979 (#505) üzenetére


janaman01
addikt

m1 note 32 gb kék :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#510) robi1979 válasza hunaqua (#508) üzenetére


robi1979
aktív tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ francba! Most nézem hogy a 32GB-s fehéret már így sem engedi kosárba rakni! :((

(#511) Goose-T válasza robi1979 (#510) üzenetére


Goose-T
veterán

Hehe, nekem már van egy olyan, de nem adom! ;]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#512) motoflug


motoflug
őstag

Van aki esetleg S4-ről/G2-ről, vagy valami A-brandes korábbi csúcskészülékről jött? Összevetés miatt érdekelne. :R

(#513) Goose-T


Goose-T
veterán

Elvileg holnap jön a 4.2.0.5-ös Flyme frissítés. Ne kérdezzétek, mi lesz benne, még nem írták sehol.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#514) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Most válaszoltak, holnaptól lesz megint xiaomisale-n meizu m1 note

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#515) purpledonkey válasza AllTheBest (#514) üzenetére


purpledonkey
tag

Köszi! Fádítsd csak a szívem, leghamarabb 2 hét múlva tudok rendelni :O :DDD

(#516) robi1979 válasza AllTheBest (#514) üzenetére


robi1979
aktív tag

Mármint 32gb-s vagy 16gb-s?

(#517) AllTheBest válasza robi1979 (#516) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Azt nem írták, reméljük mind2

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#518) Matutitu


Matutitu
csendes tag

Most is van in stock a xiaomiforsale-n! :)

(#519) AllTheBest válasza purpledonkey (#515) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Nyugi, én is csak jövő héten tudom megrendelni :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#520) cinemazealot válasza cinemazealot (#504) üzenetére


cinemazealot
addikt

Fiúk-lányok, valaki meg tudná írni, hogy induláskor kb. mennyi szabad tárhely van az OS mellett és mennyi szabad memória használható a 2 GB RAM-ból?

(#521) 5423r válasza motoflug (#512) üzenetére


5423r
tag

Szia.

Nekem előtte volt LG G2, és van Lenovo Vibe Z2 Pro (csak szervizben áll). Azok után ezzel is elégedett vagyok, bár ennek ellenére majd visszatérek a Z2 Pro-ra.
Ha az érdekel, szerintem nem fogsz hiányosságot érezni "A" brand után, jól összerakott gép, jó hardverrel és szoftverrel.

(#522) Lampard19 válasza cinemazealot (#520) üzenetére


Lampard19
tag

11.13gb szabad tárhely és 1.3gb ram.

[ Szerkesztve ]

(#523) AllTheBest válasza motoflug (#512) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Én épp most fogok ilyen meizu-t venni( pár hónapig nyúztam egy G2-t, de a mindennapi küzdelmek között súlyosan megsérült, így meg kellett tőle válnom) A tesztek meg a vélemények alapján jó utódja lesz nálam a meizu :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#524) cinemazealot válasza Lampard19 (#522) üzenetére


cinemazealot
addikt

Köszi szépen! :R

(#525) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Xiaomiforsale-ről fehér 16 gigás megrendelve! :D

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#526) janaman01 válasza AllTheBest (#523) üzenetére


janaman01
addikt

hát nekem is most egy jiayu s3 van...ha intéződik végre a gari, és meglesz..nem tudom mi lesz a vége , ugyanis a jiayu tudja a vidéki 4g 800 at is...igazából csak az hiányozna....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#527) monti0222w válasza janaman01 (#526) üzenetére


monti0222w
addikt

Akkor ezek szerint nem olyan jó a Jiayu S3, ha eljönnél tőle?

[ Szerkesztve ]

(#528) AllTheBest válasza janaman01 (#526) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Én nem használok egyáltalán 4g-t, szóval nekem ez nem lényeg a vásárlásnál :) Épp most adtam el a Sony Z-met, szóval várom, hogy jöjjön a futár a note-tal, mert addig egy samsung galaxy s plus-t kell használnom... :(

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#529) Unsign válasza AllTheBest (#525) üzenetére


Unsign
tag

Szintén ;)

[ Szerkesztve ]

(#530) rasky válasza monti0222w (#527) üzenetére


rasky
senior tag

Jiayu S3 egy jó telefon, csak arra nem jó, amire leginkább való, telefonálásra...

[ Szerkesztve ]

(#531) monti0222w válasza rasky (#530) üzenetére


monti0222w
addikt

Meg ahogy olvasgatom a fényképező része sem a legjobb, és még finoman fogalmaztam! :D

(#532) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Szerintem lassan nem ártana majd összedobni egy kis összefoglalót ennek a topic-nak, hogy a hozzám hasonlóan frissen idekerülteknek ne kelljen ugyan azokat a kérdéseket feltenni:)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#533) janaman01 válasza monti0222w (#531) üzenetére


janaman01
addikt

a blogomban vannak fotók....azzal nincs gond szerintem mostmár, igazából meglepő módon jönnek hozzá a frissitések ( azt gondoltam hogy 1 lesz azt csokolom :) de nem..

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#534) monti0222w válasza janaman01 (#533) üzenetére


monti0222w
addikt

Tudom olvastam a blogod, a fényképező és telefonálási hang, ami elriasztott tőle! :)

(#535) janaman01 válasza monti0222w (#534) üzenetére


janaman01
addikt

nos...most a beszédhangszóró miatt lesz garis...no comment( de most legalább élesben is össze tudom hasonlitani a két vasat :)

meg ugye azt lehet romozni...a color és a flyme os a legjobbak rá :) de a flyme al csinál a legjobb videókat

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#536) monti0222w válasza janaman01 (#535) üzenetére


monti0222w
addikt

Elephone 7000-ről tudsz valamit?

(#537) janaman01 válasza monti0222w (#536) üzenetére


janaman01
addikt

arról , nem viszont a 6000 re azt mondják egész türhetö a gps t leszámitva...nem merek belevágni az elephone ba, de ahogy látom már tök mindegy...pl a lenovo 70 nek a kameráját húzzák e páran...elkurvultak a kinaiak is..má bocs :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#538) monti0222w válasza janaman01 (#537) üzenetére


monti0222w
addikt

Igen, itt meg a rádió maradt ki, hogy ne legyen teljes a boldogság. :)

(#539) janaman01 válasza monti0222w (#538) üzenetére


janaman01
addikt

na igen nehogymá jó érezzük magunkat :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#540) motoflug válasza AllTheBest (#523) üzenetére


motoflug
őstag

Köszi a válaszokat!

Le tudná valaki fotózni egy másik -ismertebb- telefon mellett a méretei miatt? :R

(#541) AllTheBest válasza motoflug (#540) üzenetére


AllTheBest
senior tag

s5vs m1 note Itt egy s5 mellett van :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#542) motoflug válasza rasky (#506) üzenetére


motoflug
őstag

Hogy tudtál előrendelni? E-mailben?

AllTheBest: Köszi! :R

(#543) AllTheBest válasza motoflug (#542) üzenetére


AllTheBest
senior tag

M1 Note Mstmár van raktáron :) tudsz rendelni, de nekem e-mailben írták, hogy siessek, mert hamar kiürül a készlet és akkor megint csak előrendelni lehet :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#544) motoflug válasza AllTheBest (#543) üzenetére


motoflug
őstag

Én a 32-es nagytesóra gondoltam. :))

(#545) AllTheBest válasza motoflug (#544) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Ott van, hogy add to cart, ugyan úgy meg lehet venni, csak akkor küldik ha ismét van raktáron :) De a mai e-mail szerint:
Hi to Hungary!

Meizu will be available tomorrow, so hot news! please be qiuckly, becuase we have many fans of this version.

Have a nice day!

Szóóval elvileg holnap lesz fullos a készlet :)

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#546) robi1979 válasza AllTheBest (#545) üzenetére


robi1979
aktív tag

A 32gb-st még mindig nem lehet kosárba rakni... :( Mármint a fehéret....

[ Szerkesztve ]

(#547) AllTheBest válasza robi1979 (#546) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Azt most néztem én is. Szerintem érdemes megvárni a holnap délutánt ha csak nem olyan fontos a szín.(én ma 16-os fehéret rendeltem, ami szerencsére volt raktáron, így nem volt ilyen problémám)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#548) motoflug


motoflug
őstag

Egyre jobban megnyer a telefon, viszont nekem kellene a 32 GB. Hétvégén szemügyre veszek egy MX3-at, hogy milyen Flyme, aztán eldöntöm,hogy érdemes-e lecserélni az S4-et.

(#549) RGida85


RGida85
tag

Megjött a frissítés! Valaki feldobta már?

(#550) Lacika2013 válasza RGida85 (#549) üzenetére


Lacika2013
tag

hogy tudom eltüntetni a kínai appokat belőle?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.