Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-07-20 08:35:33

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Lampard19


Lampard19
tag

Akkor máris két lehetőség is van próbára, ezesetben akkor A-val próbáld :)

Én nem vagyok napi használója az egyébként kiváló telefonnak, úgyhogy nem tudom minden csínját bínját. :)

(#352) vampire17


vampire17
addikt

Par dolog akkor a betukrol, hogy mindenkinek tiszta legyen :)

Az "U", "A" "C", verziok a kinai belpiacos valtozatok.

Ezekbol ketto van. a WCDMA es a TD-SCDMA. Az "U" es az "A" WCDMA , a "C" pedig TD-SCDMA. Europaban WCDMA az elterjedt 3G szabvany, ha a fonti kollegatol vetted a telod, neked is ilyen van.

Az "U" es a "C" szolgaltatoi ROM-ok, megpakolva egy rakat folosleges app-al. Az "A" a "sima" ROM, ez a Meizu telok "fuggetlen" romja, par kinai app-al , de azok a meizu markettel siman torolhetoek.

Van ezen felul egy "I" jelu ROM is, ez a nemzetkozi verzio (ezek a telefonok tudnak 900mhz-es 3G-t is, ennyi a kulonbseg, ill, gyarilag van rajtuk google play)

Az "I" jelu egy kinai belpiacos telora sem megy fol.

Kb ennyi :)

[ Szerkesztve ]

(#353) motoflug válasza vampire17 (#352) üzenetére


motoflug
őstag

Azt lehet tudni,hogy a Xiaomishoprol melyik fajta szerezheto be?

(#354) farkassamu válasza Lampard19 (#349) üzenetére


farkassamu
csendes tag

Köszönöm mindenkinek sikerült megcsinálni! :))

(#355) vampire17 válasza motoflug (#353) üzenetére


vampire17
addikt

A kepek alapjan az "U" verzioju ROM van a telon, szoval kinai WCDMA, ami egyenerteku a nemzetkozi valtozattal, csak nincs 900mhz-es 4G, (videken hianyozhat) illetve a play aruhazat utolag kell telepiteni (2 perces muvelet)

Ui: Elozo hsz-emben elirtam, nem a 900 mhz-es 3G-t hanem a 900mhz-es 4G-t nem tamogatja az "U" es "A" verzioju telo!

Nekunk amugy abszolut nem hianyzik, a 3G boven elegendo amire a telefonon a net kell...

(#356) motoflug válasza vampire17 (#355) üzenetére


motoflug
őstag

Az nem erdekelne,most sem hasznalom,es boven megvagyok nelkule. (Inkabb a paypal hianya aggaszt.)

(#357) l miki


l miki
csendes tag

Sziasztok!
Látom linkeltétek már a xiaomiforsale-t([link]), de valaki ismeri jobban (tapasztalatok, megbízható-e, garancia érvényesítése, stb) ? Vagy van esetleg más EU-s raktárral rendelkező bolt, ahol ~230 dollárért 32gb-os m1 note kapható? Ti honnan rendeltétek,mennyiért?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#358) bigapu


bigapu
tag

sziasztok, előrebocsájtom amatőr vagyok, azt hol látom,hogy "U",vagy "A"vagy "C" köszi :)

mást lát a szem, és mást az ész, a látvány csalfa, és lépre mész

(#359) yuyizi válasza l miki (#357) üzenetére


yuyizi
tag

Erre én is kíváncsi lennék :K

Videó vágást és szerkesztést vállalok ! Flickr: https://www.flickr.com/photos/128935591@N02/

(#360) vampire17


vampire17
addikt

a rendszerfrissitesnel kiirja, h epp melyik verzio van a telodon :)

(#361) RGida85 válasza vampire17 (#352) üzenetére


RGida85
tag

Azt tudjuk pontosan hogy milyen appok lettek kiszedve az "A" féle romból? Abban benne van a Play Áruház? Vagy esetleg valahol egy leírás?

(#362) ÁrPi2 válasza vampire17 (#355) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Most akkor hadd konkretizáljam a kérdésemet :DD Az én kérdésem az, hogy az I verzójú készülék ,szóval az international Meizu-M1-Note vajon tudja-e
a B20 fdd-LTE sávot (4G) ami 800MHz (másmegközelitésben a hazai,vidéki telekom-telenor kooperativ LTE-t)?? :F

900MHz a 3G mobilnetre van tartva kizárólag Vodánál, a vidéki területein

(#363) vampire17 válasza RGida85 (#361) üzenetére


vampire17
addikt

RGida85: A play atuhaz nincs benne az "A" romban sem, de a meizu marketbol ket kattintassal telepitheto.

Itt leirjak. a "google installer"-t kell folrakni a meizu marketbol. [link]

ÁrPi2: Az "I" jelu en ugy tudom, tudja a 800mhz-es 4G-t. (de azert utana nezek)

[ Szerkesztve ]

(#364) cinemazealot


cinemazealot
addikt

(#365) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

További jó Meizuzást. Távoztam tőletek, remélem sok kedveteket lelitek a kis csoda telóban !!!
:R :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#366) Goose-T


Goose-T
veterán

Vettem én is egy ilyen telót, eddig nagyon tuti. Bár a Jiayu G4-em IPS-éhez képest elég fakó a képe, de majd megszokom. Most lakom be éppen, nemsokára megy fel a Flyme frissítés. A billentyűzet hibáját javították benne?

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#367) bigapu


bigapu
tag

sziasztok,nem tudok beregelni a Flyme—ra,tudna valaki segiteni?

mást lát a szem, és mást az ész, a látvány csalfa, és lépre mész

(#368) 5423r válasza bigapu (#367) üzenetére


5423r
tag

Hol akadtál el?

Nekem az ellenőrző emailben szereplő link nem stimmelt egy ideig, mindig valami szomorú fej fogadott, de végül notebook-on sikerült ami mobillal nem.

Szóval, ha mobilon próbálod az egészet érdemes áttérni valami nagy gépre.

(#369) bigapu válasza 5423r (#368) üzenetére


bigapu
tag

eleve nem is tudom,mert nem magyar,hogy hova mit kell beírni.ebben ha segítenétek :)

mást lát a szem, és mást az ész, a látvány csalfa, és lépre mész

(#370) 5423r válasza bigapu (#369) üzenetére


5423r
tag

Huhh, ebben most sajnos én nem tudok segíteni.

Az angol részeket saját tudásból, a többit a Chrome weboldal fordításának segítségével intéztem. Kicsit ugyan furán fordít, de ki lehet találni mindent, és végig tudsz menni rajta.

Szerintem próbáld meg azzal. Teljesen angol nyelven én se találtam meg,magyarul pedig végképp nem. Kis türelem kell csak hozzá.

(#371) motoflug


motoflug
őstag

Valaki meg tudná mondani, hogy MHL képes-e a telefon? :R

(#372) motoflug válasza motoflug (#371) üzenetére


motoflug
őstag

Kifutottam :((( :

Ez alapján az, valaki próbálta már esetleg?

(#373) Goose-T válasza Goose-T (#366) üzenetére


Goose-T
veterán

A billentyűzet hibáját nem javították, ezért felraktam a Google billentyűzetet, az teljesen jó.Ha esetleg valaki abba a problémába ütközne, hogy nem frissülnek az óra-widgetek, arra az a megoldás, hogy a Biztonság alkalmazásban a Jogosultságok menüpontban engedélyezni kell az Automatikus indítás jogosultságot a widgetnek.

Amúgy elég kevesen vannak még ebben a topikban, bár ha elkezdik itthon forgalmazni, biztos megszaporodnak majd a tulajok. Szerintem nagyon jó az ár-érték aránya ennek a készüléknek, biztos vagyok benne, hogy népszerű lesz. Kínai telefonok közül is csak a Jiayu S3 lehet a vetélytársa, a "hagyományos" márkák szerintem teljesen esélytelenek mellette.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#374) Lacika2013


Lacika2013
tag

Sziasztok,

Most készülök venni egy ilyen telefon.

Nyugtassatok meg,hogy jó a kamerája:)
Sokan írták,hogy egy kalap szar.
Egy xiaomi redmi note-t cserélnék egy ilyenre,annak viszont jó a kamerája.

Köszi

(#375) eladogeppc válasza Lacika2013 (#374) üzenetére


eladogeppc
veterán

Én kamera buzi vagyok, és szerintem a kamera elmarad a G2 kamerájától.
Szürkületben esélytelen 25-30fps-es videót felvenni, nem bírja a hátlapi szenzor. Az előlapi 5mpx-es viszont tökéletes videót csinál vak sötétben is.
Zajos képeket készít többnyire.
G2 ugyan ebben az árban van, nem sokkal kisebb, és ott minden rendben van.

Egyébként szép és jó telefon. Vigyázni kell melyik változatot veszed. A kínai változat ROMja szerintem katasztrófa. Tele fordítási hülyesegekkel, zavaróan sok benne a kínai katyvasz.

Nekem mindezek mellett tetszett, de ennyiért inkabb rohantam vissza a G2 höz.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#376) rasky válasza eladogeppc (#375) üzenetére


rasky
senior tag

Kínai változat? Mindegyik kínai :P Egyébként, csak ROM-ban különböző, vagy mi alapján lehet megállapítani?

A mintaképek nekem tetszettek, szóval nálam azzal nem lesz gond.

[ Szerkesztve ]

(#377) eladogeppc válasza rasky (#376) üzenetére


eladogeppc
veterán

ROM tekintetben gondoltam természetesen. :D

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#378) hunaqua válasza rasky (#376) üzenetére


hunaqua
addikt

...mikor érkezik? :)

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#379) rasky válasza hunaqua (#378) üzenetére


rasky
senior tag

Jövőhét talán, itt már jobb lesz az akku. :P

(#380) Goose-T válasza Lacika2013 (#374) üzenetére


Goose-T
veterán

Ugyanolyan szar (vagy jó, ahogy tetszik) a kamerája, mint a Redmi Note-nak, nincs lényeges különbség. Megfigyeltem, hogy az igényesebb, de még olcsó kínai telefonok (Xiaomi, Jiayu, Lenovo, Meizu márkák megfelelő modelljei, mondjuk 150-250$ közöttiek) mind ugyanazt a képminőséget hozzák, ha a "szabvány" 13 megapixeles érzékelő van bennük. Nagyjából ugyanazokat az érzékelőket kapják, a gyári képfeldolgozó szoftveren szerintem nem sokat változtatnak, szóval borítékolható az eredmény. A Meizunak annyi előnye van a többi telefonhoz képest, hogy kéttónusú dupla vakuja van.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#381) Atomcsirke válasza eladogeppc (#375) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Független G2 dual-SIM, 70 rugó körül? Holmerre?! Eddig még csak Mini-ben láttam dual-ost.

[ Szerkesztve ]

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#382) exorcis2


exorcis2
csendes tag

sziasztok. felvidékről írok és találtam egy oldalt, ahol a meizu mx3 le van árazva 180 eur-ra (május 31.ig, utánna ismét 300 eur lesz), az m1 note pedig 200 eur. melyiket éri jobban megvenni? illetve milyen ROM al?

(#383) motoflug válasza exorcis2 (#382) üzenetére


motoflug
őstag

Én a note-ot választanám, a 32gigás verziót. Az mennyibe kerülne?

(#384) exorcis2 válasza motoflug (#383) üzenetére


exorcis2
csendes tag

nincs 32 gb os sajnos :( de elvileg az MX3 volt a csúcskészülék egy éve igaz? esetleg valami összehasonlítás teszt vagy valami? nem igazán találok semmit és így dönteni sem tudok :( 120 eur al drágább akción kívül az MX3, de most 20 euróval olcsóbban hozzájutok az MX3 hoz, mint a note-hoz

nálunk ugyanezen a weboldalon van akcióba: [link] szerintem nagyon korrekt igaz? ingyenes házhozszállítás is jár hozzá

[ Szerkesztve ]

(#385) eladogeppc válasza Atomcsirke (#381) üzenetére


eladogeppc
veterán

Atomcsirke: A kamera volt kérdés, nem a dual sim. Ha valakinek fual sim kell, annak jo. Akinek nem kell, annak G2.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#386) zityi


zityi
csendes tag

Sziasztok!

Ma érkezett meg a Meizu M1 Note-om, amit a xiaomiforsale-ről rendeltem! Olcsó is volt, 2 nap alatt meg is jött, és miután leírtottam róla a sok-sok kínai progit, már tetszik is a teló! :) Egy gondom van csak: Nem küldtek hozzá európai töltőfejet, csak egy kínait talán :) Most épp a HTC-m töltőjével töltöm, de kéne hozzá egy eredeti...vagy legalább egy átalakító...nem tudjátok honnan lehetne ezt beszerezni?

(#387) motoflug válasza zityi (#386) üzenetére


motoflug
őstag

Grat hozza! Utanvettel fizettel vagy melyik modot valasztottad?

(#388) zityi válasza motoflug (#387) üzenetére


zityi
csendes tag

Nem, én GoPay-en keresztül fizettem, nem szeretem az utánvétet, inkább kártyával szoktam fizetni, mint kp-ban! :)

(#389) cinemazealot válasza zityi (#388) üzenetére


cinemazealot
addikt

Hümm... és a Tiéd lett volna az utolsó? Most már a kékből sincs raktáron. :)

(#390) zityi válasza cinemazealot (#389) üzenetére


zityi
csendes tag

Vasárnap még zöld is volt, meg kék is volt...hétfőn már egyikből sem volt egy darab sem...de csak kapnak megint készletet! :)

(#391) cinemazealot válasza zityi (#390) üzenetére


cinemazealot
addikt

Kérdés, hogy hasonlóan jó áron, vagy már csak drágábban? :F Kezd nagyon felcsigázni ez a készülék, de nem tudom, a Ping Digitaltól mikortól és milyen áron lehet majd megvenni.

(#392) zityi válasza cinemazealot (#391) üzenetére


zityi
csendes tag

Azt nem hiszem, hogy nagyon emelgetnék az árakat...a Xiaomik is ugyanolyan alacsony áron vannak, mint előtte

(#393) Lacika2013 válasza zityi (#386) üzenetére


Lacika2013
tag

Tudnál lőni vele pár képet?

Köszi

(#394) zityi válasza Lacika2013 (#393) üzenetére


zityi
csendes tag

Majd holnap, most töltőn van :)

(#395) thenameless


thenameless
tag

Urak, nekem elszállt valahogy, a gmail levél frissítésem, nem kapom meg az üzeneteket, csak ha én frissítek rá.
Újraböktem már, jogosultságokat is néztem, de nincs ötletem... valaki? :R

(#396) cinemazealot válasza zityi (#394) üzenetére


cinemazealot
addikt

Le tudnád futtatni rajta a Developer Tools alkalmazást és be tudnád másolni ide a System features képernyő tartalmát? :) Ez elég sok infót megmond a készülékben található lehetőségekről.

Sajnos ez a vesszőparipám, de mit csináljak, ha ez lát bele igazándiból a készülékek lelkébe? :)

(#397) zityi válasza cinemazealot (#396) üzenetére


zityi
csendes tag

Persze, holnap megcsinálom ezt is :)
Most viszont szunya, negyed 5kor kelés van...legalább letesztelem, hogy az ébresztő funkció működik-e a telón :D

(#398) Goose-T válasza thenameless (#395) üzenetére


Goose-T
veterán

Automatikus indítás jogosultság kell neki, fentebb írtam róla a widgetek kapcsán.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#399) thenameless válasza Goose-T (#398) üzenetére


thenameless
tag

Van neki! :((( Ezt írhattam volna.. :)

(#400) zityi válasza cinemazealot (#396) üzenetére


zityi
csendes tag

Íme az eredmény :)

android.hardware.bluetooth
android.hardware.bluetooth_le
android.hardware.camera
android.hardware.camera.any
android.hardware.camera.autofocus
android.hardware.camera.flash
android.hardware.camera.front
android.hardware.faketouch
android.hardware.location
android.hardware.location.gps
android.hardware.location.network
android.hardware.microphone
android.hardware.screen.landscape
android.hardware.screen.portrait
android.hardware.sensor.accelerometer
android.hardware.sensor.compass
android.hardware.sensor.gyroscope
android.hardware.sensor.light
android.hardware.sensor.proximity
android.hardware.sensor.stepcounter
android.hardware.sensor.stepdetector
android.hardware.telephony
android.hardware.telephony.gsm
android.hardware.touchscreen
android.hardware.touchscreen.multitouch
android.hardware.touchscreen.multitouch.distinct
android.hardware.touchscreen.multitouch.jazzhand
android.hardware.usb.accessory
android.hardware.usb.host
android.hardware.wifi
android.hardware.wifi.direct
android.software.app_widgets
android.software.device_admin
android.software.home_screen
android.software.input_methods
android.software.live_wallpaper

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.