Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-07-20 08:35:33

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Graphics válasza vlevi (#200) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Meizu m1 note MT6752-es.

Az m1 : MT6732-es :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#202) Gaga_30


Gaga_30
tag

SAR értékeket talált valaki valahol? Vagy azt ma már nem divat megnézegetni? Egy tesztben azért elvárnám, hogy ott legyenek.

(#203) Graphics válasza Gaga_30 (#202) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mivel nem nagyon található hivatalos adat... így elég nehéz lenne kitenni :)

Amúgy 0.5 W/Kg.. És találja ki az ember hogy US, EU, CN, vagy melyik földrész szerint :) FCC , EU SAR, fej, test, stbstb..

Nem igazán sokat mondó így ez a szám :))

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#204) Gaga_30 válasza Graphics (#203) üzenetére


Gaga_30
tag

Igen én is megnéztem, már az hogy nem található hivatalos adat számomra kizáró ok egy ilyen készüléknél.

(#205) Graphics válasza Gaga_30 (#204) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szörnyű.. elég komplex dologról van szó.. egy érték ,vagy a lényegét is tudod? :)

[link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#206) blueMerle válasza Gaga_30 (#204) üzenetére


blueMerle
veterán

A SAR érték teljesen változó, elsősorban a legközelebbi adótorony távolságától függ. Ha távol laksz a legközelebbi toronytól, annyira kurvára mindegy milyen SAR értékű a telefonod mert valszeg úgyis maximális kakón fogja égetni az agysejtjeid ( ha halkan beszélsz hallod ahogy serceg, sikít... :DDD :DDD ), ha pedig egy nagyobb városban akkor az a bizonyos tikkelés a jobb szemeden csak 5-10 év múlva fog előjönni :) Szóval no para.

;] :P

[ Szerkesztve ]

(#207) Gaga_30 válasza blueMerle (#206) üzenetére


Gaga_30
tag

Ebben igazad van, viszont a gyártók a maximális SAR értéket kell hogy megadják, tehát a legrosszabb eshetőséggel tudsz adott esetben számolni. Ha érzékenyebb vagy, esetleg napi több órát telefonálsz akkor azért nem mindegy milyen teljesítménnyel kapod a sugárzást.

(#208) monti0222w válasza Flind (#199) üzenetére


monti0222w
addikt

Arra reagáltam csak. :)
Szerintem a Huawei is pont az a gyártó aki szintén jól optimalizált.

[ Szerkesztve ]

(#209) ΞΔGLΞ válasza Notalab (#65) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Pontosan valami ilyesmit akartam írni.

(#210) Graphics válasza Notalab (#65) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jah, a ZTE Nubiakra, meg az eddigi Meizu-kra, erre gondoltal, ugye? :U ;] tuuuudtam

:D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#211) qisqaqas válasza Notalab (#65) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Alcatel OT Fire, igaz? :DD

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#212) csongi válasza vlevi (#200) üzenetére


csongi
veterán

Igen, elírtam a típus számot, de már nem volt időm javítani.

"Rockchipes, rk3188-as táblagépem, és a háttérfolyamatok,....."
Eladtam, nem bírta az ideg rendszerem :)

Döccenések? Melyik középkategóriásba nincsenek döccenések? :D Akik ezzel érvelnek, azoknak fogalmuk sincs az egészről....:) Nem rád gondoltam.

(#213) thenameless


thenameless
tag

sikerült már valakinek azonnali hívás parancs ikont kitenni? :DDD

(#214) gretzky77 válasza thenameless (#213) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia igaz én nova launchert használok, de abban kirakható!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#215) thenameless válasza gretzky77 (#214) üzenetére


thenameless
tag

jó, de az csalás! :D nekem ez csinos gyári felület kell :)

(#216) csongi válasza thenameless (#215) üzenetére


csongi
veterán

Minialkalmazas vagy widget formajaban nem tudsz kitenni nevjegyet?

(#217) Mr.Silkó válasza Graphics (#57) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

'bugyogja fel a flame fosokat'

Ez szép hasonlat volt! :D

[ Szerkesztve ]

(#218) Mr.Silkó válasza blueMerle (#176) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ez a gondolatmenet a ritkább sajnos. :)

(#219) thenameless válasza csongi (#216) üzenetére


thenameless
tag

max ha külön telepítek valamit... de még nem találtam meg az igazit ez ügyben

(#220) thenameless válasza thenameless (#219) üzenetére


thenameless
tag

akinek ilyen jellegű hasfájása van annak ajánlom a SpeedDial alkalmazást, ez a legegyszerűbb és korrektebb amit találtam. Progit megnyitod és amiről kell azonnali hívás ikon azt kijelölöd, és kész.

(#221) vlevi válasza thenameless (#220) üzenetére


vlevi
nagyúr

Én inkább ezt használom

:))

[link]

(#222) thenameless válasza vlevi (#221) üzenetére


thenameless
tag

áhh... 30kB-al nem versenyezhet :DDD de köszi ;)

(#223) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok nagy a csend! Nem tudom,hány embernek van ilyen telója,de ma jöttem rá,hogy van benne egy Flyme fiók! Gondoltam miért ne! Csináltam egyet semmi extra nem kell hozzá! Majd bementem a beállítások menü alatt és vigyorogva észleltem,hogy ahol írja a felhasznált tárhelyet ott az fogadott,hogy 80mb az 1 TB-ból! Bizony bizony 1 TB!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#224) janaman01


janaman01
addikt

jiayu s3 ra is kiadták a fözött flyme os t, csak a 4g nem müködik, illetve az értesitő led...hol van ebben a rendszerben a modem rész , lehet ha átraknám a gyáriból..akkor menne :F

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#225) vampire17 válasza gretzky77 (#223) üzenetére


vampire17
addikt

En is aktivaltam asszonynal a tarhelyet :)

nalatok mi a helyzet a teloval?Valami hiba? nalunk egyszer volt, h nem eledt fel ebreszteskor a kijelzo, illetve egyszer ujra kellett inditani.

Mas meg nem volt. Azert egy frissites nem lenne rossz :) De ugy latom a Meizunal nem kapkodjak el...:) Miui ebbol a szempontbol bejovosebb.

(#226) gretzky77 válasza vampire17 (#225) üzenetére


gretzky77
veterán

Nálam semmi extra azért néha kell egy újraindítás,de semmi jelentősebb hiba!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#227) Majom19


Majom19
tag

Nekem szuper minden, iletve a gé nem ismeri fel, ismerősömnek gépe win 8.1-alatt simán felismerte. :)

Nekem nem volt fagyás, se újraindítás, mióta megvan.
A proci az fűt rendesen. :D

Kijelző összeszedett pár alig látható hajszálkarcot.

Google névjegyeket nem tudtam szinkronizálni.

Igen

(#228) karmatt válasza thenameless (#175) üzenetére


karmatt
csendes tag

Sajnos a kurzor bug az MX4-nél is jelen van. Nem csak swiftkey-nél, hanem jópár bill. - nél :-(
Írni kéne a supportnak...

[ Szerkesztve ]

(#229) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Az MX 4-nél olvastam, hogy nem lehet a hívószám elküldést állítani. Itt is van ilyen hiba? Többen is írták újra kelett indítani a készüléket. Erre miért volt szükség? Másnak sem sikerült a google névjegyeket szinkronizálni? Gondolkozom a m1 note vásárlásán, de még nem tudom, van más jelöltem is. Sok dolog tetszik benne, de a negatívumok érdekelnek leginkább. Tudom, hogy ennyi pènzèrt nagyon jó vètel. A garancia ami még kérdéses számomra.

(#230) gretzky77 válasza Greg-77 (#229) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia a hivószám kijelzés kapcsolásának hiánya itt is jelen van ,a bill anomáliát én google billentyűzettel megoldottam ! Nekem semmi gondom nem volt a gmail-es szinkronizálással, nèvjegyek,naptárbejegyzések simán mentek! Mindentől függetlenül èn nèha újraindítom!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#231) jeni válasza vampire17 (#24) üzenetére


jeni
félisten

(#232) Majom19 válasza Greg-77 (#229) üzenetére


Majom19
tag

Nekem bejön most is, a névjegyekkel nem foglalkoztam annyira, csak hozzáadtam a fiókom. Keresgéltem hogyan tudnám szinkronizálni nem nagyon találtam, lehet én vagyok a szerencsétlen. :D

Igen

(#233) Majom19


Majom19
tag

Most nézem, ha belemegyek a névjegyekbe akkor ott van a helyi és a google névjegyek, amiben semmi...
Nos az elöző telefonomon ki volt kapcsolva a szinkronizálás, hiába adtam a google fiokomhoz a számokat azokat nem mentette el. Lehez ez volt a baj. :))

Igen

(#234) Atomcsirke


Atomcsirke
aktív tag

A szintén MT6752-es Lenov P70 topicjában jelezték, hogy wazze... izé, Waze-nyűgök vannak, azaz a progi nem kompatibilis az új SoC GPS-ével. Az m1 Note-nál szintén felmerült ez a hiba, vagy esetleg, más navi-programokkal kapcsolatos nyűg?

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#235) gretzky77 válasza Atomcsirke (#234) üzenetére


gretzky77
veterán

Mit takar ez a nyűg,mert én most kipróbáltam és nincs gond mutatja rendesen a pozicíómat!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#236) vampire17 válasza jeni (#231) üzenetére


vampire17
addikt

http://www.oppomart.com/meizu/m1-note/high-anti-explosion-tempered-glass-screen-protector-for-meizu-m1-note.html

En ilyet rendeltem asszonynak, majd meglatjuk, h milyen lesz :) Remelem egyaltlan uveg, nem folia...:D

(#237) Atomcsirke válasza gretzky77 (#235) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

"- a soc/gpu a jelenlegi 4.4.4-es Androiddal nem kompatibilis teljesen a Waze-val (több hasonló belsővel rendelkező telefon is érintett)"

Ennyi, passzolnám, de rákérdezek!

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#238) janaman01


janaman01
addikt

a flyme os ben hogy lehet elérni a fejlesztői lehetőségeket ? felraktam a jiayura egy flyme os t , de a buildra hiába kattintgatok :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#239) gretzky77 válasza janaman01 (#238) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem a beállitások,kisegitő lehetősègek és azon belül alul van egy fejlesztői lehetősègek menüpont nem kell kattintgatni semmire!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#240) gretzky77


gretzky77
veterán

Szerintetek!?
[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#241) vampire17 válasza gretzky77 (#240) üzenetére


vampire17
addikt

Azt irja, h az xda leirast irta at, Viszont xda-n nyomat sem latom ennek a keszuleknek, plane 5.0-as ROM-nak.... Fenntartasokkal kezelnem....

[ Szerkesztve ]

(#242) thenameless válasza gretzky77 (#240) üzenetére


thenameless
tag

Szerintem: [link]

(#243) gretzky77 válasza thenameless (#242) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi mindkettőtöknek én is több érdekességet találtam benne,gondoltam megkérdezem! Amúgy szerintetek várható lolli alapú frissítés vmikor?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#244) Majom19


Majom19
tag

Ahogy olvastam romolgatni nem nagyon lehet, mivel zárt a bootloader. De csak lesz valaki olyan okos hogy eszt kikerülje.

Flyme-alapú lehetséges, mivel új hardver valószínű, hogy meg is kapja.

Csak az aggaszt, hogy egyszer elfüstöl eddig a max 64°C-volt. Clean master alapján. :))

Igen

(#245) gretzky77


gretzky77
veterán

Na srácok ha esetleg érdekel vkit van egy eladó fehér darab,makulátlan állapotú garis! Keressetek rá én hirdetem! Semmi gondja nincs kipróbálni vettem nagyon jó készülék ajánlom mindenkinek ezt a telót,de sajna nem bírja sokáig egy teló sem nálam,szeretem cserélgetni őket! Amúgy hibátlan,megbízható készülék!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#246) janaman01 válasza gretzky77 (#239) üzenetére


janaman01
addikt

értem köszi !

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#247) vampire17


vampire17
addikt

Baratnom mondta, h volt nala random ujraindulas, eddig 3x a ket het alatt, miota megvan. ebbol 2x tolton volt, egyszer csak ugy mellette este es reggelre mar kerte a pin kodot.. Valaki tapasztalt ilyet? Mit gondoltok ez lehet hardver hiba, vagy inkabb szoftveres(remelem, mert akkor meg bizhatunk a frissitesekben)?

(#248) monti0222w válasza vampire17 (#247) üzenetére


monti0222w
addikt

Szerintem ez szoftver, és biztos javítják. :)

(#249) BalanceR


BalanceR
addikt

Ha esetleg valaki eladná az M1 Noteját, vagy cserélné S4re, szóljon bátran. :K

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#250) blueMerle


blueMerle
veterán

Aki M1 Note vásárláson gondolkodik, annak érdemes megnézni az MX3-ast amit most a Mall elképesztő áron ad (a szlovákiai mall pedig még ennél is olcsóbban)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.