Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Megújult a Prohardver! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1951) ABnormal


ABnormal
őstag

két MSI K8N Neo Platinum link van,egyik topik a másik hirdetés,csak nem tudom,hogy melyik-melyik...

(#1952) brd válasza Panther (#1948) üzenetére


brd
nagyúr

:R Opera 10.10-ben hibátlan(nak tűnik eddig), köszönjük. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#1953) WonderCSabo válasza Panther (#1948) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Jó lett, grat!

(#1954) Panther válasza dqdb (#1950) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Csak az első lenyitásnál megy a listán belül az aktuális elemre, viszont minden lenyitáskor láthatóvá teszi a teljes listát. Ez szándékos, így ugyanis onnan folytathatod, ahol abbahagytad, ha pl ki kell klikkelned az ablakból és bezáródik a menü.

A window.scrollTo()-ra gondolsz? Azzal nem tudom hogy lehet a listán belül scrollozni, én először az element.scrollIntoView()-val próbálkoztam, de az valami halál gagyi... ugyanis az adott elemet az ablak tetejére scrollozza. Teljesen vállalhatatlan volt szegény. Utána írtam saját scrollozó függvényt, aminek viszont a fő baja az volt, hogy bár odascrollozott volna hibátlanul, ahova kell, de sajnos nem tudta megállapítani hogy hova is kéne, hol is van az adott elem -- hála az offsetTop és egyéb hasonló okosságokban uralkodó teljes káosznak. :( Végül most úgy tűnik, ezt az infót is egész jól sikerült valahogy kihekkelgetnem a böngészőkből, de hogy ehhez ennyi sz*rakodás kelljen, az nem normális.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1955) Panther válasza ABnormal (#1951) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ha föléjük viszed az egeret, akkor alul a Status bar-ban meg tudod nézni az URL-t, abból egyértelműen kiderül. Ennél jobb ötletem most sajnos nincs.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1956) sgergi


sgergi
veterán

Jobb oldalon a "beléptél,..." résznél a felhasználónevet nem akarjátok visszatenni feketére? Nem kell szerintem azt így kiemelni. Régen is fekete volt, és a privit is könnyebb lenne észrevenni.

(#1957) dqdb


dqdb
nagyúr

Összedobtam egy user JS-t, amivel hozzászólás szerkesztésénél lehet gyorsbillentyűket használni. Opera 10.50 és Firefox alatt teszteltem. A billentyűk csak a beviteli mezőben aktívak.

[link]

Kiosztás:
Ctrl-B: félkövér
Ctrl-I: dőlt
Ctrl-U: aláhúzott
Ctrl-O: off topic
Ctrl-D: programkód
Ctrl-M: monospace
Ctrl-W: konvertálatlan
Ctrl-K: link
Ctrl-G: kép
Ctrl-P: bekezdés
Ctrl-L: balra zárt
Ctrl-R: jobbra zárt
Ctrl-E: középre zárt
Ctrl-J: sorkizárt

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#1958) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Kék-szürke és piros-barna közti kapcsoló? Vagy ez bonyolult?

Már rákérdeztem párszor, de senki se válaszolt. Vagy nem vettem észre.

(#1959) Lauda


Lauda
félisten

A markavalaszton nem csiszoltok meg egy kicsit? :) Eleg fura, hogy mindig ugyanazokat hozza le, igy ertelme sincs sok ennek a lehetosegnek.

(#1960) 7 válasza BloodyEddie (#1958) üzenetére


7
addikt

Elmeletileg benne van a tervezett projektekben, de relative alacsony prioritassal, ugyhogy ha lesz is, akkor sem mostansag :)

(#1961) BloodyEddie válasza 7 (#1960) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Köszi, akkor várok. A kékszürke-rajongók táborát erősítem :)

(#1962) Sn00k


Sn00k
veterán

SOkkal szebb az oldal, nekem bejön az új design...
GRAT hozzá!!

PACSI PH TEAM!

3njoy the Lif3

(#1963) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok kék linket !!! Mert az a szép,az a szép akinek a linkje kék,akinek a linkje kék :)

(#1964) PhoenixK válasza dunc (#1963) üzenetére


PhoenixK
őstag

Bár egyetértek, de ez ütött!!! Nem kicsit, nagyon! :DDD

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1965) #43960832


#43960832
törölt tag

Csak én látom úgy, hogy kevesebb digicam hír/teszt van az új PH! óta? :U

(#1966) Killer93


Killer93
csendes tag

szép nagyon :R köszönjük szépen :DD

Ha lehet privit írj, mert hamarabb észre veszem.....

(#1967) Parci válasza #43960832 (#1965) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

visszavettünk a fogalom nélküli pletykahírekből. más változás elvileg nincs.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1968) whitehand


whitehand
senior tag

Sziasztok! egy kérdés arra hogy keresek ha meg akarok találni bizonyos támáju hozzászolásokat egy forumon belül? mert erre nem sikerölt rájönöm :S
előre is köszi

(#1969) Lauda válasza whitehand (#1968) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Hozzaszolasra csak az adott topikon belul tudsz keresni. Tanacs, eloszor keresd meg a topikot es utana a hsz-t. :)

(#1970) whitehand válasza Lauda (#1969) üzenetére


whitehand
senior tag

nem egy hozzászólást keresnék hanem bizonyos témában az összeset pl a vizhütésben egy adott márkához hozzászólokat... érted?

(#1971) Parci válasza whitehand (#1970) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

erre sajnos - szerver erőforrások miatt - nincs lehetőség.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1972) Lauda válasza whitehand (#1970) üzenetére


Lauda
félisten

Ertem hat, arra valaszoltam. Keresd meg az adott temahoz legkozelebbi topikokat es azokban keress ra a hozzaszolasokban. :K

[ Szerkesztve ]

(#1973) kraftxld


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

A lekérésszámláló valamikor visszakerül?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1974) 7 válasza whitehand (#1970) üzenetére


7
addikt

(#1975) Parci válasza kraftxld (#1973) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem, fölöslegesnek ítéltetett, és a stat rendszer átalakításával ment a kukába. (ez utóbbi átalakítás a fulltext indexek miatt kellett, amik az új keresőt táplálják majd, ha valaha elkészül vele panther)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1977) jattila válasza Parci (#1975) üzenetére


jattila
csendes tag

Amíg Panther el nem készül, nem próbáljátok ki a Fórumkereső Prohardver-es keresődobozait a fórumotokon?
Addig is lehetne a teljes fórumban hozzászólásokra keresni. Az Indexes keresődobozunkhoz hasonlóan, lehet az adott oldalon levő kategóriára és témára is szűkíteni a keresést, lehet egy fórumozó hozzászólásaiban is keresgélni. Van töredékszavas keresés, dátum szerinti rendezés, stb.

?

http://prohardver.forumkereso.hu

(#1978) legiaap


legiaap
nagyúr

Nekem a régi PH valahogy jobban átlátható volt... :(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1979) papi77 válasza legiaap (#1978) üzenetére


papi77
addikt

Igen,én is így látom...

Az első: NOKIA 1611

(#1980) Jadro


Jadro
veterán

Kérdezném hogy esetleg lehetne arra lehetőség hogy a PH lapcsalád azon oldalainak faviconjai melyek egyformák, színben elkülönüljenek egymástól? Címsorra kirakva az ikonokat szembeötlőbb lenne mi micsoda. Persze rá lehet tolni az egeret és kiírja, csak egy ötlet volt.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1981) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

hetek óta dolgozunk egy címlap ráncfelvarráson, amely igyekszik a legjobban figyelembe venni az itteni kritikákat. reményeim szerint pénteken fellőjük. előre félek, hogy atomjainkra leszünk cincálva, de hisszük, hogy semmiben sem visszalépés, ellenben jobban navigálható, olvasható lesz.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1982) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Ezt, így most hogy sikerült összehozni? :(

Enyhén lilás háttér, fent a hírblokk alatt a többi oldalra mutató linkeknél olvashatatlan minden, szóval jajj, tegnap még nem volt ilyen gond. :F

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#1983) Parci válasza _Voyage_ (#1982) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szerintem cserélj tv-t... :) (nem változtattunk semmin)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1984) _Voyage_ válasza Parci (#1983) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Eddig a PH! is olyan volt mint a mobilarena lett most, csak ugye más színekkel, szürkés háttérrel, most meg fórumban meg mindenhol ez a lilás háttér, fórumtémáknál az eddigi barnás háttér nagyon világosra váltott, szerencsére a hozzászólásoknál maradt minden a régi, de ez tegnap délelőtt-délben-koradélután történhetett, mert azóta tök más, nagyon furcsa is volt elsőre. :F

Eddig ilyen volt, mint MA: [link]
Most ilyen lett a PH!: [link]

Esetleg nem lehet, hogy valami reklám csinálja ezt? Vagy személyre szabott bűnhődést kaptam? ;] :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#1985) Ndruu válasza _Voyage_ (#1984) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ctrl+F5 kombót próbáld meg. Eléggé szét van esve az egész címlap nálad, a betűk is összefolynak.

Harrrr!!!!

(#1986) _Voyage_ válasza Ndruu (#1985) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Szóval egyéni probléma?
Felettébb érdekes, többi társoldal, meg úgy egyáltalán, bármilyen másik oldal miért nem okoz ilyen problémát? :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#1987) Szonyka


Szonyka
csendes tag

Sziasztok!

A következő a problémám:

Összeraktam magamnak egy "új" gépet, használt alkatrészekből. Tegnap feltettem rá egy XP prof. oprendszert, az összes frissítést letöltöttem hozzá, és a következő vírusvédelemmel láttam el: Comodo - Avast - MBAM - SAS. Természetesen az adobe és a java legfrisebb verziója is telepítve van. A gondom a mellékelt képen látszik.

Azon a gépen, amiről most írok XP home van, szintén full frissítéssel és itt is van adobe és java, annyi a különbség, hogy ezen a nod32 "havonta frissítős újságos változata" van fennt. Az internetbeállításokat pipáról pipára, rádiogombról rádiogombra "átmásoltam".

Ha nem ide tartozik, előre is bocs, de ez a topic legalább él, az IE8 topic haldoklik.

Segítségeteket előre is köszi.

(#1988) napos2600 válasza _Voyage_ (#1986) üzenetére


napos2600
tag

böngésző, verzió? nem lehet használsz valami greasemonkey scriptet és az küldte szét az oldalt?

amúgy biztos egyedi a probléma, főleg ha a többi oldalnál nem jelentkezik.

(#1989) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Eddig tök jó volt a PH! főoldala, ezt miért kellett? :( :(((

MOD: Hírekből lehetett látni, hogy mi valóban friss, a "vezércikk" az meg sokkal átláthatóbb volt úgy...majd megszokom..

[ Szerkesztve ]

(#1990) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

:DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1991) Panther válasza sp@rtan (#1989) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Úúúúúgy tudtuk :D:D:D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1992) sp@rtan válasza Panther (#1991) üzenetére


sp@rtan
senior tag

:D
Nekem mindegy,majd megszokom. Csak a tartalom maradjon :)
Egyébként nekem a legeslegelső verzió tetszett a legjobban.. :))
De azért remélem mások kérésére nem rakjátok vissza a legrégebbi verziót :) .
Amúgy iphone alatta van egy kis bibi, ha gepkozelben leszek, megirom.

(#1993) Panther válasza Panther (#1991) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ja és ezt a képet már nagyon rég szerettem volna megosztani a nagyközönséggel... csak hogy látszódjon, tesztelem elég böngészőn a dolgokat, szóval senki ne mondja/gondolja azt hogy nem... :)

Panther munkában

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1994) 7 válasza Panther (#1991) üzenetére


7
addikt

Ne aggodjatok, szerintem sokkal jobb igy :K

Kerdes: A MA nem fog atrendezodni hasonlokepp?

[ Szerkesztve ]

(#1995) Parci válasza 7 (#1994) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem tervezzük egyelőre, no meg így össze is lehet majd hasonlítani a hatékonyságokat.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1996) 7 válasza Parci (#1995) üzenetére


7
addikt

Ertem, koszonom :K

[ Szerkesztve ]

(#1997) NoX


NoX
senior tag

Miért kell állandóan minden egyes PH! lapcsaládra belépni?
- Kezdem a Prohardver! fórumon: be kell lépnem (hiába jelöltem be, hogy bejelentkezve maradnék)
- Szeretném uppolni egy hirdetésem: átkattintok a hirdetésemre jobboldalt, be kell lépnem.
- Szeretnék megint fórumozni: visszalépek a PH! fórumra, és megint be kell lépnem.

Elég idegesítő, és ez van mindegyik lapcsaládnál. Átmegyek akárhova, és megint be kell lépnem, ha visszalépek akkor újból...

Ez miért van? Hogy növelve legyen az oldalletöltések száma? :W

Szerk.: Opera 10.51

[ Szerkesztve ]

(#1998) Parci válasza NoX (#1997) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jellemző, hogy rögtön rosszindulatot feltételezel részünkről. köszi, de elég oldalletöltésünk van mindenféle hülye trükkök nélkül is. egyszerűen nem fogadja el a böngésződ a cookie-kat, vagy valami más baj van nálad.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1999) Ndruu válasza Parci (#1998) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Közben megoldódott a dolog.
A lapletöltéses feltételezés nem volt szép dolog, de az emberek úgyis a rendszert okolják először... :(

Harrrr!!!!

(#2000) eXodus válasza Panther (#1991) üzenetére


eXodus
őstag

1db hsz alapján gúnyolódtok?
(Akkor már csak azon a rengeteg olvasón van a sor aki leírta itt a véleményét -ill nem írta le de elégedetlen-) ;]

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Megújult a Prohardver! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.