Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Megújult a Prohardver! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1401) Parci válasza Parci (#1400) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

http://logout.hu/hirfolyam/rss/szerzo/parci/bejegyzesek.xml
http://logout.hu/hirfolyam/rss/szerzo/parci/cikkek.xml
:))

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1402) TomKiss válasza Parci (#1401) üzenetére


TomKiss
tag

:D

Áldott legyen a kezed :D :R

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#1403) Lenry válasza Parci (#1401) üzenetére


Lenry
félisten

az egyes emberekét hol érem el?
(azon kívül persze, hogy átszerkesztem a hsz-edben a linket...)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1404) DriderG


DriderG
tag

Nem akarok beleszólni, hiszen biztosan volt alapja, hogy összevontátok a Fototrend-et a Prohardver-rel (látogatottság, kevesebb cikk), ugyanakkor egy teljesen más terület, más rétegeket vonz. Én speciel eddig is szívesen ellátogattam a Fototrend-re, ha újabb technológiáról, vagy modernebb CCD érzékelőkről volt szó, örültem neki, hogy el van különítve. Ugyanakkor a Mobilaréna is jobb, hogy külön van, azt is elérheti az, akit érdekel az aktuális cikk, akár a Prohardver-ről is. Így, hogy össze van vonva a fényképezős cikk a Prohardver-rel elég nehéz őket kikerülni, ami frusztrálóbbá teszi a böngészést. Persze nem arra gondolok, hogy újra szét kellene szedni, csupán jobb, logikusabb elkülönítés jobb lenne mindkettőnek, akár a főoldalon is. Persze valószínű ez is szokás kérdése, mint a szórakoztató elektronikai cikkek keveredése is, de így az első hetekben eléggé zavaró.

(#1405) Parci válasza Lenry (#1403) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egyelőre sehogy, de majd felöltöztetjük a logoutot is értelemszerűen. az egy kicsit lassabb lesz viszont.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1406) Parci válasza DriderG (#1404) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

sajnos ezen már nem akarunk változtatni, tehát jobb híján csak azt tudom mondani, hogy próbáld meg megszokni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1407) Lenry válasza Parci (#1405) üzenetére


Lenry
félisten

akkor most könyvjelzőzöm ezt a hozzászólásod. még szükségem lehet rá :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1408) banderasz77


banderasz77
addikt

Igazán meg lehetett volna csinálni azt is, hogy rendesen lehessen Voda mobilnettel is PH-zni, nem hiszem, hogy egyedül vagyok ezzel a problémával. Főleg az apró-t nem lehet sehogy nézegetni....

(#1409) Parci válasza banderasz77 (#1408) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

rendben, írunk a vodafone-nak... ...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1410) harry válasza banderasz77 (#1408) üzenetére


harry
veterán

Ebből sok kiderül :U
Régebben nekem is volt, hogy szétesett az oldal, ctrl+f5 után jó volt. Ahogy pl. a képeket sem jó minőségben tölti be, hanem pixelesen. Tiltani kell valami scriptet, és akkor jó. Voda topic.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1411) Loha


Loha
veterán

Első ránézésre menő, trendi, dizájnos lett az új kinézet, viszont szerintem a használhatóság rovására ment a dizájnolás, főleg a főoldal ment át a nagyon jól áttekinthetőből, kesze-kuszába. Szerintem az egyediségnek sem tett jót a dolog, mert van egynéhány hasonló témájú weboldal, nagyon hasonló dizájnnal...

(#1412) DigitXT válasza banderasz77 (#1408) üzenetére


DigitXT
félisten

A hiba itt nem a Vodás sávszélesség-optimalizáló rutinban van? Ha az apn-t átírod standardnet.vodafone.net-re, akkor elvileg nem lehet vele gond: egy próbát megér.:K

(#1413) Winner_hun válasza harry (#1410) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ctrl+F5 nem csak addig volt megoldás amíg tovább nem mentél egy másik linkre?
[KLIKK] + [KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1414) Panther válasza arpeen2 (#577) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ez konkrétan hol és mikor jön elő? Milyen IE? A "minden OS" = XP+Vista+7?

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1415) JColee


JColee
őstag

Lehet, hogy már volt, de a szerkesztés gomb nem lesz kék színű?

DigitXT Nekem mindegy milyen színű, csak feltűnt, hogy ez piros maradt.

[ Szerkesztve ]

(#1416) DigitXT válasza JColee (#1415) üzenetére


DigitXT
félisten

Hehe, ez jó: lehet, meg kéne nézni mindent pirossal, majd mindent kékkel is.:DDD
Szerk: talán pont a modik jelezték, hogy nem ártana, ha a MOD link látszódna.
(De ez még akkortájt lehetett, amikor a linkek még eléggé világos kékek voltak.)

Szerk2: meg is van.:))

[ Szerkesztve ]

(#1417) rii


rii
nagyúr

van arról screenshot, hogy milyen volt a PH designja, amikor most kijött, és még nem lett módosítgatva?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1418) Ndruu válasza rii (#1417) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A felső ha jól emlékszem az első css-ekkel (common_v31, forum_v31), az alsó a mostaniakkal (common_v31, forum_v32).
Szürkésből átment kicsit a barnásabb árnyalat felé, a kék is változott és bal/jobb oldalon a kék helyett szép fekete betűket kaptunk.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1419) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Azta! Nem hiszem el! A végére értem a topiknak!!! :D
Valaki tud még bugról esetleg? Vagy akkor tényleg csak a gyorskeresőé volt ilyen komolyabb? (Mondjuk a bugfix során még okosodott is egy sort :) )

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1420) virkir válasza Panther (#1419) üzenetére


virkir
veterán

Nem tudom, hogy bug-e vagy ficsőr de a régiben ha rámentem a lenyíló menüre akkor mindig az aktuális gyűjtő kategóriánál nyílt meg.

A mostanival meg mindig a legelsőnél.

Lehet, hogy csak nekem de használhatóbbnak tartom

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1421) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Alulra ugyan olyan betümérettel és vastagsággal van betéve az elérsi út mint fölülre?
Csak mert alig vettem észre,de lehet kómás vagyok még :)
Ha lehetséges,akkor ugyan olyan legyen mint fölűl.

[ Szerkesztve ]

(#1422) TomKiss válasza virkir (#1420) üzenetére


TomKiss
tag

Ennél én inkább azt kérném, hogy az alsó részen felfelé nyíljon, mert ha enm megyek le a legaljára, akkor bizony kilóg :(

#1421 alul (még) nincs elérési út, majd idővel lehet lesz

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#1423) woodpaul


woodpaul
őstag

Kezd alakulni a fórum design (vagy csak megszoktam, de a világoskék linkekkel való leszámolás nagyon jót tett).

Azonban IE8 alatt sok smiley-nak a jobb széle/alja le van vágva, 1-1 sornyi pixel hiányzik.

Androidő

(#1424) ToBeY válasza TomKiss (#1422) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Már hogyne lenne,csak olyan picivel van szedve,hogy nehéz észrevenni.

(#1425) TomKiss válasza ToBeY (#1424) üzenetére


TomKiss
tag

:Y ha nem mutatod, tuti nem találom meg, én biztosan nem a hirdetés alatt kerestem volna, hanem a fórum alsó sávjában

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#1426) ToBeY válasza TomKiss (#1425) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát igen jól el van helyezve,sasszem kell hozzá tutira ;]

(#1427) mexel


mexel
veterán

Ez már a végleges színe a fórumnak?

(#1428) napos2600 válasza ToBeY (#1426) üzenetére


napos2600
tag

fent is beékelődik egy hirdetés a fórum és a path közé. lent még lehet alakítunk egy kicsit a formáján, de kérlek titeket legyetek türelemmel (most és mindörökké;) )!

(#1429) ToBeY válasza napos2600 (#1428) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A hirdetés és a path méretének aránya lehetne fordított olyasmi módon mint ahogy felül van.Persze tudom hirdetés-ből van a lóvé :K

[ Szerkesztve ]

(#1430) TomKiss válasza napos2600 (#1428) üzenetére


TomKiss
tag

Félreértés ne essék, nem kritika akart lenni.
Már így is rengeteget változtattatok (részben a mi kérésünkre talán) az eredeti verzión, amiért személy szerint hálás vagyok.
Mi mindig türelmesek vagyunk ;]

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#1431) dqdb válasza napos2600 (#1428) üzenetére


dqdb
nagyúr

A fórum oldalai közti navigációs gombok (első/előző/következő/utolsó oldal) engedélyezett állapotát át lehetne színezni a linkek kékjére? A jelenlegi a középszürkére rajzolt sötétszürke szerintem eléggé beleolvad a háttérbe. Erre gondoltam:

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#1432) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Olyan észrevételem volna még,hogy felül a "lapcsaládunk"-nál a Prohardver kivételével,a többi eléggé beleolvad a szürke háttérbe.Valami más árnyalat,vagy szín kéne helyette.
Esetleg addni neki egy fehér kontúrt vagy ilyesmi

[ Szerkesztve ]

(#1433) napos2600 válasza dqdb (#1431) üzenetére


napos2600
tag

megfontolandó, de itt még nem tartunk. köszi! ;)

(#1434) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Megnyitottam az összes üzenetemet de még is ezt irja ki

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#1435) littlelion21 válasza virkir (#1420) üzenetére


littlelion21
addikt

Véleményem szerint használhatóbb volt az eredeti megoldás, remélem "visszakapjuk".

[ Szerkesztve ]

(#1436) dqdb válasza littlelion21 (#1435) üzenetére


dqdb
nagyúr

Designban jobb, illeszkedik az oldalhoz, de funkcionalitásban rosszabb lett. Eddig billentyűzetről a Tab gombbal be lehetett lépni a comboboxokba, és a kurzorokkal elemet váltani, mostantól ez megszűnt. Mondjuk engem túlságosan nem zavar, mert az Opera a többi böngészővel ellentétben tökéletesen vezérelhető billentyűzetről (mindössze a kurozorok mellé a Shiftet is nyomni kell), így részemről a probléma letudva.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#1437) Parci válasza littlelion21 (#1435) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem valószínű, a sima html selecteket végleg lecseréltük ezekre az új, css/js legördülőkre, mert sokkal jobban paraméterezhetőek.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1438) dqdb válasza Parci (#1437) üzenetére


dqdb
nagyúr

És nem kell szívni azzal, hogy véletlenül a flash mögé nyílnak meg ...

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#1439) Panther válasza virkir (#1420) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

(#1420) virkir: Ez egyik sem, egy egész pontosan egy hiányzó feature. Reményeim szerint lesz automata odascrollozás a listában, ahova kell, csak még nem volt rá idő.

(#1421) ToBeY: Pontosan teljesen ugyanaz a path bar van alul, ami felül. Csak a sárga csík került a tetejére az aljáról.

(#1422) TomKiss: Program szinten nyílhatna felfele is, a design miatt nem lenne szerencsés. Mindenesetre mivel ez design, ebben a kérdésben nem én vagyok a megfelelő személy, csak azért válaszoltam hogy nehogy azt hidd hogy elsiklottam feletted.

(#1423) woodpaul: Én is IE8-cal nézem, de sehol nincs ilyen hiba. Nem is kéne persze hogy legyen, mert a hsz-ek szövegének formázása kb nem is változott a korábbi designhoz képest (színcseréket leszámítva).

(#1434) VAN der BOSS: Én 95%-ra mondom hogy neked tényleg van még egy privát üzeneted, amit nem néztél meg, csak lehet hogy lapoznod kéne hozzá hogy megtaláld. Ha mindent végiglapoztál és tényleg nincs meg, akkor utánajárok, de igen valószínű hogy ez user error. (Hacsak nem cachelt be valamit hibásan a böngésződ.)

(#1435) littlelion21: Nem kapjátok vissza. Az újat viszont lehet fejleszteni, és mint fentebb írtam, a fő problémátokat határozottan meg szeretném oldani. Egyébként biztos hogy az új lesz a jobban használható, mert pont az amire való: egy link lista, és mint ilyen, például tudsz középső gombbal is kattintani a linkekre, ki tudod másolni a linkeket stb.

(#1436) dqdb: A billentyűzetes navigációra speciel pont figyeltem, szóval igenis használható azzal is a cucc. Csak ne a fel meg le gombokat használd, hanem a Tab-ot (Operában Ctrl+nyilak asszem), mivel ez linkek listája. Enter-re nyílik, Esc-re záródik. Mi kéne még? :)

[ Szerkesztve ]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1440) canniball


canniball
nagyúr

Most hogy így túlestetek a javán felhoznék egy korábbi kérdést és egy kérést/javaslatot; lehet(ne) ezek ügyében tenni valamit?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1441) Thome


Thome
addikt

Nem olvastam vissza. Nálatok is szét van esve a PH-s felület? Gamepodról vagyok most is, mert a PH-s szét van zuhanva.

(#1442) _ak_


_ak_
addikt

Nem tudom kinél kell kérvényezni, de vmit most már kezdeni kéne azzal az aqua.hu-s bannerrel.

Az oldalon a parancsfájl dolgozik, illetve nem válaszol. Megállíthatja most a parancsfájlt, vagy folytathatja, hátha befejezi a működését.

Parancsfájl: http://banner.aqua.hu/logout.hu/crawler.js:208

Nem csak nekem van vele problémám. Szerencsére most az FF megkérdezte, h mit csináljon vele, eddig egyszerűen befagyott az egész.

Thome: nálam nincs vele semmi baj.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#1443) TomKiss válasza Panther (#1439) üzenetére


TomKiss
tag

Köszönöm szépen válaszod :R

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#1444) canniball válasza Thome (#1441) üzenetére


canniball
nagyúr

Nálam is jó, próbálj meg egy böngészőpucolást, hátha...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1445) Panther válasza canniball (#1440) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

(#168) canniball: De, meg lehet kérni PazsitZ kollegát, bárki előtt nyitva áll a lehetőség. :) Mivel ő nem a mi emberünk, nekünk is ugyanannyi jogunk van tőle iyleneket kérni, amennyi bárki másnak. Ha van kedve, megcsinálja, ha nincs, nem.

(#1225) canniball: Sehogy.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1446) banderasz77 válasza DigitXT (#1412) üzenetére


banderasz77
addikt

Na majd megpróbálom...hátha. :K

(#1447) Thome válasza canniball (#1444) üzenetére


Thome
addikt

Valóban, mostmár jó lett, ürítettem a gyorsítótárat. (Megj.: Idáig jó volt, ma délután gondolt egyet, és szétesett) Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#1448) canniball válasza Panther (#1445) üzenetére


canniball
nagyúr

Ööö, én arra gondoltam hogy nyilván mielőtt "átállítjátok" az oldalt tudjátok mik lesznek az új paraméterek, és ezeket figyelembe véve már a frissítés előtt elkészülhetne, illetve azzal egy időben elérhető lehetne a script. :B Tisztában vagyok vele hogy nem a ti emberetek, de nyilván más a dolog színezete ha ti kéritek mintha mi (korábban is megírta szívességből, gondolom ezután is megtenné). Kis lépés lenne a Házigazdáknak, de nagy ugrás lenne nekünk, megveszekedett usereknek. :R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1449) ollie válasza canniball (#1448) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na de miért vegyenek a házigazdák még egy terhet a nyakukba? Ennyi idő alatt már rég megbeszélhetted volna vele az egészet.

***

(#1450) Panther válasza ollie (#1449) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nekem úgy tűnik a jövőre nézve írta, úgy pedig lehet némi értelme. Bár akkor még mindig megkapnánk azoktól, akiknek nincs grízmajmuk... :D

MOD: Én amúgy a következő Firefox JS-cuccnak tuti azt a nevet adnám, hogy FunkyMonkey :DDD

[ Szerkesztve ]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Megújult a Prohardver! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.