Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Megújult a Prohardver! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1201) Olcsi


Olcsi
senior tag

Nekem csak annyi észrevételem lenne, hogy a fórumon belül a fő téma kategóriákon belüli alkategóriák jobban el lehetnének különítve. Ugye a fő témák sárgával vannak színezve, az altémák betűszíne meg teljesen megegyezik a fórum betűszínével...
Esetleg kaphatna egy hasonló keretet, mint a fő téma kategóriák, csak más színnel... :K

(#1202) napos2600


napos2600
tag

holnap után óta gondolkozunk azon is, hogy bevezetjük a bannerek tervezésénél (is) a fórumozók bevonását.

első tervezett kérdésünk: melyik oldalról kússzon be az új amd helikopter képe?

lehetséges válaszok:

1. igen.
2. jobbról.
3. sárga!
4. szerintem 468.
5. ne hirdessen az amd, nem szeretem!
6. ne hirdessen a helikopter, nem szeretem!

[ Szerkesztve ]

(#1203) StevieWonder


StevieWonder
tag

áhhhh, adtam neki kis esélyt de esélytelen
szép, de átláthatalan,

nem lehet valahol használni az régi verziót, mint ahogy a freemail szokta csinálni? :D

(#1204) DeFranco válasza napos2600 (#1202) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A helikopter átláthatatlan. Maradjon a régi. Ez sz@r. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1205) aldebaran válasza StevieWonder (#1203) üzenetére


aldebaran
őstag

A logout felől belépve a régi stílus van.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#1206) IgnisFatuus válasza Bocha (#804) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Erre megoldás az, ha többféle skin közül lehet választani, kinek kinek ízlése szerint....
Gondolom nem egyféle terv született, így újakat sem kellene kitalálni!

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#1207) ADAM1337 válasza napos2600 (#1202) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

3,5,6 :U

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#1208) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Biztos volt mar szo rola, nem olvasgattam sokat itt szoval elore is bocsi.
Eddig a forumbol siman vissza lehetett navigalni az adott cikkre...most ugyan azon helyen csak a forumba vezeto url van ami visszadob 1-50hsz hez...
Ez a vegleges vagy me'g alakitas alatt van?

Szerk: konkretan erre gondolok:
Fórumok » PROHARDVER! interaktív » [Re:] Megújult a Prohardver! (m)

[ Szerkesztve ]

...

(#1209) sbazsi válasza IgnisFatuus (#1206) üzenetére


sbazsi
veterán

Ezzel teljes mértékben egyetértek.
A mostani ph fórum már egy fokkal jobb, mint ami volt kék, ennek ellenére amíg él a jelenlegi logoutos design, addig azt használom.
de nem mondom azt, hogy sz@r, mert nem az, egyszerűen nem ezt szoktam meg.

Olyan oldal tényleg sosem lesz, ami minden egyes felhasználó minden igényének megfelel, de ma már mobilokon is lehet elő-hátlapot, és hátteret cserélni, az auto színét / kárpitját is ki lehet választani, szóval mindenki arra törekszik, hogy minél szélesebb igényt elégítsen ki.

Azért minden tiszteletem a szerkesztőké - designerek-é, tényleg nem lehet egyszerű egy nagy munka után azt olvasni, hogy ez sz@r...

:C :C

(#1210) sbazsi válasza Devid_81 (#1208) üzenetére


sbazsi
veterán

ott a link a jobb felső sarokban az opciók felett:
Témaindító írás: Megújult a Prohardver!

(#1211) Findzs


Findzs
addikt

a fórum frankó lett, tényleg nagyon faja, köszönjük :R

nem tudom mekkora munka lenne esetleg a fórumok alján egy "fel az oldal tetejére" gomb

esetleg a főoldalt rendbe szeditek kicsit ?

-a hírekhez dátumok kellenének, kicsit komolyabb tényszerübb lenne a megjelenés is tőle nem ennyire bulvár
-a hírek egy sorban egymás alatt jobb volt
-vagy akkor legyen 4 oszlop hírek egymás mellett, vagy 2, alatta 2, 1 hardveres+1 IT, 1 fotó+1 game,
-fehér háttér lecserélése bármilyen szem barátabb színűre

nekem már csak ennyi a bajom :)

:R

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#1212) Devid_81 válasza sbazsi (#1210) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Hopsz :)
Lehet keves volt a koffein :B
Koszi!
Mondjuk nem sokat hasznaltam az uj reszt, logoutbol tolom, nekem ez a szinosszeallitas nem okes :(

...

(#1213) iwu válasza napos2600 (#1202) üzenetére


iwu
addikt

hááát, értem én az iróniát... :B
bár én azt gondolom, javarészt azért építő kritika hangzott el és nem az újoncok szájából, hanem olyanoktól akik már sok éve phznak.
Személy szerint pl nagyon örülök, hogy engedtetek a "nyomásnak", és eltűnt a kék...
kitartást a munkátokhoz!
üdw,iwu

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#1214) qdak válasza napos2600 (#1182) üzenetére


qdak
addikt

kár, bár látom h változtak a szinek közben, hál isten igy már nem zavaró a szememnek :K

Parci nyugi, megértjük :K :D

[ Szerkesztve ]

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1215) Laslow


Laslow
senior tag

1. Értem én, hogy a citromsárga a Prohardver, a kék az ITCafé, a zöld pedig a Mobilarena alapszíne, de akkor sem érzem ergonomikusnak hogy a citromsárga, ami egy világos jellegű szín (nem tudom mi rá a szakszó) legyen a különböző kategóriák neveinek háttérszíne. Jobb lenne a kategóriákat sötétebbé tenni mint a kategóriaelemeket, szerintem jobb a szemnek.

2. A hét főbb hírei: biztos ilyen fontos kiemelni a dátumot a citromsárga háttérrel? Alapvetően lényegtelen infó, miért kap ekkora hangsúlyt?

3. Címlap kategória: a fő cikk jobb oldalán szerepel három másik komolyabb cikk felé link. Csakhogy nem világos a koncepció! Van További digicam..., További hazai pálya..., és További notebook... link. A gondom az, hogy nem látom a struktúrát, amit ide leképez, ugyanis a Hazai pálya birodalomba alapesetben az oldal tetején lévő linkkel lehet eljutni, a másik két birodalomba pedig az oldal bal oldalán lévő linkekkel.
Hm. Talán megvan a megoldás! A fő cikk körül öt darab cikkre és a hozzájuk tartozó kategóriákba visznek a További xxx linkek, és ezek tök véletlenszerűen vannak rendezve (ami nem baj, csak elsőre nem egyértelmű). Viszont nagyon félrevezetőnek érzem a jobb lent lévő "Más tesztet keres?" blokkot. Azt sugallja, hogy a fő cikk és ez az 5 kiemelt mind teszt. Pedig nem.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#1216) sith7 válasza PhoenixK (#1197) üzenetére


sith7
nagyúr

Én nem erre gondoltam, / ezt még nem is láttam ,így a kezdőoldalt, mert egy fórum van belőve a kedvencekbe, és egyből azt nyitja/ , de igazságod van, mert ha ráviszem az egérmutatót a fórum nevére, akkor kékre vált, de még mindig jobb így, mintha folyamatosan kéken látnám ... nagyon húzta a szememet, meg ahogyan olvastam másét is.

(#1217) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

egyébként a kezdőoldalon alig venni észre a forum feliratot, ha most tévednék elsőre ide életemben lehet észre se venném h itt forumozni is lehet.

(#1218) napos2600 válasza iwu (#1213) üzenetére


napos2600
tag

köszönjük!

amúgy ha valakinek van ideje, számszerűsíthetné a topik hozzászólásait, fröcsögés, totális baromság, építő kritika, dicséret, kérések, egyéb kategóriák alapján. úgy érzem ti olvasók és mi is igen meglepődnénk az eredményen. ;)

(#1219) tiv83us válasza napos2600 (#1218) üzenetére


tiv83us
veterán

Ki akarnad irtani a topik 99%-at? ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1220) napos2600 válasza tiv83us (#1219) üzenetére


napos2600
tag

irtani? :)

(#1221) sbazsi válasza Devid_81 (#1212) üzenetére


sbazsi
veterán

én is logoutolok.
bár megnéztem, de még bántja a szemem.
majd talán hozzászokok.

(#1222) UdVi86


UdVi86
aktív tag

Nekem nagyon tetszik ez a kék szín (imádom a kéket). De valóban jobb így a fórum, hogy a fő szöveg fekete és csak a korábban piros színek lettek kékek.
Szerintem a fórum kezdőlapján a Notebook, Digicam és Házimozi szöveget is kékre kellene változtatni, mint a többi kiemelt témát.
Valamint én a nem kiemelt témáknál az a:hovernél nem kékíteném be a szöveget, csak simán aláhúznám és maradhatna fekete. vagy esetleg egy kis bold-ot adhatnátok neki ilyenkor. A kiemelt témáknál pedig ahogy most is van maradna a kék szín + a:hovernél aláhúzás vagy bold.
A háttér szürkésebb barna színe viszont nagyon tetszik, sokkal jobb, mint a korábbi barna szín.

A címlapos módosítást továbbra is javaslom. Úgy láttam más is jónak tartja.
A fő hírek dátumának sárga háttérrel való kiemelése nekem tetszik. Tény hogy nincs nagy jelentősége, de jó.

Az építő jellegű kritikák, ötletek a ti és az oldal hasznára válik. Aki meg csak annyit ír be, hogy ez sz@r, azokkal meg nem kell foglalkozni. Csináljon ő jobbat (bár feltételezem hogy még életében nem csinált weblapot)

További jó munkát és mégegyszer gratulálok a csapatnak. :R

(#1223) D1Rect


D1Rect
félisten

Egyébként nappal nem bántó az új fórum színe, estére meg átkapcsolok gamepod üzemmódba. :)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#1224) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Megint úgy tűnik számomra, mintha változott volna a szín, tegnap este óta, de most másik monitor előtt ülök, így nem esküdnék meg rá :D
Amúgy nekem így már teljesen tettszik :) Nem volt bajom a barnával sem, meg már meg is szoktuk, de ez jobban bejön, és az eddigiek alapján a szememnek sem okoz gondot.
Az előttem szólóhoz csatlakozva, ismét említem, hogy szerintem is le lehetne cserélni a címlapon azt a 3 piros szöveget is kékre, esetleg más árnyalat, ha ki akarjátok emelni, de nekem a kékek között az a piros nagyon szúrja a szemem.
Valamint a hírek dátumozását is támogatnám én is. Bár szerintem simán el lehet igazodni a sorrenden, de az azért jobb lenne.
És továbbra is sírok egy keretért a fenti boxoknak :D

Emellett minden tiszteletem, hogy meghallgatjátok a magamfajta emberkék siránkozásait, és lehetőség szerint igyekeztek igazodni a fórumozók kéréseihez :R

Szép munka, csak így tovább :R

Everybody lies.

(#1225) fricz19


fricz19
őstag

elsőre annyira nem tetszett de egy nap után talán jobban bejön mint az előd,
gratulálok hozzá, sok sikert a továbbiakban

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#1226) tildy válasza qdak (#1181) üzenetére


tildy
nagyúr

Normálisabb nagyobb oldalak sem skinnelik magukat. PArci már leírta : a skin (pl a főoldali) azzal is járna, hogy másféle képméretet kéne használni, stb... A fórumnál talán érthető , de aki meg skinnelve akar fórumozni, az is meg tudja tenni, ha más aloldalak alól lép be a fórumba. :DDD :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1227) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

na most találtam vmit ami az én kényes design buzi fejemnek is tetszik.

a régi avatar alatti piros logoutos feliratok azoknál akiknek van cikke nem tetszett, de ez a kék ami most van nagyon bejön. sokkal jobban passzol az alap prohardveres forumozós barnás-szürkeséggel! :C

egyébként meg kezdem megszokni....

[ Szerkesztve ]

(#1228) Findzs


Findzs
addikt

most nemtom mivan de nemrég még fekete volt a háttér :F

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#1229) aldebaran


aldebaran
őstag

Most épp fényképezőt vennék és gondoltam, ha már itt írogatok, meg nézelődök, megtekintem a teszteket.

Megnéznék egy összesített listát például a kompaktokról, de nem találtam. Olyat, mint a pcworldben vagy a chipmagazinban szokott lenni.

Aztán meg a hírekben kiválasztottam a Fujifilm tesztet. Na, keresnék további fuji tesztet, de sehol sem találok. A kereső nem hoz ilyen márkát.

Most akkor milyen kompaktot vegyek, mi alapján, ha egyszerűen csak fényképezni akarok és például nem akarom végig olvasni az összes tesztet?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#1230) #25954560 válasza aldebaran (#1229) üzenetére


#25954560
törölt tag

megkeresed ezt a topikot a keresovel es beleolvasgatsz v ott kerdezel

(#1231) Zanik válasza Laslow (#1215) üzenetére


Zanik
addikt

Osztom Laslow, UdVi86 és Face8814 véleményét a címlapról. Alapvetően jó elképzelés, mégis olyan apró (de zavaró) "hibák" vannak benne, amiket egész egyszerűen nem értek!

1. Kiemelt cikk + indexképek:

Nem értem, hogy miért kell az előző kiemelt cikkeket két részre osztani? Mi a különbség a naranccsal (2-3-4) és a sárgával (5-6) jelölt indexképek között? Miért kell megtörni a fentről-lefelé haladó sorrendet, és átváltani egy balról-jobbra haladóra? Számomra nem logikus.

2. Hardver hírek:

A fenti képen a piros vonal mutatja, hogy milyen sorrendben jelennek meg a hírek időrendben visszafelé haladva. Biztos én vagyok a hülye, de ha két hasábba szedett tartalmat látok, akkor általában nem cikkcakkban állok neki elolvasni őket! Nem értem, miért így kellett ezt megoldani?
A fekete kerettel jelzett IT/Mobil/Gamepod hivatkozások pedig csak még jobban szétszabdalják az amúgy összetartozó tartalmakat. Legalább lenne egy vízszintes sárga vonal kis kockával a végiben az IT/Mobil rész után is, ami jelezné, hogy "Hé, haver, ismét hardveres cikkeket olvasol!"

Nem várom el (nem is várhatom el), hogy az én szubjektív véleményem miatt változtassatok az oldalon, viszont ha értelmes, nem kioktató választ/indoklást adnátok az említett "hibákra", illetve arra, hogy miért pont így oldottátok meg, azt megköszönném. (a "csak" nem válasz, szeretném megérteni a koncepciót!)

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1232) UdVi86


UdVi86
aktív tag

Még egy elég vicces dolog. Bár gondolom nem lenne egyszerű megoldani. Rámegy az ember pl. az alaplap rovatra és a gyártóknál kidob ilyet is, hogy Cooler Master. De mondom, nem tudom mennyire bonyolult az adott rovat szerint szűrni a gyártók listáját.

(#1233) aldebaran válasza #25954560 (#1230) üzenetére


aldebaran
őstag

Nem tudom, mit szólnának ott, ha annyit nyögnék, olcsó és jó gépet akarok stabilizátorral, beltérben fényképeznék csak. Biztos mindenki elküldene nézelődni a tesztek közé... Hát próbálkozom...

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#1234) UdVi86 válasza Zanik (#1231) üzenetére


UdVi86
aktív tag

Sajnos a szerkesztési idő lejárt. Bocsánat.

A kiemelt cikkes dolog (1-es) szerintem azért így van megoldva, mert a fő (1) kiemelt cikk mellett így tudtak a legtöbb további kiemelt cikket elhelyezni (szám szerint 5-t).
Esetleg még úgy meg lehetne oldani, hogy a kereső boxot behúzzák balra a fő cikk alá és ennek helyére tesznek még egy kiemelt cikket. Ekkor megmarad a fentről lefelé séma, de a 6-os helye üresen marad. Esetleg a kereső box szélességének megnövelésével megoldható lenne az üres hely kitöltése, de csak 4 további kiemelt cikk férne el.

aldebaran: Akkor menj és nézelődj a cikkek és tesztek között. Hidd el így fogod megtalálni a neked való fényképezőgépet. Illetve bátran tedd fel a kérdésed a megfelelő topikban és biztos kapsz majd sok hasznos tippet, tanácsot, hogy milyet érdemes venni. Írd le pontosan mire kell, mennyi pénzed van rá és biztos segítenek majd.

[ Szerkesztve ]

(#1235) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Hozzátenném, hogy eddig sem fikáztam a címlapot, de nekem eddig tartott megszokni. Most már tetszik. Ebben nyilván benne vannak az időközi változtatások eredményei is, de most már tetszik, nem cserélném vissza.

Fórumhoz egy észrevétel: IE8 alatt a prohardveres fekete csík feletti boxok szélessége 1280-ban keskenyeb, mint a 3 fő hasábé. Ha megoldható, érdemes lenne majd húzni rajta. Szerintem.

szemléltetve:

[ Szerkesztve ]

(#1236) Ricco_hun válasza Zanik (#1231) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Ugyanezen a két képen akartam én is illusztrálni, hogy nem valami logikus az elrendezés (az időpontok megjelenítése sokat javítana a katyvaszon). De mégsem kommenteltem, mert Parci szerint ez így frankó, ahogy van. Gondolom valami kitekert logika alapján így több lapletöltést könyvelhetnek el vagy mittomén.
Azt sem értem, hogy az "itt szóltam hozzá" sűrűn használt box-ot miért kellett lejjebb vinni. Ergonómia mínusz egy.
Mondom, a főoldal meg egy nagy káosz. Ránézek és elfog az "assetudommivanúristenhovakeveredtem" érzés. A hírek résznél meg kéne a perc pontos időkijelzés, mert én pl időrendben szoktam olvasni a híreket, így egyből tudom, hogy mit néztem már meg és mi az új. Most meg azt sem tudom hol kezdjek neki. A tesztek menüponttal azért nincs bajom, mert ott megmaradt a dátumkijelzés.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#1237) Racecam válasza Zanik (#1231) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Az írások sorrendje a Logouton is pont így van a kezdetektől fogva és senkit sem zavar. :N

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1238) napos2600 válasza UdVi86 (#1234) üzenetére


napos2600
tag

így ahogy az úr mondja!
ha egyben viszsgáljuk az oldalt, akkor rá kell arra is jönni, hogy minél több tartalom látszódjon és akár már elsőre és egy képernyőn, tehát az alsó kettő cikk kis hátrányt is szenved pont az olvasás miatt, de még mindig a pozitív irányba mozdul el a mérleg. amúgy tényleg megszokás kérdése! ;)

(#1239) TomKiss válasza Ricco_hun (#1236) üzenetére


TomKiss
tag

és olyan nehéz megszokni ezt a balról-jobbra, fentről-lefelé elrendezést?
Olvasni is így olvasol.
Engem spec jobban zavarna, ha a két hasábot hasábként is kezelnék (hogy nézne már ki egy mai hír a bal hasáb tetején, mellette a jobban meg egy tegnapi?).
Amit meg olvastál, azt úgyis tudod, hisz nyilván elolvasod a címét is.

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#1240) Zanik válasza TomKiss (#1239) üzenetére


Zanik
addikt

"Amit meg olvastál, azt úgyis tudod, hisz nyilván elolvasod a címét is."

3D tévék márciustól = Jövő hónapban már boltokban a 3D tévék. Eltérő címen két helyen is szerepel a címlapon ugyanaz a cikk!

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1241) TomKiss válasza Zanik (#1240) üzenetére


TomKiss
tag

Ez igaz, de nem ugyanabban a blokkban van. Az egyik a friss hírek, a másik meg kimondottan a házi mozi tartalom.
Egyébként ezen még a dátum megjelenítése sem segítene.. igazából itt erre a részre akartam utalni.
szerk: (a másik meg, hogy több ilyen cikk van/lehet pillanatnyilag is, csak ott az eredeti cím a kiemelt blokkban is elfért, ennél meg nem...)

[ Szerkesztve ]

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#1242) Racecam válasza Zanik (#1240) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Mert az ajánlóba a hír rövid címe kerül. Eddig nem volt neki, ezért az eredetiből vágta le a motor, viszont így az ajánlóban ezt olvashattad: "Jövő hónaptól már a boltokban a...". (Ami lássuk be, nem volt szerencsés :) )
Tehát ugyanarról a cikkről van szó, de az egyik cím az ajánlóban van, amiben akkor is ott lesz még, ha a hír a címlapról már lekerül, mert leszorítják az újabb hírek.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1243) Zanik


Zanik
addikt

Oké, de tegyük fel, hogy 3 napja nem olvastam az oldalt, ezért elkezdek szisztematikusan haladni fentről-lefelé (cikkcakkban :W ) a cikkek/tesztek között, elolvasom szépen a "Lekváros buktákat jelentett be Pistike" című cikket, majd 20 perccel később érdeklődve nyitom meg a 10 sorral lejjebb lévő "István édes péksüteményei a jövő hónapban debütálnak", mert fogalmam sincs róla, hogy ez ugyanaz a cikk, amit már egyszer olvastam. Hát nagyszerű.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1244) Ricco_hun válasza TomKiss (#1239) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Nem, nem így olvasok. Mivel időrendben előrefelé nézem a híreket, nem pedig visszafelé (értsd: először bepótolom a tegnapi híreket és csak utána állok neki a maiaknak). Úgyhogy ha időrendben megyek előre (és mondjuk vagy 3--4 napig nem olvastam a ph-t), akkor először keressem meg valahol a lap alján, a káosz kellős közepén az utolsó hírt amit olvastam, majd haladjak lentről-felfelé, jobbról balra "stílusban".
Az elrendezést meg lehet szokni, csak akkor lássák már el a híreket percpontos datestamp-el, hogy tudjam hol tartottam és tudjam mely hírek az újak.

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#1245) TomKiss válasza Ricco_hun (#1244) üzenetére


TomKiss
tag

Esetedben mindképpen lentről haladsz felfelé. Így akkor nem mindegy, hogy ott van a time-stamp vagy nincs?

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#1246) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Jobban megnézve nem is olyan vészes a hírek menüpont (attól a percpontos timestamp még jóljönne). Kevertem már a címlap katyvaszságával. Mea culpa.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#1247) Findzs válasza Findzs (#1228) üzenetére


Findzs
addikt

figyeljetek már most én vagyok a hülye vagy tényleg volt fekete a háttér a fórum alatt még délelőtt ?

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#1248) ne_nezze válasza Findzs (#1247) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

;]

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#1249) D1Rect válasza Findzs (#1247) üzenetére


D1Rect
félisten

Erre gondolsz?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#1250) Yany válasza Racecam (#1237) üzenetére


Yany
addikt

Ezzel vitatkoznék. Azonban a Logout-ot én mindig egy ajándéknak tartottam tőletek. A prohardver pedig magyarország egyik (ha nem a!) legnívósabb hardveres szájtja. Amit a címlap kaoutikájával kapcsolatban mondanak és mutatnak 100%-ig egyetértek. Tipográfiai szempontból borzasztó, hogy kétdimenzióban kell figyelni, hogy melyik hír hol van, mit olvastam utoljára és hogy milyen sorrendben jönnek. Nagyon nagy mértékben egyszerűesíteném listaszerűvé a felsorolást ezt a megjelenés divatszerűségének rovására, de ha ez (és érthetően) nem megoldható, egy ilyen körülménybe legalább a hírek percpontos dátuma lenne a mimimum. Így mélységes és őszinte tisztelettel kérnélek titeket arra, hogy legalább gondoljátok át a hírek címlapon történő megjelenítésének egyszerűsítését és reagáljatok érdemben erre a kérdésre.

Nagyon köszönöm. :R

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Megújult a Prohardver! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.