Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) bmakszim válasza t72killer (#50) üzenetére


bmakszim
senior tag

Létezik egyébként, de abban se iGP, se turbo és nem is notebookokba szánják. De nagyjából jól reprezentálja, milyen kompromisszumok árán lehet kihozni egy négymagos processzort 27W-ból. Igaz ez még Haswell, 22nm.

[ Szerkesztve ]

(#52) t72killer válasza bmakszim (#51) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Oké, persze:R. Csak valós notiban megvásárolhatóra gondoltam.

Ilyet amúgy hozhatnának ki gamer/workstation notikba, oda semmi szükség IGP-re csúcs dVGA mellett, de mivel nincs, nem érdemes álmodozni róla - ill kérdés, hogy mennyivel magasabb órajelet tudnának kicsiholni négy 14nm-es Skylake magból ennyi fogyasztás mellett. 2.5GHz alatt semmi értelme nem lenne, lévén a 3.6GHz-es kétmagosnál nem nyújtana többet.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#53) sb válasza t72killer (#50) üzenetére


sb
veterán

Idézem magam: "Felsorolom milyen variánsok állhatnának rendelkezésre a játékos vágyak alapján"

Nem azt írtam ami létezik, hanem az összes lehetséges variánst próbáltam felsorolni... azért mert az egész téma kívánságműsorként indult, hogy miért nincs 4 magos és/vagy jó igp-s és/vagy egyéb csúcsszuper képességű noti.

Ezt próbáltam kifejteni, hogy ha lenne az is sz*r lenne a célra. Ezt te, én és a gyártók is tudják, ezért nincs 15W-os 4 magos. ;)

@bmakszim
Én is sok mindent elfogadnék ingyen, de ha ki kell csengetni az árát akkor előbb vennék féláron egy jobb gamer desktop gépet mint egy hasonlóan hordozhatatlan, de legalább lassabb, hangosabb és drágább notit.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.