Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) satz18 válasza t72killer (#36) üzenetére


satz18
őstag

Én a lenovo y50-et egy hozzászólásra reagálva írtam, nem azt mondtam, hogy tetszik nekem bármennyire is az ez a hülye vékonyítási irány, és egyébként sem kedvelem azt a lapost több okból sem. Viszont amit te írtál az egészen egyszerűen nem igaz. "Mihelyst komolyabb feladatot adsz annak a 4magosnak, azonnal el kezd hőt termelni, ami normális hűtőrendszer híján gyönyörűen throttlingoltatja a procit, és ott állsz egy csilivili 4magossal, ami 800MHz-en jár"
Ez egy gamer lapos, és annál a komolyabb feladat az a játék, és az feketén-fehéren kiderült a tesztből, hogy úgy nincs throttling. A furmark+prime együttes használata nem komoly feladat, hanem ökörség. Az utóbbi időben le is szokott erről a notebookcheck.
(I)(I)"Amúgy egy kezemen meg tudom számolni, ami a környezetemben ki tudna használni egy 47W-os mobil 4magost, de ennek ellenére igenis ilyenek is vannak a piacon és nem csak a széthullós, összetörősgaris lenovótól, hanem egyéb gyártóktól is."(/I)(/I)
Én pl kihasználom. Egy csomó játéknak jót tesz a 4 mag. A gépem pedig 3 év alatt sem hullt szét, 32°C-os szobában sem throttlingol, és amikor HDD csere miatt visszakaptam a gariból, akkor még csak szét se volt törve.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.