Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) t72killer válasza MongolZ (#29) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mindenkinek más az igénye. Az i3 nekem kevéske (Starcraft 2-t szoktam tolni, az kéri a procit), rendesen 2.5GHz felett kifutó i5-7 kell neki egy kicsi dVGA-val (GT 740m elég). Netezni, officelolni i3/Broadwell pentium (bár utóbbiakat sajna nem szerelik használható laposba), ami ezalatt van (bay trail, core M) csak szükségmegoldás.

Amúgy egy kezemen meg tudom számolni, ami a környezetemben ki tudna használni egy 47W-os mobil 4magost, de ennek ellenére igenis ilyenek is vannak a piacon és nem csak a széthullós, összetörősgaris lenovótól, hanem egyéb gyártóktól is.

#30: Vékony laposba 4magos i7=vásárlóhülyítés a köbön. Mihelyst komolyabb feladatot adsz annak a 4magosnak, azonnal el kezd hőt termelni, ami normális hűtőrendszer híján gyönyörűen throttlingoltatja a procit, és ott állsz egy csilivili 4magossal, ami 800MHz-en jár, gyengébben teljesítve mint az én 3GHz-et stabilan hozó 2magos U-s procim...

#32, "Közlekedni is robogóval lehet jól, szántani meg kevésbé." - Kb ez a helyzet. Robogóból, autóból, traktorból és kombájnból is elérhetők különböző modellek, ki kell választani a megfelelőt. Ja, pénztárca kérdése, egy új/jó állapotú traktor bizony lényegesen többe fog fájni a robogónál de határozottan jobban hasít a szántóföldön. Másik aspektus, h traktorral+ekével nem valószínű, hogy a belvárosban lévő melóhelyre akarsz ingázni;)

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.