Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:35:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) gubabela válasza Remiel (#849) üzenetére


gubabela
senior tag

Akár a zenelejátszóban, akár a csengőhang beállításainál nyomd meg a telódon alul a 3 vízszintes csíkot!
Onnan Beállítások
Alul lesz fájlok szűrése.
Ott van hogy mérte szerint. Vagy kapcsold ki, vagy vedd lejjebb

(#852) Dhampir válasza KukkSteve (#850) üzenetére


Dhampir
félisten

Így viszont nem függ az ember senkitől, az megfizethetetlen és már itt van. :K

(#853) KukkSteve válasza Dhampir (#852) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Pont ma kapják meg az első körösök is. :) aki szemfüles az már tegnap megkapta. :D
Ezt a függést nem értem.

A számom az adatlapomon. ;)

(#854) Dhampir válasza KukkSteve (#853) üzenetére


Dhampir
félisten

Én jobban szeretem saját magam kézben tartani a dolgokat, de ez már az én bajom/hülyeségem. :)

(#855) tolvaj! válasza KukkSteve (#850) üzenetére


tolvaj!
őstag

nekem amikor utaltam 48485.- vont le a számlámról. + a posta 1550.-. 50035 lett a vége és majd egyszer kihozza a postás... ( ez sajnos rendszeres nálunk a kézbesítőnk egy trehány, lusta, s.....) szóval sunshine és happines :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#856) Remiel


Remiel
őstag

Nem mindegy ki mennyiért vette? Van aki örül neki hatvanért is, van aki kivárt és boldog ötvenért... semmit nem fog levonni az értékéből, ha itt még elmondja 10 ember, hogy csak 50k volt. Lehet neki örülni, de minek erről ennyit beszélni? Én örülök neki, hogy nektek jó áron volt és kész. Ti is örültök gondolom, de nincs értelme árfolyamokról beszélni, mert az árához képest elhanyagolható hogy 222 ft vagy 226 ft volt a dollár, vagy akár 230 és teljesen felesleges elmondani, hogy te mennyiért vetted olyanoknak akiknek már megvan, mert nem tök mindegy nekik?
Aki még csoportosan akar venni az odatalál, aki egyénileg az meg legyen az ő dolga, aki meg itthon veszi azonnal hát hagy tegye.
Mert ebben van egy kis kárörvendés, na nem az az öcsém te jól rábasztál fajta, csak egy olyan ugye milyen jó nekem féle, ami igaz is mert én is szívesebben tartok meg 10k, mint elköltöm, tehát tényleg jó nektek, na de mi közöm nekem ehhez?
Én is itthon vettem, nekem megért +10k, hogy nem kellett hetekig várnom és szükségem is volt rá mert eladtam a régit és nem volt telefonom, csak egy 9 éves Samsung ami vésztartalék...

Egyébként béke, csak ez tényleg annyira felesleges...

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#857) tolvaj! válasza Remiel (#856) üzenetére


tolvaj!
őstag

.

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#858) KukkSteve válasza Remiel (#856) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Gondoltam rá, hogy privátban kellene ezt megkérdeznem, de kicsúsztam a szerk időből, így itt maradt...azért volt a kérdésem Dhampirhoz, mert korábban mi beszéltünk, és nem a csop rend. mellett döntött. Kíváncsi voltam neki mennyire jött ki, ennyi.

Egyébként, nézz körül ebben a topicban, olyan hülye kérdések és témák is felvetődtek már, hogy 10percig nevettem rajta. XD Ezek után az ár megbeszélése sztem nagyon semleges.

[ Szerkesztve ]

A számom az adatlapomon. ;)

(#859) Remiel válasza KukkSteve (#858) üzenetére


Remiel
őstag

Mindegy, lehet, hogy csak szerintem nincs értelme egy mások által már beszerzett dolog áráról beszélni, mert ettől annak tuti nem lesz jobb.

Egyébként félre ne érts egy deka irigység nincs bennem a miatt, hogy nektek mennyiért jött én is veled akartam rendelni, de az elsőből kicsúsztam és nem volt időm egy hónapig várni sajnos.

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#860) xhege


xhege
addikt

Írtam korábban, hogy időnként főleg kikapcsolás után a teló automatikusan visszaáll a gyári témára.
Úgy tűnik megoldódott a dolog, mert már nem csinál ilyet. Annyi történt, hogy lock témának nem a vagyula féle időjárásosat használom.
Félreértés ne essék nem őt akarom fikázni, mert nagyra értékelem a munkáját a magyarosításokkal mindennel együtt, de nekem valamivel ez a téma összeakadt, mert mióta nem azt használom nincs ilyen gondom :F

(#861) pepimama válasza Dhampir (#831) üzenetére


pepimama
tag

KÖSZÖN(jük) Szépen!

(#862) sbazsi


sbazsi
veterán

esetleg van itt olyan tulaj, akinek korábban mi2-ese volt?
mennyiben előre/visszalépés a váltás?

(#863) xhege válasza sbazsi (#862) üzenetére


xhege
addikt

Nekem nem volt mi2-esem, de a legnagyobb kérdés az, hogy az 5,5' mennyire jön be neked a 4,3' után méretben.

(#864) Remiel


Remiel
őstag

nektek nem halk telefonláskor? maxra van véve a hangerő de nem valami combos így sem

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#865) xhege válasza Remiel (#864) üzenetére


xhege
addikt

Nekem halkítanom is kell közben ha maxon van :)

(#866) milcse93 válasza Remiel (#864) üzenetére


milcse93
tag

Semmi ilyen.

"Fiatal voltam és kellett a pénz."

(#867) Remiel válasza Remiel (#832) üzenetére


Remiel
őstag

nézzétek meg a képet amit a másik hozzászólásban tettem be...

CPU energiatakarékos mód: a teljesítmény maximalizálása az akkumulátoridő növelése érdekében... ez nem ellentmondásos kicsit?

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#868) tolvaj! válasza Remiel (#867) üzenetére


tolvaj!
őstag

relatív. ha maximalizáláson azt érted, hogy kipörget mindent akkor ellentmondás, ha azt érted, hogy maximalizálja a hatékonyságot a kisebb fogyasztás érdekében akkor helytálló. a fórdítót kellene megkérdezni, hogy hogyan értelmezte. amúgy az eredeti nyelven kellene megnézni mit ír a rom :)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#869) Remiel válasza tolvaj! (#868) üzenetére


Remiel
őstag

Hát igen... egy másik fórumba betettem egy képet, mert újabban sokkal gyorsabban merül a telefon mint eleinte, de nagyon nem tudom mitől, nem vagyok egy telepakolós fajta. Van valakinek ötlete mi a fene tartja ébren a telefont, mert látszata az nincs

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#870) McReay


McReay
aktív tag

Milyen memóriakártyát használtok a telefonhoz?

Nekem jelenleg egy Kingston C4-es 16GB-os kártyám van, de tervezem, hogy veszek bele egy C10-es 32GB-osat.
Megéri, fogja tudni kezelni? 32GB-ig kezeli, de a C10 fog neki menni? :F

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#871) tolvaj! válasza Remiel (#869) üzenetére


tolvaj!
őstag

csak másik topik, de ez a fórum. :)

az a baj, hogy én is csak a wakelock detectort tudom ajánlani a merülés okának kiderítésére, illetve a titanium backupott a greenify-val szemben. a TB az ingyenes verzióban is lehetőséget ad a system appok hibernálására.

McReay

fogja tudni kezelni. kb egy órája érkezett a készülék és a ratyi 17-es romal simán kezeli a samu 32 C6-os kártyámat. ha frissíted a stabil és jobban működő 23-asra akkor meg pláne kezelni fogja :)

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#872) bladegery


bladegery
senior tag

Probaltam rootolni a telefont es minden jonak tunt, azt irta hogy sikeres, viszont mikor ujrainditottam megsem volt rootolt. most azt irja 17.01-es verziom van, az utolagosan felrakott update app azt irja hogy ez a legfrissebb, ha manualisan kivalasztom hogy sdrol telepitse akkor csak kidob a menube. Nem tudom a sim kartyat feloldani, meg egy par ujabb bug is jelentkezett. Valavkiel tortent hasonlo? Tudok ra valami megoldast?
Elore is koszonom.

gergely-szabo.com

(#873) addamka válasza McReay (#870) üzenetére


addamka
őstag

Kezeli, Class 10-es 32GB-os kártyám van benne.

bladegery:
mivel rootolod? vroot? Nekem csak azzal ment. A gyári frissítő app nem volt fent, feltettem, de nem csinált semmit. Maradt a TWRP, azzal viszont mókázni kell a ROM fájl updater scripjével, mert újra akarják húzni a recovery-t, a TWRP meg errort dob olyankor, nem hagyja kinyírni magát. Mondjuk a recovery részeket kiszedve is error a telepítés vége, de működik a V23-assal, egy anomáliám van, Antutut kivéve minden tesztprogram szerint kb. 10ede a sebessége.

Valaki egy linpack-ot futtatna? Single meg multi, V23-on, kíváncsiságból, csak hogy foglalkozzak-e vele, vagy MIUI-val nem barátok ezek a hulladék tesztprogramok.

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#874) bladegery válasza addamka (#873) üzenetére


bladegery
senior tag

ez es az itteni hozzaszolasok alapjan.
Erre a vrootos modszerre tudsz valami leirast?

gergely-szabo.com

(#875) milcse93 válasza bladegery (#874) üzenetére


milcse93
tag

180-as hsz. :)

"Fiatal voltam és kellett a pénz."

(#876) bladegery válasza milcse93 (#875) üzenetére


bladegery
senior tag

Kosz, de a legfontosabb link nalam halott.
Illetve csak a kattinthatosaga halott, kosz!

[ Szerkesztve ]

gergely-szabo.com

(#877) sbazsi válasza xhege (#863) üzenetére


sbazsi
veterán

Ezt jómagam sem tudom.
Engem az érdekel, hogy hardveresen van-e különbség. Sebesség, kamera, stb...

(#878) bladegery


bladegery
senior tag

Az en telefonom el van atkozva, itt elhasal a vroot is..
Csak ertenem mit ir hibanak.

gergely-szabo.com

(#879) McReay válasza bladegery (#878) üzenetére


McReay
aktív tag

Egy csónakban evezünk! :O
17.0.1-et ír az about phone, de a root checker azt írja, hogy nincs rootolva a telefon!
Vroot egy nagy piros x-et tol a képem elé és nem lehet a gombra kattintani!

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#880) addamka válasza bladegery (#878) üzenetére


addamka
őstag

Az itt az melyik lépés?
Telefonon USB hibakeresés, ismeretlen források engedélyezve van?
Ha elsőre nem ismeri fel vroot ezek után, dugd rá újra.

Vroot-ból én a legutolsót használtam, tegnap csináltam meg párom Note-ját, így működik.
Innen tudod leszedni, a kék gomb amin fehér alapú körben lefele nyíl van.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#881) tolvaj! válasza McReay (#879) üzenetére


tolvaj!
őstag

na gyerekek! se root se updater.apk nem kell a művelethez. szedjétek le a romot amit fel szeretnétek tenni, tegyétek a memória kártyára. telefon kikapcsol. hang le + power nyomva tart, ( itt lesz egy kis választó menü: recovery, fastboot, normal.) a hangerő le gombal navigáljatok a recovery-hez, majd hangerő fel gombal okéztok. belép a recoverybe, ismételten hangerő le navigáció-> uply updte from sdcard, hang fel OK. kiválasztjátok a telepíteni kivánt romot hang le gombal és hang fel gombal oké. lefut, kiírja ha kész, majd újra kell indítani a telefont. telefon újraindul phoneinfo-ban megnézitek mit ír, de szerintem örülni fogtok a látványnak ;)

ha a 23-as rom fent van utánna már lehet rootolni és egyéb okosságokat végrehajtani.

más: valaki dobjon legyenszíves egy működő usb drivert, mert a köcs.g asztali gépem nem hajlandó lekezelni a 6592 preloaderrel. 6589/6582/6577 telefonok vannak itthon azokkal gond nélkül kommunikál, de a rednote nem ízlik neki :O

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#882) bladegery válasza addamka (#880) üzenetére


bladegery
senior tag

Ugyan az mint a kolleganak.

tolvaj!: kinai a recovery :W :W

gergely-szabo.com

(#883) tolvaj! válasza bladegery (#882) üzenetére


tolvaj!
őstag

addig nem gond, amíg 3e a recovery

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#884) axlfsi válasza Remiel (#773) üzenetére


axlfsi
veterán

- mi az az antelif? :P
- honnan érdemes rendelni? (hogy jön ez ide? azért szar a kábel, mert antelif vagy csak leírtad, hogy tudjuk, tudsz rendelni "jobb" helyről is, de nem írod le, honnan/miért? oké :) )

(#775) tolvaj! lehet kicsit túlreagáltam - nem vagyok kiakadva. De amúgy a kábelen rajta MI logo is, ehhez szerintem vajmi kevés köze van az antelifnek ;]

(#782) gubabela elárulod honnan rendelted? csak kíváncsi lennék, hogy ki ad mellé még pluszban egy EU-s töltőt is.

(#783) xhege aye! :)

(#805) milcse93 és adtak is vissza pénzt? :) le a kalappal (előtted)! :) Á, nem, nem szívózok velük, valóban van egy csomó kábel itthon még (mellesleg, nem mindegyik jó, csak a "vastagabbak" adnak le megfelelő töltőáramot), ez inkább csak elvi kérdés (de nem értette mindenki, ahogy látom).

[ Szerkesztve ]

*** ALLY-t keresek *** ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#885) Depression válasza tolvaj! (#883) üzenetére


Depression
veterán

A kínai krix-krax-ról nem tudsz mutatni képet, hogy melyikre kellene bökni?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#886) McReay válasza bladegery (#882) üzenetére


McReay
aktív tag

Updater.apk-t ha felraktad akkor onnan el tudsz jutni a recovery menübe xhege leírása alapján onnantól kezdve, pedig azt kell csinálni, amit tolvaj! írt!

Én így csináltam és már a 23-as multi rom van a telefonon!
Köszi tolvaj! :R

A kínai menübe én is belefutattam, de ignoráltam azt az utat! :DDD

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#887) bladegery válasza tolvaj! (#883) üzenetére


bladegery
senior tag

Nem tudom hogy az-e.

DepressionL +1

McReay Na igy angol! Kosz.

[ Szerkesztve ]

gergely-szabo.com

(#888) Depression válasza McReay (#886) üzenetére


Depression
veterán

de én nem tudom rootolni, mert nem ismeri fel az xp a telefont... :(

Már kezdtem megörülni, hogy elkerülhető ez a dilemma...

Hangerő fel+ power gomb előhozza:
recovery mode, fastboot mode, normal boot.

Lépegetni tudok köztük a fel gombbal, de kiválasztani nem tudom, se a le gombra, se a bekapcsoló gombra nem reagál.

A kínaiban az első egy önteszt... az biztos

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#889) tolvaj!


tolvaj!
őstag

mivel megoldva így már nem rakok képet, de a sorrend a kínai 3e és az angol 3e reconál ugyanaz azért mertem azt a képet kirakni. örülök, hogy megvan akinek már megvan :)

axlfsi

hidd el, náluk minden lehetséges ;)

(#888) Depression

nyugi! xhege 169 hsz-e alapján lehet rootoloni. abban két .zip fájl van kiemelve és a felső a 23-as romhoz való. mivel nekem se látja a telefont a gép így csak így tudtam megoldnai. ezért is írtam le az elöbb azt a kis " anekdotát", mert nekem úgy sikerült az updtae és a root is.

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#890) bladegery


bladegery
senior tag

Installation aborted.. Lassan a kardomba dolok.

gergely-szabo.com

(#891) tolvaj! válasza bladegery (#890) üzenetére


tolvaj!
őstag

most komolyan megkérlek valamire: szívj el egy cigit, vagy ha nem dohányzol akkor menj ki és igyál lassan egy csésze teát! ez most komoly nem savazás. ha ezzel megvagy akkor utánna kapsz egy teljes leírást. kérlek :R

depi

dugd be az usb kábelt a telefonba és úgy kapcsold be hang le+ power utánna már engedni fog navigálni hang le gombal és hang fellel meg okézni fogja. ugyan ebe szaladtam bele mondom. :)

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#892) gubabela válasza axlfsi (#884) üzenetére


gubabela
senior tag

Szia!
innen
Amikor rendeltem nem ennyi volt az ára :)

(#893) bladegery válasza tolvaj! (#891) üzenetére


bladegery
senior tag

Az elmult ket napban mar megtanultam levezetni a feszultseget. Mindent a leirasok alapjan csinalok, latom masok irjak hogy sikerult minden jo, nekem meg nem jon ossze egyik sem.

gubabela nekem se engedte, azota meg kinai lett:D

[ Szerkesztve ]

gergely-szabo.com

(#894) gubabela válasza tolvaj! (#881) üzenetére


gubabela
senior tag

Sajna nekem is ez volt, csak lépkedni lehetett a recoveryben, kiválasztani nem engedett semmit.

[ Szerkesztve ]

(#895) tolvaj! válasza bladegery (#893) üzenetére


tolvaj!
őstag

updater

ellenőrizd az md5 kódját, hogy jól töltődött e le.
referencia: BB10242F59A4744FE5357450C5E3E04F

md5 ellenőrző

telefonon a beállításokban engedélyezd az ismeretlen forrásból származó alkalmazások telepítését, majd telepítsd az updtare apk-t ha jól töltődött le ( letöltés után ellenőrzés, ha jó mehet a memóriakártyára, a telepíteni kívánt oprendszerrel együtt a memória kártya gyökérkönyvtárába és onnan....) Ha ez megvan akkor restart a telefonnak, majd updtaer elindít, menügomb, újraindít recoveryben. elvileg innentől már angolnak kellene lennie a reconak és működnie kell a gombok funcionalitásának is.

recoban:
aply updtae from sdcard stb stb.

remélem siker lesz!

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#896) Depression válasza tolvaj! (#891) üzenetére


Depression
veterán

semmi sem változik...

kép

usb bedugva, hang le+ power gomb ezt az eredményt hozza, aminek az első pontja biztosan egy selftest, mert azt véletlenül megnyomtam.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#897) bladegery válasza tolvaj! (#895) üzenetére


bladegery
senior tag

Kosz, kesobb kiprobalom.

gergely-szabo.com

(#898) tolvaj! válasza Depression (#896) üzenetére


tolvaj!
őstag

bakker te mit keresel a factory módban? :DDD

ezért is nem értettem miért mondod, hogy önteszt az első a te recoverydben. de igy már minden világos.

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#899) Depression válasza tolvaj! (#898) üzenetére


Depression
veterán

A le és power gomb ezt hozza elő.

A fel és power előhozza a recovery lehetséges választását, de ott van az, hogy csak lépkedni lehet, de kiválasztani sem usb-kábellel, sem anélkül nem engedi.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#900) tolvaj! válasza Depression (#899) üzenetére


tolvaj!
őstag

telefont kikapcsolva dugd rá a gépre. nyomd megegyszerre a hang le+ power gombot. ahogy villan enged el a power gombot, de a hang le maradjon nyomva.
ekkor látni fogod elméletileg, hogy a kurzor rohangál a 3 választási lehetőség között. ugyan abból a rendelésből kaptuk, csak én ma postával, ezért kísérleteztem mióta megvan, hogy mik lehetnek a buktatók, és persze, hogy ezeket hogy lehet megoldani. majd hang le kiválasztod a recoveryt, hang fellel okézol.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.