Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:35:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) addamka válasza Kornel (#1150) üzenetére


addamka
őstag

Senki sem mondta, hogy nem lesz, de a Redmi eleve az olcsóbb vonal, gondolom emiatt ráérősebben fogják kiadni, plusz a MIUI kicsit összetettebb, mint a Prestigo alap rendszere.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#1152) bkiky01 válasza addamka (#1151) üzenetére


bkiky01
senior tag

Dehogy olcsóbb vonal, csak nincs rajta x nagyker, meg x kisker haszonkulcs..

(#1153) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Van ez a Xiaomi hitelesítő,mit kellene lefotóznom a honlapon? Vmi Mild-et kellene keresnem :F .
Fiókot (freem) hogyan tudom hozzáadni? Már végigcsináltam a telenoros leírást is de az smtp-nél mindig bukik az ügy.

[ Szerkesztve ]

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#1154) Graphics válasza Kornel (#1150) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Botrány tényleg... Miért ekkora várományos a 4.4? MIUI felületén milyen újdonságot hozna mégis?

az AOSP droidnak lenne esetleg mit átvennie a MIUI-ból... Nem tudom miért várod ezt ennyire... így is többszörös tudással rendelkezik a MIUI...

Magyarázd el, mert tényleg nem értem mire jó a verziószám ugrás...

Ha egy kiforrott rendszer helyett vágyálom egy ráhergelt Presztizdsó 4.4, akkor add el a Sziamiaút és vegyél prestigiot...

Fokozott élményben lesz részed :D

Ezen már máskor is rugóztál, akkor se igazán értettem...

[ Szerkesztve ]

-

(#1155) bladegery válasza Graphics (#1154) üzenetére


bladegery
senior tag

ami 4.4-en mukodik csak pl. es nekem fontos lenne:
google photos, google camera, google now launcher.
masnak meg biztos masert fontos.

gergely-szabo.com

(#1156) gyuszito válasza gubabela (#1029) üzenetére


gyuszito
senior tag

Hali! Én ma raktam fel. Eddig semmi hibát nem vettem észre! Minden rendben van vele. Multi lang ez is. :R

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#1157) addamka válasza bkiky01 (#1152) üzenetére


addamka
őstag

Xiaomin belül ezek az olcsóbb készülékek. Ilyesmi okból nincs rájuk dev verzió sem.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#1158) Remiel válasza Graphics (#1154) üzenetére


Remiel
őstag

teljesen egyetértek ezzel

mivel totál amatőr vagyok ezen a téren arra válaszolna valaki, hogy a frissítést gépre kell letölteni és feltenni, vagy a telefonról is megy a multilang uprgrade?

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1159) gubabela válasza Remiel (#1146) üzenetére


gubabela
senior tag

Szia, èn használom, igazából meg lehet lenni nèlküle, de porvèdőkènt is funkcionál. Kell hozzá az Mikey app is. Be lehet elèg jól állítani, mondjuk hogy lockolt kijelző mellett is menjen. Itt a hardveraprón is láttam valakit árulni egy ezres körül.

(#1160) mobileman válasza Remiel (#1158) üzenetére


mobileman
aktív tag

én mindig telefonról csinálom..

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#1161) Remiel válasza mobileman (#1160) üzenetére


Remiel
őstag

hát ha a telefonon megyek rá a frissítésre azt mondja a 23-ra hogy naprakész, nem ajánl fel semmit

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1162) mobileman válasza Remiel (#1161) üzenetére


mobileman
aktív tag

Előbb rá kell másolni a telefonra, majd mtkuncleootls :-)

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#1163) Remiel válasza mobileman (#1162) üzenetére


Remiel
őstag

hááááááááát ezt kérdeztem először...

...a frissítést gépre kell letölteni és feltenni, vagy a telefonról is megy a multilang uprgrade?

na majd megoldom

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1164) #37391872


#37391872
törölt tag

Lenne egy apró problémám!

Ha én hívok, kiírja a hívott nevét, ám ha engem hívnak, (pl. ugyanaz a személy) akkor már csak a szám látszi, a hívó fél, amúgy telefonkönyvbel levő nevét a telefon nem írja ki. Milehet a probléma?

(#1165) Remiel válasza #37391872 (#1164) üzenetére


Remiel
őstag

az hogy nem így kezdődik a szám amit beírtál:

+36....

írd át minden számod ilyenre

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1166) kcsa válasza #37391872 (#1164) üzenetére


kcsa
veterán

Vagy többször szerepel ugyanaz a szám más-más neveknél, vagy nem ugyanúgy van letárolva a szám (+36xxxxxxx)

(#1167) bkiky01


bkiky01
senior tag

Erről esett már szó?

Redmi Note-WCDMA Global

(#1168) Remiel válasza bkiky01 (#1167) üzenetére


Remiel
őstag

nem sok csak 15-20 hozzászólás ;]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1169) bkiky01 válasza Remiel (#1168) üzenetére


bkiky01
senior tag

A Global verzióról? :W :))

(#1170) #37391872 válasza Remiel (#1165) üzenetére


#37391872
törölt tag

Régi megszokásból 06-al írogattam be. Köszönöm, átírom a számokat nemzetközi formátumba.
Köszönöm kcsa-nak is a választ!

[ Szerkesztve ]

(#1171) mobileman válasza Remiel (#1163) üzenetére


mobileman
aktív tag

Igen, de én elsőre úgy gondoltam, hogy közvetlenül a telefonra töltöd, bár nézőpont kérdése :D

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#1172) erik35


erik35
csendes tag

Egy olyan kérdésem lenne hogy igaz 32Gb-ig támogatja a microsd kártyát a telefon, de valaki nem próbált még meg 64Gb-osat belerakni vajon menne vele vagy nem kezelné?

(#1173) tolvaj! válasza erik35 (#1172) üzenetére


tolvaj!
őstag

MTK platformot ismerve nem lepődék meg. Sok telefon mellé az van írva, hogy 32 ig -stabilan- ami azt jelenti, hogy azon felül is kezel, csak már nem annyira megbízható, mint alatta. Élő példa jiayu g3t. Egyik fórumtárs 64 gb sdxc-vel használja.

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#1174) gubabela válasza #37391872 (#1164) üzenetére


gubabela
senior tag

Szia!
Telefonkönyv/beállítások/nèvjegyek/beállítások/t9adatok újraegyesítèse
Ez megoldja a hibát.

(#1175) Weeman1


Weeman1
veterán

Nem akarja valaki a Redmi Note-ját Samsung Note 2-re cserélni?
Bocs hogy ide írtam.

Xiaomi 11T Pro

(#1176) Kornel válasza Weeman1 (#1175) üzenetére


Kornel
veterán

Én biztos nem :)

(#1177) maggi1886076 válasza Weeman1 (#1175) üzenetére


maggi1886076
addikt

Rendelj egyet. Nekem elvileg hamarosan megérkezik. :C

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#1178) tolvaj! válasza Weeman1 (#1175) üzenetére


tolvaj!
őstag

Nem rossz ajánlat, csak erősen mérlegelendő! Ha fel van frissítve 4.3-ra akkor gyakorlatilag hozzá van láncolva az ember a samsunghoz. Itt még ha mtk rendszerek is vannak a knox-val szemben sokkal nagyobb a szabadság. + erősebb proci, kisebb fogyasztás, nagyobb akku... :)

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#1179) nfer válasza McReay (#1142) üzenetére


nfer
tag

Sokan válaszoltak sokfélét beszéltek de egyek módszer sem működött nekem XP-n. És igen végig olvastam a fórumot egy hete kínlódok driver-rel. Az ftp elérés jó de nem ezt szeretném.

De ha valakit érdekel a tuti módszer olvasson tovább. A megoldás ezen a linken http://en.miui.com/thread-16866-1-1.html
Telepíted a MIUI managert és ő telepíti a működő drivert is. Jó nehéz megtalálni. Nekem ezen a linken van.
C:\Documents and Settings\User\Local Settings\Application Data\MiPhoneManager\main\Driver
A user a te felhasználó neved. Az egész csak akkor látszik ha engedélyezve van a rejtett fájlok és mappák megjelenítése.
Ezután telefon bedug, drivert megmutat, és örül.
Üdv,

[ Szerkesztve ]

(#1180) tolvaj! válasza nfer (#1179) üzenetére


tolvaj!
őstag

Köszi, este kipróbálom hátha működik 7esen is. Nekem sem működik a mai napig az mtp mód.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#1181) Weeman1 válasza maggi1886076 (#1177) üzenetére


Weeman1
veterán

Nincs türelmem kivàrni. :)

Xiaomi 11T Pro

(#1182) maggi1886076 válasza Weeman1 (#1181) üzenetére


maggi1886076
addikt

nekem sem... már itt lehetne .

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#1184) #37391872 válasza gubabela (#1174) üzenetére


#37391872
törölt tag

Köszönöm, már átírkáltam a számokat. A szinkronizálás nekem nem jött be. Volt, hogy beírt négy teljesen egyforma email címet, és kész.
Inkább a kézi módszert alkalmazom, és akkor biztosan rendben lesz.

(#1185) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

És ebben tud vki segíteni?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#1186) tolvaj! válasza nfer (#1179) üzenetére


tolvaj!
őstag

Win 7 32/64-en próbálva, mindkettőn működik. ezer hála :R

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#1187) rolegervari


rolegervari
csendes tag

Sziasztok!

Volt valakinek olyan gondja, hogy a gps abszolút nem működik? 23.0-án próbálgattam, most updateltem 25.0-ra, de semmi.

Végigpróbáltam ezt: http://en.miui.com/thread-27491-1-1.html

Próbáltam lokalizálni FasterGPS-szel a conf fájlt, mindig semmi.

Nem tudom mennyire számít, de wifi/3g segítségével sem tudja betájolni a helyem. A teszt appok semmit nem mutatnak, csak a műholdak helyét pirosan, az pedig gondolom netes data. A GMap pedig nem hozza be a képet, ha a saját locationhez próbálom igazítani az útvonaltervet. Ha csak lekérdezem, akkor meg vár és nem csinál semmit. Settingsben a locationnél minden be van kapcsolva.

Szerintetek rom hiba lehet, vagy rossz a gps chip és beszívtam?

(#1188) csabi236 válasza rolegervari (#1187) üzenetére


csabi236
tag

Szerintem a gps chipnek lehet baja,nálam kb 10 másodperc alatt talál jelet a gps.

(#1189) erik35 válasza rolegervari (#1187) üzenetére


erik35
csendes tag

Jah a tömeggyártás hátránya, vagy visszaküldöd kínába vagy keresel valaki aki vissza forrasztja, persze csak ha magának gps chipnek nincs baja

(#1190) tolvaj! válasza rolegervari (#1187) üzenetére


tolvaj!
őstag

Ez hw hiba. Nekem azonnal talál jelet. Gari.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#1191) rolegervari válasza tolvaj! (#1190) üzenetére


rolegervari
csendes tag

Köszi!

De akkor ez teljesen normális, hogy wifi/3g alapján sem tudja a gmap belőni a locationt? (Bocsi, ha nub kérdés)

(#1192) tolvaj! válasza rolegervari (#1191) üzenetére


tolvaj!
őstag

Hát ami eddig volt mtk telefonom ha nem volt beállítva a gps akkor adótorony alapján se talált jelet... szvsz normális. Bár a wifi helyét az android eszközkezelő pl be tudja lőni.

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#1193) rolegervari


rolegervari
csendes tag

Na nem nyugodtam és harmadjára is rootoltam, majd újraraktam, de ezúttal a 25-ös multival: HIBÁTLAN. :DD

A sima angol verzióban a Google service-ek nem mehettek fel normálisan nálam, mert volt több gondom is például a contact szinkronizációval.

(#1194) Graphics válasza rolegervari (#1193) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Aztán itt HW hibát kiabáltak. Még jó hogy nem mentél el a postára :DDD

Mindenkinek: először azért SW-ben keressük a hibát, mert nem egyszer futottam bele, hogy 2x flashelésre állt be minden rendesen...

-

(#1195) bkiky01


bkiky01
senior tag

25-ös romnál nektek nem érezni, mintha a kamera app kicsit "akadós" lenne?

(#1196) gyuszito válasza Graphics (#1194) üzenetére


gyuszito
senior tag

Én tegnap téglára tettem egy mezei factory resettel... 6. Rom reinstallrq, 4factory resetre volt hajlandó éledni, de SMS-t továbbra sem tudok küldeni..

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#1197) kcsa válasza gyuszito (#1196) üzenetére


kcsa
veterán

Ilyenkor normális minőségű kábellel, a számítógép egyik hátsó USB aljzatáról flasheltek? A mindenféle cérna vastagságú kábel + előlapi kivezetés párosítás tud (egyáltalán nem) vicces helyzeteket okozni.

(#1198) dede555


dede555
csendes tag

Sziasztok!
Egy ideje próbálkozom, hogy a gmailes címtáramat összeszinkronizáljam a telefonommal, de sehogy sem sikerül.
A mailek, naptár szinkronizálás megtörténik, de a címtár nem jön át sehogy sem.
Nincs valakinek valami ötlete, hogy lehetne betenni contactokat a szinkronizálondó feladatok közé?

(#1199) axlfsi válasza Remiel (#1084) üzenetére


axlfsi
veterán

Már bocs, hogy beleszólok, de amit linkeltél eBay-ről eladót, az pont hamisítványt árul (ráadásul olyannyira amatőr, hogy még a képekkel sem volt óvatos, ugyanis, egyértelműen igazolják).

UI: a második, ami 25$ már nem egyértelmű a képek alapján (a gyártó képei)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1200) #37391872


#37391872
törölt tag

Szenzációs a Nillkin üvegfólia! Nekem soha nem sikerült makulátlanul felrakni a fóliát, de ez hibátlan lett. Mire észbe kaptam,hogy majd kinyomkodom a buborékokat, a fólia ezt megtette minden ráhatás nélkül. Ajánlani tudom az ára ellenére is. Megéri!

Az alu-üveg hátlapot várom nagyon, mert van egy konstrukciós hibája az amúgy rendkívül jó telefonnak. A hangszóró a hátlapon van kivezetve, ezért, ha nem kemény felületre teszem le, sok esetben alig hallatszik a csengetés! Az új hátlap a teló aljára vezeti a hangot, így reményeim szerint megoldódik ez a kellemetlenség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.