Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kitartás!

(#2) Maxximus válasza Kalandor (#1) üzenetére


Maxximus
őstag

Köszönöm.
Az első hét biztató volt (-3,9 kg) ,de most jön a neheze.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#3) eddie17


eddie17
addikt

Hajrá, hajrá.
Nincs lehetetlen. :C :K

(#4) Maxximus válasza eddie17 (#3) üzenetére


Maxximus
őstag

Ja csak tehetetlen. :K
Köszönöm.

Withing súly:

Heti edzések : Ez elég gyérre sikerült... :B

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#5) Hege1234 válasza Maxximus (#2) üzenetére


Hege1234
addikt

ha a 3. héten is több mint 2kg megy le rólad akkor csapass még hozzá szénhidrátot!

így túl gyors lesz a fogyás (nem fog tudni alkalmazkodni a bőröd)
próbálj heti 1 -1.5 -öt belőni

(#6) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Nekem fél év alatt lement 30 kiló, izom is jött fel, tehát nincs lehetetlen, kitartás! :R

when the sun shines, we'll shine together

(#7) Maxximus válasza Hege1234 (#5) üzenetére


Maxximus
őstag

Köszi a bíztatást. Nem hiszem, hogy ilyen gyors lesz a 3.-ik héten is,hiszen nem koplalok.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#8) Hege1234 válasza Maxximus (#7) üzenetére


Hege1234
addikt

milyen vitaminokat szedsz ?

(#9) Maxximus válasza Hege1234 (#8) üzenetére


Maxximus
őstag

Még semmit. Nem merek, mert étvágyat csinál, de olyan 2-3 hét múlva elkezdek multit szedni. Ezt fogom, még a múltkori (2 évvel ezelőtti) diétámból megmaradt egy doboz.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#10) mexicanraven válasza Maxximus (#9) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Vitamin annyira fontos legalább, mint a fehérje.
Szerintem Scitec Daily One plus és 1000mg-os c vitamin, vagy Multi Pro Plus.

when the sun shines, we'll shine together

(#11) Crystalheart válasza Maxximus (#7) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Igen, okosok azt mondják, hogy fél év alatt 10 kilót fogyni még biztonságos, és nem szalad vissza olyan könnyen. Tehát ha 60 kilót akarsz fogyni, az jó esetben is 3 év kellene legyen minimum, ha pedig beleszámítjuk, hogy a végén úgysem megy olyan gyorsan, több is lehet. Az a 2017 reális lehet. Nem jó sietni, mert sietni károsabb mint maga az elhízás. :) De 3 év nem is olyan hosszú idő, ha belegondolsz, több az, ami utána van, amiért dolgozol.

Szóval carry on!

[ Szerkesztve ]

(#12) Kalandor válasza Crystalheart (#11) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szerintem viszont menjen el a háziorvoshoz, kivizsgálás, szükség esetén konzultáció kardiológussal, aki fel tudja mérni az állapotát, hogy bírja-e a szervezete a gyorsabb fogyást.
Nagy súlyból ugyanis lehet, hogy kisebb baj, ha az elején gyorsan leszalad 10-20 kiló, mintha ott marad az is, és lassan megy el. De ez orvosi kérdés.
No meg olyan dietetikus felkeresése, aki vér- és vizelet vizsgálat után tesz javaslatokat csak. (Klinikai dietetikusnak hívják, belgyógyászaton-kardiológián tudnak segíteni, hogy hol van)

[ Szerkesztve ]

(#13) Crystalheart válasza Kalandor (#12) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Igazad van, bár ennek egy része pénz és/vagy a háziorvossal való jó kapcsolat kérdése. :) De bizonyára megéri rászánni.

Mindenesetre szervezettől függetlenül a bőr általában nem bírja a gyors fogyást. Még így is lehet, hogy marad nyoma.

(#14) Kalandor válasza Crystalheart (#13) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De ha a szervezeted bírja, az elején leadsz 10-15 kilót gyorsan, utána pedig átállsz a lassabban, akkor az jobb a szervezetednek, jobb a lelkednek és a bőröd is bírja.

A háziorvossal jóban kell lenni, vagy ha nem, válts.
A dietetikus is ingyenes a kórházakban. Én anno elmentem egy magánhoz, 6000 ft-ba került (vérvétel, 3 órás konzultáció, stb.) Ez most olyan 10-12.000 lehet.

(#15) Crystalheart válasza Kalandor (#14) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Igazat kell adnom, már csak a tapasztalat hiánya miatt is, csak ismerősök elmondásaiból meg az olvasottakból merítettem - sosem voltam még elhízott, ellenkezőleg, hízókúrával stagnálok. :)

"A háziorvossal jóban kell lenni, vagy ha nem, válts." - A háziorvossal nem nehéz jóban lenni, épp csak ne nézzen mindig hipochondernek. (Falun váltani nem lehet. :D) Bár túlsúly esetén ugyebár ez eleve kizárható.

(#16) Maxximus válasza Kalandor (#14) üzenetére


Maxximus
őstag

Az Anyósom a háziorvosom.... :K A kontrollal nincs gond. Egyszer nem akartam vérévtelre menni és reggel 6-ra mire ébredek? Anyósom áll az ágynál és a tű már bent is van a vénámban...kicsit horror tudom és majdnem elküldtem a p...ába. Szóval keményen vagyok csekkolva. A fogorvosom pedig a feleségem...de ez más egy másik blog témája... ;)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#17) Maxximus


Maxximus
őstag

Ma reggeli méréssel (hétvégén ment vissza 30 dkg,mert laza voltam) a Libra progi prognosztizálása dettó megegyezett az elképzeléseimmel. szuper!

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#18) mexicanraven válasza Maxximus (#17) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Illetve az első 20 kiló után javaslom letenni a mérleget. Baromság, sokszor lesz*patja magát vele az ember.
Ezt a gyúrós topikban is megmondják neked.
Mérd magad centivel, aztán a tükörben. Pláne ha tervezel fehérjét inni. Nekem volt olyan hónap, hogy zsírégetőt szedtem, edzettem, aeroboztam, dolgoztam, relatíve jól étkeztem, fehérjét ittam napi 2-3 alkalommal, a ruhámon meglátszott a súlycsökkenés, de a mérleg szerint stagnáltam. :))

when the sun shines, we'll shine together

(#19) Maxximus válasza mexicanraven (#18) üzenetére


Maxximus
őstag

Igen köszi.Én is így gondolom,ezért (is) 3 fázisú az átalakulás. Az első (súlyvesztő) fázisban van jelentősége a mérlegnek nagyon.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#20) mexicanraven válasza Maxximus (#19) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Illetve a vitaminra írtad, hogy étvágyat növel.
Nem erről van szó tkp, hanem arról, hogy a tested úgymond 'segélykiált', hogy igen, ezek az anyagok hiányoztak belőle, még szüksége van rá, vidd be őket, ergó egyél! :DDD
Illetve ha sportolsz aktívan, súlyzós edzés, akkor pláne kell.
Én szerintem egy Daily One Plust ([link]) és egy akármilyen 1000mg-os c vitamint kezdj el használni.

when the sun shines, we'll shine together

(#21) Maxximus


Maxximus
őstag

Ez a hét gyengére sikerült...nem kicsit..nagyon... :((

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#22) Radnix


Radnix
senior tag

Kitartást!
Szeretném majd látni a 10. 20. 30. hét (és így tovább) eredményeit! :K

Tipp: feljegyezhetnéd pár napodat, hogy mit mikor és mennyit ettél, mindezt a legnagyobb őszinteséggel, akár azt a fél falat csokit is amit a kisfiad édességéből haraptál, mert olyan aranyosan kínálta :D

Amikor le van írva, össze van szedve néha meglepő eredmények jönnek ki!

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#23) Tyer


Tyer
őstag

Újabb hét telt el, eredményeket kérünk!!!

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#24) Maxximus válasza Tyer (#23) üzenetére


Maxximus
őstag

Igen....ez a jó a blog írásban. Ha szar az ember azt is le kell írni. :K :U
A heten 4 céges vacsorára voltam/vagyok hivatalos,múlt heten 2-re. Persze nem kifogás csak tény amiben ismét elbuktam. Nemrég értem haza,most nem ,de hétvégén mennek fel ezeknek a csúfos napoknak is az eredményei.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#25) Tyer válasza Maxximus (#24) üzenetére


Tyer
őstag

Melletted állunk, és biztatunk!
Hajrá!!!

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#26) deicide


deicide
veterán

Kitartást! Más igazából nem kell hozzá, csak akaraterő. 135kg-ról jöttem le 90-re 1.5 év alatt, azaz -3kg/hó és sokkal jobban érzem magam. Persze rengeteg erőfeszítés az ára (átlag napi 2 órát vagyok kint és edzek), de megéri. Már csak a jobb közérzet miatt is, az egészségügyi haszna pedig nyilvánvaló.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#27) Maxximus válasza deicide (#26) üzenetére


Maxximus
őstag

Köszi a biztatást,jól jön...most éppen elég szar vagyok. :B

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#28) deicide válasza Maxximus (#27) üzenetére


deicide
veterán

Na igen, ebben az időszakban én is nehezebben veszem rá magam hajnali 4-kor az edzésre, de csinálom, mert tudom, hogy kell. Mert szeretek enni. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#29) Tyer válasza Maxximus (#27) üzenetére


Tyer
őstag

Mégegy hét eltelt...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30) Hege1234 válasza Maxximus (#27) üzenetére


Hege1234
addikt

hogy állasz ?

(#31) Maxximus válasza Hege1234 (#30) üzenetére


Maxximus
őstag

Év végi zabálások, év végi céges vacsorák (7db), este 10-12 kor hazaérések,aztán ünnepek,elbuktam az utóbbi 4 hétben,most kezdem kicsit rendezni soraimat és kezdem elölről. Ilyen ez. Rohadt nehéz. a sport legalább beindult. ami jó . (heti 2-3)

A grafikon most azt írja, hogy az első kitűzött fázisomat 2005 május 15-én fogom elérni. ez elég szomorú lenne. belehúzok.

Viszont, egy kis pozitívum. rátaláltam a Sony-nak a NWZ-W273 Walkman® vízálló MP3-lejátszójára. Hatalmas. Aki szeret zenére sportolni,nélkülözhetetlen.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#32) Hege1234 válasza Maxximus (#31) üzenetére


Hege1234
addikt

(de azért ha akartad volna biztos megtudtad volna állni hogy ha eszel is
azért visszafogod magad
persze tudom nem egyszerű visszautasítani ha megkínálnak de erre edzened kell
legalábbis nekem ez nehéz volt
aztán inkább a célom helyeztem előre mint azt hogy megbántok vele valakit)

én ezt tolom ameddig nem érem el a célom és utánna jön a tömegelés
[link]

ez a két cikk elég hasznos
tudom hogy ez az "edzés" nagyon monoton de megéri

[link]
[link]

go tovább! :R

(#33) Tyer


Tyer
őstag

Hogy állunk mester?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#34) Gabir


Gabir
aktív tag

Nagyon sok kitartást kívánok hozzá!

Edzés tipp: kettlebell, mint eszköz?

(#35) Gabir


Gabir
aktív tag

Valamint a fegyencedzés,mint módszer, a test saját magát "beprogramozza" úgy, hogy mivel önmagát kell emelnie, csökkenti a súlyt. (2 év -30 kg az eredménye nálam )

(#36) kpal


kpal
veterán

Szép ,érdekes írás :R (nekem is le kéne dobni 15kg , én is mindig szenvedek a súlyommal .)

(#37) Tyer válasza kpal (#36) üzenetére


Tyer
őstag

Nekem egy év alatt sikerült...
Hajrá!!!

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#38) Maxximus


Maxximus
őstag

Röviden és tömören : szar vagyok. Nincs mit szépíteni. Azért neki lendülök még egyszer nem adom fel nyilván
Kipróbáltam pár dolgot nem jött be túl puha vagyok ezekhez a tudományos dolgokhoz, nálam csak a "spárta" működik ha rá tudom magam venni. Léböjt kúrák,éhezés és vasárnap kivételével minden nap sport...ez van.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#39) Gabir válasza Maxximus (#38) üzenetére


Gabir
aktív tag

Ne veszíts hitet, alakul az, ha már megvan az ambíció és a hajtóerő a sporthoz, megszokod a rendszerességet, beindul az szépen lefelé!

(#40) Maxximus válasza Gabir (#39) üzenetére


Maxximus
őstag

Igen,tudom volt olyan is...

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#41) Maxximus


Maxximus
őstag

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#42) Gabir válasza Maxximus (#41) üzenetére


Gabir
aktív tag

Naa, alakul az!!
Így tovább!

(#43) Tyer


Tyer
őstag

Na hogy állunk? Hogy állunk?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#44) #21346560 válasza Tyer (#37) üzenetére


#21346560
törölt tag

5 hónap alatt 29 kg.... Csak akaraterő kellett...
123-ról 94-re.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.