Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

Halihó!

Azért remélem, nem halt még be teljesen a topic, mert volna egy gondom.

Összehoztam az Ubuntu 10.04-el működő szerveremen a VNC-t, Win 7-es gépemre letöltöttem az Ultra VNC Viewer-t, majd tudtam is csatlakozni a szerverhez, de desktop helyett sűrű fekete-fehér vonalakat kaptam és X alakúvá alakult az egér pointerem. Először azt hittem, hogy biztosan felbontás probléma, de alacsonyabb felbontásra váltásnál is megmaradt a hiba sajnos.

Mi lehet a gond szerintetek? :F

(#102) Vladi válasza sellerbuyer (#101) üzenetére


Vladi
nagyúr

Az, hogy nem jó helyen kérdezed. Inkább linuxos topikba.

De amit látsz az az x alaból iylen, arra jön a többi program. illetve nálad nem, azt nem tudom miért nem. :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#103) sellerbuyer válasza Vladi (#102) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Már bocs, de a témaindító cikkben ott a VNC, aminek alapján csináltam, már hogy ne kérdezném jó helyen?

Az X-es mondatodból kb. egy szót sem értek, de kösz, hogy megpróbáltad összehozni. :)

(#104) Vladi válasza sellerbuyer (#103) üzenetére


Vladi
nagyúr

Az a baj, hogy ide csak elvétve néz be 1-2 ember, azért rossz a hely.

A linuxos témákban meg ott forog a sok szaki. Inkább ott kérdezt ezért!

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#105) kovgab


kovgab
aktív tag

jó leírás, kicsit tán sok watt megy el így folyamatos üzemben.

Ká Úr

(#106) gyga


gyga
senior tag

Sziasztok.
Lehet nem jó helyen teszem fel de szükségem lenne egy linux os-re ami kb ilyesmi. [link] jelszó: admin pass: synologyMég vmi nem vagyok linux guru szóval ha lehet akkor feltelepítés után kellene egy grafikus felület is, vagy egyből el lehessen érni böngészőből.

[ Szerkesztve ]

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#107) Hina válasza gyga (#106) üzenetére


Hina
aktív tag

Ez nem Linux rendszer, hanem egy rendszerelemzó és beállításokat egyszerűsítő a linux rendszerre telepedő program...

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.