Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:22:01

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) wdx válasza Attis Radeon (#8600) üzenetére


wdx
őstag

maradjunk annyiban, hogy az o3d nem épp telefon kategóriába tartozik :)

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#8602) Winchester95 válasza wdx (#8601) üzenetére


Winchester95
őstag

Szerintem akárhogy is nézzük ennél jobb telefon nincs.Kivéve az O3D Max/Cube.(Nem tudom a kettő közül melyik a jobb)
Dexter The Game 2 vel próbálkozott már valaki?:)
Amúgy akárhányszor feljön az ötlet(mint eddig mindig) hogy el kellene cserélni/adni a telefont, mindig tanácstalan vagyok mire cseréljem....Mert egyedül csak a Max-ra/Cube-ra tudnám lecserélni többi labdába sem rúghat a 3D miatt.(Visszaváltani nem fogok.)
Ezt a ..... ICS-t várom csak.Persze csak azért hogy kijavítsák a hibákat ami a 2.3 ban van.(Akadozó felvétel+sötétség/akadozó zenelejátszás)

[ Szerkesztve ]

(#8603) wdx


wdx
őstag

van egy észrevételem...az ICS és a böngészők használatát illetően:
Dolphin Browsert sajnos nem ajánlom, mert a háttérbe lerakva is eléggé megterheli a rendszert.
amit helyette tudok ajánlani: Opera Mobile vagy Chrome.
utóbbi határozottan látványos, viszont nem találom, hogy hol lehet átállítani desktop ill. mobile nézet között...
szerk: megvan! :)

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#8604) Attis Radeon válasza Winchester95 (#8602) üzenetére


Attis Radeon
tag

Én sem tudnék visszaváltani :K
Ez a telefon egy vadállat ha hagyják neki :)
Tényleg csak egy normális opp miatt kiáltozik szegénykém.
Én imádom.Csupa jót tudok róla regélni még így GB-n is megállja a helyét(fél procival kihasználva).
Igazán minőségi,és profi kis cucc ez.Szerintem soha nem fogom eladni. :K

(#8605) bubus66 válasza wdx (#8603) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

(#8603) wdx

Próbáld meg ezt Maxton én a GB is meg most a V28C teszt ICS-én is ezt használom,nagyon jó szerintem

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8606) bubus66 válasza Attis Radeon (#8600) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

(#8600) Attis Radeon

Így van az én páromnak is Blackje van de az valóban nem női kézbe való. Nem a 3,7 mar szerintem 3,5 felett nem nőnek való.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8607) vady89 válasza bubus66 (#8605) üzenetére


vady89
csendes tag

Olvastam egy részletes mobil böngésző összehasonlítást és a maxthon nyert a dolphin előtt, ha megtalálom belinkelem akit érdekel

(#8608) bubus66 válasza vady89 (#8607) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Tessék itt MaxtonBrowser

itt is MaxtonBrowsermeg van.

Igen szerintem is nagyon jó a Laptopon is a maxton használom

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8609) vady89


vady89
csendes tag

talán ez volt az:

TESZT

(#8610) wdx válasza vady89 (#8609) üzenetére


wdx
őstag

köszönöm a linket, így egyből ki tudtam próbálni. hát akkor ezek után rátok bízom a chrome kipróbálását. mondjuk úgy, hogy ég és föld a kettő... ezt már bátran merem ajánlani, a régebbi verziók használhatatlanok voltak számomra....

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#8611) pook20


pook20
aktív tag

sziasztok!az előfordulhat hogy a jack dugó csere után nem lesz kompatibilis az itthoni fülhallgatóimmal?/szervizesek ezzel a kifogást mondták hogy Samsung meg "gyagyi szar használt Nokia-ő mondta- meg szépen dinamikusan szol mind a két fele!/

asrock 970 extreme4 AMD Phenom(tm) II X2 555 Processor /3700 MHZ/ ATI Radeon HD 5570 (1024 MB)CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT CMZ16GX3M2A1866C9 +LG optimus 3D /P920 /

(#8612) torrrent válasza Attis Radeon (#8600) üzenetére


torrrent
aktív tag

Igen, igen, az új i phonet is csak nyújtották, hogy egykezes legyen.
Másik témához: minőségből kicsit adnak :))

(#8613) wdx válasza pook20 (#8611) üzenetére


wdx
őstag

ebből konkrétan nem sokat értek, de létezhet, hogy nem lesz kompatibilis az otthoni fülhallgatóiddal, ha elbasszák a szervizesek. már bocs a kifejezésért. miért vitted szervizbe? kilökte a dugót?

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#8614) horimiki72 válasza pook20 (#8611) üzenetére


horimiki72
aktív tag

nekem pont a nokia fülessel volt bajom amivel hangerőt álítasz és hívást is veszel fel N98mini.Az msi laptopomnak az alaplapi hangprociját cseszte szét mert megnyomtam valamelyiket...szóval nem értem miért csak az szólhat jól.Ha meg csak egy sima füles nokia felirattal akkor is csak egy közepest adnèk rà.A gyàri LG-vel mi lett?az nem szól rosszúl és hàt ha valami belevaló akkor az.

Kawasaki ZX12R

(#8615) Attis Radeon válasza pook20 (#8611) üzenetére


Attis Radeon
tag

Az szervizesek át akarnak baccarintani. Szerintem azt sem tudják mi az a jack dugó. :C
Én kb 25 éve szerelgetek mindenféle szervizben,de ilyen hülye kifogást még nem hallottam soha :C :C

(#8616) Attis Radeon válasza horimiki72 (#8614) üzenetére


Attis Radeon
tag

Laptop-nál ugye 3 pólusu a dugó az androidos telcsiknél meg 4.
+benne egy kis elektonika sok kis átkötéssel meg ellenállásokkal meg sékelve.
Tuti valami zárlatot nyomott neki az egyik funkciógomb.
Én nagy füles bubus vagyok.
Én SONY-t nyomtam rá azonnal az összes telefonom hadsett-jére.
A panasonic sem kutya.
Persze a 2 márkából is vannak gagyik meg brutálisak.Nem mindegy melyiket használod.
Valakit érdekelnek típusszámok,szívesen megosztom.

Ez itt most a reklám helye :D
Van itthon kb 100db sony agybadugós fülesem jobbak kevésbé jobbak.
Ha valakit érdekel szívesen átforrantom a headsett-jét.
Kb egy ezresért fülessel munkával együtt.
Vannak köztük 3-5 ezres fülesek is.

(#8617) wdx


wdx
őstag

Én is a sony-t ajánlom, nem agybadugós változatot!
Azt is elmondom, miért: az agybadugós fülhallgató hátránya, hogy teljesen lezárja a fület, így az nem szellőzik, meg hétszerezi a baktériumok számát. a másik, hogy mivel bedugod az agyadba kb, így annak kicsinek kell lennie, hogy beférjen, ergo kicsi hangszóró fér bele, ergo teljesítmény romlás! vagy nincs akkora mély benne, vagy ha van is, akkor sokkal halkabb hangerővel képes leadni azt, mint normál fülhallgató társa... tapasztalat alapján írtam le. aki nem érzékelt ilyet, annak teljesen mindegy milyet vesz, vagy használ! vegyen egy 100ft-os tesco-st! :)

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#8618) Attis Radeon válasza wdx (#8617) üzenetére


Attis Radeon
tag

Óóóó hát én ezzel vitatkoznék :))
Nekem aztán hatalmas tapasztalatom van füles téren :)
Nagy füleseim is vannak elég profik,és agybadugósak is elég brutálisak.
Ici pici hangerőn is olyan hangjuk van hogy kihullik a hajam is :C
A hallásom meg elég profi :K

[ Szerkesztve ]

(#8619) wdx válasza Attis Radeon (#8618) üzenetére


wdx
őstag

rendben, elhiszem. akkor eddig rossz minőséggel próbálkoztam agybadugós terén, bár sony-t és sennheisert próbáltam (nameg a gyári füleseket)...maradt a sony normál füles, meg a sennheiser hdxxx fejhallgató. az én fülemnek ezek váltak be. (zeneszerzéshez ezek jónak tűnnek nekem)

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#8620) wdx


wdx
őstag

ja amúgy darkroom v2 telepítése után mindenképp ajánlok wipeokat (factory resettel), nagyon sok hibát kijavít! köztük a play store-t és a lockscreent is!

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#8621) bandy13 válasza wdx (#8620) üzenetére


bandy13
aktív tag

Nem túl fickós sebessége van ennek a darkroom v2-nek(1,2ghz pörög a cpu de így se túl zökkenőmentes).
Tudtok ajánlani gyorsabb romot ami 4.0 körül van.Az se hátrány ha magyar :D

(#8622) wdx válasza bandy13 (#8621) üzenetére


wdx
őstag

csak 2.3-at tudok ajánlani, ami übergyors....egyelőre.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#8623) bandy13 válasza wdx (#8622) üzenetére


bandy13
aktív tag

Na az közel van a 4.0 hoz xD
Akkor 2.3 ból tudsz mondani gyors romokat ... ? (a boot idő ugye azoknál is ilyen fél perces .. ? nem úgy mint a gyári 2 perces bekapcsolásával)

(#8624) wdx válasza bandy13 (#8623) üzenetére


wdx
őstag

4.0 alatt a bekapcsolás 2 perces. sajna ez van.
amit ajánlani tudok: ThiaiZo 3D 2.8 GB
nagyon gyors!

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#8625) bandy13 válasza wdx (#8624) üzenetére


bandy13
aktív tag

Kösz a gyors választ lehet nekiesek és felteszem :D
[link]
Akkor pont ugyan így csinálom csak v21e alapra .. a végén meg ezt a ThiaiZ O3D V2.8 GB telepítem sd ről ha jól tudom .. remélem most segítség nélkül fel tudom telepíteni :)

(#8626) bandy13 válasza bandy13 (#8625) üzenetére


bandy13
aktív tag

Hali még is csak elakadtam egy egyszerű résznél ...
van az R&D test tool (ezzel lehet feltenni a kdz) na és itt a legelső legörgetős ablaknál elakadtam ezek vannak benne :
CDMA (Alapértelmezett)
CDMA Smart Phone(WN)
ADI
3GQCT
3GQCT Smart Phone(WN)
TI
INFINEON
EMP
ODM
Az xda oldalán a sima 3GQCT mutatták de az nem magyar honlap ugyen nem magyar hálózatot adnak meg .. de itt a GSM nem szerepel melyik a jó opció még magyarra ?

(#8627) wdx válasza bandy13 (#8626) üzenetére


wdx
őstag

amit írnak az tökéletes!

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#8628) wdx válasza wdx (#8627) üzenetére


wdx
őstag

majd amit a kdz felrak modemet, tudni fogja a dolgát

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#8629) bandy13 válasza wdx (#8628) üzenetére


bandy13
aktív tag

értlek okés akkor a 3GQCT teszem rá

(#8630) bandy13 válasza wdx (#8628) üzenetére


bandy13
aktív tag

kiakad valamiért tipp ?

(#8631) bandy13 válasza bandy13 (#8630) üzenetére


bandy13
aktív tag

a lényeg lemaradt ... [link]

(#8632) horimiki72 válasza bandy13 (#8631) üzenetére


horimiki72
aktív tag

nem a start upgrade-ra nyomsz hanem alatta az normale web upgrade test -re.

Kawasaki ZX12R

(#8633) norbi93


norbi93
senior tag

hát én meguntam a várakozást, lecseréltem egy EVO 3Dre, az 1 giga ram, és az ICS nagyon pörgeti a rendszert, szoval boldog vagyok vele:)

(#8634) bandy13 válasza horimiki72 (#8632) üzenetére


bandy13
aktív tag

kösz ...
upgrade start rámegyek .... bejön a az LGMobile Támogatás Eszköt program nagy frissítés gombra rákatt és majd igen és a letöltésnél 400mb ot akar letölteni .. de én már letöltöttem a kdz-t ahogy kelett ... mért akarja letölteni valamit elbénáztam nem veszi figyelembe a v21ekdz file amit letöltöttem.
Kérdés mennyen végig vagy elrontottam valamit .. ?

(#8635) bandy13 válasza norbi93 (#8633) üzenetére


bandy13
aktív tag

Én azt úgy néztem hogy gyengébb telefon (antutu szerint is ) de ezek szerint a töblet ram fölényben van mint a cpu gyorsasága

(#8636) horimiki72 válasza bandy13 (#8634) üzenetére


horimiki72
aktív tag

bandy tönkreteszel!!! :W :DDD nem a start upgrade-ra nyomsz hanem alatta az normale web upgrade test -re.

Kawasaki ZX12R

(#8637) bandy13 válasza horimiki72 (#8636) üzenetére


bandy13
aktív tag

Normal web upgrade test ---> upgrade start
erre mentem és úgy tovább ahogy írtam

(#8638) horimiki72 válasza bandy13 (#8635) üzenetére


horimiki72
aktív tag

ha a v21f kdz lellene akkor katt rá.
röviden a kdz offline :,vbs fájl megnyitás parancssorba behúz, egy oké, mégegy oké, windows enalber -re egy klikk ON,telefon usb hibakeresés kipipálva rádug USB-re,csatlakozik,felismeri,aztán R&D test tool-on baloldalt 3GQTC-re jobbra Emergency-re állítod, v21f kdz betallóz,normal web upgrade test klikk,uprade start klikk,Different Country-ra állítod,Hungary-ra állítod a nyelvet és ha közben bármikor vagy ezután feljön az a kis ablak az interneten futó programokkal kapcsolatban akkor cancel-ra klikk.Utána futnia kellene az ellenörzésnek PC,stb majd ha tetszik neki elkezdi felrakni a v21f-et mialatt kétszer újraindul a telefon.

Kawasaki ZX12R

(#8639) bandy13 válasza horimiki72 (#8638) üzenetére


bandy13
aktív tag

(rosz a link)

(#8640) horimiki72 válasza bandy13 (#8637) üzenetére


horimiki72
aktív tag

widovs enalbert ON ra raktad?alul jobbra lent az eszköztáraknál kis kék ablakocskák,egy klikk és megjelenik az on felirat...

Kawasaki ZX12R

(#8641) horimiki72 válasza bandy13 (#8639) üzenetére


horimiki72
aktív tag

bakker tényleg..egy pill.

Kawasaki ZX12R

(#8642) spuros válasza norbi93 (#8633) üzenetére


spuros
őstag

Szerintem jól tetted.. Én december végéig várok és megy a levesbe ha nem lesz ICS.

(#8643) horimiki72 válasza bandy13 (#8639) üzenetére


horimiki72
aktív tag

semelyik kdz nem lehet letölteni az Lg oldaláról.. a v21e-se..hát ha az megvan neked akkor maradjunk annál!ki tudja mi van ezekkel a koreai tetükkel!!torrent linket vagy egyéb feltöltéses linket meg nem találtam most gyorsba...neeemm neeemmm kizárt,hogy az ICS frissítéshez van ennek köze!inkább valaki küldött nekik egy szervertéglázó vírust végre ;]

Kawasaki ZX12R

(#8644) wdx


wdx
őstag

és valóban, amikor thiaizo 3d 2.8 gb volt fent 120 mb alatt volt a szabad ram, és pörgött ezerrel. ics alatt hiába van 160mb szabad ramom...2 app, és belassul. ennyit a memóriakezelésről... viszont ez még béta tudtommal, így nem rúgatom ki a programozókat egyelőre. :)
de megcsinálják nekem, mert felszívom magam, megtanulok koreaiul, hogy a saját nyelvükön tudjam elküldeni őket a ... :)

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#8645) horimiki72 válasza norbi93 (#8633) üzenetére


horimiki72
aktív tag

megértelek..az ICS-re várakozást azt én is "unom" de a telefont még nem sikerült megunnom!a max-ot kipróbálnám helyette.Ami meg tetszene még most drágának találom.

Kawasaki ZX12R

(#8646) norbi93 válasza horimiki72 (#8645) üzenetére


norbi93
senior tag

jó telefon nagyon az optimus 3d, tényleg csak a rendszer miatt lassú, szóval picit kár érte, de meg nem bántam a cserét, nektek pedig sok kitartást :K

(#8647) pook20


pook20
aktív tag

nah helyzet a következő:

-1orán belül 3* hívtak a szervizesek
-1 hívásnál:
amit írtam hogy náluk működik a jack dugó!/ugyanis az egyik fele hangosabban szolt mint a másik fele és bármit dugtam bele mindig ugyanez a hiba jött elő!/ még vizsgálják majd szolnak hogy mire jutottak!

-2 hívásnál: ennek semmi baja /4-es csatija van/ a jack dugonak és egy kicsit megpróbáltak okoskodni nekem mert hogy elkezdi hogy a fülesnek nem mindegy hogy a jack részének milyen színe van! meg valószínű hogy az itthoni füleseim /köztük az egyik AKG típusú/nem kompatibilis vele mert annak más a láb???kiosztása!/
nem hagyom magamat megkérdeztem hogy eddig miért volt jó hozzá?
válasz hogy ennek már más a láb kiosztása ???és ennek a hibája!/ugyanis ez a második alkalom hogy szervizben van a telo!/természetesen kitartok az igaza mért!
megkérdeztem hogy a gyári füles nem csomagoltam be véletlenül és azt mondták hogy nem!ok ők nem tudnak vele mit csinálni szerintük jó!

-3 hívás:
mint utólag kiderül én elküldtem a fülest de nem a telo dobozába raktam hanem véletlenül a zacskóba raktam és ők megtalálták!na telora rádugták tényleg csak az egyik fele szol normálisan füles kihúz átrak egy másik telora és ott mind a kettő fele egy formán szolt!és elkezdte hogy így már kezdi érteni hogy mi a problémám és megint elküldik a szervizbe!

most itt tartok!!:))

asrock 970 extreme4 AMD Phenom(tm) II X2 555 Processor /3700 MHZ/ ATI Radeon HD 5570 (1024 MB)CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT CMZ16GX3M2A1866C9 +LG optimus 3D /P920 /

(#8648) bandy13


bandy13
aktív tag

tudna valaki segíteni TeamViewer keresztül ... ?

(#8649) bandy13 válasza pook20 (#8647) üzenetére


bandy13
aktív tag

A remek szakemberek (csak nem a keletiben kellet volna megvenni a papírokat...)

(#8650) bandy13


bandy13
aktív tag

Ugyan ez a problémám valami ötlet ? [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.