Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:22:01

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8647) pook20


pook20
aktív tag

nah helyzet a következő:

-1orán belül 3* hívtak a szervizesek
-1 hívásnál:
amit írtam hogy náluk működik a jack dugó!/ugyanis az egyik fele hangosabban szolt mint a másik fele és bármit dugtam bele mindig ugyanez a hiba jött elő!/ még vizsgálják majd szolnak hogy mire jutottak!

-2 hívásnál: ennek semmi baja /4-es csatija van/ a jack dugonak és egy kicsit megpróbáltak okoskodni nekem mert hogy elkezdi hogy a fülesnek nem mindegy hogy a jack részének milyen színe van! meg valószínű hogy az itthoni füleseim /köztük az egyik AKG típusú/nem kompatibilis vele mert annak más a láb???kiosztása!/
nem hagyom magamat megkérdeztem hogy eddig miért volt jó hozzá?
válasz hogy ennek már más a láb kiosztása ???és ennek a hibája!/ugyanis ez a második alkalom hogy szervizben van a telo!/természetesen kitartok az igaza mért!
megkérdeztem hogy a gyári füles nem csomagoltam be véletlenül és azt mondták hogy nem!ok ők nem tudnak vele mit csinálni szerintük jó!

-3 hívás:
mint utólag kiderül én elküldtem a fülest de nem a telo dobozába raktam hanem véletlenül a zacskóba raktam és ők megtalálták!na telora rádugták tényleg csak az egyik fele szol normálisan füles kihúz átrak egy másik telora és ott mind a kettő fele egy formán szolt!és elkezdte hogy így már kezdi érteni hogy mi a problémám és megint elküldik a szervizbe!

most itt tartok!!:))

asrock 970 extreme4 AMD Phenom(tm) II X2 555 Processor /3700 MHZ/ ATI Radeon HD 5570 (1024 MB)CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT CMZ16GX3M2A1866C9 +LG optimus 3D /P920 /

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.