Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26401) Rogiii válasza w333 (#26400) üzenetére


Rogiii
aktív tag

Tehát ha partnéronál veszem akkor hivatalos Lg gari lesz rá?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#26402) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Hol tudok venni gyári, eredeti töltőt G4-hez? A Váci úti szrvizben 4-5k... annyit nem akarok adni érte...

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#26403) w333 válasza Rogiii (#26401) üzenetére


w333
félisten

Elvileg igen ... Link :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26404) KZP válasza w333 (#26403) üzenetére


KZP
őstag

Hát, ezt az adásvételi szerződés "fecnit" én nem nevezném hivatalos LG garanciajegynek... :Y

(#26405) w333 válasza KZP (#26404) üzenetére


w333
félisten

Mégis elfogadta a szerviz ... akkor nem mindegy ? :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26406) koxx válasza KZP (#26404) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem kell hivatalos garijegy. De egy normális számla IMEI számmal nem árt.

(#26407) kp78 válasza w333 (#26405) üzenetére


kp78
addikt

Csak nehogy olyan legyen ennek az elfogadása, mint Budán a kutyavásár... :U

(#26408) KZP válasza w333 (#26405) üzenetére


KZP
őstag

Hát, ha elfogadja...

Meg a szerviz honnan tudja, hogy mikortól kell, hogy érvényes legyen a garancia? Hogy te újonnan vetted-e a boltból? Az adásvételi nem egyenlő a számlával.

Te is követted/követed talán az LG tévés topikban az egyik kolléga emag-os kálváriáját. Én ezért nem mernék ilyen -nem hivatalos- helyeken vásárolni műszaki cikkeket. Oké, hogy olcsóbbak, mint a számlát adó helyek, de aztán, ha beüt a baj, na akkor lehet szívni rendesen...
(Pont a partnero-nál vettem még régebben a HTC-met. Otthon aztán, egy újraindítás után kiírta, hogy nem érvényes az IMEI szám, nekem kellett beírni kézzel egy üres mezőbe. Szóval valamit biztosan mókoltak a telefonnal az üzletben...)

[ Szerkesztve ]

(#26409) Gyugyu1987


Gyugyu1987
tag

Sziasztok!
Telepítettem a V4-et, de nem rak ki parancsikont sehova! Ha a sima kamera appot nyitom meg, akkor meg semmi! Csak az alkalmazások menüből lehet megnyitni, vagy én b@sztam el valamit?? H815 6.0
Köszi a segítséget előre is!

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#26410) Mikemend válasza Gyugyu1987 (#26409) üzenetére


Mikemend
senior tag

Parancsikont nem tesz ki, de van az appok közt egy Kamera nevű sötét ikonnal ;) Ha az ikon világos, az a gyári.

[ Szerkesztve ]

(#26411) Gyugyu1987 válasza Mikemend (#26410) üzenetére


Gyugyu1987
tag

Sajnos ott sincs, csak ha az alkalmazások menüt nyitom meg, akkor ott közte van!
Akkor nem lehet az asztalra kitenni??

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#26412) Mikemend


Mikemend
senior tag

Közben szólok, hogy az iGO Szülinapp ismét tölthető, aki lemaradt volna...

(#26413) Mikemend válasza Gyugyu1987 (#26411) üzenetére


Mikemend
senior tag

Asztalra nem tettem ki, az alkalmazásokban van nekem is :) De most próbáltam, nekem simán kitehető valamelyik nyitóképernyőre

(#26414) Gyugyu1987 válasza Mikemend (#26413) üzenetére


Gyugyu1987
tag

Lehet, hogy a nova launcher miatt nem látom? Vagy az xda-s verzióval van valami?

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#26415) Mikemend válasza Gyugyu1987 (#26414) üzenetére


Mikemend
senior tag

Az lehet, nézd meg a gyárival ;)

(#26416) Gyugyu1987 válasza Mikemend (#26415) üzenetére


Gyugyu1987
tag

Gyárin látom, nován nem! 😥
Kár!
Azért köszi a segítséget!!

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#26417) Rogiii válasza kp78 (#26407) üzenetére


Rogiii
aktív tag

Azt hiszem, ilyen összegnél nem kockáztatom meg. Akkor marad az edigital.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#26418) kp78 válasza Rogiii (#26417) üzenetére


kp78
addikt

Ha az osztrák határ közelében laksz, ez is jó alternatíva, és 2 év a gari. :)

(#26419) andreas49 válasza Mikemend (#26412) üzenetére


andreas49
senior tag

Ez meddig lesz vajon elérhető? Tavaly le tudtam tölteni és nem ártana a frissítés. Jelenleg 3 hete a Telemax szervizben van a telom és nem tudom mikor kapom vissza.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#26420) koxx válasza Rogiii (#26417) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

smartshopnál 108-113k és rendes számlát adnak.

(#26421) Mikemend válasza andreas49 (#26419) üzenetére


Mikemend
senior tag

Ha már megvolt a múltkor, akkor az meglesz mindig a könyvtáradban (saját appok) és kapod rá a frissítéseket, szóval nem kell újra letöltened ;) Annak érdekes, aki anno lemaradt róla. :)

(#26422) Motambe


Motambe
újonc

Üdv mindenkinek! Egy kis segítséget kérnék a nálam bölcsebbektől. Van egy Sony Ericson MW600-as sztereo bluetooth rádiós headszettem. Eddig minden telefonommal tökéletesen együtt működött, de a G4-nél akadta gondok. Beszélgetést tökéletesen továbbítja, azonnal kapcsolódik, de ha a zenelejátszást indítanám el (gyári lejátszóval, PlayerProval) akkor a telefonon látom, hogy megy a lejátszás, de nem szól a BT-n keresztül. Be kell lépnem a programba, lecsatlakoztatnom (smartshare), majd vissza, újra play gomb és akkor már a headsetten keresztül is szól. Nem rootlot a telefon, független és tudom, hogy régi a BT-m, de szeretem és mindene működik. Valakinek ötlete, tippe, segítség? Előre is köszönöm!!!

(#26423) #86973952 válasza andreas49 (#26419) üzenetére


#86973952
törölt tag

Abból a Play accountból, amiből korábban letöltötted mindig elérhető lesz a saját alkalmazások között. Kb. előző héten jött rá frissítés.

Szerk.:
Most látom, hogy már írta más is...

[ Szerkesztve ]

(#26424) tomy17


tomy17
csendes tag

Üdv!

Úgy gondoltam, hogy írok Én is egy pár szót a telefonnal kapcsolatban.

Nos, Én Telekomnál vettem lassan 2 hónapja, barna bőr+titán színű hátlappal. Az első dolgom az volt, hogy frissítettem 6.0-ra, amivel folyamatosan szenvedtem az üzemidőt tekintve, néha a 3 óra SOT is húzós volt, pedig spóroltam, ahol tudtam. Tegnap úgy voltam vele, hogy kipróbálom milyen az 5.1-el az üzemidő, így hát az LGUP-al downgradeltem a fenti leírás szerint, minden rendben volt, azóta már visszapakoltam mindent, utána pedig feltölöttem a telefont és azóta már lassan 4 óra SOT-nál járok és még 30%-on az akksi úgy, hogy most mertem használni rendesen a készüléket, szóval így elsőre az üzemidő rendben van így, tulajdonképp a 2 rendszer között szinte semmi különbség nincs, már ami a felületet illeti

Összességében a telefonnal nagyon meg vagyok elégedve, Sony Z1 C-t váltott, nagyon tetszik minden adottsága és a teljesítményben is hozza, amire szükségem van. Nagyon jó vétel volt. .

/ ROG Strix / - Scar 15, Scope NX TKL, Keris WL - / LG27GP850B / Logitech Z623 /

(#26425) Vikooo válasza Gyugyu1987 (#26416) üzenetére


Vikooo
addikt

Mas lesz a baj, en is Nova -t hasznalok es latom.

(#26426) Aryon87 válasza zombinyul (#26390) üzenetére


Aryon87
félisten

Miota visszamentem a 20d-re megint, azota az android rendszer visszahuzodott.

A tok linkje: [link]
Picivel lesz sztem vastagabb, mert ha jól látom kb olyan vastagságú, mint a jelenlegi átlátszó szilikontokomn

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#26427) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na megjött asszony telója a mobilkertől. A teló holland független. Viszont már kínai gyártásu, de 603......vszínű a koreai gyártósor a G5-re van állva...volt benne minden,műanyag hátlap is a barna bőr mellé. Viszont a számlára csak egy év garit írtak, ezt már meg is reklamáltam helyben és küldenek újat,érdemes odafigyelni.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#26428) w333 válasza Quqesz (#26427) üzenetére


w333
félisten

Független LG telefonra ... hivatalosan 1 év a garancia, mindig is ennyi volt !

Csak ha szolgáltatótól veszed akkor érvényes a 2 év :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26429) Mikemend válasza Quqesz (#26427) üzenetére


Mikemend
senior tag

Kösz a visszajelzést! :) 603 pipa, szuper, holland az még érdekes (frissítések szempontjából, vagy az helyi szolgáltatótól függ?), illetve akkor semmilyen mobilcég logója nem indul indításkor? Tehát tényleg független?
Mondjuk én egy év garival rendeltem tőlük, mert nem bíznám rájuk a második évben (sem). Hogy hol gyártják az nem tudom, mennyire számít, de ha jó alaplap megy bele és EU piacos, akkor jó lesz.

(#26430) koxx válasza w333 (#26428) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

XXL gsm-nél 36hó a gari, de nyilván nem gyári.

(#26431) Máriusz TO válasza w333 (#26428) üzenetére


Máriusz TO
csendes tag

Emag 2 ev gari fekete arannyal vagy ahogy itt irjak pezsgo szinu tok ,kinai ugyszint 603 es eddig hibatlan igaz romania,eur valtozat GB regio ROM kodolva gyari v20d es nincs merules melegedes stb ,atlag kijelzo ido 4.30 perc

[ Szerkesztve ]

(#26432) Gyugyu1987 válasza Vikooo (#26425) üzenetére


Gyugyu1987
tag

Az fura!!!
Esetleg egy linket tudsz küldeni, ahonnan te töltötted le??

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#26433) -NRGyP-


-NRGyP-
tag

Sziasztok!

Kéne egy kis help. Van egy kb. 3 hetes G4-em. Rendes magyarországi beszerzés, nem "süti" GSM-ből. Van hivatalos LG garijegyem, alapból a 6-os Android volt rajta.

Az a problémám, hogy néha nem éled fel a kijelző. Fel akarnám oldani, de fekete marad a képernyő. Lefagyva nincs, ha hosszan nyomom, akkor rezzen is egyet mint kikapcsolás előtt. Próbáltam hívni ilyen állapotban. Csörgött is meg villogott az állapotjelző LED, de fekete maradt a kijelző. Aztán egyszer csak magához tér és működik sokáig.

Rákerestem a neten erre a "blackout"-ra. Találtam is megoldást, hogy indítsam Recovery módban a telefont, és válasszam a Wipe Cache Partition-t, de nekem ez a recovery indítás sem jön össze. Vagy van még előzetesen tennivalóm, hogy ezt a menüt elő tudjam varázsolni az indításkor?

Van valami megoldás erre mielőtt szervizbe vinném? Ahogy a neten láttam nem egyéni hiba ez, és elvileg orvosolható. Ha már korábban volt itt ez téma elnézéseteket kérem, elég sokat visszaolvastam, de nem találkoztam ezzel a problémával.

Köszi a tippeket előre is!

(#26434) w333 válasza koxx (#26430) üzenetére


w333
félisten

Az lehet hogy 1-2 év bolti, a többi pedig szoftveres garancia ! :)

(#26433) -NRGyP-

Valamelyik alkalmazás a háttérben úgy leterheli a telefont hogy lefagy az egész !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26435) KZP válasza -NRGyP- (#26433) üzenetére


KZP
őstag

Én csinálnék egy gyári visszaállítást a helyedben.

(#26436) -NRGyP- válasza w333 (#26434) üzenetére


-NRGyP-
tag

Az a helyzet, hogy egy alkalmazás sincs még telepítve, mivel most akarnék átköltözni a régi Note1-ről.
Illetve ha le lenne fagyva, akkor nem is csörögne, amikor hívom nem? De ez csak tipp.

Illetve volt olyan, hogy a sokadik próbálkozásra meg feléledt a kijelző és fel tudtam oldani, és megint ment hiba nélkül. Ezért gondolom, hogy csak a kijelző feléledéssel lehet valami turpisság, ahogy külföldi fórumokon is láttam "blackout" címszó alatt. Nem vágom...

(#26437) -NRGyP- válasza KZP (#26435) üzenetére


-NRGyP-
tag

Köszi, valószínűleg az lesz, csak tényleg az az érdekes, hogy még egy darab progit sem telepítettem rá. Neteztem, meg fotóztam vele amikor egyszer csak előjött a hiba. Még az SD kártyát is kivettem, nehogy az kavarjon be, de továbbra is hülyéskedik.

Azt hittem valaki már találkozott esetleg ezzel a jelenséggel, azért próbálkoztam itt be. Nyomok egy factory reset-et aztán ha nem sikerül, akkor szerviz.

Szia!

(#26438) Nagytoll válasza w333 (#26434) üzenetére


Nagytoll
senior tag

"hogy lefagy az egész", ezen jót nevettem :D. A proximity szenzor kavar be szerintem, ha a telefon azt érzi, hogy le van takarva a szenzor akkor hiába csinálsz bármit, nem kapcsol be a kijelző.

(#26439) w333 válasza -NRGyP- (#26436) üzenetére


w333
félisten

Valamilyen szinten ezt is lefagyásnak nevezzük ... ha nem éled a kijelző ! :)

(#26438) Nagytoll

Az benne van a pakliban, akár a rossz fólia miatt is !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26440) -NRGyP- válasza Nagytoll (#26438) üzenetére


-NRGyP-
tag

Na erre én is gondoltam, de nincs a szenzor előtt semmi.

XProtector tempered Glass van rajta, de az a szenzort nem takarja le, ott van rajta egy kis kivágás. Illetve ha le van zárva és hívás érkezik, akkor azt mindenképp jeleznie kellene a kijelzőn is gondolom, de van hogy nálam akkor is sötét marad. Ettől függetlenül persze lehet, hogy a szenzor kavar be.

Na majd este megpróbálom a gyári visszaállítást, és meglátjuk.

(#26441) E2E4 válasza koxx (#26430) üzenetére


E2E4
aktív tag

"36 hónap garancia esetében 12 hónap teljes körű bolti (boltunk által vállalt) plusz 24 hónap szoftver"

Magyarul: 1 év garancia + 2 év "nesze semmi, fogd meg jól" :N

Remélhetően az első évnél a "boltunk által vállalt" = gyártói, az-az vihető az LG szervizbe, ellenkező esetben az első évi garancia is csak a mosoly kategória. :N

[ Szerkesztve ]

SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

(#26442) MaxxDamage válasza vhunor (#26321) üzenetére


MaxxDamage
félisten

Nekem gyárilag független POL verzió és 20D-ig jött az Update auto....azóta semmi (még 5.x verzióval vettem) lassan 06.-ik hónap és utolsó updatem 01.01.-i.:DD

Hiába nézem a beáll./telefon/updatenél....legújabb verziót írja, hogy azom van. (gépre kötve, hivatalos LG programmal is szoktam időnként csekkolni...hátha) ja és csak eredeti rendszert updatelek (amit a rendszer ajánl fel)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#26443) tipuka válasza Aryon87 (#26376) üzenetére


tipuka
addikt

Én mutattam egy aranyszerű színben, kellemes használatot hozzá! :)

(#26444) Fonyod


Fonyod
tag

Üdv mindenkinek!

A segítségeteket kérném: telepítettem a Tom-Tom Go navit, amihez letöltöttem/telepítettem a Kelet-Európa térképet is. (Kb. 1 GB) Kérdésem az lenne, hogy hova mentette a térképeket a rendszer? (Mert nem találom, de a térképeket szeretném átmásolni máshová is) A Tom-Tomhoz tartozó mappákat megtaláltam, de abban nincsenek olyan kiterjesztésű és méretű file-k, amik térképek lehetnének.

Más:
Talán nem mindenki tudja (én sem tudtam), hogy a képernyő lezárt állapotában az ujjunkat függőlegesen elhúzva megjelenik az óra és dátum, a térerő jelzés és akkuszint, mindaddig, amíg el nem engedjük a képernyőt. :)
Ha az előlapi kamerát használjuk, akkor pedig lehetőség van gesztusvezérlésre is. Ha a kamera felé fordítod a tenyered, majd ökölbe zárod a kezed, akkor indul a visszaszámlálás (3-2-1) és exponál a gép.Ötletes, ezt sem tudtam. :N

Az élet gyorsan repül, minek megelőzni!?

(#26445) Aryon87 válasza tipuka (#26443) üzenetére


Aryon87
félisten

:R

Luinapeiz, nekem is 20d van januari biztonsagi idovel. Kivancsi lennek miert alltak le

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#26446) Quqesz válasza Fonyod (#26444) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Már nem úgy kezeli a térjépeket mint rég. Nem lehet ide oda rakni, hacsak az alkalmazás nem engedi v a beáll ált alk tomtom és itt nincs lehetőség. Az összes navi ilyen lett....

Mikemend
Holland független teljesen(NLD kód)....csak független rom jön rá...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#26447) Mikemend válasza Aryon87 (#26445) üzenetére


Mikemend
senior tag

Épp azt tippelgettem a hwsw-n is, hogy valószínűleg az LG adott ki romot, de a szolgáltatók nem terítették. Bár a független romok esetében is ki kellett volna jönnie, de mégsem látni. :U Úgyhogy homály.

Quqesz: kösz az infót, akkor ez is tiszta. :) Remélem, ilyet hoznak a páromnak is :)

(#26448) Vikooo válasza Gyugyu1987 (#26432) üzenetére


Vikooo
addikt

xda-rol, amit a forumon linkeltek.

(#26449) szaszaboy0 válasza pepexyvz (#26386) üzenetére


szaszaboy0
tag

Ha fent van a Zedge csak kiraksz egy Zedge game launcher widgetet és ott lesz az összes játék

Üdv Szabi

(#26450) Quqesz válasza w333 (#26428) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Már nem mindég. Ahol vettem ott is van 2 év gari, a második évet ők intézik,az elsőben meg beviheted.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.