Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-11-20 23:52:25

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el a téma tudnivalókat!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Meggyi001 válasza CoRt3z (#1100) üzenetére

Hát ha tényleg z, és nem elírás, akkor ne erre cseréld, mert a z jóval jobb. Cserélj rajta romot vagy frissits, vagy másik telót nézz, mert ez csak középkategória. De ettől függetlenül nagyjából megy rajta minden, és a swype is gyors...

https://gamergep.hu/

(#1102) Bkrisz9 válasza Meggyi001 (#1101) üzenetére


Bkrisz9
őstag

A Z-t nem mondanám sokkal jobbnak. Sőt .... volt dolgom azon generációs Sonykkal (köztük Z-vel is) és a Z kb ez a szint(ha a sima Z-rol van szó) Megéri e erre váltani? Hát én egy kicsivel feljebb nézegelődnék a helyedben. Már csak a RAM miatt is. Abban elmarad a Z-től rendesen. (Bar a sony szoftverek hulladékok igy nagyjából egy szintet hoznak)

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#1103) CoRt3z válasza Bkrisz9 (#1102) üzenetére


CoRt3z
tag

Köszi! Mindenképp másik márka felé húzok, elég a Sonyból, Samsung dizájnja nem jön be, LG nagyon tetszik, de a G3 picit drága.. Lehet próbálok vadászni egy G2-t.

[ Szerkesztve ]

(#1104) Bkrisz9 válasza CoRt3z (#1103) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Pont ezt akartam javasolni. Sonyt megertem. Xperia Sola topicban elolvashatod a velemenyem roluk tobbek kozt a Z-rol is. G2 ajánlott nagyon. Azzal jól jársz.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#1105) Meggyi001

Most z vagy z1, külön vannak ezek? ...már keverem őket :)

https://gamergep.hu/

(#1106) Bkrisz9 válasza Meggyi001 (#1105) üzenetére


Bkrisz9
őstag

külön vannak. Z,Z1,Z1C,Z2,Z3,Z3C meg persze még van pár verzió

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#1107) CoRt3z válasza Meggyi001 (#1105) üzenetére


CoRt3z
tag

Igen, külön vannak.. Érdekes számozása van. Akkor azt hiszem ezt meg is beszéltük. Köszi nektek mégegyszer!

(#1108) Leventeee_


Leventeee_
csendes tag

Sziasztok!
Gondolkozom egy ilyen telefon vásárlásán. Mi a véleményetek a telefonról?
Előző telóm egy első szériás G volt, nagyon megvoltam vele elégedve. G3 vásárlásán gondolkozom, csak nem tudom szükségem van-e annyira fullos telefonra.
Szempontjaim:: design, aksi, sok netezés, fényképező, viber, gps és másfél-két évre venném a telefont

(#1109) Meggyi001 válasza Leventeee_ (#1108) üzenetére

Helló, valahol olvastam a neved, lehet a G3 topicban? Hát... Akksira, kinézetre, lollira,képernyő méretre ez jobb, de sztem a többiben a g jobb egy fokkal...G2-öt jobban ajánlanám neked....

A G2 topicban látlak....Ha kapsz olyat még, azt vedd, az nagyon jó!

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#1110) Leventeee_ válasza Meggyi001 (#1109) üzenetére


Leventeee_
csendes tag

Igen, sokfelé benézek, kérdezősködök tapasztalatokról. Nem tudom eldönteni. G2-vel az a bajom....topicjában leírtam, nem szeretnék itt ennyire Off-ot nyomi. :)
Köszönöm a segítséget!

(#1111) nyikszi


nyikszi
őstag

A független és szolgáltatós között van különbség? Gondolok itt olyanra, hogy frissítés hamarabb kijön valamelyikre. Vagy a Sony bootloaderes baromsága, ami a szolgáltatósnál nem nyitható, így nem tehető fel rá akármilyen rom. Vagy bármi más. Mert szinte biztos használtan veszem majd, de akkor olyat keresek, ami megfelelő számomra. Rootolni akarom és lehet romot is tennék fel rá másikat.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#1112) Meggyi001 válasza nyikszi (#1111) üzenetére

Sztem, és szinte biztosra veszem, (majd kijavítanak, ha tévedek) hogy a szolgáltatós és a független telókra különböző időpontotokban jön a frissítés. Egy kolléga volt már itt, aki egy ebay-en vásárolt kóddal függetlenítette a telót. A téma tudnivalókba azt hiszem bele is írtam.

https://gamergep.hu/

(#1113) Bkrisz9 válasza Meggyi001 (#1112) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Frissitesek mindenhol igy vannak. De nem feltetlen kesobb jonnek nem egy esetrol hallottam h szolgaltatora 1-1 elobb jott ki. Ez persze az ellenkezojere is igaz.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#1114) nyikszi válasza Meggyi001 (#1112) üzenetére


nyikszi
őstag

Köszi! És itt nincs olyan, hogy a szolgáltatós zárt bootloaderes és nem lehet nyitni? (Nem a függetlenítésre gondolok, az nem érdekel, mert már 16 éve ugyanott vagyok, így irreleváns.)

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#1115) gyuszmó válasza Quqesz (#1079) üzenetére


gyuszmó
őstag

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#1116) Bkrisz9 válasza nyikszi (#1114) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Úgy tudom nincs. De majd a többiek is válaszolnak.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#1117) Meggyi001 válasza Bkrisz9 (#1116) üzenetére

Ja, erre hátha más tud válaszolni.

https://gamergep.hu/

(#1118) Bkrisz9 válasza Meggyi001 (#1117) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Ahogy utána olvastam nincs ilyen ezért vettem meg mert a Sonyval szivtam rendesen ez miatt de már semmit se merek biztosra mondani sokszor buktam bele ilyenekbe :(

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#1119) Meggyi001 válasza Bkrisz9 (#1118) üzenetére

Jaja, manapság már nem lehet tudni.

https://gamergep.hu/

(#1120) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Meg vettem ma a telot. Nagyon állat, ez a 4g nagyon durva.
Csodálatos csak a hardver gomb hiányzik egy kicsit.
Köszi mindenkinek :R :R :R

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#1121) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Titeket nem zavar a gombok hiánya?

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#1122) Meggyi001 válasza gyuszmó (#1121) üzenetére

Már megszoktam :)

https://gamergep.hu/

(#1123) gyuszmó válasza Meggyi001 (#1122) üzenetére


gyuszmó
őstag

Főleg a ki be kapcsoló funkció

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#1124) NNME válasza Meggyi001 (#1082) üzenetére


NNME
tag

Közben én is utánanéztem ennek a témának és ezeket a betűket én is megtaláltam. Néhányat kipróbáltam, de az a gondom velük, hogy mind valamilyen szinten gyerekes/lányos. Soha nem tudnám ilyen rajzfilm vagy képregény szintű betűtípusokkal használni a telefonom mert én ennél komolyabb vagyok. Nem tudom az LG ezt így hogy gondolta, valószínű a fiatal közösség a célcsoport az időseknek meg mindegy vagy jó az alapbeállítás elven vannak. Végülis tényleg nem rossz és mivel nem fogom ezért rootolni a telefont ezért kénytelen vagyok így használni, csak ha már van ez a betűtípus választó opció akkor reméltem, hogy ha nem is a Helvetica mert ez jogdíjas alapból (de a smartworldben fizetésesen simán meg is venném akár), de egy open source helveticához hasonló van a tarsolyukban. Hát nincs. :(

(#1125) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Ez a cucc nagyon gyors, hónapok múlva is ennyire jó, vagy gy járok mint a Samsung Al, belaktam belassult mint állat. Nem szeretném mokolni, root, ilyesmi

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#1126) Quqesz válasza gyuszmó (#1125) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem kell egy hét és minden tabot,telót kopogtatni fogsz. Annyira megszokod a dupla koppot,hogy nem fog hiányozni a bekapcs gomb. Az előlapon is ez az irány,alig rak vmelyik gyártó ki gombot. A lassulás használat függő,nekem sikerült lefagyasztani az elején,de miután átnéztem/beállította azóta nincsen fagyás,az üzemidő is 600h felett van. Ha most fent van mindened és nem lassú,akkor ilyen is lesz. Érdemes a futó appoknál ami nem kell kilőni,a smart clean v mi(alkalmazás menü felett) átnézni és kilőni ami nem kell vmint a bal alsó gombnál(dupla képernyő v vmi hasonló,két téglalap egymáson) ha rányomsz ott is törölni,ez a feladatkezelő. Ezeket naponta egyszer v ha lassúnak érzed megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1127) Meggyi001 válasza NNME (#1124) üzenetére

Azért még nem adtam fel a dolgot, keresgetek megoldásokat.... :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#1125) gyuszmó: Asszonynak több mint 3 hónapja megvan, ugyanolyan jó, mint az elején. Igaz, ez root-olt és pucolt :), de sztem a többi is rendben lesz.

https://gamergep.hu/

(#1128) Bkrisz9 válasza Quqesz (#1126) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Meg persze tiltani/törölni google+ és a többi felesleges dolgot amit nem használ az ember.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#1129) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Köszi Urak
Meg újra indítani naponta

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#1130) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Milyen tokot használtok? Olcsó hatékony kellene, félek hogy leejtem ;(
Érdemes fizetni havonta 1200 törés biztosítási?

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#1131) Meggyi001 válasza gyuszmó (#1130) üzenetére

Tokot mi sima gél plusz fólia, plusz farmertok. Érdemes a biztosítás, bár nekünk nincs, de egy ismerős kapott egy új telót, miután vízbe esett a telója.

https://gamergep.hu/

(#1132) gyuszmó válasza Meggyi001 (#1131) üzenetére


gyuszmó
őstag

Köszönöm

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#1133) Bkrisz9


Bkrisz9
őstag

nem tudok egy 4,5GB-is filmet rátenni az SD kártyámra mert a telefon csak FAT32-t kezel(vagyis az android) /azaz 4GB-nál nagyobb fájlt nem tudsz rá egyben másolni/ WTF?! :W

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#1134) nyikszi válasza Bkrisz9 (#1133) üzenetére


nyikszi
őstag

Ilyen kicsiben ekkora filmet? :) Töltsd le divx-ben vagy konvertáld át. Mire felmásolnád át is konvertálja :D

Egyébként én is szívok a Sonyval a zárt bootloader miatt. Csiga lassú :(

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#1135) Quqesz válasza gyuszmó (#1129) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem kell újraindítani naponta,felesleges. Mint írtam asszony telója 600 óra óta nincsen újraindítva és nincsen gond. Tokot tudsz venni sokfélét,a sima szilkon tok is jó(sline),de vannak sokkal tetszetősebbek is pl:tok-shop.hu

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1136) gyuszmó válasza Quqesz (#1135) üzenetére


gyuszmó
őstag

Ok thk

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#1137) Bkrisz9 válasza nyikszi (#1134) üzenetére


Bkrisz9
őstag

csak ebben talaltam fent es nem akarok szenvedni vele.. :/

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#1138) Shinjike87


Shinjike87
aktív tag

Üdv!

Közületek próbálta már valaki, hogyan boldogul a telefon emulátorral, mint pl. a GBA? Mert Egy Lumia 520 még elég akadozgatva futtatja, nem vagyok vele megbékélve, hogy itt másképp lenne. Vannak tapasztalataitok?

(#1139) Meggyi001 válasza Shinjike87 (#1138) üzenetére

Nekem nincs semelyik androidos telóval sem.

https://gamergep.hu/

(#1140) Gabi1288


Gabi1288
csendes tag

Sziasztok

Pár napja csatlakoztam én is a G3 s tulajokhoz.Szeretnék venni rá, egy quick circle tokot.Tudtok olyan helyet esetleg konkrét terméket, amely jó minőségű, de azért értelmes áron árulják?Másik kérdésem, hogy ebbből létezik olyan, amit a hátlap helyére kell felrakni és olyan is amit a jelenlegi hátlapra kell rápattintani ?Ha igen az első lehetőség érdekelne inkább.

Üdv:Gábor

(#1141) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Megjött nekem is a telefon.Nincs semmi hibája,tetszik :) Felajánlotta a v10g frissitést,ezt le is töltöttem Kamerafunkció javitást irt ki. mi volt vele a gond? vagy csak javult a minőség?
Nagyon gyorsan fókuszál Tényleg megérte beletenni azt a lézert.

(#1142) Shinjike87 válasza Gabi1288 (#1140) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Úgy se válaszolnak, nekem se nézné meg egyik se, hogy fut-e rajta egy GBA emulátor, 2 perc letölteni a Gplay-ről, de nem érdekes, majd ismerőssel lepacsizok, itt felesleges érdeklődni.

(#1143) Remekelek28 válasza Shinjike87 (#1142) üzenetére


Remekelek28
őstag

azt kérted,hogy próbálta e már valaki,nem azt,hogy próbáljátok ki. Nyilván,ha még nem próbálta senki,mért is irtak volna hülyeséget.Ugyanúgy a tokos kérdésnél is,lehet épp senki nem vesz,vagy vett rá tokot. szerintem nincs itt olyan sok felhasználó,hogy már szinte minden témában aktuálisan lehessen nyilatkozni.
Én is ma vettem,de ha dobsz egy linket,hogy honnan mit szedjek le,kipróbálom neked.

(#1144) gyuszmó


gyuszmó
őstag

KB. 160mb szabad ramom, van.
Mit ajánlotok, nem akarok rootolni kösz

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#1145) Remekelek28 válasza gyuszmó (#1144) üzenetére


Remekelek28
őstag

letiltani is lehet az alkalmazásokban,azzal nyerhetsz mb-okat.

(#1146) gyuszmó válasza Remekelek28 (#1145) üzenetére


gyuszmó
őstag

Köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#1147) #08132608 válasza Gabi1288 (#1140) üzenetére


#08132608
törölt tag

Szia. Létezik mind a két fajta. Én egy Nillkin márkájút vettem itt az egyik fórum társtól, ezt a rendes hátlapra kell pattintani, nekem tökéletesen működik és korrekt volt az ára is, és szerintem használva sem volt. Annyi hogy nem olyan mint az eredeti, tehát ha hátra hajtom nem tudok kamerázni mert beleér az optikába a kivágás de ez mondjuk engem nem is izgat. Azt nem tudom hogy itthon hivatalos helyen lehet-e kapni mert a nagy tesó van előnyben részesítve, de szerintem tok shopon vagy ebay-en tuti találsz. Az enyém eléggé masszív, tapintásra sem gagyi, de a Nillkin amúgy is jó dolgokat csinál.

[ Szerkesztve ]

(#1148) Bkrisz9 válasza Shinjike87 (#1142) üzenetére


Bkrisz9
őstag

jól van. :)) (Egy kolléga már leírta ezzel kapcsolatban a véleményt.)

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#1149) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Sziasztok!
Gondoltam beszereznék egy ilyen telefont viszont olvastam az értesítő led hibáról. Ez nekem nagyon fontos lenne, hogy működjön. Telenornál vagyok flottás és a Mobil force kft. -nél tudnék vásárolni. Érdeklődnék, hogy aki náluk vette vagy simán a Telenor-tól, működött-e a led? A másik hogy átvételkor ha rádugom töltőre és nem világít akkor el se hozzam mert hibás?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1150) Bkrisz9 válasza < CyberBob > (#1149) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Telenortól vettem hibás a LED. és igen ha töltőn van akkor elvileg világítania kell úgy tudom.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.