Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Badb0y


Badb0y
addikt

Olvastam, hogy ez és az lg43lh630v között semmi különbség nincs, csak a gyártási év.
Vajon a panel és minden ugyanaz? Tehát ezek a kalibrált beállítások, amik a cikkben vannak, jók az LH szériához is?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#152) bigdady


bigdady
nagyúr

Mkv-ba lévő két angol feliratot látja csak a rv és a mellé rakott helyes fajlnevű magyart meg nem. Miért?
Tablet app látja mindhármat...

(#153) #94529552 válasza Badb0y (#151) üzenetére


#94529552
törölt tag

Alapnak megteszi biztos, de van LG tévék topikja is, ott érdeklődjetek a tévékről.
Találsz ott kép beállításokat is. Itt felül a Házimozi-ra Katt, és ott lesz a listában.

[ Szerkesztve ]

(#154) bigdady válasza #94529552 (#153) üzenetére


bigdady
nagyúr

Szerintem dec óta csak megtalálta :)

(#155) #94529552 válasza bigdady (#154) üzenetére


#94529552
törölt tag

Másoknak is szántam, mert ez már egy majdnem teljesen kihalt topik. :) Az új tévét vásárlók a másikba mennek.

(#156) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Sziasztok! Nem pontosan ez a tipus, de van egy LG tévém. Sajnos csak 1 db usb bemenettel ami sikeresen beesett a tv házába. :( Tudtok olyan kábelt( átalakitót) amivel usb-t csatlakoztathatnék hdmi bemenetre? (Filmnézés, fhd) Egyáltalán van ilyen? Tehát USB anya/HDMIapa...

[ Szerkesztve ]

(#157) TA68 válasza metalstorm (#156) üzenetére


TA68
senior tag

Ilyen átalakító nincs. HDMI-t nem lehet USB-re alakítani. :N Egy szerelő vissza tudja neked forrasztani az USB aljzatot, amit már csak azért is érdemes megcsináltatni, mert ki tudja, hogy hova esett és akár zárlatot is okozhat.

(#158) metalstorm válasza TA68 (#157) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Igen köszi már utána jártam, de rá is illet volna jönnöm! :R Én is vissza tudnám csak egy ekkora tv-t nem igazán szednék szét... Igazad van a zárlat miatt aggodom már... :F

[ Szerkesztve ]

(#159) bigdady


bigdady
nagyúr

Nekem ma jött webos frissítés
Remélem az új HBO go megy tovább vele:)

(#160) bigdady


bigdady
nagyúr

Ethernet gigabites vagy 100-as?

(#161) Whaazzup


Whaazzup
senior tag

Sziasztok. Ha valaki tud nand chipet újra irni kérem jelezze, behalt a az LG TV-m a logonál nem jut tovább.

Tipus hiba szerintem. Modell Lg 42LB650v.Köszönöm.ÜDv

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#162) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali
Mennyiért lehet eladni egy LG 49LF630V-t most segítenétek? Porosodik csak itthon. :R

(#163) bigdady válasza bigdady (#162) üzenetére


bigdady
nagyúr

82.500-ért elvitték a 2016-ost

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.