Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Kingdom Come: Delivrance. Én azt még a Witchernél is jobban szerettem, bár nem vagyok nagy RPG-s.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Esetleg a kokaint próbáltad-e már?
Az lehet nem lenne unalmas.

(#3) Lenry válasza Cucuska2 (#1) üzenetére


Lenry
félisten

próbáltam, túl steril, és képtelen voltam megérteni a harcrendszert

(#2) D1Rect drága az előfizetés

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) villamos


villamos
őstag

GTA5? Most éppen ingyen van... :D

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#5) Lenry válasza villamos (#4) üzenetére


Lenry
félisten

megjelenéskor megvettem, 1-2 hónapja játszottam végig újból.
egyébként köszönöm, de nem javaslatokat várok, van mivel játszani, azokról fogok írni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Solymi81


Solymi81
aktív tag

Mivel nem írtad, hogy régi vagy új/újabb játékot akarsz én ajánlom még ezeket:

Gothic I, II és esetleg a 3 ami azért szebb mint az első kettő. Viszont azok szerintem sztoriban és kihívásban sokkal jobbak.

Aztán ott van még a Vampire - The Masquerade: Redemption (ez lineárisabb) és a Bloodlines is nagyon megy, utóbbi rajongói patchekkel ha jól tudom.

Na meg állítólag a Fable 1, 2 is jó, de azokhoz nekem nem volt szerencsém.

(#7) Cucuska2 válasza Lenry (#3) üzenetére


Cucuska2
őstag

Hát, nem hiszem, hogy nehéz, a barátnőmnek sikerült, és ő öt évente játszik játékokkal.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#8) twollah1976


twollah1976
őstag

En passzianszozok.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#9) UnA válasza twollah1976 (#8) üzenetére


UnA
Korrektor

Mi kártyázunk. Vagy társasozunk. :)

(#10) yericho800 válasza Solymi81 (#6) üzenetére


yericho800
aktív tag

fable 1,2,3!
és epic játék a mai napig!
ezeknek még van egyénisége, meg hangulata. Peter Molyneux
mester művet tett le az asztalra :)

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#11) D1Rect válasza Lenry (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Karriert kell váltani!
A szervezett bűnözésben béren kívüli juttatás, mind a magán, mind az állami szektorban.

(#12) bitpork válasza yericho800 (#10) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A kettő van pc-n? :Y

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

MMO-t esetleg próbáltál már? A World of Warcraftban ellehet ütni egy pár órát, én most járok lassan 350 napnál, pedig elég kazsuál vagyok.

Talán az AC Odyssey ami közel van az említett játékokhoz, de biztos próbáltad már.

[ Szerkesztve ]

(#14) yericho800 válasza bitpork (#12) üzenetére


yericho800
aktív tag

bocsi 1-3 van pc-re :K

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#15) Lenry válasza Lacee1986 (#13) üzenetére


Lenry
félisten

WoWoztam a megjelenéstől a WotLK-ig, aztán ráuntam. Jobban érdekelt a lore mint a multiság, úgy meg nem az igazi MMO-zni.

AC: az elsőtől a negyedik részig megvoltak, aztán a későbbieket kihagytam. Az egyiptomosba belenéztem, de a híresztelésekkel ellentétben meg sem közelíti a Witchert.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) haris


haris
őstag

"...kb mindenki, aki valaha végigjátszotta a Witcher 3-at, elég csak benézni hozzánk vagy a vonatkozó subredditbe, tele lesz a játékról való áradozással és hát nem véletlen."

Olvastam mindenhol ahogy áradoztak róla, majdnem megvettem amikor akciós volt, de akkor jött a hír hogy bekerül GP-be.
Örültem. Amint bekerült letöltöttem, majd az első indításkor jött a csalódottság. Nem tetszett.
Le nem töröltem, gondoltam velem van a baj. Rossz hangulatban voltam "mittudomén"....
Ma újra tettem egy próbát. Legelölről futottam neki újra. De továbbra sem fog meg.
Csakhogy most már le is töröltem. Ami ennyire nem megy azt el kell engedni.
Szóval nem vagyunk egyformák.

(#17) Lacee1986 válasza Lenry (#15) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Az Originsel nem játszottam de az Odyssey betud szippantani az ógörög környezetével.

(#18) vottokar


vottokar
senior tag

Azt nem mondhatom,hogy függő vagyok de tavaly ősz óta beletoltam én is vagy 150 órácskát. Gwentet teljesen kihagytam, meg kellene tanulni azt is, biztos sokat dobna még az élményen. Amúgy szerintem is fantörpikus egy játék, egyetértek a leírásoddal. Így ötven évesen is magával tudott ragadni. Pedig csak éjjel, meg ügyeletben tudtam játszani. Hatására olvastam el a könyveket is, pedig az se kevés. (Sajnos szabadidőnek igen csak híján vagyok... :( )

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#19) 3CoW


3CoW
csendes tag

Zero Dawn, Witcher 3 után játszottam vele, azóta is ez a kedvenc: https://youtu.be/T5Xx3MdqdgM

(#20) Polllen válasza 3CoW (#19) üzenetére


Polllen
nagyúr

A Horizon Zero Dawn nem rossz játék, de a Witcher 3-tól nagyon messze van. A HZD az kb Shadow of Mordor szint, csak míg ez utóbbiban jó a közelharc, addig a HZD-ben csak a vadászat.
Sőt, igazából a Shadow of Mordor-ban nincs kifejezetten zs kategóriás jelenet, mint a HZD-ben.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#21) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Hm. Jót mosolyogtam az írásodon, mert teljesen magamra ismertem. :K

Nekem sokáig az Elder Scrolls világa volt AZ etalon. Witcher-ről hallottam akkoriban innen-onnan, de nem keltette fel az érdeklődésemet. Aztán a sorozattal felültem a hype vonatra. Sajnálom, de ez van, talán sosem leszek olyan ős witcher fan mint a többiek. Azóta folyamatosan veszem meg a megjelenő könyveket.

Wild Hunt-ot 3 hónapja pörgettem ki, sajna a kiegészítőt még nem vettem meg. Mióta végeztem vele azóta játék fronton csak bolyongok, mint egy elvonón lévő drogos. Ahogy te is írtad, semmi sem jó. Most elkezdtem a Hellblade-t az tetszik egyelőre. Multiban meg megy a Warzon és kb ennyi.

Igazából azt a k*rva Cyberpunk-ot kiadhatnák már, addig meg valahogy elvegetálok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Zelda Breath of the Wild. Igaz Nintendo exkluzív.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#23) Kisgépkezelő válasza twollah1976 (#8) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Az veszélyes. Anyám majd 30 éve nem bírja abbahagyni. :D

(#24) icemad válasza Scholes9 (#22) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

+1

Sokkal több benne a lehetőség. Minden feladatot 20 féle képpen meglehet oldani.
Az egész világ fizikája olyan, hogy minden mindennel kapcsolatban van. Kár kihagyni.
(egyébként láttam már PC-re emulátoros megoldást.)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#25) Lenry


Lenry
félisten

átlagosan 1000-1500 megtekintésig szoktak jutni a blogbejegyzésem, de ez a mostani eléggé berobbant.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#26) Lenry válasza Scholes9 (#22) üzenetére


Lenry
félisten

köszi, de valahogy sosem vonzott a Zelda

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.