Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4666) lukacsjeno válasza Hajgi (#4665) üzenetére


lukacsjeno
tag

Tudomásom szerint szoftveresen nincs rá lehetőség. Van olyan rom amelyiknél ez erőteljesebben jelentkezik, van amelyiknél kevésbé, de sajnos nem új keletű a probléma. Egész odáig én sem hittem el, amíg csak az enyémet használtam, mert nálam teljesen jó szintén Cuoco S427 alatt. Aztán mikor már kellő képpen éreztem magamon, hogy gond nélkül tudok ROM-okat cserélgetni, és ismerem már annyira a készüléket, vállaltam másoknak, hogy segítek, és a gyári kínai ROM halmazt lecserélem. Na ekkor már bele-bele futottam olyan készülékbe amelyiknél jelentkezett ez a hiba. Gondolom ez valami olyan típushiba lehet, ami bizonyos időszakban gyártott kijelzőkre jellemző, mert nem minden készüléknél jelentkezik. Szerintem az elején jöttek ki ilyen hibával készülékek, mert leginkább olyanoknál tapasztaltam, akik másfél éve vették a készüléket. Szerintem Te pont egy olyan kijelzőbe futhattál most bele, amit még az elején gyártottak.
Nekem ez a véleményem, és tapasztalatom, de ha valaki máshogy látja, akkor írja meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.