Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5551) fejesg2 válasza lukacsjeno (#5550) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Köszi. S433 volt előtte.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#5552) lukacsjeno válasza fejesg2 (#5551) üzenetére


lukacsjeno
tag

Ha nem boldogulsz vele, akkor munkanapokon 6-15 óra között a Duna Pláza környékén melózok, tudok segíteni.

(#5553) fejesg2 válasza lukacsjeno (#5552) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Az általad linkelt verzió működik, köszönöm. Ez az Oreo felület nagyon furcsa.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#5554) lukacsjeno válasza fejesg2 (#5553) üzenetére


lukacsjeno
tag

Oké, nincs mit. Nem tudom mi lehetett a különbség, mert szerintem én is onnan szedtem le, ahonnan Te? :) Kicsit szokni kell az Oreo felületet, de ahány főzőtt rom, annyi féle. A motor az ugyan az alatta viszont.

(#5555) fejesg2 válasza lukacsjeno (#5554) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Tapasztalatként írom, hogy a Here We Go-nál nem jelentkezik a hálózat hiba, mint a WaZe-nál. Ennek örülök.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#5556) jobesz


jobesz
tag

Üdv! Ez a rom mennyire kezeli jól az akku merülést?
Sebességre nem lassabb a couco romok?

lineage-15.1-20180421-UNOFFICIAL-aio_otfp

Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#5557) lukacsjeno válasza jobesz (#5556) üzenetére


lukacsjeno
tag

A Cuoco rommal nem nagyon érdemes összehasonlítani, mert az megállt a 6-os droidnál, ez pedig már 8.1-es. Akku merülésben nekem nem volt sem jobb, sem rosszabb mint előtte a lineage 14.1, és még azelőtt a Cuoco S433.

[ Szerkesztve ]

(#5558) fejesg2 válasza jobesz (#5556) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Merülésben, tétlen üzemmódban nekem sokkal jobb a 8.1, viszont nem lehet új APN-t hozzáadni, így a DIGI net sim-et nem tudom használni. Hiába állítom be az APN-t és választom a mentést, nem menti el, tudomást sem vesz róla, mintha be sem írtam volna.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#5559) Gézengúz válasza fejesg2 (#5558) üzenetére


Gézengúz
addikt

Pont két hete van digis mobilnetem.. Pffff...

(#5560) pane


pane
tag

Minden újraindítás után "Android indítása.. Alkalmazás optimalizálása 1/1" üzenet jön elő. Majd kb 15 perc múlva felébred. Találkozott valaki ilyennel? Couco92 S433

(#5561) lukacsjeno válasza fejesg2 (#5558) üzenetére


lukacsjeno
tag

Nekem a daniel_hk féle LineageOS 15.1 áprilisi verziója van fent, és simán tudok másik APN-t hozzáadni, és menteni is. Most még rebootoltam is a telót, és úgy sem állt vissza az alapra, hanem az volt amit létrehoztam. :-)

(#5562) fejesg2 válasza Gézengúz (#5559) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Nekem az S433 alatt nem volt vele gondom, de ennél a Lineage 15-nél ez az APN mizéria zavar. Így nem tudom használni.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#5563) lukacsjeno válasza pane (#5560) üzenetére


lukacsjeno
tag

Nagyon régen mikor még azt használtam, nekem előjött ez, de már nem tudom mit csináltam akkor vele. Szerintem vagy alaphelyzetbe állítottam, vagy újrahúztam teljesen. De aztán váltottam 7.1.2-re, majd 8.1-re.

(#5564) fejesg2 válasza lukacsjeno (#5561) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Nekem valamiért nem engedi... :(((

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#5565) Toth_Jani válasza pane (#5560) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Igen sajnos az enyém is azt csinálja már egy ideje, lehet hogy a 2016-os rendszer nem tetszik már, a frissített alkalmazásoknak??

(#5566) pane


pane
tag

Megtaláltam az okozóját.
[link]
Többször próbáltam, de sajnos valamiért bezavar.

[ Szerkesztve ]

(#5567) Gézengúz válasza pane (#5566) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nekem is előjött, pedig én nem is használom ezt az alkalmazást.... :(((

(#5568) Invader Cent


Invader Cent
csendes tag

Ma leejtettem a telefont és tönkrement benne a proximity sensor. :W Ez vajon az alaplapra van integrálva vagy a képernyő része? Most ha megrendelem pl. ezt: [link], ezen rajta van a szenzor is vagy nincs? Nehéz eldönteni.

Sőt, egyébként dupla koppintásra sem éled fel a kijelző, bár a kettőnek elvileg nincs köze egymáshoz.

(#5569) Invader Cent válasza Invader Cent (#5568) üzenetére


Invader Cent
csendes tag

Ja, itt [link] már látom, hogy ez bizony integrálva van. Akkor így járás esete. :O

(#5570) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Valakinek netán ötlet?

[link]

(#5571) run4fun


run4fun
tag

Sikeresen elrontottam az amúgy sem jól működő telómat. Kijelző érzéketlen volt, rendeltem egy újat. Szétszerelésnél elszakadt a hangerő + bekapcsológombok flex kábele. Ezt is rendeltem, forrasztottam, de nem lett tökéletes, majd már a hálózatot sem találta, annak ellenére, hogy a PIN-kódot bekérte. Szóval egy van tesztelt, tökéletesen működő kijelzőm, ha érdekel valakit.

(#5572) jobesz


jobesz
tag

Üdv.Akku téren még mindíg csak kamu "nagyobbak" vannak? Én már 2 féle 3500 mah sag vettem, de nem jobbak, van akinél a gyáritól etősebb utángyártott bevált? Kérném ossza meg típusát, forrását...

Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#5573) yanpec válasza jobesz (#5572) üzenetére


yanpec
aktív tag

Sziasztok

Twrp rendszer telepítès után nem hajlandó elindulni a telepített rendszer, újraindítás után csak a twrp jön be megint. Mi lehet a gond?

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#5574) yanpec válasza yanpec (#5573) üzenetére


yanpec
aktív tag

Ha vissza szeretnèm rakni a teljes twrp mentèst akkor ezt a hibaüzenetet kapom. "No partition selected for restore" Valmi ötlet? TWRP 3.2.2-0

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#5575) Pityka_


Pityka_
tag

Sziasztok,
Még alap a telóm. Szeretnék rá CUOCO92 S433 V66 rom-ot. Olvastam, hogy előtte fel kéne tennem a TWPR_3.2.1.0-át. Az lenne a kérdésem, hogy a SP_Flash_Tool_v5.1804-el megtudom oldani ezeket?

(#5576) szolocukor94


szolocukor94
csendes tag

Sziasztok!

Nekem olyan problémám lenne, hogy nem nyitja meg a play áruházat a telefon, és 5 percenként felugrik magától a gyári böngérsző random reklámokkal bombázva. 2 napja tapasztalom ezeket a problémákat, kínából lett rendelve a készülék. Tudtok erre valami jó megoldást mondani?

(#5577) zkollar74 válasza szolocukor94 (#5576) üzenetére


zkollar74
csendes tag

A család egyik telóján ugyanez jelentkezett! Sajnos csak újratelepítés segített!

(#5578) lukacsjeno válasza Pityka_ (#5575) üzenetére


lukacsjeno
tag

Üdv! Itt nézz körül a Flashtool fájlok mappában. Itt van olyan rom amit azzal tudsz felrakni.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5579) 5. Bartha


5. Bartha
csendes tag

Sziasztok,
a segítségeteket szeretném kérni a képen látható tokkal kapcsolatban. Hol tudnék magyarországon hasonló textil borítású tokot venni? Köszönettel, Viktor

(#5580) Pityka_ válasza lukacsjeno (#5578) üzenetére


Pityka_
tag

Köszi. :R

(#5581) 5. Bartha


5. Bartha
csendes tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Google kamerával kapcsolatban?
(Remélem még él ez a fórum!)

(#5582) grofnagy


grofnagy
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tudna segiteni teglasitasbol telefonna alakitani a telefonom?
Par oraja gorcsolok vele, de nem jutok egyrol a kettore :(
424rol szerettem volna 433ra frissulni, de mar a twrp se megy fel.

(#5583) grofnagy válasza grofnagy (#5582) üzenetére


grofnagy
csendes tag

Már nem aktuális.
Sikerült! :)

(#5584) zkollar74


zkollar74
csendes tag

Sziasztok! Mi lehet a gond a telómmal? A hardveres gombok közül a középső és a jobb oldali nem működik! Minden más jó! 😱

(#5585) NorBEE300 válasza zkollar74 (#5584) üzenetére


NorBEE300
csendes tag

Sajnos ez fizikális hiba. Érintőpanel csere...

Ki fog törődni az alsókategóriás Nokiákkal, ha megszűnik az OVI? :)

(#5586) zkollar74 válasza NorBEE300 (#5585) üzenetére


zkollar74
csendes tag

Köszi! Akkor nekiállok keresek alkatrészt!

(#5587) hugoagagyilo


hugoagagyilo
tag

Sziasztok!
Szintén tulajdonosa vagyok egy ilyen telefonnak. Eladó sorba került, működőképes. Karcmentes ház és üveg. Kinek mit érne meg? Csak személyes átvétellel. Helyileg Szigetszentmiklós, Csepel vagy XXII. Campona.
[kép]

[ Szerkesztve ]

http://obhunracing.com

(#5588) Laza... válasza hugoagagyilo (#5587) üzenetére


Laza...
addikt

Az aprón hirdesd, itt tilos hirdetni

Never give up!

(#5589) hugoagagyilo válasza Laza... (#5588) üzenetére


hugoagagyilo
tag

Ohh sorry. Lenne szíves akkor egy admin törölni a hsz-emet. Nem találok rá lehetőséget.

http://obhunracing.com

(#5590) Toth_Jani válasza hugoagagyilo (#5587) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Nem szabad eladni, jó kis gép ez, rádobtam a 8.1-es Omni romot, szépen megy vele, semmivel sem rosszabb mint bármelyik új hasonló képességű telefon.

(#5591) Dominó85 válasza Toth_Jani (#5590) üzenetére


Dominó85
veterán

És akár póttelefonként is tökéletes társ lehet. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#5592) jobesz válasza Toth_Jani (#5590) üzenetére


jobesz
tag

Üdv! Pontosan melyik romot? van rá normális új rom?

Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#5593) Phery


Phery
csendes tag

Sziasztok!

Valakinek sikerült beállítani a készüléken hogy 5Ghz en szórja a wifit ? a beállításokban van egy menü de csak a 2,4 Ghz aktív mint választási lehetőség.
Előre is köszi a segítséget :)

(#5594) Dominó85 válasza Phery (#5593) üzenetére


Dominó85
veterán

Cuoco92 romja alatt nekem anno mind a két wifit látta és tudta is használni. Custom romnál meg kell nézni hogy a baseband verziója támogatja-e az 5Ghz-es wifit.

* Péter - 06302461862 *

(#5595) Phery


Phery
csendes tag

cuoco92 enable 5Ghz apk

elvileg akkor ez jó megoldás lehet..
viszont nekem minden gyári rajta, soha nem piszkáltam.

[ Szerkesztve ]

(#5596) Toth_Jani válasza jobesz (#5592) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Én ezt raktam fel ez a Daniel_HK nevű fejlesztő műve.
Bár én csak alap dolgokra használom és csak 2 játék van fent de elég jól működik természetesen a kinézete teljesen más mint a gyári 6-os ROM-nak.
Viszont alapból kezeli az 5Ghz-es WIFI-t
OMNI_ROM 181006

[ Szerkesztve ]

(#5597) jobesz válasza Toth_Jani (#5596) üzenetére


jobesz
tag

needrom on az omni romok user rating je elég kevés, vannak wifi eldobások , valami hiba ami a romnak tudható be?

Nekem az akku indokolatlan merítése, és wifi dobálás elkerülése a lényeg.
ebay, ali alkalmazás menjen...

Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#5598) Toth_Jani válasza jobesz (#5597) üzenetére


Toth_Jani
őstag

A WIFI az stabil, sajnos volt már indokolatlan akku merítés, a napló szerint egy játék ment a háttérben.
Az alkalmazások viszont probléma nélkül elindulnak.

(#5599) berjo52 válasza Toth_Jani (#5596) üzenetére


berjo52
csendes tag

Szia ! Kérhetek egylinket, open gappshoz,, mert amiket letöltöttem az alkalmazás leállt , és folyamatosan frissíteni akarja de nem tudja . köszi előre is.

(#5600) fejesg2 válasza berjo52 (#5599) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Szia!

Itt a kért OpenGapps link.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#5601) berjo52 válasza fejesg2 (#5600) üzenetére


berjo52
csendes tag

Köszi, ezt tettem fel az Omni rom mellé de maga a rom még mindig elég gyenge. Vissza tetem a Lineage 14,1 es verziót igaz ez 7,1,2 android de stabil.

[ Szerkesztve ]

(#5602) zkollar74


zkollar74
csendes tag

Sziasztok! Újra szerettem volna telepíteni egy korábban már használt rendszert. TWRP-n keresztül hiba nélkül települ is, de újraindításkor állandóan a twrp-t indítja. Mit csinálok rosszul?

(#5603) Ro-bika


Ro-bika
csendes tag

Sziasztok!

Ezt: dotOS 1.2 (09/06/2018) valaki próbálta?

(#5604) LacBp


LacBp
tag

Sziasztok!

A kijelző - érintő lefagyása az szoftveres gond lehet? vagy hardver? Lezár-felold után jó egy darabig.
KÖszi!

(#5605) handbrake


handbrake
csendes tag

SZiasztok!

Az mitől lehet, hogy a Lenovo K3 Note, töltőre dugva 0-ról 4-5% tölt és se tovább....?

Köszi!

(#5606) laci5909


laci5909
újonc

Sziasztok!
Csak én látom úgy hogy haloot a fórum egy ideje?
Már évek óta nem jártam itt, de jó lenne egy kis segítség, ha lehetne.
Adott egy K3 note:k 50a40 változat.Benne egy Samu class 10-es 32 gigás memóriakártya.
Mivel már elfogyott a telefon belső tárhelye!Frissíteni sem lehet már semmit emiatt és rohadt lassú is lett ezért. Régen ha hozzácsaptam a kártyát? Utána már nem fértem hozzá semmivel. Ez változott-e azóta? Szintén még régen rootoltam a telefont és a progi beépítette a rendszerbe a TWRP-t. Már nem rootolt, de a TWRP-t nem tudom eltávolítani, mert semmi sem látja és nincs ilyen funkció. Hiába van benne Magyar nyelv.
Hogyan tudnám törölni? Illetve ha összeolvasztom a külső tárhelyet, a micro sd-t, a belsővel? Tudok-e hozzáférni géppel? Rá tenni valamit. (A mappákba bemásolni vagy még mindig nincs rá megoldás?) Sajnos a fórumon való keresgélés nem igazán opció. Nem a trehányságom miatt! Már nem is igazán látok jól. A gép előtt üldögélni sem tudok huzamosabb ideig. Rokkant nyugdíjas is vagyok és a gépelés sem megy már könnyen. Hiába van az akarat, energia már nincs sajnos!( Na meg pénz sem...) Ha kaphatnék segítséget a hozzáértőktől? Windows-10 Professional rendszerről férek a telefonhoz! A krekkelt módszerek, programok kilőve! Nincs a gépemen mókolt cucc! Nagyon szépen köszönöm, előre is! :R

[ Szerkesztve ]

Üdv: laci5909 Lenovo K3 note ( K50-t3s... K50_a40)

(#5607) kovjoe válasza Dominó85 (#5591) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Bizony. Nálunk már két éve tölti be ezt a funkciót, és még ma is azt kell mondjam, hogy vállalható couco92 rommal :C.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#5608) kovjoe válasza handbrake (#5605) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Aksi meghalt.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#5609) zkollar74


zkollar74
csendes tag

Sziasztok! Nincs valakinek egy hibás telója donornak?

(#5610) run4fun válasza zkollar74 (#5609) üzenetére


run4fun
tag

Szia!

Melyik része érdekelnek leginkább a donornak? :)

(#5611) kovjoe válasza kovjoe (#5608) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Én most vettem egy gyárit, szép hazánkban 4 250,- Ft-ért, egy nap alatt kihozták.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#5612) PéGyé


PéGyé
újonc

Sziasztok!
K3 note-ra szeretnék Lineage 15.1-et telepíteni.
Az volna a kérdésem, hogy ha ezt google-csomag mentesen teszem meg, akkor a későbbiekben - ha meggondolnám magam - twrp alól tudom ezt utólag, önmagában pótolni?

(#5613) daginyomigec


daginyomigec
csendes tag

Sziasztok!

Valahol még lehet kapni Lenovo K3 Note-t?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.