Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

A7000-ként nem lesz ez rossz, bár a 8GB belső tárhelyet kicsit keveslem. Kérdés lesz az ár, ha olcsóbb lesz mint a P70, akkor jöhet. :))

Ez a változat elvileg tudni fogja a 800 Mhz-et.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#2) lazlogogola


lazlogogola
tag

Szép kis teló!
Köszönjük a tesztet és a felajánlást!

[ Szerkesztve ]

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nekem bejon, kiveve a gombok ledjenek hianya fajo pont.

Eros hardver, kamera remelem jo lett vegre

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) tjb007


tjb007
nagyúr

Innen is csókoltatom azt, aki kitalálta, hogy belerakják ezt a MaxxAudio hülyeséget.
Ha ki van kapcsolva olyan halk, hogy maximumon sem lehet szinte hallani, ha hívnak. Ha meg be van kapcsolva olyan sz_rul szól fül -és fejhallgatón keresztül, hogy ki kell kapcsolni. Sony xLOUD 2.0.

(#5) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Jól néz ki, meg tetszik is. DE. Azok képek számomra inkább gyatrák, mint hogysem elfogadhatóak legyenek.
Életlenek, homályosak, kerestem a fókuszpontot, egyiken sem találtam meg.

Ettől függetlenül jól összerakott kis masina, és szerintem a kamerán is lehetne segíteni egy kis szoftveres melóval.

(#6) MarQs


MarQs
senior tag

Bocs, de nem bírom megállni...
Csak nekem igen fura ez a címválasztás?

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#7) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

" Ami kicsit furcsa, hogy bár a menü alapvetően magyarul jelenik meg, vannak angol opciók (főleg ott, ahol valami olyan extra szolgáltatás és funkció került a készülékbe, ami nincs az alap Androidban), és bőven akad kínai felirat is itt-ott."

Tipikus webshop-os kókányolt rom. Többnyire itt-ott bugosak is. Ebből a telefonból szrintem többet is kilehet hozni, akár azzal, hogy vissza rakjuk rá a gyári firmware-t és dobunk rá egy gapps csomagot.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#8) prolad


prolad
őstag

Nem rossz,de inkább az m1 note.Lenovo féle ui nem tetszik.

(#9) Graphics válasza WOT-H-A-C (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A gyarival sokszor meg az a baj, hogy kinaspecifikus :D

De jo lesz ez.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) darvinya


darvinya
titán

Akármilyen jó az HW, olyan sz@r az SW.
Undorító ez a iOS-Android keverék, a külső sem mondható elfogadhatónak.

Max 50eFt-ot adnék érte, hiába Lenyovó.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#11) Qwery válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


Qwery
tag

Kezdtem kicsit lelkes lenni, aztán láttam, hogy az A7000 "csak" HD. Viszont bővíthető...

[ Szerkesztve ]

42

(#12) WOT-H-A-C válasza Graphics (#9) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Az biztos! :DDD Viszont akinek nem gond az angol akkor jól el lehet lenni vele! :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#13) blueMerle válasza darvinya (#10) üzenetére


blueMerle
veterán

Hát, hogy őszinte legyek nekem se jön be. A MIUI vagy a Flyme OS kimondhatatlanul elegánsabb és jobb. :K

(#14) bollokcs80 válasza Qwery (#11) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Valamit valamiért....nekem bőven elég lenne. :)

B.Cs.

(#15) Dominó85


Dominó85
veterán

Az továbbra is látszik, hogy szemészetre be kéne íratni pár Mobilarénás emberkét... Jó vonalélesség? Öcsém... Ha az enyém is ilyen képeket fog készíteni, amint megjön, eladom... :U

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#16) stratova válasza MarQs (#6) üzenetére


stratova
veterán

Nem csak neked fura. :U

(#17) Luck Dragon

Köszönöm a tesztet , szeretem a Lenovokat de ez most nem nyerte le a "tetszésemet" maga a kialakítására gondolok elsősorban.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Sziasztok!

A Meizu m1 note képernyő paramétereit tekintve szinte ugyanez a készülék, és annál tapasztaltam egy olyat, hogy az 5,5"-es képátlóra és Full HD felbontásra 480 ppi pixelsűrűséget mond a készülék (és úgy minden alkalmazás). Ez ugye butaság, hiszen ha utánaszámolunk, az pontosan 400,5286 ppi. Valaki meg tudná nézni, hogy a K3 Note is ugyanilyen buta? Vagy ez a butaság az Android mélyén gyökerezik? Ha igen, lesz/volt már valamikor javítva?

Köszi!

(#19) Dominó85 válasza cinemazealot (#18) üzenetére


Dominó85
veterán

Kerekítve az 401ppi. Miért olyan nagy hiba, hogy 480ppi-t hazudik egy szoftver. Tojd le hogy a szoftver milyen baromságokat közöl. :K

* Péter - 06302461862 *

(#20) #03372544 válasza cinemazealot (#18) üzenetére


#03372544
törölt tag

Szerintem te a DPI-vel kevered.

(#21) Dominó85 válasza #03372544 (#20) üzenetére


Dominó85
veterán

Én is félregépeltem, de az akkor is "csak" ~401dpi (nem 480). :K

* Péter - 06302461862 *

(#22) joey04


joey04
titán

Ilyen hulladék szoftvert... :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) #03372544 válasza Dominó85 (#21) üzenetére


#03372544
törölt tag

Félreértesz, a DPI nem ugyanaz mint a PPI, két különböző dolog.
Attól, hogy a PPI ~401 a DPI mehet 480.

(#24) Graphics válasza joey04 (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én 3 hónapja használom ezt a hulladék szoftvert... Ha az eddig telefonjaimon lett volna ilyen "hulladék", örültem volna neki :)

Igaz nekem P70-es van, és még nem 5.0, de semmi kivetnivaló nincs benne. Tudom neked a témázgatás nem kenyered... stbstbstb..

Tehát a felület nem jön be. Ugye? :) Persze, ha valamit nem ismerünk...

@Fr0z3n: Mi a baj az OS-sel?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Hát ez majdnem jól sikerült. Kár az OS-ért :(

(#26) Dominó85 válasza Graphics (#24) üzenetére


Dominó85
veterán

Ne szívd mellre. Emberek vagyunk és különböző az ízlésünk. :K A Vibe UI nekem se jön be annyira így képek alapján, mint élőben a MIUI, de ha kezemben lesz a K3 Note, lehet meggondolom magam. Így addig is véleményem pusztán fikciónak tekinthető. :DDD

* Péter - 06302461862 *

(#27) Tomi_Ohl válasza tjb007 (#4) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Azért az Xloud nem zavarta be a headset hangját, csak a hangszóróra vonatkozott.

Tetszik ez a szín, maga a telefon is nagyon jó ennyiért. :K

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#28) cinemazealot válasza Dominó85 (#19) üzenetére


cinemazealot
addikt

Azért hiba, mert vannak olyan szoftverek, amiknek célja, hogy a rajta megjelenített tartalom mérethelyes legyen a kijelző fizikai méretétől függetlenül. Tehát pl. egy erre a készülékre letöltött vonalzó alkalmazáson az 1 cm valójában 1,197 cm lesz, ami azért elég gáz szerintem (az m1 note-on próbáltam, tényleg ciki). A kérdésem csak arra vonatkozott volna, hogy ez egy gyártó általi hibás implementáció, vagy ezt már eleve az Android kezeli hibásan? Utóbbi esetben várható-e (vagy történt-e már) javítás?

(#20) ujjobbagya
Nem, én PPI-re gondoltam, azaz az egy hüvelyken mérhető pixelek számára, nem pedig a DPI-re, azaz a nyomtató által papírra lőtt fizikai képpontok számára. :)

(#29) joey04 válasza Graphics (#24) üzenetére


joey04
titán

Azt egyből gondoltam hogy nalad minden jó... :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) Dominó85 válasza joey04 (#29) üzenetére


Dominó85
veterán

Szerintem volt már nála elég sok Lenovo ahhoz, hogy valós véleménye legyen róluk. Amelyiket kellett, azt ő is ugyanúgy megszólta a hiányossága miatt. Attól mert még szereti és teszteli a Lenovo telefonokat, nem elvakult. :N

* Péter - 06302461862 *

(#31) Graphics válasza joey04 (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem, ha szar vmi megírom, es van egy-ket aprobb dolog, de az pl a P70-nel.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) pengwin


pengwin
addikt

"sok Google szoftver is hiányzik" - akkor miért nem kapott ajánlott plecsnit?! ;]

Az android egyik legnagyobb baja, hogy a google már elvileg több tucat alkalmazásának a telepítését tette kötelezővé a gyártóknak, és ezek egyre több hardveres erőforrást zabálnak fel... Szerintem dicséretes ha nem telepítik őket előre vagy le lehet őket törölni: így legalább mindenki használhatja saját kedvenc alkalmazását úgy, hogy valamivel kevesebb bloatware ülteti le a készülékét.

Üdv, pengwin

(#33) Dominó85 válasza pengwin (#32) üzenetére


Dominó85
veterán

Bazi nagy +1 :DD

* Péter - 06302461862 *

(#34) Graphics válasza pengwin (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azt aláírom, egy élmény a szűz ,stock droid :D tudod, hogy Te érinted meg először ;] , ja várjál, az más ;] keverem a p-ncival

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) SkyLine3000 válasza tzsolesz (#5) üzenetére


SkyLine3000
addikt

+1
Meg is lepődtem, h ezek jó képek? Ezek nem jók, hanem sz@rok. Homályosak, életlenek, stb.
Ahogy tzsolesz is leírta.
A többi amúgy rendben van.

(#36) Solten


Solten
addikt

Jo ez ennyiert, jogos a plecsni.

Saor Alba

(#37) PirosHello


PirosHello
senior tag

Én is szemeztem ezzel a telóval, de végül Jiayu S3 lett ugyanezzel a hardverrel, de SONY IMX 214 kamerával, Sharp kijelzővel (MiraVision képjavítás a kijelző kézi hangolásával, mint színhőmérséklet, kontraszt, fényerő, telítettség, élesség, dinamikus kontraszt állíthatóságával), 3GB RAM-mal, NFC-vel és gombsor világítással.
Igaz, hogy még "csak" 4.4.4 van rajta, de a nyalókás rom is hamarosan érkezik rá.
Ja, és persze 6 ezer Ft-al került többe, mint a Lenovo.
Jó kis teló, érdemes beruházni erre a hardverre. Persze nem Exynos meg Qualcomm, de az más árkategória :W

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#38) Dominó85 válasza PirosHello (#37) üzenetére


Dominó85
veterán

A Jiayu S3 nálam is sokáig játszott, de Jiayu-m már volt, így más márka után néztem. Még nem kaptam meg a Lenovo K3 Note-om, de az tuti hogy rögtön nekiállok majd Lewa vagy MIUI rom után nézni. Azok alatt a kamerák valahogy szebb képeket készítenek. Ennyit számít a szoftverezettség. Persze ha gagyi a lencse, nincs mit tenni. De ez meg majd kiderül. XDA-n már hegesztik hozzá a MIUI kamera apkot. :DDD

* Péter - 06302461862 *

(#39) Solten válasza Dominó85 (#38) üzenetére


Solten
addikt

Google Camera app?

Saor Alba

(#40) Dominó85 válasza Solten (#39) üzenetére


Dominó85
veterán

Dehogy is, az egy ... ;]

* Péter - 06302461862 *

(#41) matyasb válasza cinemazealot (#18) üzenetére


matyasb
csendes tag

Egy kis tanulnivaló, hogy mennyire hasznos ez a kegyes hazugság:
http://en.wikipedia.org/wiki/Pixel_density

Röviden: Elég erre a 7 felbontásra fejleszteni/optimalizálni a szoftvereket,
és nem kell milliónyi lehetséges felbontásra.

LDPI: Low density, ~120 dots per inch
MDPI: Medium density, ~160 dots per inch
TVDPI: Medium High density, ~213 dots per inch
HDPI or HiDPI: High density, ~240 dots per inch
XHDPI: eXtra High density, ~320 dots per inch
XXHDPI: eXtra eXtra High density, ~480 dots per inch
XXXHDPI: eXtra eXtra eXtra High density, ~640 dots per inch

(#42) Dominó85


Dominó85
veterán

Megmozdult a csomagom végre, így a héten kezemben lesz a K3 Note. :Y :C

* Péter - 06302461862 *

(#43) Vartanus


Vartanus
őstag

Azt hittem, hogy egy ilyen zenére kihegyezett telónál igen jó lesz fülesen a zenei élmény,de RMAA-s mérések eléggé lehangolóak...

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#44) Dominó85 válasza Vartanus (#43) üzenetére


Dominó85
veterán

Aki nem használ EQ-t, amit minden egyes füleshez be kell állítani (profilmentés), az meg is érdemli, ha a gyári xarok között keresi a jót. Eleve minden embernek más a hallása is, az is sokat számít.

* Péter - 06302461862 *

(#45) Vartanus válasza Dominó85 (#44) üzenetére


Vartanus
őstag

Gyári szar alatt egész pontosan mit értesz?(gyári EQ-t,vagy a teló gyári hangzását?)

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#46) Duree


Duree
veterán

Nem tünik rossznak,de elveszik a kategória sokaságában.Nincs amivel kitünhetne a tucatból,legfeljebb a szine.

duree54

(#47) Graphics válasza Duree (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pl az erős proci? :) 65-ért nem igazán van ilyen erős SoC szerintem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) Terentius


Terentius
őstag

Tényleg nagyon fos a kijelző?Ez meg a szaggató játékok tartanak csak vissza tőle.A jelenlegi Jiayu G3S Turbomon is Lenovo VibeUI 2 van és fura,mert megtáltosította a masinát minden téren.

Duliee: Mlais M52 ;]

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#49) Graphics válasza Terentius (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mlais noname :P abban nem utazok :D

Tegyenek le vmit az asztalra :D ne egy Redmu Note-ot

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) Dominó85 válasza Terentius (#48) üzenetére


Dominó85
veterán

2 napja nálam is van egy K3 Note. Még nem laktam be, de ami feltűnt az a "hű bameg de gyors az os". A kijelző pedig nagyon éles, minimális invertálódás van, de ez szőrszálhasogatás. Kb 170 fokos betekintési szögig nincs jelen az invertálódás. Engem nem zavar. Kamerát nem próbáltam még, de a dupla leddel gyilkolni lehet olyan erős. A kijelző max fényereje tény, hogy lehetne kicsit erősebb, több. Viszont cserébe matt, így tűző napon is királyul olvasható kétharmad fényerő mellett!

* Péter - 06302461862 *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.