Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4651) Dominó85 válasza kicsirobi (#4650) üzenetére


Dominó85
veterán

5.1.1 alatt lett azt hiszem bevezetve fokozatosan. A MIUI romok megrekedtek 5.0.2-nél, ezért is ajánlottam a MIUI romot. Igen jól tudod.

* Péter - 06302461862 *

(#4652) kicsirobi válasza Dominó85 (#4651) üzenetére


kicsirobi
tag

Csak már sajnos belefáradt gagyilovag, és lemondott a telóról.

Playstation 5, Miskolc, Spartan Race, Xiaomi 13, Garmin Fenix 6x Pro

(#4653) gagyilovag válasza kicsirobi (#4652) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Én már annyi mindent elkövettem,bypass stb,myracle,de nem akar összejönni,a rom-ok nagy részénél a google csinál mindig egy ellenőrzést,és akkor bukik minden,mert az állítólak kihagyható rész egyes romoknál,inaktívvá válik az átugrási lehetőség.. :W
lásd 424...
Tovább nem akarok kísérletezni,se időm,se türelmem :O Ezt megszívtam,de rendesen,pedig nagyon jó kis készülék.Na mindegy. :((

(#4654) keyman válasza gagyilovag (#4653) üzenetére


keyman
tag

Hát a helyedben egy MIUI-t csak dobnék rá.
Az max 10 perc és működik.
-Persze ha nagyon elfoglalt vagy azt is megértem.

A jómodor nem szégyen!

(#4655) Toth_Jani


Toth_Jani
őstag

Akit érdekel, megjelent a K3_NOTE_MM_6.0_S433_ROW_v65_CUOCO92 ROM!!
Elérhető a szokásos csatornákon.

(#4656) Gézengúz válasza Toth_Jani (#4655) üzenetére


Gézengúz
addikt

Direktlink.

[link]

(#4657) lukacsjeno válasza Gézengúz (#4656) üzenetére


lukacsjeno
tag

Köszi a linket. Van valami érdemi különbség a 427-hez képest? Aki tesztelte már, várom az észrevételeteket.
Jelenleg a 427-et nyúzom, de semmi problémám nincs vele, csak akkor váltanék, ha valami érdemi fejlesztés is van benne. Köszi előre is. :R

(#4658) jobesz


jobesz
tag

mekora az esélye hogy a twrp be csinálok egy backup ot, és utána feltolom ezt a 433 romot a 427 helyett, és elmegy az imei szám, és egyéb fontos dolgok a telóról?

bízzam inkább szakemberre? legutóbb sikerült feltennem a 427 et , de lehet szerencsém volt, kezdek elbizonytalanodni.

nekem ami nem jó a jofogas alklamazás naponta megáll, leveszem visszateszem,
ebay alkalmazás ezen a romon sosem ment
gyorsan merül sajnos...

Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#4659) konzi válasza jobesz (#4658) üzenetére


konzi
aktív tag

napi szinten használom a kifogást, ebayt soha semmi gond nem volt velük.
Eléggé intenzíven használom,reggeltol estig lazán bírja..ott nem rom gond lessz :)

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#4660) konzi


konzi
aktív tag

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#4661) jobesz


jobesz
tag

ezt az ebay dolgot előttem már kb 5 en kiemelték szerintem a modem eltérés lesz az ok, és a merülés sem minden készüléken jelentkezik...

Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#4662) jobesz válasza konzi (#4659) üzenetére


jobesz
tag

[link]

ez a hiba márpedik a cuoco 427 nél többnél kijött..

Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#4663) konzi válasza jobesz (#4662) üzenetére


konzi
aktív tag

Megy ahogy kell :)
Ha akarod küldök rolla videót..kb 15-30 percet használom szinte naponta !

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#4664) jobesz


jobesz
tag

ha legutóbb twrp alól simán felment, nem mentek el az imei és egyéb dolgok, mi a garancia hogy most is szerencsém lesz ezzel a 433 al?

nekem 427 ről miket kell bepipálnom?
előtte full backup twrp ben?

Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#4665) Hajgi


Hajgi
csendes tag

Sziasztok

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok.
Egy éve megvan a készülékem, és a múltkor sajnos leejtettem.
A kijelző összetört rajta, bár a készüléket ettől még lehetett használni.
Rendeltem rá egy másik kijelzőt, amit tegnap meg is kaptam és ki is cseréltem.
Az új kijelzővel viszont az a tapasztalat, hogy érzéketlenebb a felület.
Sokkal határozottabban kell hozzáérnem.
Van lehetőség a touch felület érzékenységén állítani?
(Most a Cuoco S427 fut rajta.)

(#4666) lukacsjeno válasza Hajgi (#4665) üzenetére


lukacsjeno
tag

Tudomásom szerint szoftveresen nincs rá lehetőség. Van olyan rom amelyiknél ez erőteljesebben jelentkezik, van amelyiknél kevésbé, de sajnos nem új keletű a probléma. Egész odáig én sem hittem el, amíg csak az enyémet használtam, mert nálam teljesen jó szintén Cuoco S427 alatt. Aztán mikor már kellő képpen éreztem magamon, hogy gond nélkül tudok ROM-okat cserélgetni, és ismerem már annyira a készüléket, vállaltam másoknak, hogy segítek, és a gyári kínai ROM halmazt lecserélem. Na ekkor már bele-bele futottam olyan készülékbe amelyiknél jelentkezett ez a hiba. Gondolom ez valami olyan típushiba lehet, ami bizonyos időszakban gyártott kijelzőkre jellemző, mert nem minden készüléknél jelentkezik. Szerintem az elején jöttek ki ilyen hibával készülékek, mert leginkább olyanoknál tapasztaltam, akik másfél éve vették a készüléket. Szerintem Te pont egy olyan kijelzőbe futhattál most bele, amit még az elején gyártottak.
Nekem ez a véleményem, és tapasztalatom, de ha valaki máshogy látja, akkor írja meg.

(#4667) Hajgi válasza lukacsjeno (#4666) üzenetére


Hajgi
csendes tag

Gyakorlatilag, ha SMS-t gépelek, ki-ki hagy 1-1 betűt, mert nem érzi az érintésem.
A felső sávot csak 3. - 4. lehúzásra veszi észre. És az ilyen nagyon idegesítő.
Szabályosan erősen kell megnyomnom a kijelzőt, hogy észrevegye az érintést.
Viszont ha nincs mód az érzékenység állítására akkor csak egy lehetőségem van még
Megreklamálom a kijelzőt az eladónál.
Aztán meglátjuk mit válaszol. Meglátjuk mennyire fontos neki egy jó értékelés.

(#4668) Hajgi


Hajgi
csendes tag

Lehetséges a telefonnal a 4G? Egy év alatt sose láttam rajta 4G feliratot, de most igen.
Volt egy kis gondom a mobilnettel, és felhívtam az ügyfélszolgálatot, hogy ellenőriztessem a szolgáltatás helyességét. Azt mondta a kishölgy hogy minden ok, de azért állít valamin. És hogy ellenőrizzem a netem egy kis idő múlva. Kőzben rájöttem, hogy én voltam az ostoba, mert véletlen alkalmazás szinten tiltottam le a mobilnetem. De ami fura, hogy kis idő mulva 4G felirat jelent meg. Több speed testet is futtattam, és 20 Mbit -es sebességet rendszeresen hozta a teszt. Ez baromi király.

(#4669) Gézengúz válasza Hajgi (#4668) üzenetére


Gézengúz
addikt

szolgáltató?

(#4670) Hajgi válasza Gézengúz (#4669) üzenetére


Hajgi
csendes tag

Vodafone.
Ugy tudtam, és itt a forumon is azt olvastam, hogy náluk ezen a készüléken nem megy a 4G.
Lehet hogy változott valami a Vodafonenál?

(#4671) Dominó85 válasza Hajgi (#4670) üzenetére


Dominó85
veterán

Teljesen mindegy melyik szolgáltatónál vagy. A lényeg, hogy a telefon a B20-as 800Mhz-en sugárzott 4G-re nem képes. Ezen felül a többit tudja! Ez annyit jelent, hogy nagyobb városokban, sūrūbben lakott terülereken lehet 4G-d. Míg mindenhol máshol 2-3,5G között bármelyik. Továbbá az adott SIM kártyának is 4G kompatibilisnek kell lennie.

* Péter - 06302461862 *

(#4672) akaaka


akaaka
tag

Sziasztok!
Valaki próbálta már [link] 7.1-es beta verziót?
Én tegnap raktam fel, eddig egész jónak tűnik.
Viszont a dupla koppos képernyő nyitást nem találtam meg benne.

(#4673) Gézengúz válasza akaaka (#4672) üzenetére


Gézengúz
addikt

Szerintem mindenki a béta tesztelőket várja :)

Valami extra 6hoz képest?

(#4674) akaaka válasza Gézengúz (#4673) üzenetére


akaaka
tag

Egy évnyi használat után elegem lett a cuoco92 s427 alatti képernyő érzéketlenségből.
Ezért döntöttem a cserében, ha már csere, akkor legyen valami friss.
Egyenlőre semmi extrát nem fedeztem fel benne! Se jót sem rosszat! Ez lehet jó pont is, mivel még béta.
Részemről a lényeg, hogy az érzéketlenség még nem jelentkezett. :)

[ Szerkesztve ]

(#4675) Hajgi válasza akaaka (#4674) üzenetére


Hajgi
csendes tag

Neked egyértelműen a cuoco92 s427-es rom okozta a képernyő érzéketlenséget?
Nekem is az van fenn, de én most kényszerültem kijelző cserére, és az új kijelzővel jelentősen érzéketlenebbnek tűnik a készülék.
Én azt hittem, hogy rossz minőségű kijelzőt kaptam, de akkor kiprobálok egy másik romot, hátha segit a problémámon.

(#4676) A tumi


A tumi
tag

Sziasztok. Hol èrdemes most venni a telót eu raktárból?

(#4677) A tumi


A tumi
tag

Spemallra tudna valaki kuponkódot? ( Lenovo Lemon K3 NOTE (K50-T3S) ehhez a verzióhoz? Előre is köszi a válaszokat. :)

(#4678) Terra86 válasza akaaka (#4674) üzenetére


Terra86
csendes tag

Szia!
Írnál egy kicsit többet a 7.1-ről?

(#4679) sony28


sony28
csendes tag

Mondanátok megbízható helyet ahol tudok akksit venni a k3 noteba?

(#4680) konzi válasza sony28 (#4679) üzenetére


konzi
aktív tag

Aliexpressz

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#4681) sony28 válasza konzi (#4680) üzenetére


sony28
csendes tag

Konkrét eladó?

(#4682) gagyilovag válasza sony28 (#4681) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Válogass:

[link]

És ali:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4683) Toth_Jani válasza sony28 (#4679) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Megbízható eladó?
Nekem november 1.-én leszállt egy Kínából rendelt termékem Ferihegyen, azóta se híre se hamva.
Elküldték ideért, de nálunk már eltűnt! :(((

[ Szerkesztve ]

(#4684) sony28


sony28
csendes tag

Valakinek van tapasztalata a 3700mah nak mondot akksiról?

(#4685) gagyilovag válasza Toth_Jani (#4683) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Nekem power bank járt pont így,és mégis visszafizette az eladó az árát :DD

(#4686) JKalo


JKalo
tag

Sziasztok!
Eleinte hibátlan S427 cuoco romnál a következő hibával kapcsolatban kérném a segítségetek/véleményetek.

A kijelző érintő gombok közül a középső és jobb oldali érzéketlen, nem reagál semmire. A telefon nem esett le.
Ez a kijelzőpanel vagy Rom hiba lehet? Találkozott valaki hasonló problémával?
A telot a tinydeal-ról Német raktárból rendeltem 2 hónapja. Mihez kezdjek vele? Küldjem vissza (de a rom csere miatt ez bukta) ? rendeljek másik kijelzőt rá és cseréljem ki ? Szervizbe vigyem (de hova)?

(#4687) Dominó85 válasza JKalo (#4686) üzenetére


Dominó85
veterán

Visszatérő "típus"hiba ez a K3 Note-nál. Fent a keresőben keress rá erre a hibára, korábban többször felmerült itt. :K

* Péter - 06302461862 *

(#4688) JKalo válasza Dominó85 (#4687) üzenetére


JKalo
tag

Szia, köszi rákerestem, igen a probléma másnál is jelentkezett, de sajna megoldást senki sem tudott vagy írt a forumon! :-(
Kérdésem még mindig az lenne, hogy ezt egy kijelzöcsere megoldhatja?

(#4689) Dominó85 válasza JKalo (#4688) üzenetére


Dominó85
veterán

Én első körben egy teljesen új Format All + Download-os Falshtoolos romtelepítést javasolnék. Szigorúan csak saját felelősségre!!!

* Péter - 06302461862 *

(#4690) akaaka válasza JKalo (#4688) üzenetére


akaaka
tag

Próbáld meg TWRP Recovery-n belül az érintő gombok működését.
Ha ott sem működnek akkor nem szoftveres a hiba, vagy legalábbis nem a ROM okozza.
-szerintem

[ Szerkesztve ]

(#4691) Dominó85 válasza akaaka (#4690) üzenetére


Dominó85
veterán

Ez egy jó ötlet. :K

* Péter - 06302461862 *

(#4692) JKalo válasza akaaka (#4690) üzenetére


JKalo
tag

Köszi, ezt megpróbálom :-) ! (Nincs nálam a telo, de visszajelzek mire jutottam.)
Ha a Recovery-ben sem reagálnak, akkor az alábbi kijelzőcserével szerintetek megoldható a probléma?

[K50 kijelző kerettel link]

Olcsóbb keretes beszerzési forrást ha tudtok, ne tartsátok magatokban :-)

[ Szerkesztve ]

(#4693) keyman


keyman
tag

Sziasztok.

Srácok segítsetek, lányomnak vennék egy ilyen mobilt.
Ali vagy mindegy csak ne kelljen támogatnom Joe bácsit. :))
DHL nem gond legalább gyorsan itt van.
Előre is köszi.

A jómodor nem szégyen!

(#4694) gegsite válasza keyman (#4693) üzenetére


gegsite
tag

DHL az mindent megvámoltat, a leggenyább cég.... Nézz ebayen mert ott néha van EU-ból postázó akkor meg ugye alapból vámmentes , de a wish-en is lehet olcsó.

3D nyomtatás. Akksi időre, és uptime-ra gyúrok.

(#4695) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Valaki cserélt már kijelzőt és/vagy digitizert (nem is tudom hogy itt egyben van-e)? Kezd súlyos lenni a helyzet. Töltőn folyton fantom érintések, simán akksiról meg egyre kevésbé érzékel (a bal oldal kb. egy harmada). Kellene valami tuti infó hogy megéri-e vesződni a cserével, mert ha nem biztos az eredmény inkább elkezdek gyűjteni egy új készülékre.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#4696) Pisztoly76 válasza pulutodurumo (#4695) üzenetére


Pisztoly76
csendes tag

Szia!
Nekem kijelző törés volt, ezt vettem, kicseréltem, minden rendben.
[link]

(#4697) konzi válasza pulutodurumo (#4695) üzenetére


konzi
aktív tag

Ha nem a legolcsóbbat választod nem lessz gond !!
Jók szoktak lenni, digitizert nem tudsz házilag cserélni de komplett kijelzőt kerettel könnyen :)

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#4698) pulutodurumo válasza Pisztoly76 (#4696) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Köszönöm a válaszokat!

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#4699) cs.lev válasza Pisztoly76 (#4696) üzenetére


cs.lev
tag

Szia!
En is nemreg vettem (konkretan innen es ezt[link])

Kellett venni meg hozza egy keretet, mert mig mas telefonoknal a digitizer es a touchscreen van nagyon osszeragasztva, a mi esetunkben az egesz a kerettel nagyon ossze van gyogyitva.
Nem is volt gond, ki tudtam cserelni...szep a kijelzo is meg minden, de mintha kicsit nem lenne jo az erzekenysege, foleg a szelen. Pl. gepelesnel a Backspace, 'p', 'q', stb. Kb 2-4 mm szelessegben a szeleken nem tortenik semmi.
Meg amennyire kovettem ezt a forumot, a MIUI romoknal amugy is van nemi erzeketlenseg, talan elcsuszasbol adodo (azaz nem ott van minden 100%ra, ahol lennie kene).

Ugy gondolom meg egy 8-10e HUF-t megerne nekem ez a telefon, hogy jo legyen igy azt kerdeznem meg tudod erositeni, hogy amit te vettel a megadott linken az teljesen kiraly es olyan mint az eredeti?

:C :R :R :R :C

+ jon hozza a hangszoro-vedo racs is? (enyemhez nem volt igy a regit kellett kiszerelni...

[ Szerkesztve ]

asd

(#4700) Pisztoly76 válasza cs.lev (#4699) üzenetére


Pisztoly76
csendes tag

Szia!
Megerősíthetem, mint az eredeti. Sőt, nem is karcolódik annyira.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.