Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) brownus


brownus
veterán

egy kis vicc, úgy érzem kicsit passzol is a topikba...

(#102) Eastman válasza brownus (#99) üzenetére


Eastman
őstag

...az elején le lehet tiltani a kommenteket. Ha ez nem történt meg akkor meg véleményem lehet, nem?

Olvastam a másik (két) blogot is, ráérek. Nincs baj a kis hölggyel. A bemutatkozásával azzal van, de ezt olvashattad már itt.

Egy kérdésre azért válaszolj kérlek! Ha Te (mint 30-as férfi) belépsz egy közösségbe alpári módon és lebunkóznak, furcsálod a reakciókat vagy teljesen normálisnak tartod?

A NŐt, mint jelenséget pedig nem könyvből olvasom, elhiheted. De ha esetleg 20-25 év múlva pszichológus leszek és épp' egy a NŐről írt könyvet látsz a nevem alatt a könyvtárban, ne lepődj meg nagyon... :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#103) brownus válasza Eastman (#102) üzenetére


brownus
veterán

igen, de ti a lányról alkottatok véleményt és megmondtátok neki a tutit ! az írást lehet kritizálni, ha nincsenek letiltva a kommentek.

szerintem is. de én ezt nem tekintem bemutatkozásnak..

jogos! de más egy internetes blog mint IRL kommunikálni emberekkel! pl. ha törli ezt a bejegyzést akkor ez meg sem történt!:)

a könyvet pedig kíváncsian várom! más témában is...

[ Szerkesztve ]

(#104) Eastman válasza brownus (#103) üzenetére


Eastman
őstag

...lehet, hogy masszázsról előbb lesz. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#105) Chaser


Chaser
titán

Erről csak ennyi jut eszembe..."hát nem aranyos?... de ostoba" ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#106) Szten Márs válasza Dany007 (#94) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

"Azért 1-2 dologban érzek kavarodást. Elvégre most vagy az írást minősítjük, vagy az írót, vagy pedig azt a tényt, hogy ő ezt ide első bejegyzésnek rakta fel. Vagy mindet egyszerre."

Ki épp melyiket értékeli. Szerintem elég egyértelmű, hogy ki mikor melyikről beszél.

"Nekem ne mondja senki, hogy nem került még olyan szituációba, amikor ennyire elszaladt volna a nyelve, mert akkor ő nagyon szerencsés."

Dehogynem. De ez - megint azt kell mondjam - lényegtelen, mert nem összehasonlítható dolgok. Ez egy írás. A leírt szót megfontoljuk, a leírt szó, ahogy mondani szokás megmarad. De mindegy, mondjuk azt, hogy írni is lehet hirtelen felinulásból, oké. De azt hirtelen felindulásból a világ elé tárni egyszer saját blogban, aztán hirtelen felindulásból hónapokkal később feltenni ide - ez már nyílván zöldség, természetesen itt nem arról van szó, hogy ennyire elszaladt éppen a nyelve. Ezt mondtam előzőleg én is, ezt mondta Kidus is, de akkor még egyszer: itt nem arról van szó, hogy valakinek elszaladt a nyelve. Itt arról van szó, hogy jól megfontoltan, tiszta fejjel lett elénk tárva ez az írás, ami, ahogy Kidus mondta, azt jelenti, hogy a szerzője büszke rá. Vagy legalábbis azt, hogy nem érzi hozzá nem méltó szintűnek. Innentől kezdve ezt az egész vonultatot el is felejthetjük.

"Én úgy érzem ki belőle, hogy szándékosan, kicsit lenéző stílussal írta meg az egészet"

Mindjárt gondoltuk, hogy nem véletlenül :DDD

"Ahogy az ember megír egy kritikát, az elején kialakul benne egy kép, ami vagy pozitív vagy negatív vagy esetleg semleges, a lényeg, hogy ez visszatükröződik az íráson is. Szerintem ő is tisztában volt vele, hogy ez nem egy irodalmi mű lesz."

Még egyszer (n-edik kör ugyanarról): nem az számít, hogy egy kritika negatív-e vagy sem. Az számít, hogy azt mennyire kultúráltan adják elő. Olvastad az eredetit? Érdemes. Csúnya szó lesz, de fröcsögés az egész. Egyszerűen nem kultúrált emberhez méltó. Még egyszer: ilyen kiszaladhat az ember száján, sőt, még írásban az ujján is, de hogy ezt később is úgy gondolja, hogy felvállalható, az már neccesebb. Az, hogy ezt az őszinteséggel keveri össze, az még neccesebb. Az meg, hogy nem irodalmi mű lesz: az irodalmi mű igényessége nélkül is meg lehet oldani, hogy ne alacsonyítsuk le magunkat - főleg, ha közben arról szól az egész írásunk, hogy mások mennyire alacsonyan is vannak. Ennek az egésznek nem sok köze van az irodalmisághoz.

"Aztán, hogy ez a direkt lenéző stílus (nem az alpári kifejezésekre gondolok) kinek mennyire jön be, az szubjektív dolog."

Ja persze, végülis, de könyörgöm, azért valahol érezzük, hogy nem a másik porig lenézése a követendő út. Bár tudom, ez itt a logouton nagyon népszerű attitűd.

"Na, de akkor ezek szerint te az alapján ítéled meg, amit 3.-ra írtam. Miszerint, hogy ő ezt ide bemásolta. Ergo, gondolkodhatott volna előtte, hogy lehet ez mégse illik ide.
De ez megint más dolgokat vet fel, megint egy más nézőpont."

Erre csak egy dolgot írhatok: he? :F
Kicsit bővebben: természetesen erről van szó, ha bemásolta ide, az már nem hirtelen felindulás, az egy jól megfontolt tett. Nem írom le még egyszer, elégszer leírtam. Nade miféle más nézőpontról beszélsz te? Nem értelek.

"Itt szerintem az a gond, hogy sokan túl komolyan veszik a blogout részt. Pedig ez nem egy irodalomjegyzék. Vagy mi a szösz. Nincsenek alapvető stilisztikai / minőségbeli követelmények az írásokat illetően. Egyedül az alapelvek. Sok embertől láttunk már szenny írást a blogouton, szükségtelen ezt túldramatizálni."

Nem, nem az a gond. Nem irodalomjegyzék, nincsenek ilyen-olyan követelmények - ezért jelenhetett meg. Nade, három dolgot lehet: tapsolni, hogy milyen ügyes, hogy így kifigurázta a fószert, és milyen jó, hogy ezt ilyen formában tette - sokan így vélekedtek, elég elszomorító, de ez van. Talán felnőnek, de inkább nem. A másik az, hogy írunk, hogy hát izé, talán ezt így nem kéne. Mert nézzük annyiba a cikkírót, hogy megérti, felfogja, nézzük annyiba, hogy talán mégsem ez az írás tükrözi az egyéniségét, és akkor nem árt felhívni a figyelmét arra, hogy igencsak visszás érzelmeket kelthet a szösszenete. Vagy csak azért, mert piszkálja a csőrünket az ilyen hozzáállás. Vagy mindkettő. A harmadik az, hogy kussban ülünk, elolvastuk, hümmögünk, továbbmegyünk. A legtöbb esetben én ezt a harmadik variációt választom, de most úgy éreztem, hogy talán mégis építőbb lehet, ha hozzászólok. Ennyi. Ebben az egészben nincs benne az, hogy húde fontos a blogout a világ szempontjából, vagy akár a mi egyéni szempontunkból, nincs benne az, hogy ennek irodalomjegyzéknek kell lennie. Brutálisan rossz helyesírással és stílussal (nyelvhelyességgel, nyelvhasználattal) is lehet ennél sokkal kultúráltabb írást összehozni.

"Mert szerintem igenis vannak olyan szituációk, amikor az illetőt már nem lehet kulturált módszerekkel észhez téríteni. Mondjuk, ha egy vad idegen megpofozná egy kedves rokonodat, utána te se próbálnák rávenni a bocsánatkérésre, hanem behúznál neki egyet szó nélkül. Legalábbis én biztos ezt tenném."

Lehet - és? Attól észhez tér az illető, hogy a blogoutra fell ett róla rakva egy ilyen írás? Attól, hogy névtelenül, de kellően jelződúsan fikázzák? Egyáltalán hogy jön ide az észheztérités, miféle köze van ugyan ennek az írásnak, pontosabban ennek az írásnak a nagyközönség elé kerülésének bármiféle észhez térítéshez?

Még egy dolog, bár ez is ismétlés:
"Viszont ettől függetlenül az írót magát ennyiből nem minősíthetjük, főleg ha nem akarjuk figyelembe venni a körülményeket sem."

Így van. Épp ennek elkerülése érdekében kezdtek páran célozgatni arra, hogy talán nem a legszerencsésebb az írás.

[ Szerkesztve ]

(#107) Dany007 válasza Szten Márs (#106) üzenetére


Dany007
veterán

"Nade, három dolgot lehet:..."

Vagy épp kicsit lazábban felfogni, és nem egyből arra gondolni, hogy milyen unintelligens is ezért valaki, mert volt egy ilyen kirohanása, és azt nyilvánosságra is hozza. :)
Pofon egyszerű, nem olyan nagy dolog ez. Igen, ezt én ennyiből, ennyivel el is intézném.

Továbbra sem firtatom az írás minőségét, és a stílusát. Olyan, amilyennek leírtátok.
Csupán az zavar, hogy voltak / vannak páran, akik az egész nőt, az egész egyént akarják mindebből minősíteni. És nem csak akarják, hanem teszik / tették is.
A Forddal is előfordul, hogy gyárt 1-1 selejtet, gyengébb minőséget, attól még összességében nagyon jó és megbízható autómárka.

"azért valahol érezzük, hogy nem a másik porig lenézése a követendő út."
Pedig pont ezt érzem a fent említett módon. Szitkozódás, osztás ezerrel, mert van egy alpári bejegyzés. Szóval, nem mondom, hogy ebben nincs igazad, de oda-vissza működik.

"Nade miféle más nézőpontról beszélsz te? Nem értelek."
Arról a 3-ról, amit asszem már te is írtál.
Tehát, hogy elítélni az írást magát, az írásmódot, az írót magát, vagy azt a tényt, hogy felvállalta és bemásolta. Ahogy érzem, neked az nem szimpatikus, hogy ezt bemásolta, mivel nem idevaló. Ez is egy nézőpont.
Viszont voltak páran, akik magát a női mivoltát (tehát 2. nézőpont, magát a nőt ítélik meg) vonték kétségbe e miatt. Ez viszont számomra már a röhej kategória.

"Attól észhez tér az illető, hogy a blogoutra fell ett róla rakva egy ilyen írás? Attól, hogy névtelenül, de kellően jelződúsan fikázzák? Egyáltalán hogy jön ide az észheztérités, miféle köze van ugyan ennek az írásnak, pontosabban ennek az írásnak a nagyközönség elé kerülésének bármiféle észhez térítéshez?"

Nem, annak konkrétan semmi köze hozzá, hogy feltette a blogoutra. Nem lesz jobb a helyzet. Ahogy a Vodafone se fog észhez térni a sok fikázós panaszos bejegyzéstől. Igaz, azok többsége nem alpári stílusú.
Szóval ahhoz már nincs semmi köze, hogy az illető plázafiú észhez tér-e vagy sem. Pusztán megosztotta velünk az esetet. Ahogy sok más ember az épp aktuális Vodás, vagy Tés panaszát.

Persze tudom, a stílus más, de azt nem is védem. Pusztán annyi a mondandóm lényege, hogy ne ítéljük el egy nőt / egy embert, egyetlen bejegyzés miatt.

(#108) Szten Márs válasza Dany007 (#107) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Na, oké, akkor azt hiszem egyetértünk. A lényeg nagyjából abban van, hogy, ahogy írtam, úgy láttam, hogy sokan óvatosan, a fikázás és ítélkezés mellőzésével, célozgatva próbáltak rávilágítani arra, hogy ez egy necces írás. Nem kéne. Pont azért, mert mások jóval erőteljesebb, elítélőbb véleményt fognak kifejteni itt - ahogy azt is tették. És ezzel nincs baj, sőt.
Természetesen az egyén generel megítélése, a női (elnézést, NŐ-i) mivoltának kétségbevonása, hát, szóval igen, az is egy elég téves út, és nem kéne, abszolút így van. Viszont ismered: ne ítélj, hogy ne ítéltess. Vagy hasonló. De igen, lényegileg egyetértünk.

(#109) Szten Márs válasza Szten Márs (#108) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Csak a pontosítás végett: az "ezzel nincs baj, sőt"-nél nem az elítélő véleményekre értettem, amit írtam. Hanem arra, hogy az óvatos célozgatással, rávilágítással nincs baj.

(#110) #40731136 válasza tiv83us (#51) üzenetére


#40731136
törölt tag

Kend nem ismeri fel az ironiat...ezekszerint. :U

Ezt fejtsd ki, kérlek.

[ Szerkesztve ]

(#111) Valty


Valty
aktív tag

Hát ez nagyon jó :D Nagyon laza stílus, tetszik :C :C :C

(#112) Eastman


Eastman
őstag

Sajnálom, hogy Viszlát véleménye már nem olvasható itt a Logouton. Igazi mértékadó, értékadó volt.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#113) Dany007 válasza Szten Márs (#108) üzenetére


Dany007
veterán

Mondom én, hogy egyetértünk :)
Természetesen a szabad véleményformálást mindig is támogattam legyen szó bármiről. Azzal szerintem sincs gond, hogy valaki véleményt formál, akár negatívat, akár pozitívat. Továbbra is úgy tartom, hogy aki nyilvánosságra hoz valamit, akkor azt vállalja is.

@Eastman:

Ebben egyetértek. V.színű ő ezt is a logout színvonal sülyedésének nevezné. Részben igaza is lenne, részben pedig nem.
Azért nem, mert ez már blogout, amit a szerzők elég szabadon alakítanak. Így nem a Logout színvonala süllyed, hanem max a felhasználóké. Már ha ezeket a személyes bejegyzéseket érdemi süllyedésnek lehet tekinteni.
A logout főként a szakmai és off topic írásokból áll, az a lényege. Ott pedig szerintem bőven megvan a kellő színvonal.
És szerintem ez az, amit Viszlát nem tudott / vagy nem akart észrevenni / elkülöníteni. Bár tény, hogy akkoriban még nem volt ilyen 'lektorálás' / szerkesztői ellenőrzés címlapos írások előtt. Most már van egy ideje.

(#114) Valty válasza Dany007 (#113) üzenetére


Valty
aktív tag

"V.színű ő ezt is a logout színvonal sülyedésének nevezné. "

Nem rosszból, de legtöbbször nem az írás süllyeszti a színvonalat, hanem a hozzászólások :U

(#115) Dany007 válasza Valty (#114) üzenetére


Dany007
veterán

Van benne valami... :K

[ Szerkesztve ]

(#116) sviba válasza #40731136 (#110) üzenetére


sviba
tag

Ismeri az iróniát, csak nem ismerte fel a te hozzászólásodban azt. De már érti.

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#117) Chaser válasza Szten Márs (#106) üzenetére


Chaser
titán

Minden elismerésem, nekem is szoktak hosszabb kommentjeim lenni, de ez már nekem is sok(k):D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#118) qestion válasza Badman 4ever (#65) üzenetére


qestion
aktív tag

belinkelné valaki Eastman NŐ-jét? :)

a pálya

(#119) Szten Márs válasza Chaser (#117) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Szakmai topicokban volt már hosszabb - nem is egyszer :B :DDD

(#120) Dany007 válasza Chaser (#117) üzenetére


Dany007
veterán

Oh, pedig ez egy tipikus jelenség.
Szerintem nevet is kéne neki adni.
Amikor egy hosszabb vitában az illető pontról-pontra reagál az érvekre, állításokra. És mivel mindegyiket külön fejti ki, így elég rendesen megnő a hossza.
Ez pedig egy öngeneráló folyamatot indít el, mivel a reakció is hasonló, sőt még hosszabb lesz, mivel a másik fél is egyenként reagál az előzőekre és így tovább.
Na, ezt elkerülendő (meg mert pont lejárt a munkaidőm...) próbáltam én egyben reagálni mindenre. Bár annyira nem szeretem így, mert ha már ő vette a fáradtságot és írt 3 oldalt, akkor illő lenne nekem is hasonlóan reagálni mindenre, de jelen esetben meglett az a közös nevező. :)

[ Szerkesztve ]

(#121) qestion válasza qestion (#118) üzenetére


qestion
aktív tag

help me

a pálya

(#122) Vakegérke válasza qestion (#121) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kedves, ápolt, jól nevelt, trágár szó még véletlenül sem hagyja el az ajkát...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#123) LadyLorien


LadyLorien
tag

Akkor most, hogy végre szóhoz jutok, kicsit összegezném a dolgokat...
Ez egy személyes írás... Nem mindig ilyen a stílusom, és ezt a stílust bizony nem értékeli az érettebb kör.
Tisztában vagyok vele, hogy nem egy "csodaszép" bejegyzés lett ez az első, de annyit szeretnék megemlíteni, hogy nálam sokszor nem az irományom maszlag részét kell nézni, hanem a mondanivalóját.
Az hogy ez a bejegyzés akkor így sikeredett, valószínű azért van, mert megpróbáltam ilyen formában nyomatékosítani a véleményem, és lám: a jelek szerint többen megértették ( ha nem is itt, de máshol ).
Azzal kapcsolatban, hogy NŐ vagyok-e vagy sem csak annyit tudok hozzászólni a dologhoz, hogy majd azok az emberek eldöntik, akik személyesen, vagy legalábbis jobban ismernek, mint ti.

Ez csak egy írói szemmel eltúlzott írás/vélemény. ( Mondjuk tény, az illető és a pláza-réteg sosem volt a favoritom, és nagy valószínűséggel nem is lesz )

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#124) HummeRC válasza LadyLorien (#123) üzenetére


HummeRC
senior tag

(#125) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog (1)

Kíváncsivá tett a 124 hozzászólás, ezért elolvastam. Tettem volna egy javaslatot, de az írás végén ott a megoldás. Nem tudom, miért lennél ettől köcsög. Rögtön kiderült, hogy ellenszenves a pofa. Miért nem törölted azonnal?

[ Szerkesztve ]

(#126) Vakegérke válasza LadyLorien (#123) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy kis sértődöttséget vélek felfedezni szavaidban. Fölösleges.

"...nem az irományom maszlag részét kell nézni, hanem a mondanivalóját."
Ami azt illeti, ha magyarázni kell, hogy mire figyeljünk írásaid kapcsán, régen rossz.

Nézd, korábban már jeleztem, hogy elfuserált ötlet volt pont ezt az írást elsőként megjelentetned. Komolyan gondoltad, hogy parlagi hangnemet megütve hódítod meg az itteni olvasókat?
Sok jó írásod van, közülük kellett volna válogatni, később már ez is belefért volna a keretbe. Sziszegtünk volna, de megúsztad volna a kemény kritikákat.

"...a jelek szerint többen megértették ( ha nem is itt, de máshol )."
Nos igen, máshol sokkal értelmesebbek az olvasók...

Sokan sokszor mondták, csak nem vagy hajlandó megérteni. A téma adott, az írás elviselhető, a szóhasználat viszont khm... nélkülözi a jó modort.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#127) LadyLorien válasza Vakegérke (#126) üzenetére


LadyLorien
tag

Most már lényegtelen. Az írás fenn van, fenn is marad. A stílusa is olyan, amilyen.

"Komolyan gondoltad, hogy parlagi hangnemet megütve hódítod meg az itteni olvasókat?"
Ami azt illeti, nem akarok senkit meghódítani, aki akarja elolvassa, aki nem, az meg nem fogja akkor se. Ez csak egy blog bejegyzés.

"...a szóhasználat viszont khm... nélkülözi a jó modort."
Néha kell ilyen is... ennyi a reakcióm. :)

Mindenesetre köszönöm a hozzászólást. Nem vagyok hülye. Értem, hogy mit szerettetek volna kifejezni végig. Felfogtam, de attól még nem fogom leszedni. :)

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#128) Vakegérke válasza LadyLorien (#127) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ó, jó lélek, nem céloztam rá, hogy töröld az írásod. :N

Ha figyeltél, azt feszegettem az első megszólalásom óta, hogy nem volt szerencsés választás. Más szerzeményed átemelése jobb lett volna.
Igen, néha elmegy az ilyen is, de nem kell megorrolni azokra, akik szóvá teszik a szabados hangnemet.

Na jó, nem rágom tovább a gumicsontot. Köszönöm a türelmedet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#129) LadyLorien válasza Vakegérke (#128) üzenetére


LadyLorien
tag

Én is köszönöm a bővebb kifejtést :)

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#130) Eastman válasza Vakegérke (#122) üzenetére


Eastman
őstag

...és szelíd. :) Mikor átölel, úgy érzed hazaértél.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#131) Vakegérke válasza Eastman (#130) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen. És anyáskodó, gondoskodó, ha kell, akkor tutujgat, elringat, álomvilágot von köréd...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#132) LadyLorien válasza Eastman (#130) üzenetére


LadyLorien
tag

Ez az ami neked tetszik... Az ilyen nő szerinted a nagybetűs NŐ...
Szerencsére nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése és nem tudod, milyen vagyok, mert nem ismersz :)

+ Ha találsz olyan nőt aki még életében nem ejtett ki csúnya szót a száján akkor megtapsollak. :DDD

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#133) Vakegérke válasza LadyLorien (#132) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg nem érted? Nem rólad van szó, hanem egy elfuserált választás eredményeként elénk tárt írás vonzatáról.

Van valami baj azzal, hogy Eastman barátunk megveti a parlagi modort? Ha igen, akkor velem is baj van.
Még egy férfi szájából is gusztustalan a trágár beszéd. Már hogy a fenébe ne lenne gusztustalan egy nő szájából?

Egy NŐ soha nem süllyed olyan mélységbe, ahol a mocskos beszéd természetes, mi több, elismerést vált ki.

Keresgélj nyugodtan írásaim, hozzászólásaim között, egyetlen alpári szót sem írtam le sehol, pedig férfiből vagyok.
Ja, hogy nem akartam nagyfiúskodni? Tényleg nem. Ha a trágárság az ára, akkor én soha nem leszek nyerő, megmaradok piti kis senkinek.

Kár ragozni.
Egy nő szájából, "tollából" halmozottan hulladék mindaz, ami nem szalonképes.
Nos igen, a feleségem is mondott cifrákat, de csakis akkor, ha úgy hitte, hogy senki nem hallja.
Olyan dolog ez, mint a szellentés. Mindenki csinálja, csak nem mindegy, hogy publikusan, vagy diszkréten.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#134) LadyLorien válasza Vakegérke (#133) üzenetére


LadyLorien
tag

Valamilyen téren mégis rólam van szó... Azzal, hogy NŐ vagyok-e vagy se, nem a bejegyzésem minősítitek, hanem engem... Mindegy... :) Elmondtam,nem szoktam állandóan csúnyán beszélni, ez csak egy szimpla, néhol kicsit túl dramatizált írás... amit kell azt értem... :)

Senki se tökéletes...

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#135) Vakegérke válasza LadyLorien (#134) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sajnos én sem vagyok tökéletes, az összképet lerontja a szerénységem. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#136) LadyLorien válasza Vakegérke (#135) üzenetére


LadyLorien
tag

:D

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#137) geprombolo válasza Samus (#29) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem maradna ólom a horgászoknak, meg a régimódi vízszerelőknek. Viszont meg lenne oldva a globális lakásgond, meg a munkanélküliség. ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.