Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) szamóca1977 válasza 1697 (#49) üzenetére


szamóca1977
csendes tag

Megnyugtattàl. Köszönöm.

(#52) AS


AS
félisten

Tehát újból : A 5240 ben nincs LTE , ezért csinált Samsung S800 verziókat mert azokban van és azért LTE.
De ha minden igaz már kész van az első LTE képes EX készlete ami majd Alphába vagy Note 4 ben lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#53) rayman2006 válasza AS (#52) üzenetére


rayman2006
tag

Én is így tudtam ahogy írod.
Ezért nem értettem miért írják mindenhol 8 magos 2x4magos procit.
Mert itt is videon LTE dobozon az 8 magos proci szerepel(1.9Ghz Quadcore + 1.3 Ghz Quadcore).
Meg láttam videót LTE változatot meg nézték cpuz progival Exynos írt ki.
Már kíváncsi varok élőbe mi lesz bent.

(#54) Luck Dragon

A képen látható tablet igen csak rosszul fest.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#55) csalafinta65


csalafinta65
senior tag

Június 20.-án rendeltem meg a 10.5 LTE típust...hogy késhet ennyit???? Ráadásul ez a púposság...engem baromira felháborít! Ha nálam véletlenül ez lenne, befáradok egy "kávéra" a Samsung hazai képviseletére...Július 31. most az átvételi ígéret...hát...lesz ez szeptember is...csak akkor mit szórakoznak már? Hátlapcsere köti le a Samsung kapacitását? Ez nagyon cinkes. Sajnálatos, hogy a magyar piacot mélyen lesz@rják...( megnéztem a qualcomm oldalát. Valóban a 10.5 LTE-ben Snapdragon 800 van, ami kevésbé melegszik..ez a jó hír...)

[ Szerkesztve ]

(#56) szabessz válasza csalafinta65 (#55) üzenetére


szabessz
tag

Én is rég megrendeltem 10.5 LTE remélem már nem fog csúszni tovább.
Egyébként én nézegettem milyen proci lehet bent itt tesztnél is Samsung Exynos 5420 Octa írnak.Lehet néhány piacon Snapdragon 800 Eu-ban Exynos?

(#57) szamóca1977 válasza szabessz (#56) üzenetére


szamóca1977
csendes tag

Menjèl fel legyèl szìves a www.qualcomm.com oldalàra. A 10.5 LTE Snapdragon 800-as procis. Nincsen megkülönböztetve Eu, Afrika, Èszak Korea...Ha mègsem ìgy lenne, szìvesen àtadom 161 ezres kedvezmènyes lehetősègem. Nem fogok tojàst sūtni rajta, meg sz@rakodni a hàtlapjàval...egyèbkènt is gondolkodom rajta, mert ez a "reklàm" rosszul jött a kèszülèknek...ha szèlesebb körben elterjed, akkor felèèrt sem lehet tùladni rajta...Valaki emlìtette a hazai Samsung kèpviseletet...termèszetesen semmit nem tudnak a kèszūlèkről, annak megjelenèsèről...hèt elejèn hìvtam őket...honlapjukon ott dìszeleg a Tab S...de műszaki leìràs nuku...ez valahol a vàsàrlò mèlysègesen lenèzèse. Ilyen kis piacon megteheti.Vissza is èl vele. ( A ciki az lenne, ha visszahìvnàk a tìpust. Nagykèpűek, ràszolgàltak)

(#58) szabessz válasza szamóca1977 (#57) üzenetére


szabessz
tag

Néztem már az előtt valóban ott van csak videók és tesztekből következtettem én is.
Most csak eddig 1-nél fordult elő ez a hiba az 8.4-nél nem általános.
Máshol sehol se olvastam túl forró lenne vagy hátlap deformálódik.
Majd hétfőn kiderül remélhetőleg mobilarena tv-ben ezt mutatják be,írták meg vizsgálják ezt a melegedést is illetve horpadást.

[ Szerkesztve ]

(#59) csalafinta65 válasza szabessz (#58) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Szia! Tévedsz...van itt, vagy a másik oldalon egy video...detto olyan, mint az orosz oldalon lévő kép....és nem egy helyen készültek...

(#60) csalafinta65 válasza szabessz (#58) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Sőt, az indiai megjelenésén a fickó mutatja közelről a 8.4 hátlapját..BAROMIRA DEFORMÁLÓDOTT .sajnos a fotót nem tudtam lementeni...majd screen shottal beillesztem...NEM EGYEDI ESET TEHÁT! Érdekes, hogy éppen a poci környékén...

[ Szerkesztve ]

(#61) -Mosquito- válasza csalafinta65 (#60) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Linket!

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#62) csalafinta65 válasza szabessz (#58) üzenetére


csalafinta65
senior tag

http://timesofindia.indiatimes.com/tech/mobiles/First-impressions-Samsung-Galaxy-Tab-S-8-4/articleshow/37581620.cms

(#63) csalafinta65 válasza -Mosquito- (#61) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Vélemény?

(#64) Kasya válasza csalafinta65 (#63) üzenetére


Kasya
nagyúr

Itt hol a deformacio? Lehet koran van, de nem latom.

[ Szerkesztve ]

(#65) Evil Snowman válasza Kasya (#64) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Effektíve sehol. :DDD

(#66) -Mosquito- válasza Kasya (#64) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Akkor már ketten vagyunk. :D

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#67) szabessz válasza csalafinta65 (#62) üzenetére


szabessz
tag

Én se láttok semmi hibát.

[ Szerkesztve ]

(#68) AS


AS
félisten

Hiba legelső szállítmányokban volt. Minket semmikép sem érint.
Először 15. volt dátum , utána lett 31 a megjelenés ez nem olyan nagy csuszás. Inkább minden jó legyen mint túl hamar megkapjuk és nem jó.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#69) csalafinta65


csalafinta65
senior tag

Sok a vak itt...bocsánat...világtalan...

(#70) csalafinta65 válasza AS (#68) üzenetére


csalafinta65
senior tag

A próféta szóljon Belőled! ( egy orvosi műszereket gyártó cégnél dolgozom. Híresen erős a MEO nálunk...A Samsungot nem értem...hogyan mehetett át valszeg nem 1, 2, 3....darab át az ellenőrzésen.. Egyébként anno Samu Omnia telóm volt. 5 nap után akartam fotózni vele. Borzalmas képe volt...Személyesen vittem el biudaörsi központi szervízükbe. Kamera csere. Gyári hibás volt, mondták. Rákérdeztem a Meo-ra....Meglepetésemre azt mondta ott egy fickó, hogy volt Samu gyárban külföldön...Hol meóznak, hol nem...saját szemével látta...no comment...igaz 5 éve volt talán...most Note 2-őm van..kiváló teló...valszeg átment a meón... :DD )

[ Szerkesztve ]

(#71) Kasya válasza csalafinta65 (#69) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nme tudom, hogy te egy "640*480"-as kepen hol latsz deformaciot, de ha megosztanad velunk, nem pedig csak leszolnal minket...
Mellesleg a cikk se ir ilyen eszrevetelrol, holott az ujsagiro biztos kitert volna ra, mikor a kezebe fogta.

[ Szerkesztve ]

(#72) Evil Snowman válasza Kasya (#71) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Mindegy ott van és kész. Mi meg vakok vagyunk. :DDD
All hail the king. :R

(#73) MaUser válasza csalafinta65 (#70) üzenetére


MaUser
addikt

Az ilyen úgy megy át a MEO-n, hogy időre szállítania kell a gyárnak, mert különben a gyárvezetőt fenékbe billenti a régióért felelős mufti, a gyárvezető a műszakvezetőket és így lefelé. Lemegy az első batch, látják, hogy 20 dolog rossz, 19-et ki tudnak javítani időben, ezt meg nem. Ekkor összeül a válságtanács és kisakkozzák, hogy mindenkinek jobb, ha rosszul kimegy a termék, aztán valamennyi visszakerül. Amibe a koreai és kínai cégek leelőzték a japánokat az pont ez. A mai felgyorsult csereperiódusban újra elfogadja a fogyasztó, hogy 100-ból akár 10 termék is vacak és köze nincs ahhoz amit a japánok anno bevezettek, hogy ezerből egy is hibás, azt jelenti, hogy a vevőink egy ezrelékét buktuk. Samu gyárról tudnék mesélni itthon, MEO-n sorban mennek át az olyan TV-k amikről mindenki tudja, hogy várhatóan nem élik meg a garanciaidejük végét sem, mert némely használt anyagból éppen nem megfelelő minőség jött, de első a gyártás. Aztán majd garóban intézik, ha egyáltalán kell. Nem véletlenül lett az 5 év grancia ritka mint a holló és állandó szinten csak bizonyos piacokra jár, de oda más cikkszámon is fut ugyanazon tv, mert ott figyelni kell erre. :(

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#74) r-chee válasza MaUser (#73) üzenetére


r-chee
őstag

Nálunk pölö nem néznek át minden egyes darab legyártott terméket a MEO-n. 100db-ból 10db-ot és kész. Idő sem lenne rá. És még csak nem is gyártunk baromi nagy szériákat.

Amúgy meg képzeljetek magatok elé egy "Mindenki nyugodjon le a p*cs*ba,.....!" táblát :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#75) csalafinta65 válasza MaUser (#73) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Bizony...MADE IN JAPAN Ez ma is fogalom, ha esetleg még látunk valahol ilyet...Nagyon jól írtad le a tömeggyártás mechanizmusát...én "japán-típus vagyok", és nem tudom ezt elfogadni. Azért tudod, szégyenletes ez azért, ahogy van... :N

(#76) csalafinta65 válasza Evil Snowman (#72) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Igen, látható. Bocsánat, akkor csak én vagyok hülye.

(#77) Evil Snowman válasza csalafinta65 (#76) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Kérlek, akkor az általad linkelt cikkben lévő képkeken jelöld be a látni vélt hibákat, mert én sajnos nem látom. :R

Azon meg ne csodálkozz, ha burkoltan lehülyéznek, ha te ugyanezt teszed a többi fórum társaddal ;)

[ Szerkesztve ]

(#78) csalafinta65 válasza Evil Snowman (#77) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Semmi gond. Én látom. ( Sajnos a fotót nem tudom lementeni, és beszúrni ide). Enyhébb, mint a ruszki oldalon, vagy az itt lévő videó bemutatón. De talán nem is ez a lényeg...egyáltalán , hogy van képük hozzá, hogy ilyen darabok vevőkhöz kikerüljenek? Horror áron! ( értve a MO-i béreket ez alatt.)

(#79) -Mosquito- válasza csalafinta65 (#78) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Miért nem tudod felrakni a fotót?? :U Te még nem hallottál olyanól,hogy bármilyen új termék meghibásodik x/y idő után?? :F

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#80) csalafinta65 válasza -Mosquito- (#79) üzenetére


csalafinta65
senior tag

http://timesofindia.indiatimes.com/tech/mobiles/First-impressions-Samsung-Galaxy-Tab-S-8-4/articleshow/37581620.cms Ha meghibásodik, az már használt termék. Új termék eleve hibásan jön ki , akár tömegével, az súlyos konstrukciós hiba.Ilyenről hallottam már....( a link megvan, megkérnélek rakd fel a fotót!)

[ Szerkesztve ]

(#81) Kasya válasza csalafinta65 (#80) üzenetére


Kasya
nagyúr

Csak a megnyuvas kedveert :)
De hozzateszem, hogy te ezen semmit se fogsz tudni mutatni nekunk, mert nincs olyan a beallitas/felbontas. Ezen a kepen semmi hiba sem lathato.

[ Szerkesztve ]

(#82) csalafinta65 válasza Kasya (#81) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Köszi, hogy felraktad! ( a kép bal oldali, felső részén van egy enyhébb horpadás. Picit színben is sötétebb . (És ezt nem az esetleges vakunak köszönheti.)

[ Szerkesztve ]

(#83) dabadab válasza csalafinta65 (#82) üzenetére


dabadab
titán

"a kép bal oldali, felső részén van egy enyhébb horpadás"

En mondjuk ezen a kepen azt se latom, de most ugye nem is ilyesmit keresunk, hanem azt, hogy hol van az a resz, ami (a sajat szavaiddal) "BAROMIRA DEFORMÁLÓDOTT". Na, az hol van?

DRM is theft

(#84) -Mosquito- válasza csalafinta65 (#80) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Linkelni is lehet ám,ott van jobb alul.. :D Jobb egér gomb klaty.. "kép mentése más néven",majd kijelölni hova akarod/szeretnéd menteni. Ennyi. Ne rugózzál ezen,más is el tud romolni meg tud hibásodni. Mivel ennek a tabletnek műbor szerű a hátlapja ahogy fogdosták annak nyomait látod szerintem,és a fényhatások is közrejátszanak.:D Bal oldalon a manus lábánál látszanak az fény/árnyékok.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#85) csalafinta65 válasza -Mosquito- (#84) üzenetére


csalafinta65
senior tag

igen, kép mentésre nem reagált...annyira hülye nem vagyok, hogy nem tudtam volna lementeni...egy párszor már "sikerült"....a lényeg az, ha jövő héten véletlenül megjelenne, a leendő 8.4 tulajok nagyon figyeljenek.( én 10.5 leszek talán...más procival)

(#86) csalafinta65 válasza dabadab (#83) üzenetére


csalafinta65
senior tag

benyomódásnak vélem továbbra is...tévedés joga fent tartva! :R

(#87) AS válasza Kasya (#81) üzenetére


AS
félisten

Itt nincs semmi sem.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#88) csalafinta65


csalafinta65
senior tag

van itt dudor, horpadás.

[ Szerkesztve ]

(#89) MaUser válasza r-chee (#74) üzenetére


MaUser
addikt

Szerintem sehol nem néznek ma már át minden egyes darabot. Ez nem is gond a mai statisztikai módszereken alapuló gyártásnál, mert nagyon alacsony hibaarány így is tartható lenne. Itt az a gond, hogy tudják, hogy rossz, de inkább kiadják, mert kevesebbet buknak a végén vele vagy simán a kínai/koreai mentalitás miatt így tartják jobbnak.

Ennek jobbik fele, amikor elkészül a vacak széria és azt nem megsemmisítik, hanem felcimkézik és eladják másként. Barkácsáruházak teli vannak ilyen cuccokkal pl, de Samu-nak is van olcsó márkája pont erre, vagy pl. Bosch-nak is ha már itt tartunk.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#90) csalafinta65


csalafinta65
senior tag

(#91) csalafinta65 válasza MaUser (#89) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Ez bizony nem Japán mentalitás.Sajnos.

(#92) Evil Snowman válasza csalafinta65 (#88) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Jézusom ember. Ebből látszik, hogy még életedben nem volt a kezedben az eszköz. :C Az általad igen minőségien bekarikázott területek (bármily hihetetlen) a résztvevők által ott megfogott részek - aka zsíros kéz által ott hagyott ujjlenyomatok. A CE rész alatti részt meg igen sok értelme volt bekarikázni, mert az ott alapból nem mintás, hanem sima. :DDD

Mindezektől eltekintve valóban tele van dudorral. :C :C

(#93) AS


AS
félisten

Na fejezzük be ez a gyerekes marhaságot. Naponta 10-20 tesz video jön ki és egy sem lázong a hátlap miatt. Nem tudom minek kell ezt felfujni.

Meg sok teszt sem irt ilyen problémát.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#94) csalafinta65 válasza Evil Snowman (#92) üzenetére


csalafinta65
senior tag

10 tabletem volt 2 év alatt.Jelenleg egy Samsung tab 3 10.1 3 G. Talán picit konyítok hozzá...

(#95) csalafinta65 válasza AS (#93) üzenetére


csalafinta65
senior tag

A hosszútávú használat lesz a mérce...ha az itteni MA-s tesztnél forróságot éreznek a fiúk, meggondolandó...3D-s erős hardver igényű játékoknál sem illene tojást sütni rajta...Majd meglátjátok. Én a 10.5-re gyúrok!

(#96) Evil Snowman válasza csalafinta65 (#94) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Az elmúlt 2 évben használt tabletek számának mi köze van ahhoz, hogy egy 640*480-as trágya minőségű képen az ujjlenyomatokat púpnak látnod? :U
Btw. én az elmúlt 2 évben 15+ tablettel (Samsung, LG, Huawei, Sony, Alcatel) foglalkoztam, mert ez a munkám. ;)

(#97) AS válasza csalafinta65 (#95) üzenetére


AS
félisten

Akkor még nem fogtál tegrás gépet vagy S801 et játék közben :D
De játék videó tesztben írták egyáltalán nem melegszik a gép.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#98) r-chee válasza csalafinta65 (#94) üzenetére


r-chee
őstag

Fejezd abba. Odalátod az ablakba a macskát, ami nincs is ott :N

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#99) szamóca1977


szamóca1977
csendes tag

Kövezzetek meg, de nagyon gagyinak tűnik ez a hàtlap.Ès èn sem làtom meggyőzőnek a fotòt. De nàlam is a 10.5 jàtszik. Bàr mèg gondolkodom rajta, mert a 161 ezer , kedvezmenyes ar is krva sok èrte.

(#100) r-chee válasza szamóca1977 (#99) üzenetére


r-chee
őstag

Ezennel meg vagyol kövezve :D
Ha valakinek van S5-e, pontosan meg tudja mondani, hogy milyen ez a hátlap. Illetve két hét múlva mi is megtudjuk majd :) Szerintem nekem legtöbbet a tokban lesz majd a készülék, talán nem sül majd bele ;]

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#101) AS


AS
félisten

Na igen aki előrendelte Edigitálba az kap tokot amit 2 fajta képen lehet állítani , abba belerakod nem hiszem sokszor szeded ki belőle...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#102) AS


AS
félisten

Itt van pár jó minőségű kép a Tab S hátuljáról. Meg arról a tokról.




Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#103) r-chee válasza AS (#102) üzenetére


r-chee
őstag

Ezeken a képeken a cuccok szerintem túl vannak világítva kissé. "Hands on" videókban normális fényviszonyok között nem ennyire világos színűek a tokok.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#104) csalafinta65


csalafinta65
senior tag

A Mobilaréna TV topikban ma egy fórumtárs kiszúrt valamit..Az élő adást feltették videóként, és többször is megnézhető...megint természetesen a hátlap...

(#105) csalafinta65


csalafinta65
senior tag

sys25 fórumtárs is látni vélt vmit...(83 hsz)

(#106) Evil Snowman válasza csalafinta65 (#105) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Vergődhetsz, mint a partra vetett hal, de 91-re HSZ-nem megkaptátok a választ. Látni vélni valamit, az nem jelenti azt, hogy valóban létezik pl. Yeti.

(#107) AS


AS
félisten

Utoljára ide is beírom:

Tényleg vicces egyesek nagyon bekajálták ezt a melegedés hazugságot. Már páran leírták de melegedéstől ilyen nem is lehetne mert sokal súlyosabb dolgokat okozhatna.. Meg akkor 100 fokosnak kellene lenni a hátlapnak,
Szóval elég volt majd az írjon aki megvette az megtudja mondani majd a frankot!

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#108) csalafinta65 válasza AS (#107) üzenetére


csalafinta65
senior tag

és rácseszett..bár Isten ments, hogy ezt kívánnám. Erősödik a gyanú, hogy nem pletyka ez. Nem kell 100 fokra felmelegednie, hogy pár nap után deformálódjon...mindenesetre meglepő a MA-s video....

(#109) Evil Snowman válasza AS (#107) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Itt van egy fehér a kezemben és ad1: nem melegedik, ad2: nem deformálódik a hátlap sem.

(#110) csalafinta65 válasza Evil Snowman (#109) üzenetére


csalafinta65
senior tag

EZ JÓ HÍR!!! 8,4? LTE? MIKOR JUTOTTÁL HOZZÁ?

(#111) csalafinta65


csalafinta65
senior tag

Az Edigitalhoz megérkeztek a készülékek!!! Holnaptól átvehetőek!!!

(#112) Evil Snowman válasza csalafinta65 (#110) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Kb. egy hete. Tesztre kaptuk a gyártótól. :K

(#113) dabadab válasza csalafinta65 (#104) üzenetére


dabadab
titán

Akkor most moderátorként írom a következőket: erre a hangulatkeltésre semmi szükség sincs.
Ha van valami valós probléma, akkor linkeld az adatokat, aztán mindenki levonhatja a következtetésket, azt viszont ne csináld, hogy bombasztikus állításokat dobsz be, amikről később magad is beismered, hogy nem igazak.

DRM is theft

(#114) AS válasza dabadab (#113) üzenetére


AS
félisten

Mindegy aki pesti annak már holnap lesz készüléke elmondja a valós tapasztalatokat. :)
Vidéki i meg majd jövőhetén ...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.