Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Khelben


Khelben
nagyúr

Mikor jön a teszt róla? Már venném, de addig még várok :)

(#2) #68372224


#68372224
törölt tag

Kicsit csiszolgatni kéne az anyagminőségen, és nem lennének problémák. :D

(#3) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

"a néhány érintett modell hibájának nincs köze (...) a hátlaphoz felhasznált anyag minőségéhez"
- öh, hát persze ;]

"Szeretnénk vásárlóinkat megnyugtatni, hogy már megoldottuk a problémákat, amely a hibákat okozta."
- csak azt hiányzott a végéről, hogy "és a következő szoftverfrissítéssel javítjuk" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) halkow


halkow
őstag

A hátlap anyaga között lehet valami féle szivacs szerű anyag ami megadthata magát és lehet ez váltotta ki

Alcatel onetouch idol2s the king

(#5) #68372224 válasza Dr.Anonymus (#3) üzenetére


#68372224
törölt tag

:D :DD

(#6) r-chee


r-chee
őstag

Lényeg, hogy az enyém ne legyen olyan.
Áhhh, lehetne már augusztus eleje :U

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7) Kasya válasza Dr.Anonymus (#3) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az új hátlap OTA érkezik. Na igen... ;]
Kellemetlenség, de legalább cserélik.

(#8) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

"hardver hőháztartásának" wazz, a hardvereknek már hőháztartásuk is van :F hűtőrendszerük mindenképpen, de azt nem nevezném háztartásnak.
A hullámos hátlap meg érdekes dolog. Mocskosul magas hőmérséklet kell a polikarbonát ilyen irányú deformációjához. Már csak azért is, mert az ~300°C az olvadási pont. És itt nincs is közvetlen érintkezés. Az SMT ólommentes forrasztópaszták, ha alacsony olvadáspontúról beszélünk, akkor 140°C. Oda akarok kilyukadni, hogy ha a hátlap a hőtől így deformálódna, akkor károsodna a hardver és nem tartaná meg senki a kezében.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#9) babkukta


babkukta
senior tag

Számomra az értelmetlen, hogy egy vásárló amint megkapja a terméket, valószínűleg első dolga, h körbe nézi. Legalábbis a józan paraszt eszem ezt diktálja. Namost, ha valóban nem a melegedés miatt ilyen a hátlap, akkor hogy-hogy nem vették észre, amikor megvették?? Vagy útközben a táskában magától behorpadt? Vmi oka csak van, h a sérült tablet gazdái a melegedéssel kötik össze. Nincs ilyenem, nem is tervezem még, szép és jó is a cucc, csinos db, de most akkor a Samsung el akarja ezt is dugni a szőnyeg alá?? Mert volt már nem egy eset, amikor ezt tette...
Vallják be, h sz.r a hátlap, melegszik a gép, és elő jöhet ez a fajta probléma. Már bocsánat, de ha nekem a telóm egyik napról a másikra behorpadna, az nem hiszem h csak úgy magától történik. Lehet h csak néhány darabot érint a túlmelegedés, + kérdés, h a cikkben említett gép az MA stábnál mennyit volt nyúzva.. Mert szvsz az MA tagjai nem játszanak órákig rajta, itt meg lehet az történt. Mindegyik teló/tablet képes felmelegedni több óra játék után

Üdvözlettel, Tibi

(#10) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

hát persze persze...

Értem a csíziót.

(#11) AS


AS
félisten

Már nagyon várom , hogy megjelenjen hivatalosan is nálunk : :R Legjobb hogy végre nem lett túlárazva sót igen jó ára van. (Főleg egy s5 z képest)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) Pete55555


Pete55555
addikt

Ez mi ?: applikációprocesszorok

Ezt muszáj ? :W

...Szeretem leracsniztatni...

(#13) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Jó kis motyó, épp itt van a kezemben egy, nálam sem horpad a hátlap, a kijelzője pedig valami fenomenális. :K

(#14) AS válasza Evil Snowman (#13) üzenetére


AS
félisten

Gratula, igen pont a kijelzője a lényeg :) :R

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#15) Ali G.


Ali G.
senior tag

ez jellemző a samsungnál, adják el a selejtet, tudnak róla, de a legyártott rossz burkolatokat eldobás helyet mégis beszerelik, jobb anyagból kéne csinálni , tudják ők ezt, de úgyis megveszik, ezért nem változtatnak :D

(#16) Khelben válasza Ali G. (#15) üzenetére


Khelben
nagyúr

A Sony Xperia Tablet Z lebegő gumihátlapját is a Samsung csinálta? :)

[ Szerkesztve ]

(#17) Ali G. válasza Khelben (#16) üzenetére


Ali G.
senior tag

ott a ragasztással volt szerintem a baj, nem horpadt volt a műanyag :D

(#18) Khelben válasza Ali G. (#17) üzenetére


Khelben
nagyúr

Tökmindegy, ugyanúgy gyári hiba.

(#19) AS válasza Ali G. (#15) üzenetére


AS
félisten

Ez csak ruszkiknál volt.... :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#20) foxymaci válasza Pete55555 (#12) üzenetére


foxymaci
senior tag

+1 én már az applikáció szótól falra mászok..... Alkalmazás istenem alkalmazás....

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#21) buvartacsko


buvartacsko
addikt

úristen! /o\ hibázott a samsung?!?!? azt hitttem csak az apple gyárt szart drágán... :(

(#22) Ali G. válasza Khelben (#18) üzenetére


Ali G.
senior tag

oké gyári hiba, de horpadt hátlapot szerelni a tabletekre? legalább, ha gyári hibát csinálnak ne legyen ennyire feltűnő :D

AS: biztosan meg voltak hatódva és örültek neki :D

[ Szerkesztve ]

(#23) Pete55555 válasza foxymaci (#20) üzenetére


Pete55555
addikt

Én is falra mászok az applikációtól, de ez a szóösszetétel már magyon sok szvsz.

...Szeretem leracsniztatni...

(#24) Ali G. válasza Pete55555 (#23) üzenetére


Ali G.
senior tag

akkor használd az applikációk szó helyett, hogy "appok" :D jó csak vicceltem :D

(#25) haddent


haddent
addikt

"hátlaphoz felhasznált anyag minőségéhez" aaaa-ha! :DDD

(#26) C$abi


C$abi
aktív tag

Egy felsőkategóriás táblagéptől szerintem nem ezt várja az ember. Az lett volna nagy gáz, hogyha a kijelzőjével lenne gond, mert az a "key selling point"-ja a szériának... :DDD

(#27) balu333


balu333
tag

Nem tudom miért nem értékelik az emberek az új dizájnt a Samsungnál, elég egyedire sikeredett legalább "pár" darab :DDD . Többek között ilyenek miatt tértem vissza a Nokiára. Csak gratulálni tudok, inkább adnának ki kevesebb készüléktípust, de azt legalább normális androiddal és anyagminőséggel :U

(#28) Khelben válasza balu333 (#27) üzenetére


Khelben
nagyúr

A Nokia amoledes, 8"-es tabletjét hogy hívják, hogy keressek rá?

(#29) balu333 válasza Khelben (#28) üzenetére


balu333
tag

Samsung T705 Galaxy Tab S 8.4 ]
ja ez a Samsungé bocs

[ Szerkesztve ]

(#30) balu333 válasza balu333 (#29) üzenetére


balu333
tag

majd 8 colban a Nokiának [link] elvileg a 2020 lesz, de konkrét infot nem tudok róla én se :(

(#31) Evil Snowman válasza AS (#14) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Köszi a gratulációt, de nem az enyém sajnos. :( Tesztre kaptuk a gyártótól, de ha elérhető lesz akkor tuti erre cserélem a jelenlegi Galaxy Tab 2 7.0-át. :K

(#32) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

MA
Elképzelhető,hogy fogjátok tesztelni a Tab Pro 8.4-et is?

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#33) AS válasza -Mosquito- (#32) üzenetére


AS
félisten

Az ár teljesítményben verhetetlen de Magyarországon nem forgalmazzák hivatalosan . :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#34) -Mosquito- válasza AS (#33) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Ez most mellékes. Akkor fogat szívva megrendelem (gyári garival?!) az emagtól,vagy kigurulok osztrákba az MM-be. :D

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#35) 1697


1697
tag

Ez egy hibátlan tablet,minőségre kurv@ komoly.Fel sem fogom ezt a hibát?!!

(#36) r-chee


r-chee
őstag

Úgy csináltok, mintha létezett volna valaha is olyan okostelefon vagy tablet, aminek nem volt semmi hibája induláskor/piacra kerüléskor.... :N

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#37) AS válasza r-chee (#36) üzenetére


AS
félisten

Ráadásul , mint írtam a csak azoknak lett ilyen akik legkorábban beszerezték. (és ruszkik)
Nálunk még mindig van 1-2 hét mire megjelenik.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#38) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Ez azért nem olyan eget verő gond. Majd kicserélik nekik, aztán kész.

(#39) Tirexi válasza r-chee (#36) üzenetére


Tirexi
addikt

Ja az az egyik.

A másik meg, hogy itt a legtöbb felháborodó meg kommentelő gondolom tökéletes terméket állítana elő már elsőre. :U

(#40) szamóca1977 válasza Tirexi (#39) üzenetére


szamóca1977
csendes tag

Màr bocsànat..de ez nagyon gàzos...nem a burkolattal van itt a baj...hanem a veszett hőtermelèssel...a Samsung nem tesztelte a sajàt sz@ràt? Hogy mertek ìgy termèket piacra dobni?? Èn mèg az ED-nèl rendeltem elő a 10.5 LTE típust 161 ezerèrt..Ebbem snapdragon 800 proci van..van különbsèg hőtermelèsben az exynoxhoz kèpest...Most màr augusztusban jelenik meg?? Az Edigital mòdòsitott időpontja jùl.29.

(#41) AS válasza szamóca1977 (#40) üzenetére


AS
félisten

Nem

Pont arról szol a cikk hogy ez nem igaz. Volt pár hibás példány de amik most jönnek azok már nem azok.

AMit te írsz az egy orosz cikk fordítása ami ezt rossz pletykát terjesztette

Itt egy game teszt. mondja csávo nem melegszik nagyon meg is fogja hátulját. Itt

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#42) Fritz Teufel válasza szamóca1977 (#40) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Vagy inkább mégis a csak a burkolattal? Az fizikailag lehetetlen, hogy a burkolat ~300°C-os olvadási hőmérséklete mellett a többi komponens nem károsodik. Legalább is én ilyen csodát nem tapasztaltam a gyakorlatban. Ki a bánat tudna kézben tartani egy ilyen forró felületet?!
Ennyi egyébként simán belefér. Aki dolgozott már ilyen gyárban széles portfólió mellett, az pontosan tisztában van azzal, hogy ilyen kimenetel még a legjobb minőségbiztosítás mellett is előfordulhat. Túlhajszolt dolgozók, gyakori termékváltások a konveyoron vagy akár emberi bosszúállás a gyáron, stb. Ez mind mind iszonyúan nehezen kivédhető emberi tényező, még a legjobb QM ellenére is.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#43) rayman2006 válasza szamóca1977 (#40) üzenetére


rayman2006
tag

Én úgy tudom Tab S 10.5 LTE -be is Exynos van nem Snapdragon 800.
Külföldi fórumokon és tesztelők írták és különböző boltok leírásába is Exynos van.

(#44) AS válasza Fritz Teufel (#42) üzenetére


AS
félisten

Tényleg hülyeség egy orosz oldal irta ezt hogy hátlap deformálódik a tulmelegestöl, ha az miatt lenne akkor meg is égne meg többi hardver is károsodna...
Tényleg alaptalan.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#45) AS válasza rayman2006 (#43) üzenetére


AS
félisten

Az nem lehet mert Exynos nem támadja a LTE-t
Azért is van S800 a LTE ben mert abban van,

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#46) rayman2006 válasza AS (#45) üzenetére


rayman2006
tag

Én itt olvastam aki vett 8.4 LTE-t Exynos volt bent.

(#47) AS válasza rayman2006 (#46) üzenetére


AS
félisten

Ez érdekes de mindjárt linkelem neked mi is van a Ex 5420 ban. (LTE tudtommal nincs )

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#48) szamóca1977 válasza rayman2006 (#46) üzenetére


szamóca1977
csendes tag

Rosszul ìrtàk több helyen. Az biztos, hogy a 10.5 LTE verziò snapdragon 800-at kapott. Pàr sufni gsm-nèl màr lehet kapni, ès nàluk màr helyesen szerepel a specifikàciò. Egyben mèg bìzom, hogy, a snapdragon àllìtòlag kisebb hő termelèssel bìr.

(#49) 1697 válasza szamóca1977 (#48) üzenetére


1697
tag

Nekem 12.2 Note Pro-m van,Lte.Ebben is snapi 800 van,és nem melegszik-)

(#50) szamóca1977 válasza rayman2006 (#46) üzenetére


szamóca1977
csendes tag

A qualcomm oldalàn szerepel a Samsung Galaxy tab s 10.5 LTE snapdragon procival. Ő màr csak tudjàk...A Note Pro 12.2 LTE is ott van. Tehàt a 10.5 LTE : chipset: qulcomm CPU: Snapdragon 800 2,3-as òrajelű 4 magos Krait GPU: Adreno 330

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.