Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) agent_k válasza Klemens (#19) üzenetére


agent_k
őstag

"A Vito eleje szétesett (lökös, hűtő, lámpák, hűtőrács) a Astrán meg picit elgörbült a vinóhorog meg picit benyomódott a rendszámtábla."

Meg egy kicsit meggyűrődött a padlólemez, ami már csak a tömegkülönbség miatt is gyanúsan valószínű... egy pont szerű test nyelte el a Vito mozgási energiájának egy részét (vonóhorog), ami azért nem kevés ismerve a súlyát is a kocsinak. Szóval ennek a testnek át kellett adni az energiát valaminek.... igen ez volt a padlólemez. Nem egy szerencsés helyzet.

Ilyen velem is volt... '84-es 626 mazdával kaptam el egy 'xx opel astrát... 40-50-nel. Csúszott az út egyikünk sem számított rá, hogy valaki kivág elénk. Ő meg tudott állni, én nem...
Szóval nem lehetett kinyitni a két hátsó ajtaját. A vonóhorog kicsit meghajlott... a csomagtér ajtó se nézett ki jól. nekem lökös, műanyag takarólemezek, hűtő volt, lámpa. neki kicsit komolyabb volt a mutatvány. A biztosító valami 300-400k-ról küldött értesítést.

Azóta is szégyellem magam az eset miatt, friss jogsi volt és nem jól válaszottam meg a követési távolságot. Plusz azóta sem akarok matador téli gumit. Bár ami dicsérendő, egyikünk sem volt ideges az eset miatt... elszívtunk egy cigit, aztán töltöttünk egy kék sárgát engem meg eltréleztek. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.