Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) kisscarter válasza evR (#1) üzenetére


kisscarter
csendes tag

Sziasztok!

Édesanyámék is pont ilyen felszólítást kaptak, hogy 2003.06.02-án tilosban parkoltak Budapesten a Tartsay utcában. Fizessünk 10 napon belül (kézhezvételtől számítva) 5200 Ft-ot, különben PER.
Hát megb.....k a jó édes any.............-at!!!!!!!!!!!!!!

1.Vidékiek vagyunk.........Pesten egy kezemen meg tudom számolnai, hogy hányszor voltak, akkor is a kőbányai piacon. Tehát életükben nem voltak még ott!!!!!
2.Olyan hogy Tartsay, olyan tudtommal nincs, esetleg Tarcsay...............Hát akkor hol is?
3. A felszólítás tartalmazza: ''előzetes felszólítások száma: 0''. Akkor, és azóta se kaptunk sem mikuláscsomagot, sem felszólítást.............. Akkor honnan tudjuk, hogy megbüntettek?
4. Mi kerül 2000 Ft postai költségbe egy sima levélen (nincs kép, ajánlás, stb.) ?
5. Pótdíj?................Mire, hisz nem is kaptunk értesítést 3,5 éve?
6. Kézhezvételtől számított 10 napon................Ki írta alá, vette át, ha nem ajánlott?
7. Mi a fa...-t ültek rajta 3,5 évig?........Ha én is ennyi idő alatt dolgozom fel, majd 2010-ben kifizetem.
8. Mivel igazolja, hogy ott voltunk? Egy JPG-vel (mérnökként végeztem,oda teszem az autó képét, és olyan minőségben ahová akarom), vagy a 8 általánosos (4 első+4második) se........-fej szavával aki felvitt a rendszerbe.
9. Ha jól tudom van a jogban olyan, hogy az hogy 3.5 évig vártak (míg nő az összeg) az valamiféle nem tisztességes hozzáállás az ügyhöz. Vagy valami hasonló...........
10. Ha 5000-ért perelnek, akkor állunk elébe (Mondtam mutternek a felével beszálok ha veszítünk). DE legalább elküldöm őket a búsba..............450000 per !?!

Tök jó országban élünk: Ha nem a TIGÁZ, akkkor a Centrum bas.....-gat!!!!!!!!!!!!!!


u.i.: Így kellene minden közembernek hozzáállni ezekhez az illetőkhöz, mint ahogyan ők teszik felénk. Konkrétan, ha tudnám hogy az ő autóján dolgozom tuti kikötném a légzsákot, meg a féket..............................
:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.