Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Wolverine válasza Armando_19 (#50) üzenetére


Wolverine
félisten

Olyan csobogós-csöpögős ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#52) luciferc válasza Armando_19 (#50) üzenetére


luciferc
őstag

jól van, fossál az arcukba, és akkor a saját pénzeden igazolod nekik, hogy megkaptad a levelet. ha neked ez jó, csináld. de másokat azért ne bíztass erre.

(#53) Armando_19 válasza luciferc (#52) üzenetére


Armando_19
őstag

Nem írok nekik semmit,meg nem is bíztatok senkit semmire.Magasról, jó hígan.Rájöttem hogy 1 billentyűzet leütésnyit nem fogok fárasztani magam ezen.(mármint hogy írjak nekik). Ha perrel fenyegetőznek, jöhetnek felőlem. ;]

(#54) Armando_19 válasza Wolverine (#51) üzenetére


Armando_19
őstag

csobogós-csöpögős!!!! :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

(#55) <>jana<> válasza Armando_19 (#54) üzenetére


<>jana<>
senior tag

ma nekem is jött ajándék csomag,kibontottam hátha pénz van benne,de csekk volt így ment a kukába :D

(#56) ByB


ByB
addikt

Az ismerettségi körömben, az elmúlt pár napban legalább 10-15 levél érkezett és sajnos volt olyan aki reflexből fizetett! Sajnos sokan gondolkodnak úgy, hogy nagyobb baj ne legyen alapon, inkább fizetek! :( S emiatt bejött a Centrumnak ez a levél invázió, ha csak minden tizedik után fizetnek... :(((

(#57) SLYM válasza Armando_19 (#50) üzenetére


SLYM
veterán

nem lesz visszhangja mivel szerintem nem ezek voltak az első esetek. nem is tudsz egyébként ellene mit tenni. minden munkahelyen vannak parasztok, meg mindenhol van olyan, hogy valaki nem végzi rendesen a munkáját

(#58) SLYM válasza ByB (#56) üzenetére


SLYM
veterán

Koncepciógyáros? ez meg mi a fene :F tegnap mégcsak addikt voltál :D

[Szerkesztve]

(#59) ByB válasza SLYM (#58) üzenetére


ByB
addikt

Anomália a rendszerben - [link] :D

(#60) God Vazzeg válasza SLYM (#58) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Fejlődik :D :R

(#61) SLYM válasza ByB (#59) üzenetére


SLYM
veterán

már van egy koncepciógyáros meg egy harcművész a PH-n. grat az egyedi ranghoz :)

[link]méghozzá nemis akármilyen. MO-on az egyetlen :Y :R

[Szerkesztve]

(#62) SLYM válasza God Vazzeg (#60) üzenetére


SLYM
veterán

lehet, hogy ez jön a félisten után :D

(#63) biga


biga
senior tag

Egyszerű a feladat. Írsz nekik egy levelet, mellékeled a csekked másolatát. Megjegyzed, hogy az eredeti csekkszelvényedet ha kívánják nálad megtekinthetik, és a végére odaírod, hogy az üggyel kapcsolatban az alábbi költségeid merültek fel:
- x Ft a csekk keresésével töltött idő (yFt órabér (nem kell nagyot írni, mondjuk 500FT)x az eltöltött idővel)
- z Ft fénymásolási költség
- k Ft postaköltség

Összesen: sok Ft

Kérném az összeget 10 naptári napon belül a 12345678 szlaszámra átutalni, ellenkező esetben a késedelemért a mindenkori jegybanki alapkamat kétszeresével növelt összeget számítom fel.

Tisztelettel: Gipsz Jakab


Ennyi. Add fel ajánlva és már kész is vagy.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#64) ByB


ByB
addikt

Lassacskán pontot lehet tenni az ügy végére! Ugyanis ma több biztos helyről is olyan infót kaptam, hogy egy évnél későbbi büntetés nem behajtható!!! :R (Ez persze azoknak öröm, akiket jogosan büntettek meg anno!)

SLYM - a Ph! félisten után a koncepciógyáros fia jön és csak aztán a koncepciógyáros... :D

(#65) SLYM válasza ByB (#64) üzenetére


SLYM
veterán

:D

de azért a postaköltséget még kifizettetik veled ;]

(#66) biga válasza ByB (#64) üzenetére


biga
senior tag

60 nap lesz az és február 20-átol van így. (Illetve szerintem erre gondolsz). Ezért küldték most a leveleket tömegével. Ugyanis a 20-a előtt küldött levelekre még ez nem vonatkozik. Ott még a régi szabály él.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#67) Gero


Gero
tag

Nekem az jutott eszembe, hogy ilyen kamu penzbeszedos leveleket kikuldo ceg egyaltalan hogyan mukodhet, miert is nem zarja mar be valami hivatal? vagy az autoklub miert nem pereli csodbe az egeszt tarsasagot.

Itt ahol most elek, ha veletlen tulfizetek valamit figyelmetlensegbol (elofordult mar :) ) egy honapon belul automatikusan kuldik vissza a kulonbozetet, nem kell nekik szolni, vagy ilyenek, jopar ceggel elofordult mar, szoval tenyleg igy mukodik, az hogy meg semmiert penzt kerjenek olyan meg nincs. felhaborit engem, hogy ez a parkolos cagek mekkora g@n3k !

cramstuff.com

(#68) ByB válasza biga (#66) üzenetére


ByB
addikt

A nem ajánlva küldött levél, mintha fel sem lett volna adva... :D Igen erre gondolok!

Gero - Te innen nagyon távol élhetsz!? :R

(#69) Gero válasza ByB (#68) üzenetére


Gero
tag

de tenyleg az autoklub miert nem pereli szet ezt a bandat? ennyi tovenytelenseggel hogyan mukodhet ezt nem ertem?

cramstuff.com

(#70) ByB válasza Gero (#69) üzenetére


ByB
addikt

Ez egy jó kérdés... Milyen alapon perelne, más nevében nem lehet, maximum csak a gyűjtő szerepét vállalhatná fel, azt viszont igen?! :R Ugye az kizárt, hogy a Centrum megfizeti a csendet az Autóklubnál? :F

(#71) ALI_G


ALI_G
veterán

atyarúristen! dzsízüszkrájszt!!!!!!

Ezt küldd el egy napilapnak! Ez a pofátlanság minden határán túl van! Felfüggeszteném a céget azonnali jelleggel, sőt ott lett ez albaszarintva (már elnézést), hogy az önkormányzatok kiadták a területeket ilyen cégeknek, és alig látnak belőle hasznot...

Ez az engedélyezett maffia, azért fizetsz, hogy megállhass a kocsival.

Apropó, egy fontos kérdés: mivan ha nekem egy motorom van, és parkolni szeretnék? Ezt hogy csinálom, hogy ne büntessenek meg?! Levegyem a rendszámot?
a kérdés teljesen komoly!

[Szerkesztve]

(#72) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

tudod mi a durva?
mi ma kaptunk szintén a centrumtól
de életemben nem jártam ott:S
és szintén 2 éves kb a cucc amit kiküldtek
nem küldték ajánlottam
úgyhogy sajnos elkallódott a levél a postát hibáztassák ;)
szerencsétlen szánalmas banda..mindenkit lehúznak
ex-aposomnak 350 000 forintos számlát küldtek ki
felét tudta igazolni másik felén életében nemjárt
pofátlan banda ez a centrum..a legroszabb mint közül..hogy működhet még ilyen a földön?:S
:R

Nos Omnes Una Manet

(#73) SLYM válasza ByB (#68) üzenetére


SLYM
veterán

Amcsi bazze. ott azért más a helyzet :U

(#74) SLYM válasza ALI_G (#71) üzenetére


SLYM
veterán

de tényleg. ekkora egy lehúzást

(#75) pisti válasza dbius (#8) üzenetére


pisti
őstag

A homáros és ezen írás alapján is ez a cég egy nagy FAKE. Így akarnak pénzt kicsalni az emberektől, de nemértem, hogy miért nem nézett még a körmükre a rendőrség...

[Szerkesztve]

(#76) FPéter válasza pisti (#75) üzenetére


FPéter
aktív tag

Más dolguk volt ;]

(#77) SLYM válasza FPéter (#76) üzenetére


SLYM
veterán

oszlatták a tüntetőket :D

(#78) Wolverine válasza biga (#66) üzenetére


Wolverine
félisten

Erre akartam utalni a #32-ben :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#79) Gero válasza SLYM (#73) üzenetére


Gero
tag

csak hogy borzoljam az idegeket itt csak a nagyon foutcakban van vegig parkoloora, a tobbi utcaban csak a saroktol szamitva kb 3-4 autonyi hely fizetos, beljebb, mivel akkor mar setalnod kell ingyenes. es ugye a megkisebb utcakban meg igyenes a parkolas, pedig ez is van akkora varos mint Budapest :) ha megyek barhova, mindig keresek valami jisebb utcat, ami azt jelenti, hogy igy is max 100-200 meter seta utan ottvagyok ahol akarok, es ingyen van a parkolas

cramstuff.com

(#80) the_pimp


the_pimp
senior tag

a centrum egy nagy kamu, tonna számra szórja ki a fiktív parkolási büntetéseket, ha visszaírsz nekik azzal kb aláírod hogy ott voltál, és igen megbüntettek, nem szabad visszaírni, nemtudnak mit csinálni.pont tegnap volt egy arc a bumerángba(sláger rádió), aki ezt mondta.

(#81) degu


degu
senior tag

Csak azt az egyet nem ertem,hogy miert gyotrodnek a csalo,csirkefogo szelhamosok,szerte a vilagban,kuzdenek a torvenyekkel,a rendorseggel,az erdekvedelmi szervekkel,amikor MO.-n MINDEN feltetel adott eme tevekenysegekhez! Ez a csalok,szelhamosok paradicsoma! Figyeljetek meg! :U Nemsokara nem csak az atombomba feltalalasaban valo reszvetelrol lesznek hiresek a magyarok! :R Amerika pedig annullalodik...ezentul MO lesz a Vegtelen Lehetosegek Orszaga... :R

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#82) kisscarter


kisscarter
csendes tag

Ezt olvassátok, besza....ás (más fórumon találtam):

''Most Kaptam faxon egy levelet, amit az egyik barátnőm cégénél az ügyvéd írt a Centrumnak. Idézem:
''A fizetési felszólítás aláírás, bélyegző és kiadományozás nélkül érkezett társaságunkhoz, így az hiteles magánokiratnak nem tekinthető, a felszólítás jogszerűtlen.
Társaságunk a levélben megjelölt parkolási, pótdíj és egyéb költséggel a t. Társaságnak nem tartozik, mert a megjelölt időpontban parkolási jegy nélkül a gépkocsi nem tartózkodott, a levélben megjelölt helyszínen, egy másdoperc a parkolási díj iránti igényt nem alapozza meg, továbbá korábban társaságunk semmilyen felszólítást, vagy figyelmeztetést nem kapott sem a megjelölt helyen, sem pedig azt követően.
Mindezekre figyelemmel a fizetési felszólításban foglaltakat nem áll módunkban teljesíteni.''

Van másik.................

''Zsolt az alábbi válaszlevelet küldte kedvenc parkolótársaságunk fizetési felszólítására:

2006 május 12-én kelt, xxx hivatkozási számú levelük hátoldalán található, xxx, xxx, xxx, xxx, xxx, xxx, xxx, xxx valamint xxx utalványszámú események idején a XXXXX frszú jármû érvényes parkolójeggyel rendelkezett, melyek másolatait jelen levél mellékleteként megküldjünk önöknek.

A xxx utalványszámú eseményt nem ismerjük el, mivel az említett jármû aznap nem járt az Erdõ utca környékén.

Felhívjuk figyelmüket, hogy a xxx, xxx, xxx, xxx, xxx, xxx, xxx, xxx valamint xxx utalványszámú események levelükhöz kapcsolódó adminisztrációja (vonatkozó parkolójegyek kikeresése a cégünknél összegyûlt háromszázhetven parkolójegy közül, fénymásolás, egyeztetés, postaköltség) miatt *cégünknek 9000 Ft költsége* keletkezett, melyet a melléklet készpénz átutalási megbízáson, levelünk kézhezvételét követõ, 10 napon belül szíveskedjenek megfizetni.

A határidõ érvénytelen elteltével követelésünknek polgári peres úton szerzünk érvényt. Határidõn túli fizetés esetén a mindenkori banki kamat kétszeresét számítjuk fel.''

HeHeHeHe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4 :)

(#83) Armando_19 válasza SLYM (#57) üzenetére


Armando_19
őstag

Hát igen...Csak nemtom hogy tényleg azthiszik hogy kiküldenek x embernek csekket, és megszedik magukat rajta? ez ilyen kis bepróbálkozás volt, hátha valaki befizeti és sokat kasználnak rajta?pl azt néztem, hogy a csekkhez mellékelt levélben annál a résznél, hogy mikor is parkolt rossz helyen az autó, 1 másodpercre pontosan ugyanaz az időpont volt megadva.Hogy is van ez? :U

(#84) SLYM válasza Gero (#79) üzenetére


SLYM
veterán

ott nem kell minden szarsággal lehúzni a népet, mert van elég pénz a parkolóórák nélkül is. de azért autópályamatrica az van ugye? :)

(#85) Armando_19 válasza kisscarter (#82) üzenetére


Armando_19
őstag

hehe!Második elég nagy oltás!!!!! :C :C :C szopjanak csak!!

(#86) SLYM válasza Armando_19 (#83) üzenetére


SLYM
veterán

és hidd el, hogy ezekből a bepróbálkozásokból lesz is nekik pénzük. akinek nem pénz az az 5 vagy nemtomhányezer nem fog szenvedni, nem fog bíróságra járni, inkább befizeti. meg akinek nincs pénze de kényelmes az is vagy befizeti, vagy nem fizeti be, és várja, hogy mi történik. de mondom szerintem nem a cég próbálkozik, hanem 1-2 alkalmazott köcsögösködik

(#87) Armando_19 válasza SLYM (#86) üzenetére


Armando_19
őstag

Hát az is meglehet.Felőlem köcsögöskedhetnek.Eldöntöttem hogy nem foglalkozok velük.Ha szeretnének valamit akkor nyugodtan keressenek meg személyesen.Lessz 1-2 keresetlen szavam kivel szórakozzanak.

(#88) Gero válasza SLYM (#84) üzenetére


Gero
tag

itt mashol huzzak le az embereket :)) nem mindent az autosokon szednek be :)

autopalymatrica se nincsen, meg zoldkartya, meg muszaki vizsga se...
evente $200 koruli regisztracios dij, meg kotelezo biztositas, aztan mar mehetsz is.

egy uj jogsi is csak 5000 forint es ebben benne van hogy ha megvagnak akkor ketszer meg ingyen mehetsz ujra vizsgazni :)

[link]

[Szerkesztve]

cramstuff.com

(#89) SLYM válasza Gero (#88) üzenetére


SLYM
veterán

LOL

(#90) peterszky válasza biga (#66) üzenetére


peterszky
őstag

Erről tudnál valami hivatalos linket adni?
Szüleim ma kaptak egy szintén Centrumos levelet, amelyben egy 2003-as parkolásról írnak :) Igaz, hogy abban az utcában még életükben nem parkoltak, de ez már mindegy.
A levélben feb 18. a dátum, de a postán 20.-án adták fel :DDD

What else you gonna do on a Saturday?

(#91) jerry311


jerry311
nagyúr

Az a vicces (vagyis inkább siralmas), hogy a magyar jogrendszerben perdöntő lehet egy profitorientált cég belső nyilvántartása, amiben sok esetben csak a rendszám meg a parkolás helye szerepel, semmi egyéb bizonyíték. Nyilván ha az alperesnek is van egy ilyen nyilvántartása, az rögtön hamis és alulmarad a parkolómaffia csak és kizárólag valós parkolási adatokat tartalmazó nyilvántartásával szemben.

(#92) <>jana<> válasza jerry311 (#91) üzenetére


<>jana<>
senior tag

engem eleve nemérdekel egy olyan büntetetés amiről 5 évig nemkaptam értesítést.ha megbüntetnek tegyék ezt meg akkor 1-2 hónapon belül akkor emléxem hogy jártam e ott vagy sem

(#93) Szeke


Szeke
senior tag

A cég, amelynél dolgozom, kb. 50 ilyen levelet kapott eddig :((( :((( :(((
Na mind1.

A lényeg most tűnt fel: mi az a vonalkód a levél jobb felső sarkában? Csak nem a postai ''ajánlott'' vignetta nyomtatott mása? Azaz nem lehetséges, hogy R RL (azaz ajánlottként) feladott levelekről van szó, amelyeket ugyebár aláírás nélkül is lehet a postaládába dobni és mégis kézbesítettnek számít??? :Y

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#94) REDeath


REDeath
őstag

Szerintem ezt be kéne mutatni a rendőrségnek!!! ugyanis ez tuti hogy valami csaló banda.
mivel haverom apja is kapott ilyen több éves számlát, 6000+ Ft-ért.
És nem hiszem, hogy most egy év után hatalmas ellenőrzéseket tartanának a cégnél.
Ráadásul ebben az esetben még a befizetés is megvan, mármint az azt igazoló csekk, szóval szvsz nem a cég küldte

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#95) degu válasza <>jana<> (#92) üzenetére


degu
senior tag

Ezt azert gondold meg,mert tuti.hogy van a tarsolyukban egy olyan torveny/amit megszavaztattak a haverokkal!/miszerint letilthatjak a fizudbol,illetmenyedbol
nyugdijadbol,vagy jelzalog bejegyzest tetethetnek a hazadra/lakasodra/kocsidra! :W
Ha jol emlekezem,meg azt is meg tudtak bundazni,/szavaztatni/hogy ha kipusztulsz,akkor a parkolasi buntit az egyenesagi rokonodon behajthatjak!? :Y :( :W
Es ha ez a meccs lefutott,akkor megszavaztatjak,hogy MINDENKINEK fizetnie kelljen parkolasi dijat! /Kiveve azt,aki hamvasztas utan a csaladi kriptaban parkol!/ ;]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#96) <>jana<> válasza degu (#95) üzenetére


<>jana<>
senior tag

nemlehet hogy kicsit borusan látod a jövőt?te minden parkoló cetlit eltettél 5 évre visszamenőleg? mert ezt várnák el a köcsögök,de ez nincsen feltüntetve a parkoló jegyen.ha meg nincsen rajta nemteszed el így meg nemlehet bizonyítani mi volt 5 évvel ezelött.ez így nagyon eggyoldalú lenne.

(#97) ByB válasza Szeke (#93) üzenetére


ByB
addikt

A levél zárt borítékban érkezett, az a vonalkód, csak a feladásnál keletkezhetett. Azonosításra szolgál, de átvétel nélküli ajánlott, szerintem nem létezik! :R

(#98) tildy válasza ByB (#97) üzenetére


tildy
nagyúr

PEdig de:
A tértivevényes ami oylan ajánlott, hogy alá kell írnod, hog yátvetted, sajnos a sima ajánlottat bedobhatjak postaladaba is. Sajnos. Bár valahol azt is aláíratják . Szerencsére.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#99) ByB válasza tildy (#98) üzenetére


ByB
addikt

Azért ezzel bíróságon el lehet mötyőzni egy ideig, hogy tényleg megkaptam-e, de kinek van ehhez kedve... :(

(#100) degu válasza <>jana<> (#96) üzenetére


degu
senior tag

Szerintem nem lehet borusabban latni,mint amilyen! :O
De mar Murphy megmondta...nyerni nem lehet,nincs dontetlen,es kiszallni sem lehet...
De lehet,hogy tul optimista vagyok? :DDD
Mosolyogj! A holnap meg rosszabb lesz /Murphy ez is! :R /
Egyebkent szerintem nem fognak szarozni a birosagga! Vagy kiderul,hogy egy reszuk bloff volt,de valoszinubb,hogy egyszer csak eszreveszed,hogy honnan,es mennyit vagtak le Rolad!/ szigoruan torvenyesen!/ Erre van egy fogadasom! /1 uveg pezsgo! :R /

[Szerkesztve]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.