Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Gratulálok Mobil Hood. :))

"Csak úgy mondom"

(#2) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Aztán lehet, hogy apa 10-es csomagban veszi a K310i-t a gyereknek, osz le se szarják, ha elhagy egyet.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#3) zolle válasza TheVeryGuest (#2) üzenetére


zolle
tag

lehet, de nekem a két mobilom ''elvesztése'' nagyon fájt, diákként dolgoztam minkettőért, 3510i egy 40ezres teló volt akkor, a 6600 meg 70-80. Nem örültem neki.
Persze ezek a mai gyerkőcök/szülők..

(#4) ollie válasza zolle (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én azért örülök, hogy te becsületes vagy. Ritka manapság...

***

(#5) Rossi


Rossi
addikt

Oda kell figyelni a dolgainkra, akkor nem vesznek el. Vallom ezt azóta, mikoris diszkóban zsebre tettem a telefonomat (Motorola E398, két éve) - legalábbis én ezt hittem, aztán nem láttam többet... Azóta ilyen helyekre nem viszek telefont.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#6) gorlin


gorlin
őstag

Nagyon jó volt olvasni hoy vannak ilyen emberek!!
Én is hagytam már el telefont és nagyon rosszul esett.
Azért ez a nő egy kicsit félválról vette a dolgot.Ha engem valaki felhívna már repülnék is oda hogy átvegyem(közben beugranék egy boltba csokiért,konyakért:) .
Lehet hogy vidéki volt de akkor is kicsit ''komolyabban'' venném ha már én vagy a gyerekem volt a balfasz(Még te vidd be az SZTK-ba stb...)
De még egyszer gratulálok!!!

(#7) Tücs


Tücs
csendes tag

Tényleg ritka az ilyen cselekedet! Más már rohant volna az első kp. -s átvevőhelyre egy kis potyapénzért.
Nekem a telefonomat töltötték fel 3000 Ft - tal, rá egy percre már hívtak is, hogy véletlenül történt a dolog, mert a kisgyerek nyomkodta a gombokat...
Fogtam magam lementem az automatáig és ''visszafizettem'' az összeget.

(#8) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Én egyszer elhagytam a pénztárcámat, amiben kb. 1100Ft volt. Nem is a pénz miatt aggódtam, hanem a benne lévő jogsi, személyi, lakcímigazoló, TAJ kártya, diákigazolvány, bankkártya... Szóval nem kis pénzbe került volna a pótlásuk, nem beszélve a banki procedúráról.

De a takarítók leadták és felhívtak telefonon (lakcím és név után kinyomozták a vezetékes számot) hogy mehetek a tárcámért. Mondanom sem kell, hogy ekkorra már felforgattam utána a lakást.

Meglett és én kb. háromnegyed órát hálálkodtam.

Az esett előtt is visszaadtam a tulajnak (már amit tudtam) és ezek után pedig főleg így fogok tenni. Örülök, hogy te sem cselekedtél másképp. Egy lépés a hőn áhított jobb világ felé. :C

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#9) Agyasima


Agyasima
senior tag

Egyszer én is találtam egy telefont a sokadik szegedi sörfesztiválon a földön. Másnap én is felhívtam ''apu''-t a telefonkönyvből, mondtam, hogy szép teló, de nekem azért nem kell. Este találkoztam a tulajával, és bár nem kértem semmit sem egy köszönömön kívül, kaptam egy kétezrest. Suttyó főiskolásként jól esett. (''Ha adnak, fogadd el, ha ütnek szaladj el.'')
Haverjaim nem biztos, hogy 100-asnak néztek aznap este.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#10) Thelric


Thelric
csendes tag

Egyszer én is elhagytam a tárcám, az összes elképzelhető iratommal, bankkártyámmal. Volt benne pár ezer Ft is. Mivel egy iskolai bulin történt, nem is reméltem, hogy meglesz.
Egy óra múlva hiánytalanul meglett. Egy nyolcadikos lány hozta.
Szinte a kezembe nyomta és elrohant.
Másnap osztottam ki a kémia dolgozatukat, amit jó egy héttel azelőtt javítottam ki.
A lány dolgozata a kezembe akadt. Nézem: 1-est adtam rá.
Régen éreztem ilyen kínosam magam.

(#11) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Még középsuliban történt, az igazgatónk tanította a matekot. Páőr embert nem igazán kedvelt az osztályban, többek között engem sem.
Történt egyszer, hogy óra után haverral meglátjuk az egyik padban benn van 1 M35i teló akkoriban még elég sokat érhetett (boltban sacc 60e). Haverral ott tanakodtunk, mi legyen. Aztán végül megegyeztünk, ha visszaadjuk biztos jól járunk, nem fog annyit szivatni ilyesmi.
Visszaadtuk és semmi nem volt, egy laza köszönöm és semmi elismerés vagy akármi.
Lehet örült is volna ha elhagyja, suli fizet új, jobb telót? vagy nem tudom.
Mindenesetre, én még így is jobban éreztem magam, mintha így jutottam volna plussz pénzhez.

- http://pazsitz.hu -

(#12) zolle


zolle
tag

Tegnap írt a telefon tulaja egy köszönöm SMS-t, ami megint jól esett félig, de mivel utálom az SMSeket, így még mindig nem teljes a boldogság:D

(#13) macilaci78 válasza PazsitZ (#11) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Középsuliba nem volt bevinni sem walkmant, discmant, kártyát, én meg mindent találtam.
Na, legyek okos: ha beviszem talált tárgynak, a tulajt biztos előveszik, hogy mit keres a padban a kitiltott cucc, de ez már az ő baja volt... :DDD
Pedig discmanem azóta sincs, sose volt és igazán faja kis cucc volt az a maga korában!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#14) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Egyik reggel én is találtam egy mobilt a járda mellett a fűben,(Samsung c100) de nem volt bekapcsolva. Bekapcsoláskor Pin-t kért, beletettem az én T-s kártyámat. Az SMS-eket lehetett megnézni, a névjegyzék üres volt. Találtam egy olyat, hogy aminek az aláírása ''Anya'', azt felhívtam, elmondtam mit akarok, 1 óra múlva már ott is voltak érte, boldogan.

Egyébként én sokkal jobban vigyáztam a cuccomra, egyetlenegyszer sem hagytam el az iskolában, vagy oda jövet/menet a telefonomat. (1976-ban voltam elsős) ;)

(#15) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én egyszer a pénztárcámat hagytam el a vonathoz való szaladás közbe, ami 1 perc mulva már nem volt ott mert észrevettem.De szerencsére visszakaptam 2 nap mulva minden iratommal együtt, persze pénz nélkül.Meg egyszer feltöltötték a telefonomat 2500 Ft al, és utánna hívtak, de igazábol én nem tudtam volna megoldani hogy benzínkúton feltöltetem a telefonját igy apám intézte el, utánna rendes volt és megköszönte telefonon

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#16) cherockee


cherockee
aktív tag

Egy pulóveren kívül soha nem hagytam el semmit, de anno találtunk családdal egy emlékművön mátrai kellősközepen egy pénztárcát-személyit, telo rendőrség, kijöttek, átvették falu kis vendéglőjében, korrektül még az egyforintosok számát is felírva, aztán mire hazajöttünk képeslapban az illető megköszönte. Aranyos volt, srác minden pénzét elhagyta az első nap, meg persze összes papírját, asszem konzervatóriumos elsős volt, szóval nem lehetett kellemes para...azóta van a személyimben egy papír, telefonszámmal, címmel, hogy oda tessék eljuttatni, és biztos ''megköszönöm'', mert már a személyi''i''m pótlása súlyos forintokba kerülne...

(#17) amargo


amargo
addikt

Csak most olvatam a storyt, nővéremmel történt meg, hogy kutya sétaltatás közben talált egy elég jó telefont, inkább felsőbb kat. volt leírása allapján (nem látam a telcsit), még aznap átvite, hasonlóan telefonjegyzék->apu kikeres felhív nagy öröm, cím bemond, nővérem rendes és oda viszi, hisz csepel nem olyan nagy.. csak aztán kiderült, hogy az a rét, a ''hátsó új gazdag'' környék, ahol a super sportkocsi is mindennapos látvány.. Apuka megköszönése képpen, valami egész jó borocskával hálálta meg a dolgot.

Én eddig egy diákbérletet juttattam vissza jogos tulajdonosához.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#18) Gikaaa


Gikaaa
újonc

Szep dolog:)En is ejtettem mar el telefont..Nem volt valami nagy telefon...Az volt azthixem az elso telefonom...:)Es az unokatestveremektol mentem haza es kiejtettem a kabatom zsebebol...Kerestem...Gondoltam,hogy ott hagyhattam ...Erre 5percre meg szolal anya telefonja es irja,hogy Agi...Gondoltam az unokatesom lehet...Meglepodesemre egy mely ferfi hang volt,hogy kapot egy telefont es hogy ott van az egyik Internet szalonba....Es en ahogy voltam kisothoniba telderekan annyira megvoltam jedve hogy elszaladtam erte a szalonhoz...Nagyon halas voltam annak az embernek...

Most meg a batyamnak a telefonjat lopta el egy tag...Es hat az eleg faxa telefon:( Nokia N91..:|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.