Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) instantwater válasza citkar (#849) üzenetére


instantwater
addikt

Köszi

(#852) Gyomirto


Gyomirto
csendes tag

Szép napot mindenkinek,találtam egy kínai oldalt ahol romok vannak,nem tudom hogy esetleg valaki
már próbálta ezeket a romokat,vagy ha esetleg kipróbálja írja meg hogy van e benne Magyar nyelv,és hogy mien. http://pan.baidu.com/share/link?shareid=2422157572&uk=339094489&third=15

(#853) nyulnyulu válasza nyulnyulu (#848) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

Vki delpesten tudna segiteni a gps eletre kelteseben?

privátra illik válaszolni

(#854) Padam válasza nyulnyulu (#853) üzenetére


Padam
aktív tag

Nálam most ilyen:

https://www.youtube.com/watch?v=x86G0ZtwEEI

Sajna a tokot annyira nem szereti (még most töltődik fel 19:00):

http://youtu.be/bRMwGqe9-eA

(#855) vati182


vati182
aktív tag

Sziasztok!

Ha nincsenek benne magyar nyelv úgy kapta meg ismerősöm, akkor mit lehet kezdeni vele?
Tehát csak angol van benne, meg egyéb pár másik nyelv. Hogy tudok magyar nyelvet bele rakni?

Meg a telefon pontos adatait hogyan tudom megjeleníteni?

(#856) citkar válasza vati182 (#855) üzenetére


citkar
addikt

Honnan rendelte? A webshopok többsége tesz rá magyar nyelvet.
Ha nem, akkor van lehetőség magyarításra (na olyat sose csináltam), de lehet egyszerűbb, ha lecseréli a ROM-ot.
Antutut használnak sokan a teló adatait meglesni.

(#857) vati182 válasza citkar (#856) üzenetére


vati182
aktív tag

Igen Antutu-val megnéztem, az rendben van, msot már csak a nyelv a probléma.

(#858) nyulnyulu válasza vati182 (#857) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

cserlj romot az megoldja,csak az eredetiröl mindenféle képpen csinálj másolatot,hogyha gariztatni akarod akkor vissza tudd állitani a gyári állapotot,nekem már nincs meg a teló,de nagyon jó kis készülék

privátra illik válaszolni

(#859) vati182 válasza nyulnyulu (#858) üzenetére


vati182
aktív tag

Hát rom cserét én még soha nem csináltam, és ez ráadásul nem is az alap hanem az x7 elite verzió aza 2gb rammal és 32gb tárhellyel, szóval nem akarnám elrontani.

(#860) Immike


Immike
csendes tag

Sziasztok!

Lassan két hónapja használom az X7 Elite verziós telefonomat és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
Romot nem cseréltem, az eredeti kínai romot használom angol nyelvvel, a nemkívánatos programokat leszedtem, hálózati forgalmat tűzfal védi.
Nem is akarok romot cserélni, mert a costum romok többsége nem tökéletes, mindegyikkel van valami gubanc.
A GPS tökéletes, 2-3 perc alatt talál műholdat, nem dobálja a jelet, a múltkor Debrecen - Kiskőrös távot tettem meg oda-vissza, nem volt vele gond.

Üdv mindenkinek!

(#861) vakqaag


vakqaag
tag

Sziasztok!
olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy most gondolozok egy x7 elite tipusú gépet cserélni az én HTC One X emre.igyzából nem akartam gyengébb telefont és a 2 kártya hely miatt érdekel ez a tipus.
esetleg valaki tudna nekem a telefonról pro és kontrát mondani?
mert nagyon nehezen válnék meg a htc től de 2 telefont nem akarok magammal hurcibászni...
előre is köszönöm a segitséget!

(#862) citkar válasza Immike (#860) üzenetére


citkar
addikt

Örülök!
Annyi, hogy én custom romot használtam, de nem volt gondom vele.
Egyedül a GPS problémázik (lassan talál jelet), mint a kínai telók többsége, de Te szerencsés vagy.

(#863) gghrtz válasza vakqaag (#861) üzenetére


gghrtz
őstag

Jo telefon. Nekem a youth van. A vekonysaga miatt kicsit serulekeny a panel, de kemenytokkal kompenzalhato ez a problema. Kb 4 ora a 2000-es akkuval a kepernyohasznalatnak az ideje. Nalam a wifi nagyon gyenge, de szerintem kontakthibas az antenna, es a gombvilagitasom se mukodik. Szoval ajanlott vetel. Esetleg meg a lenovo p780-at tudom ajanlani.

(#864) vakqaag válasza gghrtz (#863) üzenetére


vakqaag
tag

Köszönöm a választ megfontolom a lenovot :R

(#865) Volgyi


Volgyi
csendes tag

Nekem a GPS egyáltalán nem talál műholdat. Szabadban fél órát vártam. töröltem és újratöltöttem az adatbázist a GPS Aids-el. Nem segített. Tud valaki segíteni?

(#866) citkar válasza Volgyi (#865) üzenetére


citkar
addikt

Üdv!
Remélem rootolt a telód, szedj egy fasterGPS nevű appot, azt indítsd el, állíts be a régiót (Eu/Magyaro.).
Frissítsd az EPO-t (persze engedélyezd is) és az A GPS-t, valamint a mobilnetet is kapcsold be. Ezek mellett (még ha nem is gyorsan) de talál nekem.

[ Szerkesztve ]

(#867) csévoka


csévoka
csendes tag

Sziasztok Segítséget szeretnék kérni!
Telepítettem egy romot "gravitymod" és bekapcsol de nem jelenik meg az iocean felirat,stb csak egy kis háttérvilágítás van és ha töltöre vagy pcre teszem egy piros led!
Pc csak egy pillanatra ismeri fel de el is veszti de a drivert nem tudom feltenni hozzá!
CWM se tudom behozni rajta! Mit tegyek!

(#868) gghrtz válasza csévoka (#867) üzenetére


gghrtz
őstag

Hello! En is jartam mar mas telokkal igy. Ne ess panikba! MTK socnal van szamitogeprol valo OS telepitesi lehetoseg! Hirtelen ezt tudtam kiguglizni. Telefon akksi kivesz, visszarak ( de ne kapcsold be) a flashtoolt megnyitod file menupont alatt open scatter file betallozod a rom mappajabol, majd firmware upgradere nyomsz, es radugod a telefont a pc-re. Ha szukseges kell telepiteni elotte a gepre usb drivert a telefonhoz!

(#869) frici15


frici15
csendes tag

Sziasztok!
Nagyon szemezek ezzel a telefonnal...nagyon tetszik, de a GPS problémája miatt elálltam a vételtől. Szerintetek mennyi az esélye, hogy az én készülékem is hibás? Mert olvastam 1-2 személy hozzászólását, hogy nekik semmi gondjuk vele. Esetleg egy hasonló készüléket aminek hasonlóan szép a kijelzője, tudnátok ajánlani ahol nincs ilyen probléma? Az előlapi kamera lenne fontos, hogy az minél jobb legyen. Nah meg persze az 5" kijelző..:)

[ Szerkesztve ]

Xperia™ Arc S

(#870) noxvilll válasza frici15 (#869) üzenetére


noxvilll
csendes tag

Nekem nincs problémám vele minden tökéletesen működik rajta.. egyszerű rom csere nálam megoldotta.. :)
És eladom mivel htc one telefonra váltottam. dobozával dupla akksival tokkal 3 hónapos .. ha érdekel akkor írj.

üdv

(#871) frici15 válasza noxvilll (#870) üzenetére


frici15
csendes tag

aha értem...háát még nagyon gondolkodom rajta :D
nem offolni szeretném a témát, de ti szerintem jobban értetek ezekhez a telefonokhoz mint én. :D
Szerintetek ez a kettő milyen?
http://www.minideal.net/bedove-hy5001-3g-smart-phone-w-mtk6589-quad-core-5-0-ips-screen-android-4-2.html

http://www.mixeshop.com/thl-w11-monkey-king-mtk6589t-50-inch-fhd-screen-130mp-front-camera-android-42-16gb-smartphone_p2644.html
Melyik márkáról hallottatok jót...ha hallottatok? :D

Xperia™ Arc S

(#872) gghrtz válasza frici15 (#871) üzenetére


gghrtz
őstag

a THL nem számít rossz márkának.

(#873) frici15 válasza gghrtz (#872) üzenetére


frici15
csendes tag

értem..és köszi a választ...:)
most ez egy hülye kérdés lesz...de még sose volt dual simes telóm..xD
Ezekkel a telefonokkal tudom használni a T-mobilos mobilnetet? Videóhívásra kellene és csak 1 kártyát használnék.

[ Szerkesztve ]

Xperia™ Arc S

(#874) gghrtz válasza frici15 (#873) üzenetére


gghrtz
őstag

Simán! Én is így használom.

(#875) frici15 válasza gghrtz (#874) üzenetére


frici15
csendes tag

szuper..:D köszönöm szépen..:D
Még annyi, hogy a mixeshop.com-ról tudtok valamit? megbízható oldal?
Ezen a linken láttam, hogy ajánlják.: http://mobilarena.hu/tema/android_dual_sim_ket_sim_okostelefonok_topikja/index.html

Xperia™ Arc S

(#876) csévoka válasza gghrtz (#868) üzenetére


csévoka
csendes tag

Helló sajnos ez sem jött be! az a baj hogy csak egy pillanatra ismeri fel a gép a telefont! utána kidobja és nem tudja megtalálni a progi a telót!
Nem érnél rá megnézni elviszem hozzád!!! Nagyon kérlek!!!

(#877) gghrtz válasza csévoka (#876) üzenetére


gghrtz
őstag

Drivert jól felraktad?

driver

Ha nem sikerül, akkor próbáld meg más valakinek a szgépen.

[ Szerkesztve ]

(#878) csévoka válasza gghrtz (#877) üzenetére


csévoka
csendes tag

Ok nagyon kösz megpróbálom és jelzek!

(#879) csévoka válasza csévoka (#878) üzenetére


csévoka
csendes tag

Helló Sikerült! Elvittem haverhoz neki XP je van és ott megcsinálta! Win 7 alatt nem akarta! Nagyon köszönöm a segítséget nagyon rendes vagy hogy foglalkoztál velem. Nem tudsz ajánlani egy jó romot hozzá zip, vagy ilyen sp flash toolsosat! :C :R :K :DD

(#880) csévoka válasza gghrtz (#877) üzenetére


csévoka
csendes tag

Helló Sikerült! Elvittem haverhoz neki XP je van és ott megcsinálta! Win 7 alatt nem akarta! Nagyon köszönöm a segítséget nagyon rendes vagy hogy foglalkoztál velem. Nem tudsz ajánlani egy jó romot hozzá zip, vagy ilyen sp flash toolsosat! :C :R :K :DD

(#881) gghrtz válasza csévoka (#880) üzenetére


gghrtz
őstag

Örülök, hogy sikerült megcsinálni!

Ez állítólag jó, csak kell hozzá GAPPS, meg billentyűzet.. Magyar, ha jól emlékszem rootolt. CWM-ből lehet telepíteni.

(#882) csévoka válasza gghrtz (#881) üzenetére


csévoka
csendes tag

Kösz azt már néztem nem valami jó! Majd keresgélek h véletlenül tudsz még majd írd meg! kösz mindent még egyszer!

(#883) noxvilll


noxvilll
csendes tag

Sziasztok!

Eladom az én hőn szeretett Iocean x7T telefonom mivel most kaptam egy HTC One telefont és így feleslegessé vált.

amit adok hozzá pluszba egy plusz akksit ami sose volt használva és egy 32gbos micro sd karit is .

https://www.youtube.com/watch?v=NnfngeNPPG4&feature=c4-overview&list=UUjUALx4rO-T4_Eal7V95ZpQ

Csomag tartalmáról itt találtok videót mivel ezt én csináltam.

Árat meg privátba mondok.

(#884) Kevin1986 válasza noxvilll (#883) üzenetére


Kevin1986
csendes tag

Ha valakinek van eladó Jiayu G3S, G3T, G4 vagy X7 telefonja az írjon rám privátban.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#885) Moleman


Moleman
addikt

Sziasztok, csak azért írok, hogy visszataláljak, kb fél év múlva tervezek venni egy X7 Plus-t, úgy gondolom ideje követni a fórumot. :) Van valakinek pont ilyen típusú állata?

(#886) citkar válasza Moleman (#885) üzenetére


citkar
addikt

Az alatt 6589T típust 1 GB RAMmal értenek?
Nekem az alap verzió van,a gps-t elszámítva teljesen rendben van... a gps elég gagyi, lassan talál jelet és nem is túl pontos.

(#887) Moleman válasza citkar (#886) üzenetére


Moleman
addikt

Igen, 6589T, 1 giga ram, 13 MP hátsó kamera.
A GPS bakikról olvastam, de tudom, hogy nagy a szórás a kínai telefonok között még azonos típus esetén is, így reménykedek a szerencsében. :) (Most ZTE V970-et használok, meglepően jó a GPS-e, pedig nem is 6628-as GPS chip van benne, hanem az elvileg problémásabb 6620-as.)
A vaku ledje mennyire jól használható zseblámpaként? A V970 teljesen alkalmatlan rá, a kijelzőnek több fénye van, mint a lednek, nagyon nagy csalódás volt a Motorola Defy ledje után.

(#888) citkar válasza Moleman (#887) üzenetére


citkar
addikt

Vaku zseblámpának jó, sötétben közelre jól megvilágít, legalábbis szerintem sürgős zseblámpapótlásnak teljesen jó.
A GPS viszont ezeknél többségében gyengus és szerintem nem a chip miatt, hanem vagy az antenna vagy más okból kifolyólag, ha céleszközként használnád akkor nem ajánlott, bár valaki tanácsolta, hogy bluetoothos GPS kiegészítőt kell venni, aztán kész.

(#889) csiak


csiak
tag

Sziasztok!

Adott egy iocean X7 turbo angol nyelvű android 4.2.1-el.
Tudnátok abban segíteni, hogy miként tudok magyar OPrendszert varázsolni a telóra?
Köszi előre is!

"Sok loot disznót győz!"

(#890) citkar válasza csiak (#889) üzenetére


citkar
addikt

ROM cserével megoldható, de nekem Youth van, így nem is tudom neked mi kell, az Elite, amiben 6589T van, független a RAM mennyiségétől? Egy tulaj csak megmondja.
Szerintem ez lenne a legegyszerűbb, ha nincs magyar nyelv s mindenképp kellene.

(#891) csiak válasza citkar (#890) üzenetére


csiak
tag

Köszi citkar, megpróbálom a ROM cserét, bár nem tudom hogyan kell. Van erre valami használható leírás, vagy howto? Köszi! :)

"Sok loot disznót győz!"

(#892) csiak


csiak
tag

Sajnos nem jutottam előrébb a custom ROM installal kapcsolatban. Nem találtam olyan ROM-ot, ami jó a X7-turbo-ra, és tuti magyar. A needrom-on van jópár, de egyikről sem tudom biztosra, hogy magyar.
Tudna valaki segíteni? :)
köszi

"Sok loot disznót győz!"

(#893) noxvilll válasza csiak (#889) üzenetére


noxvilll
csendes tag

Nekem ugyan ez a telefonom a polcon már de szívesen segítek neked .

írj a noxvilll@hotmail.com email címemre és írd le mi a problémád .

üdv

(#894) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Sziasztok!
Most vettem (használtan) egy x7 Elite-t,még nagyon az elején járok a telónak,csak ismerkedek vele,de kicsit bosszantó,hogy a telefon félig magyar,félig angol nyelvű... :(( .Ezen tudunk valamit variálni,vagy törődjek bele?
Segítségeteket előre is köszönöm!
Üdv:Zsolt

Psn ID: Tdizsolt

(#895) citkar válasza Tdizsolt (#894) üzenetére


citkar
addikt

vagy rom csere vagy használd angolul
az elite-ekre is van biztos, nekem youth van így azokban nem vagyok jártas

[ Szerkesztve ]

(#896) Tdizsolt válasza citkar (#895) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszi a választ!! :DD Rom csere hogyan kivitelezhető? :B

Psn ID: Tdizsolt

(#897) citkar válasza Tdizsolt (#896) üzenetére


citkar
addikt

Én recovery menüből, azaz CWM-ből tettem fel, valszeg nálad is megoldható valahogy, de az Elite-hez nem tudok file-okat ajánlani sajnos.

(#898) Tdizsolt válasza citkar (#897) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszönöm a segítséget! Akkor próbálkozom vele....Elvileg az Update-s romot már letöltöttem a www.needrom.com-ról Noxvilll kolléga tanácsára,csak a további teendőkkel nem vagyok/voltam tisztában...

Psn ID: Tdizsolt

(#899) citkar válasza Tdizsolt (#898) üzenetére


citkar
addikt

ha, neki is elite van mindent el tud mondani, ugyanúgy kell csináld, ugyanazokkal a file-okkal valszeg (ha minden ugyanaz a telóval)

(#900) noxvilll válasza Tdizsolt (#898) üzenetére


noxvilll
csendes tag

Segítek csak vegyél fel vagy írj vagy nem tudom :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.