Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Daffit


Daffit
tag

Csak a dolgok tisztázása végett, az OSG egy technológia, ami a képernyőt teszi vékonyabbá. Ez tartalmaz egy kevés védelmet. A GG egy plusz réteg ezen felül. Tehát ha azt látod, hogy OSG, akkor az csak a kijelző technológiájára utal. A Corning glass, a Corning cég által gyártott üvegek és nem mellékesen ők a GG előállítói is.

Helikopter zuhant a helyi temetőre. A mentőalakulatok eddig 1300 holttestet ástak ki a törmelékek alól...

(#702) SlayerPrince


SlayerPrince
tag

sziasztok!

Egy kis tapasztalatot osztok meg veletek, mindig jól jön az ilyen valakinek!
Két hete kb, megjött a 3000mAh aksi, jó nagy darab, eléggé brutál a hátlappal együtt, de elnézzük neki mert jól teljesít.
Persze csak elviekben, mert valóságban csupán néhány óra pluszot hoz de semmi különös. A hátlap meg speciális, a kamera körül vannak "támaszok" amik tartják a hátlapot, igen ám, de amikor bele tettem, délután játszás közben látom, hogy az előlap nyomásra egy bizonyos helyen színesedik. Elsőre azt, hittem a teló hibája.
Pár napig elviseltem, aztán gondoltam egyet vissza tettem a normál akut rendes hátlappal és hát azzal semmi színesedés. Szóval a speckó hátlap nyomja a kamera melletti részen a telefon egy olyan részét ami ettől érzékennyé teszi a kijelzőt, ami gyenge nyomás esetén is színesedik, elég zavaróan.
Nem beszélve arról, hogy alapból a telefon milyen vékony és szép, s mikor rajta van az a böhöm hátvédő ritka csúnya lesz.

Szerintem nem érte meg befektetni a nagyobb aksiba.

A minideal és a pandawill-ről volt eddig rendelésem, mindkettő nagyon okés volt, és problémamentes. A minideal sokkal gyorsabb volt mint a pandawill.

[ Szerkesztve ]

(#703) nyulnyulu válasza SlayerPrince (#702) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

nekem a gyári kicsi aksi van benne és massziv használat(állandó wifi,netezés,kb fél óra telefonálás,letöltés néha filmnézés)és igy is kb másfél napot bir

privátra illik válaszolni

(#704) noxvilll válasza nyulnyulu (#703) üzenetére


noxvilll
csendes tag

Én 12-én rendeltem meg.... és kedden jött a levél 16-án hogy shipped magyarul postázva de most van 19-e és a singposton még mindíg INFORMATION RECEIVED
(This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article) van kiírva..... kíváncsi vagyok mikor fog magyarországra érni ...... meg a másik oldal a en.4px.com fél óra míg bejön..

Ja am én a kettő típus az yought és az elite közöttit vettem meg a Iocean X7 MTK6589Turbot amit 1.5 procival de yought memóriával rendelkezik. ja és plusz egy akksit vettem hozzá így is csak 55.000ft ba került...

Ja és hozzáfűzöm hogy amikor annó ebayről rendeltem akkor 2 nap múlva már a magyar posta oldalán lehetett nyomon követni ...

[ Szerkesztve ]

(#705) Dreimus


Dreimus
senior tag

Sziasztok,

Javítottam a verziók közti különbség táblázatot és hát, így visszatekintve sokkal több eltérés volt némelyik között, mint ami végül lett :)

Dreimus.

[ Szerkesztve ]

(#706) citkar válasza noxvilll (#704) üzenetére


citkar
addikt

Igen, az 6589T 1 giga rammal már egész jó árban van. Azt nem tudom érdemes-e 2 giga rammal venni, képes-e a SoC kihasználni, főleg, h jelentőseb többe kerül.
Én is gondolkodtam másik, illetve 3000-es akkun, de alapvetően elég jó a 2000-es is, inkább egy 10.000-s külső akku hasznosabb lenne szerintem.

(#707) nyulnyulu válasza citkar (#706) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

Tegnap felraktam a N.O.V.A.3at .ajd 2giga volt es akadas mentesen fut,nem szaggat,kb 45 perc utan ereztem kicsit melegedett az aksi kornyeken.viszont a nova rendesen lehuuza az aksit 50% rol 35 re levitte

privátra illik válaszolni

(#708) demarad válasza nyulnyulu (#707) üzenetére


demarad
tag

az jó

neked a 6589t-s van?

(#709) citkar válasza nyulnyulu (#707) üzenetére


citkar
addikt

Igen, azt tapasztaltam, hogy melegednek, de nem forrósodnak, mint más általában Mo-n kapható telók és azt is, hogy a játék eszi az akkut, ezért én megvagyok kisebb akkuval is, mert ha nem játszom sokáig bírja, ha meg játszom mindegy mekkora, hamar leeszi. Na azoknak való a külső akku szerintem.

(#710) nyulnyulu válasza demarad (#708) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

Igen nekem az alap van kis aksival es 1 giga rammal de teljesen megfelel nekem meg mar nem rakok fel semmi csicsas luncert sem amik zabaljak a ramot

privátra illik válaszolni

(#711) noxvilll válasza nyulnyulu (#710) üzenetére


noxvilll
csendes tag

A kérdésem a következő lenne.. a gyári 2000mah akksi ha nem nyomkodod meddig bírja ? semmi net semmi wifi nincs bekapcsolva csak egy kettő telefon hívás bonyolítok le.. mert a 3000mah akksinak semmi értelmét nem látom mivel az az 1000mah nem sok inkább csináltak volna 4000mah osat..

Vagy ha pl játszok gondolom függ a játéktól is de most pl a real racingra gondolok vagy ilyenek...

mert sok jót és rosszat is halottam erről a telefonról de nekem valahogy bejön :D

és melyik telefonnak lenne ez a klónja ? :D

(#712) nyulnyulu válasza noxvilll (#711) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

Szerintem ha semmit nem nyomkodnam(nem neteznek es nem forumoznekDD)only telefon sms akkor szerintem 2 nap siman,ha semmi elo hatterkep,semmi luncer akkor tuti.en nyomkodom eleget rs estere kb olyan60% ig merul le.a klon kerdesre meg azt rudom mondani hogy nem minden kinai telo klon.aminek a sarkai le vannak kerekitve az akkor mar csak samu klon lehet,ami szogletes az meg szifon?ez hulyesegszerintem elertunk egy olyanpontra ahol mar minimalisan kulomboznek kivulrol a telefonok mind egy kurva nagy tepsi.ez a vekonysagabol itelve szerintem meg turheto nagysagu.nekem is 250-300 szabad ramot mutat alltalaban de semmilyen akadast meg jatek kozben sem erzekeltem.oszegezve ez egy jo telefon,es persze inpozans dolog leirva hogy 2 giga ram es 3000 mA aksi de normal hasznalatnal nem hiszem hogy annyira erzeklheto lenne

privátra illik válaszolni

(#713) noxvilll válasza nyulnyulu (#712) üzenetére


noxvilll
csendes tag

Köszönöm a gyors választ :) Én már nagyon várom hogy megérkezzen .

mondjuk 12-én rendeltem meg de csak 16-án kedden postázták és még csak ma írták hogy Despatched to overseas (Country code: HU) kicsit lassúnak találom mert az eddigi vásárlásaim maximum 10 nap alatt a kezembe voltak.. :) remélem minnél hamarabb ez is a kezembe lesz.

Majd egy unboxing videót csinálok :D

(#714) nyulnyulu válasza noxvilll (#713) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

Remelem te is elveuni fogod a telefont mint en

privátra illik válaszolni

(#715) noxvilll válasza nyulnyulu (#714) üzenetére


noxvilll
csendes tag

Nekem ezelőtt egy Samsung Galaxy S2 HD LTE telefonom volt az is egy jó kis darab volt mondjuk sokan mondták hogy klón de nem volt az mivel ezt a verziót nem adták ki európában.... abban egy duplamagos 1.5Ghz proci volt meg 4.65 kijelző 720p hd ban nem volt rossz csak valahogy jobb kellett :D:D és sok keresgélés után emellet döntöttem .. szép igényes kialakítás és nagyon jó tudás, habár én feketét akartam de írtak hogy csak fekete fehér van mondom jó az is :) remélem narancssárga szilikon tokot kapok hozzá mert avval szép :)

(#716) nyulnyulu válasza noxvilll (#715) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

Nekem csont fekete van de en meg csont feheret szerettem volna.es a szilo tok is fekete.csak igy nagyon egyhangu.nekem elotte jiayu g3 meg parhuzamosan iphone4 em volt.mindkettot eladtam

privátra illik válaszolni

(#717) gghrtz


gghrtz
őstag

Nekem is csak ma postaztak :( nagyon varom mar, mert a jiayut eladtam es jelenleg egy osregi torott kijelzos zte blade-et hasznalok :(

(#718) noxvilll válasza gghrtz (#717) üzenetére


noxvilll
csendes tag

Legroszabb várni :D de akkor egyszerre fog megérkezni :D mondjuk te hamarabb kézhez kapod mivel nekem otthonra postázta és jelenleg most nem tartózkodom otthon :D

(#719) 66aaaa


66aaaa
csendes tag

Én már csak azt nem értem, hogy miért nem lehet magyar nyelvvel rendelni az Iocean X7 2Gb/32Gb verziót?

http://www.pandawill.com/iocean-x7-elite-smartphone-mtk6589t-15ghz-2g-32g-50-inch-1080p-fhd-screen-android-42-p75801.html

[link]

Tud valaki valahol megbízható forrást magyar nyelvvel erre a telefonra?
Előre is köszi!

(#720) citkar válasza 66aaaa (#719) üzenetére


citkar
addikt

Ha konkrétan meg akarod ezt venni, szerintem kérdezz rá, itt a pandánál vagy a minidealnél. Lehetséges, hogy szimplán kihagyták, de mégis megoldható.

(#721) noxvilll válasza 66aaaa (#719) üzenetére


noxvilll
csendes tag

Nincs gond vele mivel ezekbe a romokba már van magyar nyelv... :) Nekem sem lesz szerintem de lekell tölteni a frissítést.

http://www.needrom.com/phone-roms/iocean/

(#722) noxvilll válasza noxvilll (#721) üzenetére


noxvilll
csendes tag

Ne végre a posta.hu már kiírta hogy

2013.07.19
12:49

Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad :D:D

(#723) nyulnyulu válasza noxvilll (#722) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

na csinálok egy tesztet hogy nem nyomkodom a telót ésreggel vettem le töltöröl és kiváncsi vagyok,hogy estig mennyit merül

privátra illik válaszolni

(#724) nyulnyulu válasza nyulnyulu (#723) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

jelentem este 6 kor 91% os az aksi,szal készenléten nagyon jó a telefon,ha igy veszem készenlétben kibir 3 napot is simán

privátra illik válaszolni

(#725) maross válasza nyulnyulu (#724) üzenetére


maross
veterán

3 napot kibir nalam is, amikor nem jatszom/netezek, csak csak telefonalasra es smsre hasznalom.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#726) WHooPeR2


WHooPeR2
csendes tag

nem hiszem el hogy nem lehet már az elite verziót megvenni sehol se idegbajtkapok :W :W :(

(#727) noxvilll válasza WHooPeR2 (#726) üzenetére


noxvilll
csendes tag

Minideal.net most rendeltem meg haveromnak... vagy ebay
Com

(#728) nyulnyulu válasza noxvilll (#727) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

végeredmény 88% ig merült le

privátra illik válaszolni

(#729) WHooPeR2


WHooPeR2
csendes tag

minidealen azt írja hogy out of stack ebayen meg 340 alatt nincs én meg pandawillben 285 ért tudtam volna elhozni (kuponnal)

(#730) noxvilll válasza nyulnyulu (#728) üzenetére


noxvilll
csendes tag

1 nap alatt 88% merült le ??:D az komoly akkor ebben legalább már egy jó akksi van.

(#731) noxvilll válasza gghrtz (#717) üzenetére


noxvilll
csendes tag

zsííír

2013.07.22
09:48

Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

:D már allig várom

(#732) gghrtz válasza noxvilll (#731) üzenetére


gghrtz
őstag

2013.07.22
09:11

Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

Pedig, csak most este írta ki nekem... De eléggé megnyugodtam. Persze még a VÁM/Posta tököl vele még 3-4 napot kb. Remélem azért a héten még sikerül kézbesíteni.

(#733) noxvilll válasza gghrtz (#732) üzenetére


noxvilll
csendes tag

Elméletben holnap már a kezedbe lesz... nem fog tökölni a vám vele.mivel nem fizetsz vámot.

(#734) citkar válasza noxvilll (#733) üzenetére


citkar
addikt

Idő míg átmegy rajta, 3-4 esetleg 5 munkanap is míg átvált arra, hogy vámkezelve.

(#735) gghrtz


gghrtz
őstag

Megjott a telefon. Ez valami hihetetlenul szep. Azt hittem a jiayut nem lehet uberelni, de ugy latszik hogy tevedtem.

(#736) citkar válasza gghrtz (#735) üzenetére


citkar
addikt

Szép a külseje és pazar a képernyője :)
Nekem a fekete-fehér még jobban is tetszik egy egyszínű(k)től, elegáns (bár a tiszta fehérnél nem elegánsabb), viszont kicsit hivalkodóbb vagy különlegesebb :)
Ez a formavilág bejön nekem is és hát a képernyőjét sem tudom dicsérni eleget, nagyon szép.

[ Szerkesztve ]

(#737) domesz válasza citkar (#736) üzenetére


domesz
aktív tag

Ha valakit érdekelhet.

Feltettem ezt a MIUI ROM-ot, eddig hibátlanul teljesít, nagyon 'smooth' a rendszer és az akkuidő is mintha picivel jobb lenne.

Én egyből beleintegráltam a magyar nyelvet így azzal sem volt gond.

Play is hibátlanul működik.

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#738) Danex válasza domesz (#737) üzenetére


Danex
addikt

Ez nem MIUI ,hanem LewaOS. Közel azonosak, azonban még a ZTE Skate-es forumon a magyar fejlesztők mondták, hogy a LewaOS kétes célokra privát adatokat küldött tovább (IMEI és egyéb finomságokat) saját szervereire. :F :(

(#739) Telegdy


Telegdy
aktív tag

Nos, én azt hiszem megválok az enyémtől, mert egy hónap alatt nem találtam hozzá alkatrészt.
Mégegyszer, utoljára azért felteszem a kérdést:

Nem tud esetleg valaki webshopot vagy bármit ahonnan üveget/komplett kijelzőt rendelhetnék iOcean x7 készülékembe?

Szeretem ezt a telefont, nem szívesen válok meg tőle, de repedt állapotában képtelen vagyok használni, zavar. Működik, de zavar. :(

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#740) Danex válasza Telegdy (#739) üzenetére


Danex
addikt

Itt talán.

(#741) gghrtz


gghrtz
őstag

Nekem valamiert nincs vilagitasa a gpmboknak... De ezert en nem akarom visszakuldeni. Vagy ez normalis?

(#742) citkar válasza gghrtz (#741) üzenetére


citkar
addikt

Mindenhol nagyon halvány. Ha nincs az nem normális :) De sztem nem zavaró az se...de ha gondolod ezért sztem gariztatható.

(#743) gghrtz válasza citkar (#742) üzenetére


gghrtz
őstag

Igazabol ez nem zavar. Legalabb tuti nem vilagit igy be a kijelzobe.

(#744) noxvilll válasza gghrtz (#743) üzenetére


noxvilll
csendes tag

Na megjött nekem is a telefon. tökéletes minden nyarancs sárga hátlappal :D és csak úgy hasít ...

A mai nap vagy holnap feltöltöm róla a videót is.

Nekem nincs semmi gond a gombokkal ugyan úgy világít meg minden.

(#745) noxvilll válasza noxvilll (#744) üzenetére


noxvilll
csendes tag

Na akkor most abba segítsetek hogy a recoveryt hogyan tudom felrakni rá mert az én telefonomba nincs magyar nyelv....

http://www.needrom.com/mobile/iocean-youth-x7-x7t/

Találtam egy romot az enyémhez de milyen programmal tudom felrakni a recoveryt..

(#746) noxvilll válasza noxvilll (#745) üzenetére


noxvilll
csendes tag

Egyvalami szerintem gát hogy a futó szolgáltatásokban csak 150mb szabad hely van......... az 1 gb ból ezt hogy lehet felszabadítani ?

(#747) nyulnyulu válasza noxvilll (#746) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

kill all gombal,érdemes az összes kinai szutykot lehajingálni,és nekem igy már 320 körüli a szabad ramom

privátra illik válaszolni

(#748) noxvilll válasza nyulnyulu (#747) üzenetére


noxvilll
csendes tag

Lehajingáltam .... mert a letöltött alkalmazásokban van most 1.2Gb szabad és 334mb foglalt. az SD kártyán van 62gb szabad és 2gb foglalt . a futó szolgáltatásokban 845mb foglalt és 111 szabad na most a letöltött alkalmazásokban volt sok kínai szar azokat letöröltem de még a összes alkalmazásokban lévők közül is lekellene tiltani párat ?

(#749) nyulnyulu válasza noxvilll (#748) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

ja ja

privátra illik válaszolni

(#750) noxvilll válasza nyulnyulu (#749) üzenetére


noxvilll
csendes tag

mondjuk én már nem az eredeti romot használom mivel nekem nincs benne magyar nyelv.

a needrom.com oldalról leszedtem egyet de hmm ez így nagyon sovány a telefonban...

Am ilyeneket hogy du keyboard akkor root programot meg etc letiltottam de nem lett jobb... valami ötlet? ja és nekem iocean X7 Turbo Youth van

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.