Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Danex válasza Dreimus (#400) üzenetére


Danex
addikt

hmm, csak mert nézem, hogy ezt a procit sok helyen 1.5Ghz-en rakják be a telefonokba, a x7 youth-ba meg "csak" 1.2Ghz. Remélhetőleg nemsokára meg lesz nekem is a teló, tegnap reggel már a gépen volt Szingapor-ból :))

(#402) Dreimus válasza Danex (#401) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szia,

Az egy másik cpu ami nem más mint az MTK MT6589T, ami az órajel emelésen túl normálisan kezeli a 2GB memóriát, viszont ennek a tömeggyártása még belpiacon sem teljes, ezért csúszik minden nagyobb modell.

Dreimus.

(#403) Helltak


Helltak
őstag

Gondolom olyat ti sem ismertek,amivel lehetne a gameloftos játékok felbontását állítani.
Túl szép lenne :)

[ Szerkesztve ]

Vivo X100 Pro

(#404) maross válasza Dreimus (#402) üzenetére


maross
veterán

Es a 2 gigas umi x2 se kezeli normalisan a ramot?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#405) dilajoska1


dilajoska1
őstag

én szerintem semmi különbség nincs az mtk6589 és az mtk6589t között a megemelt órajelen kívül. ugyanez volt a qualcomm msm8255 és msm8255t cpu-nál is. msm8255t magasabb órajellel jött ki de megfelelő kernellel az msm8255 is fel lehetett húzni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#406) dilajoska1 válasza dilajoska1 (#405) üzenetére


dilajoska1
őstag

ja még annyi hogy a gpu az mtk6589-ben 286 mhz-n, az mtk6589-ben pedig 357 mhz-n pörög.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#407) Dreimus válasza maross (#404) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szia,

Abban is a T végződésű processzor van benne, de a 2GB-s megoldás rendeléséről nem is halottam a fórumokon, valószínűleg nincs is készleten, ha küldenek is szerintem csak 1 GB-s verziót küldik majd. Érdemes megvárni míg sok ember rendel valamit, vagy külföldi fórumokat olvasni, nehogy mást kapj mint várnál.
#405: Az órajel emelése a CPU és GPU-t is érintette, illetve hardveresen változtattak valamit rajta, mert az alap 6589-ből nem is lesz 2GB megoldás, mert elég mélyen leledzik a hiba.

Dreimus.

(#408) amisis


amisis
aktív tag

Sziasztok, nagy dontea elott allok hogy vegyek e ilyen telefont de elotte sok kerdesen lenne hozzatok:
-Egy jo belakott telon mennyi a max kicsikarhato ram?
Jatekok tenyleg borzalmasak? (rr3, mc4 stb)
Aki tudja az a tejesitmeny egy nexus 7 hez tuda hadonlitani?
A kijelzo mennyire jol erzekel ?(csak mert nagyon izzadni szokott a kezem :( meg ehez a "hibamhoz tartozva mennyire csuszik a telo tok nelkul mert amugy nagyon szep es ha nem szukseges nem veszek tokot)
Kamera mennyire hasznalhato meg az elolapi ?
Alap progik mint facebook, skype stb ezek mennyire gyorsak mennyire lassul a telo szinkronizalasnal?
Ha megis meglennenek ezek valaszolva akkor bocsi... Elore koszi!

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 8 Plus

(#409) SlayerPrince válasza amisis (#408) üzenetére


SlayerPrince
tag

Szia'

8 napja nyüstölök, egy iOcean x7-et, nagy megelégedéssel. Még komolyabb játékokat nem játszodtam rajta, Temple Run 2 volt eddig a max.
A teló egész jó.kijelzőt én Defy Plushoz tudom hasonlítani, nagyon jó és érzékeny. A Full HD-nak köszönhetően szép is. Ma volt szerencsém egy Galaxy Note 2 mellé tenni, annak mélyek a színei de nekem az iOcean tűéles színei szimpatikusabbak.

A telefonokat tok nélkül szerettem én is. Na ez az a telefon amit nem érdemes tok nélkül hordozni, gyenge a hátlap ezért, most rendeltem egy 3000-es akut mellé annak érdekes tok szerű hátlapja lesz, szóval várom.

A 2000-es aku kevéske szerintem, kevés nyüstöléssel ha kibírja a meló végét.
A programok egyidejű futtatása sem akasztja meg, azaz a multitasking nagyon jól működik, amit el is lehet várni egy ilyen szintű harware-től, szinkronizálás sem lassít semmit.

böngészés is nagyon rendben van.

Előlapi kamera semmi extra, használható ideális fényviszonyok között, hozza a minimumot, de azt jól. A hátlapi kamera nekem ideális, gyors és rendben vannak a fotók is amiket lehet lőni vele. A vaku, nem a legerősebb de egy szobát is bevilágít sötétben :)) erre használom.

(#410) amisis válasza SlayerPrince (#409) üzenetére


amisis
aktív tag

Jaj nagyon koszi a terjedelmes valaszt.
Vki a Sony romrol egy hands on vidit nem szeretne csinalni mert nagyon erdekelne :P

Apple iPhone 8 Plus

(#411) Dreimus válasza amisis (#410) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szia,

Sajna nem tudok videót készíteni róla, de ugyanaz, mint egy xperia-n, természetesen nem teljes értékű szolgáltatásokkal.

Dreimus.

(#412) gghrtz


gghrtz
őstag

Eddig Jiayu G3 párti voltam, és most akarom majd nyáron cserélni G3S-re a G3-at, de ez a telefon nem drágább, de sokkal jobb.... A 3000mAh-s külön rendelhető akku, már csak hab a tortán :D Meg 5" Na ezzel már állítva is lehet böngészni ekkora kijelző mellett. Olyan kérdésem lenne, hogy egy böngésző + facebook kombóval ami a háttérben fut, mekkora a foglalt memória mérete? Meg mennyire "akad" a telefon a nagy felbontásnak köszönhetően. Annyira olcsó ez a telefon a tudásához képest, hogy nehéz elhinni, hogy nincs valami csapda :D

(#413) daved14 válasza gghrtz (#412) üzenetére


daved14
tag

én is most tervezek beszerezni egyet mert ennyiért tényleg megéri!
Nekem annyi a kérdésem hogy ki honnan rendelte? mert olvasgatok össze vissza de sok helyről sok minden sz@rt lehet hallani :(((

(#414) Danex válasza daved14 (#413) üzenetére


Danex
addikt

minideal, épp a vámosoknál csücsül

(#415) gghrtz


gghrtz
őstag

Olvastam, hogy a kijelző fényereje nem valami jó ( G3-hoz képest a negyede). Ez mennyire valós?

(#416) citkar válasza gghrtz (#415) üzenetére


citkar
addikt

Szerintem jó, de nem nagyon tudom mihez hasonlítani (persze simán lehet ennél jobb, de nincs ok panaszra).
Az alsó három (érintő)gomb megvilágítása gyenge, de az nem is baj.

[ Szerkesztve ]

(#417) maross válasza gghrtz (#415) üzenetére


maross
veterán

En irtam. Ha azt irom hogy max a fele, akkor nem tulzok. Viszont hozza kell tennem, hogy a g3 fenyereje rohadtul bitang eros volt, soha nem hasznaltam 100%-on, alapbol a 25 is kisutotte a szemem.

szerk: kimentem a kertbe kozben, 25%-on hasznalhatatlan napfenyben, 100%-on jol hasznalhato, de el tudnek viselni erosebbet. Nagy meglepetes nem fog erni, hacsak nincsenek extra igenyeid.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#418) gghrtz válasza maross (#417) üzenetére


gghrtz
őstag

Igazabok én 100-on használom a G3-at, és nagyon bejön így maxon. De lehet az iOcean fényereje is elég lenne nekem. A telefonnal max. Angry Birds HD, Cut The Rope HD, meg egy két ilyen "gagyi" játék lenne, facebook, meg böngészés és PDF olvasás. Gondolom ezek villámgyorsan mennek vele. A G3-ra sincs úgy nagy panaszom, csak az, hogy minimális ráfizetéssel tudnék venni sokkal jobbat, akkor miért ne? Annyi, hogy zavaróan szaggat vele a facebook messenger, meg a Cut the Rope HD-nál is be-bereceg(szóval nem tükörsima), valamint a fektetett billentyűzet se az igazi benne. Gondolom ez a telefon simán gyorsabb ilyen tekintetben. A 3D-s játékok nem igazán érdekelne, arra ott a PC.

[ Szerkesztve ]

(#419) maross válasza gghrtz (#418) üzenetére


maross
veterán

attyaeg 100%-on a g3-at?? :Y :Y Hat x7-re kivancsi leszek mit mondasz majd :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#420) citkar


citkar
addikt

már csak 17 dollár a 3000-es akku

(#421) SlayerPrince válasza citkar (#420) üzenetére


SlayerPrince
tag

Kuponnal 16,14-ért elvihető innen rendeltem, már úton van felém :D

(#422) dilajoska1 válasza gghrtz (#418) üzenetére


dilajoska1
őstag

hát a facebook lehet ezzel is szaggatni fog mert nagyon egy rosszul optimalizált program. inkább a boat browseren mobil nézetbe használom a facebookot.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#423) Dreimus


Dreimus
senior tag

Sziasztok,

A facebook app-t mindenki kerülje, inkább használjátok böngészőből. Sok problémát okoz, a világ sokak szerint legrosszabban megírt programja.

Dreimus

(#424) Padam


Padam
aktív tag

Sziasztok!

Telefonvásárlás előtt állok, és előtte szeretném megnyomkodni kicsit a telót, hogy mit tud, hogy néz ki, stb.
Nem dolgozik esetleg valaki a deák tér környékén, akinek lenne 5-10 perce egy ilyen mutatványra?
Köszi!

(#425) gghrtz


gghrtz
őstag

Én csak magára a messengerre gondoltam. A facebook appot én is nagy ivben kerülöm, inkább Friendcastert használok helyette. Szóval a kérdésem a messengerre irányult, pl. hogy a chat heads mozgatás(dobálás) alatt mennyire folyamatos, és nálam a G3-on, vannak olyan problémák, hogy ha írnak nekem és én is írok akkor eléggé belassul.

(#426) amisis


amisis
aktív tag

Vmi komoly negativ hibája van a telónak? GPS/A-GPS hogy tejesit amugy?

Apple iPhone 8 Plus

(#427) citkar válasza amisis (#426) üzenetére


citkar
addikt

Szerintem átlagos a GPS.
Én a FasterGPS app után hamar találtam jelet.

(#428) amisis válasza citkar (#427) üzenetére


amisis
aktív tag

De csak van vmi negatívuma a telefonnak? Köszi a választ. :)

Apple iPhone 8 Plus

(#429) maross válasza amisis (#428) üzenetére


maross
veterán

Szar az alap rom amivel szallitjak, es az erosebb jatekok megfogjak fullhdben. Fenyereje lehetne jobb. Kb ennyit tudok felhozni ellene. Na meg ugye a 2000-es akksi, ez van, nem mondom hogy extrem keveset bir, de azert johetett volna nagyobbal.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#430) amisis válasza maross (#429) üzenetére


amisis
aktív tag

A többi romról milyen vélemények vannak nektek, azzal jobban viszi a játékokat? (itt most a Real Racing 3 ra gondolok mert azt irták többen hogy szagat)

Apple iPhone 8 Plus

(#431) maross válasza amisis (#430) üzenetére


maross
veterán

megnezhetem. Ha a szaggatas olyan, hogy 1-30fps kozott ugral, akkro valoszinu segit, ha csak szimplan 10fps-sel megy folyamatosan, akkor nem fog.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#432) maross


maross
veterán

majdnem sikerult letolteni, 99.6%-nal megadja magat :D

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#433) maross


maross
veterán

Harmadikra atvitte az akadalyt. Ehhez a jatekhoz edeskeves, grafikat butitani nem lehet ,kb 5-10fps-sel megy a game. fullhd megeszi reggelire. Egyszoval nem ram miatt van, de ujrainditom a telot, szolok ha valami valtozik.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#434) losi73 válasza amisis (#430) üzenetére


losi73
senior tag

üdv nekem ezzel a rommal jol futottak a játékok még a real racing 3 is föleg ha legujabb verzio és update is megvolt, legalább 2x3 érdemes ujra inditani a telot a rom felrakás után.de akinek nem felel meg a sebeség igy sem szivesen küldök gyengébb graf beállitást hozzá.

http://www.needrom.com/mobile/iocean-x7-10/

[ Szerkesztve ]

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#435) GeoPhoto válasza losi73 (#434) üzenetére


GeoPhoto
tag

Sziasztok!

Tegnap kaptam meg a telót, és ma hajnalban frissítettem a cikk alján lévő verzióra (nem a Sony-s), mert az eredeti áprilisi rom akadt mint a fene. Ez a magyar már szép, de még mindig akadozik a menükben, nem tudom, hogy esetleg csak valami framerate beállítás, vagy játszogassak még másik verziókkal.

Az előbb hasonlítottam össze egy Zopo C2-essel, amin még a gyári rendszer van (ha hihetek neki, akkor a 980-aséval van szerelve), azon nagyon gördülékeny volt a menű, a többi kb ugyanaz. A hétvégén, ha lesz időm tervezek egy kis összehasonlítást a mostani Newman N1-essel, amivel továbbra is meg vagyok elégedve, csak gondoltam, ha ilyen jó áron van FHD akkor kipróbálom :)

Köszönet a magyarításért - jó szolgálatot tehet, ha mégis eladósorba kerülne :D - , és a támogatásért!

(#436) citkar válasza losi73 (#434) üzenetére


citkar
addikt

Na akkor majd ha tudom én is kipróbálom.

(#437) amisis


amisis
aktív tag

Lehet hogy hülyeséget mondok de most láttam hogy egyre több a kétkártyás teló a mobilarena főoldalán esetleg oda lehetne nekik adni egy teszt erejére:.. ?(csak felvetés) :F

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 8 Plus

(#438) Švejk válasza amisis (#437) üzenetére


Švejk
őstag

Egyáltalán nem hülyeség. Aki pesti és tudja egy pár napra nélkülözni, szerintem megéri, több emberhez jut el így, mint Logouton.

(#439) citkar válasza amisis (#437) üzenetére


citkar
addikt

Ha valaki ismer Mobilarénás cikkírót s tudja nélkülözni pár nap erejéig lehetséges.
De a logoutos cikk is igen jó szerintem :)

(#440) Švejk válasza citkar (#439) üzenetére


Švejk
őstag

Nem kell ismerni. Írsz neki privátot, lebeszéltek egy találkozót, odaadod, majd ő pár nap múlva visszaadja.

(#441) amisis válasza Švejk (#440) üzenetére


amisis
aktív tag

Ha jól tudom ez igy szokott működni ahogy előbbi kolléga leírta, már ha jól tudom volt rá példa (Meizu,Xiaomi)

Apple iPhone 8 Plus

(#442) GeoPhoto válasza citkar (#436) üzenetére


GeoPhoto
tag

Én most a XDA-ről leszedett romot raktam fel, eléggé jól ki van takarítva, és a menűk sem akadnak annyira. Most itt nincs olyan wifim, amin tudnék játékokat leszedni, de majd megnézem otthon. A needromosnak elég fura a nyelvezete, kicsit olyan mintha az XDA-st lopta volna le valaki, de majd azt is össze hasonlítom otthon...

(#443) amisis


amisis
aktív tag

Amúgy ha mégis vki oda tudja adni egy teszt erejére holnapig akkor még lehet MaTv ben is lenne :)

Apple iPhone 8 Plus

(#444) vzsot válasza amisis (#443) üzenetére


vzsot
csendes tag

Sziasztok!

Van köztetek olyan, aki Vodafone-os kártyával használja? Nem zavaró nagyon a 900-as 3g hiánya? Ha jól tudom, elég nagy területen azon keresztül van lefedve a voda hálózat.

Köszi!

(#445) Danex válasza vzsot (#444) üzenetére


Danex
addikt

Megérkezett a kicsike ^^ :DD

(#446) RECSKA


RECSKA
veterán

Van a real racinghez egy program, ahol 4 lépcsőben lehet állítani a részletességet.

Próbáljátok ki, fent van play-en. Low-on mennie kellene... Csak alapból high-ra teszi...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#447) citkar válasza RECSKA (#446) üzenetére


citkar
addikt

igen, így teljesen folyamatos, tökéletesen fut

(#448) gghrtz


gghrtz
őstag

Valaki tudna választ adni arra, hogy a facebook chat heads mennyire akad a telefonon? Ilyenre gondolok, hogy amikor megy valami a háttérben és úgy dobálja a köröket, vagy megnyitja a köröket stb. Szokott-e belaggolni. És akkor szokott e laggolni a messenger ha ír valaki, és te is írsz, meg a fektetett billentyűzet mennyire gyors. (G3-on MTK6577 alatt nem a legjobbak már ezek)

(#449) RECSKA válasza gghrtz (#448) üzenetére


RECSKA
veterán

a G3-on is tökéletes, csak ne a gyári 4.0.4-el nézd. Pár napja volt nálam frissítésre 4 napig egy, és tökéletes lett, 4.1.2-vel egész használható lett... :R

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#450) gghrtz válasza RECSKA (#449) üzenetére


gghrtz
őstag

4.1.2 van fent! (Rocky, de majd cserélem Apeelme-sre, mert nem egy stabil cucc)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.