Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Aron-


Aron-
újonc

ext2 és ext3 között mi a külömbség?

(#52) Aron-


Aron-
újonc

felraktam az oc verziót, sebességre nagyon tetszik a dolog csak fél óránként újraindul :(
cyanogen jelenlegi verziója se fogott nagyon meg, remélem hamarosan kiforr a dolog azért.
maradok a bevált dolognál...

(#53) haze81


haze81
csendes tag

letöltés nem megy, nem tudom leszedni

(#54) impalaman válasza haze81 (#53) üzenetére


impalaman
aktív tag

Köszönöm, hogy szóltál. Javítottam is, most már megint él a letöltés. :)

(#55) haze81


haze81
csendes tag

ok, már szedem is kösz.

(#56) ferensz


ferensz
senior tag

Nekem egy olyan irányú keresztkérdésem lenne, hogy vajon 8120-on (aka v845)-r e is át lehetne valahogy alakítani a hangerő növeléses dolgot? Sajna a v845-ös topikban ilyennel nem foglalkoznak/tak, viszont nekem fontos lenne a dolog. Illetve még egy olyan dolog érdekelne, hogy nálatok is a pulse-al az van, hogy mikor bejövő hívás van, akkor szép lassan áll csak neki hangosodni a csengőhang?

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#57) raisin68


raisin68
csendes tag

Ket napja tettem fel az oc nelkuli verziot, eddig nagyon jo, csak.... Nem kapom meg az SMS-eket. Ezzel mit lehet kezdeni? Mert amugy nagyon klassz, az is megy, ami korabban nem ( pl. Tasker)

(#58) Csorosz


Csorosz
aktív tag

Próbáltam ezt (fixed-pulse-uk-2.1-vanilla-signed) feltenni, de folyamatos FC -zik a gép:
Application Android keyboard (in process com.android.inputhmethod.latin) is not responding.
Mi lehet a gond?

"Mikor a Margit hídról repül a vasszék - Minden vágyad, hogy csinálj egy sasszét."

(#59) impalaman válasza Csorosz (#58) üzenetére


impalaman
aktív tag

Nem tudom mi lehet a gond, ha teljes wipe után telepítetted akkor nem lehetne vele gond. Esetleg felteheted az R9-et, sok változás nincs azóta és ez kellően stabil, legalábbis nálam az volt.

(#60) AndrewBlondS


AndrewBlondS
csendes tag

Észrevételeim:
Csak a ROM-ot tettem fel (r9). Stabilabb, nem indul újra olyan sokszor a hívás után sem. A market problémára is rájöttem, nem szabad kitörölni rootmanagerben, vagy bármilyen másban a gmail.apk-t és a gtalk.apk-t sem. Töröltem és máris szétakadt a market. Töröltem mert "idegesített", hogy ott fut a háttérben, holott sosem használom.
Egy valamit viszont nem értek. Nem megy a vibramotor, csak akkor mikor bootol, egyet rezzen. Állítgattam, próbálkoztam, de meg sem mozdul.
Valami megoldás?
Amúgy nagyon nagyon jó ROM, tetszik! Mégegyszer köszönöm a fejlesztést!!!

(#61) Klemens


Klemens
őstag

Feltettem én is.
Gyoesabbnak nem igazán érzem, meg a kamerát el akartam indítani és a telefon fekete kijelzővel és világító gombokkal megállt.
Azt mondjuk hozzá kell tennem, hogy a ROM nagyjából 10 perce van a telefonon.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#62) Klemens


Klemens
őstag

Na, egy ideje már használom a ROM-ot, jobban mondva próbálnám használni.
Lassú, fc-k folyamatosan jönnek mindenről (Facebook, Google Maps, Android process, Launcher Pro, etc...).
Szerintem megy a kukába, nálam nagyon nem akar működni a dolog. :(

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#63) hefe77


hefe77
tag

Hali!

Elég sok romot kipróbáltam, újra és újra visszatérek impalaman r7-es romjához, eddig az jött be legjobban stabilitás oldalán.
Az r7 utáni romoknál igazából az volt a gondom, hogy a többin csak 3 képernyő volt és a tárcsázó a név kezdőbetűinek beütése után nem hozta fel az ajánlatokat, a névjegyeknél nem lehetett keresni. Tudom, hogy vannak felrakható tárcsázók, névjegy kezelők és launcher-ek, de egyik sem jött be igazából.

Látom az r9.nél már ADW launcher van, bár én az előzőt jobban bírom. A tárcsázó kidobja a találatokat? (Elég sokat telefonálok, sajnos vezetés közben is és unom kikeresgetni a névjegyeket manuálisan)

Köszi a választ!

(#64) Klemens válasza hefe77 (#63) üzenetére


Klemens
őstag

Nálam nem dobja elő a találatokat, ha elkezdem a számokat pötyögni. :(

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#65) impalaman válasza Klemens (#64) üzenetére


impalaman
aktív tag

Nem is kell elődobja a találatokat. Alap Android 2.1-es tárcsázó app van benne, az pedig nem tud ilyet.

(#66) Klemens válasza impalaman (#65) üzenetére


Klemens
őstag

Én egy szóval nem is mondtam, hogy kellene.
Volt egy kérdés, hogy tudja-e, én meg írtam, hogy nekem nem tudja. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#67) naive


naive
csendes tag

én ezért használom a Favorites (4.fül) listás, ide csak azok jönnek akiket leggyakrabban szoktam hívni

(#68) naive


naive
csendes tag

Üdv ismét!

Ha nem nagy kérés (bunkóság), meg tudnád csinálni ezt a hangerő növelést az r8-as verzióban? jelenleg az r9-et használom és rengeteg a random reboot. Teljesen véletlenszerű időpontokban indul újra, olykor már hívás közben is! Azért szeretném az r8-at mert amikor azt használtam még egy rohadt FC-vel sem találkoztam (bár nem használtam sokat, mert elkészült az r9). Sokat hallgatok zenét és ezért lenne jó ha meg lenne oldva benne a hangerőnövelés. A wifi fagyás problémát pedig továbbra sem tudom, hogy mi okozza...

köszi

(#69) hefe77 válasza naive (#67) üzenetére


hefe77
tag

Sajnos túl sok ember van a kedvencek között, a tárcsázós-kidobálós módszer jobban bejött.
Lehet így nem is lesz 2.2 os-em? :F

(#70) AndrewBlondS


AndrewBlondS
csendes tag

Sziasztok!

Nálatok működik a vibra motor?
Többszöri újratelepítés után sem hajlandó megmozdulni, csak a készülék elindításánál rezzen egyet.
Az SP1 frissítés az istenek nem akart felmenni nekem.:(

(#71) AndrewBlondS


AndrewBlondS
csendes tag

Sziasztok!

Nálatok működik a vibra motor?
Többszöri újratelepítés után sem hajlandó megmozdulni, csak a készülék elindításánál rezzen egyet.
Az SP1 frissítés az istennek nem akart felmenni nekem.:(

(#72) AndrewBlondS


AndrewBlondS
csendes tag

Sziasztok!

Nálatok működik a vibra motor?
Többszöri újratelepítés után sem hajlandó megmozdulni, csak a készülék elindításánál rezzen egyet.
Az SP1 frissítés az istennek nem akart felmenni nekem.:(

(#73) impalaman válasza AndrewBlondS (#72) üzenetére


impalaman
aktív tag

Igen, nálam működött a rezgőmotor és az SP1 is hibátlanul felment és működött.

(#74) atedg


atedg
tag

az időnkénti újraindulás nekem is megvan, úgy naponta 1-2szer , de mindig csak alvó állapotban teszi.
sajnos nem köthető időponthoz , igy nem tudom hogy valami program hatására teszi-e.

(#75) AndrewBlondS válasza impalaman (#73) üzenetére


AndrewBlondS
csendes tag

Impalaman! Kezdek valamire gyanakodni. Nem lehet, hogy aza baj, hogy nálama magyar kernel van, nem pedig az angol? Már olyan sokszor újra raktam a ROM-ot, hogy válaszodig nem kezdek bele megint. Olvastam valahol, hogy a magyar tré egy béta huawei kernelt rakott a 2.1-be. Lehet nagy baromság amit kérdezek, ha így lenne, elnézést a hüleségért.
Köszönöm a válaszod előre is!

(#76) impalaman válasza AndrewBlondS (#75) üzenetére


impalaman
aktív tag

Az nem a kernel, hanem a firmware. Amúgy pedig nem gond, hogy a magyart használod, a rezgésnek működnie kell. Azt hiszem korábban írtad is, hogy bekapcsolásnál rezzen egyet, ha pedig így van akkor működik a rezgés.

(#77) mhlacko


mhlacko
újonc

hello esetlegg lesz hozzá magyarositás? vannak páran akik nagyon örülnének neki

(#78) cvk válasza mhlacko (#77) üzenetére


cvk
újonc

Amennyiben nem megy (nagyon?) a stabilitás rovására a magyarítás, akkor egy külön zip csomaggal jöhetne a rendszerhez egy honosított frissítés. :)

[ Szerkesztve ]

(#79) Aron-


Aron-
újonc

OC változat nálam használat közben sokszor újraindul, a normál tökéletes.
Mit tudok csinálni,h az oc is stabil legyen?
köszi

(#80) marci0001


marci0001
csendes tag

Pulse-on dalvik-cache nem törlődik - legalábbis semmit nem csinál. Nem tudomfelteni a v8-at! Valaki tud segíteni? <off>azért ide írok, hátha ... :D

(#81) AndrewBlondS válasza marci0001 (#80) üzenetére


AndrewBlondS
csendes tag

Erre engem is érdekel a válasz.
Nem tudok más ROM-ot telepíteni csak az r9-est ...:S:S:S:S:S:S

(#82) AndrewBlondS


AndrewBlondS
csendes tag

Megvan a megoldás.
Visszamentem majdnem a "gyökerekig".
Felpakoltam a gyári angol 2.1-et és minden megy széééépeeeeeeeen.

(#83) impalaman


impalaman
aktív tag

Na, rég nem jártam itt, de ne aggódjon senki, nem hagyok fel a Pulsera szánt romok készítésével, csak mostanában elég sok elintéznivalóm van és ezért kevesebb idő jut a "buherálásra". :)

A magyarított verziót lehet, hogy megcsinálom az elkövetkezendő napokban, de még meglátom, hogy mikor lesz rá időm. Hogyha van valami fejlemény, akkor mindenképpen megírom.

@marci0001: Elnézést, hogy nem írtam választ az e-mailedre, de sok dolgom volt. Egyébként a data/cache wipe után szükségtelen a dalvik wipe, ugyanis normál esetben a telefonmemóriában van a /data partíción, amit a data wipe formáz, így a dalvik is törlődik. Egyszóval dalvik wipe csak akkor kell, ha az SD-n van a dalvik.

(#84) kiss94


kiss94
csendes tag

Hali. Lenne egy problemam. Az van hogy ezekkel a dmc romokkal talalja a market az ebuddyt. Valaki segitsen nem talalom sehol se.

(#85) Dawid94


Dawid94
csendes tag

Hello!
Én még elég kezdő vagyok ezekben a dolgokban de sok órám árán sikerült rootolnom és feltennem ezt a ROM -ot. Azonban lenne egy-két kérdésem amire még nem találtam meg a választ és sajnos már nincs is türelmem ezért kérdezném meg itt a következőket:
- Először is azt hogy hogyan kell flashelni és hogy pontosan mi is az.
- A második kérdésem az lenne hogy ennek a rendszernek az ADW-n kívül nincs egy alap kezelő felülete? És ha van akkor ezt hogyan lehet beállítani mert az ADW-t nem tudtam törölni se kikapcsolni.
- A harmadik pedig hogy az órajelet hogyan lehet felhúzni és mik az előnyei/hátrányai.

A válaszokat előre is köszönöm!

(#86) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

A készítőnek köszönöm szépen a fáradozásokat, nagyon bevállt a rom!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.