Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sn00k


Sn00k
veterán

Na ennyit a varva vart 4gb ramrol. Na nem , mintha nem lehetne elni 3gb al, de akkor is... A kamerara nagyon kivancsi vagyok,mit tud majd felmuatatni. Legtobbszor ez a gyenge pontja a sonyknak.

Az arara, mar gondolni sem merek :U

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#2) pusszycat válasza Sn00k (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

300.000 Ft. már olvastam valahol. :C

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3) Bilux válasza Sn00k (#1) üzenetére


Bilux
veterán

kamarea képe fos lesz hiába a csilliófelbontás szoftverileg bénák sonynál. Vagy direkt nem optimalizálnak.
De ez a tükrös üveghátlap... rettentő csúnya

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#4) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Hát ennek nem valami matt a hátlapja. Vagy csak a többinek az? Képek alapján én jobbra számítottam.

(#5) papi77 válasza pusszycat (#2) üzenetére


papi77
addikt

800 euro lesz [link]

Az első: NOKIA 1611

(#6) Jimmy66 válasza pusszycat (#2) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Talán annyi nem... [link]

A lassúságom... :F

[ Szerkesztve ]

(#7) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor most én: [link]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#8) laci1892


laci1892
senior tag

Igazából nagyon szép de akkora paraszt vakítás... Ez a 4k kijelző. Na mindegy. Akinek erre volt igénye az most... :D

[ Szerkesztve ]

(#9) pusszycat válasza laci1892 (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

És érdekes, mindig azt mondják,h "látszik" a különbség. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#10) Kroni1


Kroni1
veterán

Legalább a vizállóságot most viztaszitó bevonattal oldották meg, és remélhetőleg ennél már nem lesz annyi probléma a hátlap ragasztásnál beázással sem, talán ért valamit a z1c, z2, z3, z3c, stb. tulajok beázott teló miatti rinyálása..

[ Szerkesztve ]

(#11) MeGabee


MeGabee
senior tag

És mondd már meg Legendd,hogy te mit láttál abból,hogy 4K-s a kijelző???Kétszer olyan jó mint a 2K-s? :D

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#12) balaaazs


balaaazs
senior tag

Ha a Z5C-t is ilyen minőségi készülékházba csomagolták volna, nem bírnák kiszolgálni a vevőket, annyinak kellene. szvsz.

¯\_(ツ)_/¯

(#13) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Kár, hogy a lényegről nem írtatok, hogy történt-e bármilyen előrelépés a képminőségben, látható-e különbség a QHD felbontáshoz képest.

Nem a lényeg a fontos.

(#14) babkukta


babkukta
senior tag

amennyi jó van ebben a telefonban, annyi rossz is. Véleményem szerint ekkora kijelző mellett kisebb kávákat kellene tervezni, na de mind1... ha kisebb, csinosabb a káva, akkor se vész el a Sony feeling, az Omnibalance dizájn.
Hatalmas csalódás a 3 giga ram. Z2, Z3, Z3+, Z5/premium, mind 3 gigás. Nem mintha kevés lenne, de ha egyszer már prémium telefonról beszélünk, és 300 ezres (!!!), simán kellett volna alá a 4 giga. Még nagyobb csalódás ettől a Z5 Compact 2 giga memóriája, de az más topic.
Komolyan voltak olyan hülyék, h beleugrottak megint a snapi 810be? Nem lepődnék meg, ha megint ez okozná a vesztüket... a Z3 tabletet meg tudták csinálni, talán van némi esély arra, h nem fog felfőni a készülék. Ha már a melegedésnél járunk, láttam h a kamera indítása még mindig azzal indul, h felmelegedhet működés közben, ezért leállhat :W
A kijelző meg :DDD nem tudom h sírjak vagy nevessek. Oké, ővék az első 4k-s kijelző :C Csak kár h nincs értelme, kár h feleslegesen leszívja a gpu erejét, és kár h ezért feleslegesen szívja az akksit is

Üdvözlettel, Tibi

(#15) bélus91


bélus91
tag

Csak szerintem fog elfogyni a hardver a kijelző alatt ? Várni kellet volna evvel ,azt a snap 820 kiadni

(#16) deakpeti


deakpeti
tag

Tukornek jo a hatulja:)

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#17) fairi válasza bélus91 (#15) üzenetére


fairi
addikt

sony z6-ról beszélsz?

(#18) Wapmester válasza babkukta (#14) üzenetére


Wapmester
senior tag

nem áll le a kamera 4K felvételkor, már le is tesztelték, szóval ezt is megoldották ezen a videón több, mint 10 perc 4K videót rögzítenek vele és nem állt le https://www.youtube.com/watch?v=1BfBakhs8To

Az ujjlenyomatolvasót is tesztelték már, az is jól és gyorsan működik https://www.youtube.com/watch?v=ruz9yAGYeUk

[ Szerkesztve ]

(#19) András.


András.
tag

Végül mégis voltak megtapizható modellek? Csak mert ezen cikk szerint a sajtó kezeit távol tartotta a Sony a készüléktől: http://mashable.com/2015/09/02/sony-xperia-z5-premium-4k/

(#20) joey04


joey04
titán

Az IP68 védettség, a fémből illetve üvegből felépülő készülékház minőségérzete azért tudja feledtetni ezt a problémát
Nem tudja :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) xmaas


xmaas
őstag

Szep keszulek viszont az a tukros hatlap egy okadek a Z3 nal is ujjlenyomat magnes volt az uveg hatlap na de ez aztan meg rosszabb lesz ilyen szempontbol , francert kell hulye dizajn miatt elrontani egy keszuleket nem ertem mintha sokszor olyanok terveznek egy keszuleket akik elvezik hogy allandoan zsiros/ujjlenyomatos a keszulek had kelljen torolni minden egyes alkalomal miutan kezbe vettek .

Varom viszont a tesztet nagyon kivancsi vagyok az uj kamerara is hogy mennyire melegszik vagy sem a keszulek hasznalat kozben

(#22) isti215 válasza bélus91 (#15) üzenetére


isti215
tag

Ugyan mire kijön a snapi 820 addigra sony z10 lesz kb.

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#23) Crafter32 válasza isti215 (#22) üzenetére


Crafter32
őstag

Azt a BlackBerry már kiadta :)

(#24) bélus91 válasza isti215 (#22) üzenetére


bélus91
tag

(#17) fairi Igaz amilyen gyorsan adják ki a telefonokat

(#25) isti215 válasza Crafter32 (#23) üzenetére


isti215
tag

sorry igaz :K :U

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#26) Fejvadi válasza ctvagyok (#4) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Tükör a hátlap.

(#27) gerii


gerii
addikt

Tesztelésnél ugye az üzemidőt nem interpolálni fogjátok? Ilyen kijelzőnél kíváncsi lennék mit is tud valójában.

(#28) pusszycat válasza gerii (#27) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem hozza az átlagot.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#29) Tidzsimon válasza ctvagyok (#4) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Szelfi hátlap. :)
A többieknek, a fikázást érdemes a tesz utánra hagyni.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#30) LordX válasza gerii (#27) üzenetére


LordX
veterán

Inkább extrapolálni... nehéz negatív töltést mérni, hogy interpolálni tudj arra, mikor lett nulla :)

(#31) gerii válasza LordX (#30) üzenetére


gerii
addikt

Jogos :B

(#32) zombinyul


zombinyul
addikt

Gyonyoru telefon lett, az egyik legszebb flagship (az One M9, meg a G4 mellett), de ennek a 4K-nak semmi ertelmet nem latom. Igazabol mar a 2K-nak se... Mindenesetre kivancsi leszek mit bir majd vele az akksi, meg mennyire tudjak optimalizalni a motyot, mert ha az jol sikerul, megemelem a kalapom. Ezen kivul a kamera teljesitmenyere is kivancsi leszek, mit tud felmutatni a tobbiekhez kepest.
Azt meg nem birom megerteni, mire nem lehet eleg 3 giga ram...

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#33) roland36


roland36
csendes tag

Olyan kérdésem lenne,hogy dokkoló (DK26) nincs is rajta?

(#34) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Azért az a tükrös hátlap elég bátor. Gondolom újlenyomatmágnes lesz.
A kijelző felbontásáról inkább nem mondok semmit. Nekem a sima HD is tökéletes már... :)

Javaslat a jövőbeni teszthez!
Amikor már nálatok lesz a telefon, rakjatok elé egy középen kivágott kartonpapír keretet, hogy csak a kijelző látszódjon (tehát hogy felismerhetetlen legyen a telefon). És ugyanezt tegyétek meg 2 másik telefonnal is, aminek FullHD és aminek QHD kijelzője van. Menjetek el ott a környéken és kérdezzétek meg random emberektől (10-20 db), hogy kb 30-40 centiről tippeljék meg, hogy melyik telefonnak a legnagyobb a kijelzőfelbontása. Kiváncsi lennék az eredményre...

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#35) Kékes525


Kékes525
félisten

A hardver rendben van, az ára sok, mint minden csúcs gépnek. Minden a gyakorlattól függ, attól, hogy hogyan fog teljesíteni. Meglátjuk.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#36) isti215 válasza tothmaxy182 (#34) üzenetére


isti215
tag

Na erre én is kíváncsi lennék.Még a hd és full hd között látni a különbséget viszont full hd fölött ekkora mérerben már én nem látom.

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#37) joey04 válasza Kékes525 (#35) üzenetére


joey04
titán

hát szvsz a hardver sincs rendben.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) Kékes525 válasza joey04 (#37) üzenetére


Kékes525
félisten

Lehet, hogy több RAM-ot tehettek volna bele, de sok függ a szoftvertől is, hogy lesz optimalizálva.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#39) Luck Dragon

Kifejezetten tetszik, egy MA tesztet szívesen olvasnék róla.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#40) laci1892 válasza pusszycat (#9) üzenetére


laci1892
senior tag

Árban biztos :D

(#41) laci1892 válasza tothmaxy182 (#34) üzenetére


laci1892
senior tag

+1 !!

(#42) Vikthor


Vikthor
nagyúr

túl nagy és a sarkai már messze nem olyan kerekek mint Z1 vagy Z2 esetében. ezt már kényelmetlen használni. Z4 compactról mit tudni, mikor jön?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#43) Jimmy66 válasza Vikthor (#42) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Z4 compactról mit tudni, mikor jön?

Sose...

(#44) Vikthor válasza Jimmy66 (#43) üzenetére


Vikthor
nagyúr

mert?

én ezt tudom: "Expected announcement 2015, Q3"

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#45) DeathAdder válasza tothmaxy182 (#34) üzenetére


DeathAdder
veterán

Minek?
Úgysem tudja senki megmondani, főleg akkor ha random az utcán leállítanak fényes nappal és a képedbe nyomják.
Én sem, vagy a hozzáértőbbek sem tudnák megmondani olyan körülmények között.

Note 4 topikban volt aki letakart kávával mutogatta munkahelyén a hármast és a négyest egymás mellett, senki nem tudta megmondani, hogy melyik a QHD panel...

(#46) tothmaxy182 válasza DeathAdder (#45) üzenetére


tothmaxy182
őstag

"Minek?"

Hát pont azért, amit leírtál. Hogy szülessen belőle egy cikk is, és ne csak egy topikbejegyzés legyen!

Minden szavam magánvélemény!

(#47) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

A fényereje elmarad minden jobb telefon mellett.

(#48) laci_csk


laci_csk
senior tag

Megint ez a sok hulye hozzaszolas.

A 4K nem a DUPLAJA a 2K-nak.
A 2K pedig nem sokkal nagyobb mint a FullHD.

Ez a telo szuper lett volna 6"-es kepernyovel.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#49) laci1892


laci1892
senior tag

Minek kell 4k kijelző? Miért nem elég a full HD kijelző? A különbséget( őszintén ) nem nagyon lehet megmondani...
Na de a válasz pofon egyszerű.
Mert a full hd ki ment a divatból mint a Fubu márka.
1080P-vel már nem lehet villogni... :"D

(#50) mizoli válasza tothmaxy182 (#34) üzenetére


mizoli
addikt

Jó ötlet, erre én is kiváncsi lennék :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.