Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Bog válasza helixP (#47) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hali,

megcsináltam, de nem tapasztaltam releváns változást, csak a pályát tölti be gyorsabbban, az animáció így is képregény.

bog

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#52) Bog válasza hodostamas (#50) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Egy WeSC Bongo-val próbáltam, a gyárit kábé egyszer tettem be, aztán hajítottam vissza a zacskójába.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#53) Akos96


Akos96
senior tag

30k-ért nem is rossz. :K

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#54) helixP válasza Bog (#51) üzenetére


helixP
nagyúr

Ok, Neked elhiszem :)

(#55) Bog válasza helixP (#54) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Csinálnék róla egy videót szívesen, de igazából nincs kedvem, másfél gigányi videót vettem erről az izéről azért, hogy utána 9 percbe sűrítve meglegyen a lényeg :D Tényleg nem szignifikánsan gyorsabb, talán kicsit kevésbé szaggat, de így is masszívan túl van bármilyen tűréshatáron...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#56) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Desire Z + Optimus GT540 ;]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#57) rongaucho válasza Bog (#55) üzenetére


rongaucho
tag

Szia Bog!

Divx-es video lejátszást próbáltál rajta? Az is szaggat?

A GPS tényleg ennyire gáz (megbízhatatlan)? (Már önmagában ez a tény elég arra, hogy meggondoljam a vásárlást, pedig nagyon vártam azet a készüléket az ára miatt.)

[ Szerkesztve ]

(#58) Scarabeus


Scarabeus
tag

Jóra sikerült a teszt! Különösen szeretem mikor nem csak nyomkodjátok, hanem vele párhuzamosan beszéltek is az adott készülékről.:) Ennyi pénzért szerintem megéri, kezdő androidnak megfelelő.

Bog: Ideos X5-öt fogtok tesztelni a közeljövőben?

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#59) Solten


Solten
addikt

Inkabb a Blade... :) Erdekes hogy igy akad az Angry Birds, Blade-en meg siman fut (na jo 2.2-vel is belassul neha a nagyobb palyakon).

Saor Alba

(#60) blackydan válasza barnam_ (#8) üzenetére


blackydan
senior tag

+1 Én is ezen gondolkoztam de inkább vennék most ZTE Blade telót mint ezt.

(#61) modd3r válasza ATM_automata (#15) üzenetére


modd3r
őstag

Pont hülyeséget írsz, az SG3-nál igenis óriási sebességbeli előrelépést jelentett a FroYo...

(#62) Napfénysüti

Eléggé meglepődtem az árcédula láttán és persze ez kellemes csalódás volt. Végigolvasva a tesztet az árát megéri de én inkább rádobnék még és a teszt végén említett készülékek közül választanék.

Més que un club!

(#63) Solten válasza Solten (#59) üzenetére


Solten
addikt

Ehh, elneztem, nem ugyanaz a Qualcomm van benne - graf. gyorsito nelkuli, nem szoltam... :B

Saor Alba

(#64) rep3at


rep3at
őstag

Hamar le fog menni szerintem ez az ár (ha nem is sokat), sokan vannak akik inkább rádobnak egy kicsit és vesznek egy jobbat.

Forward thinking. كرر

(#65) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én megláttam azt az Angry Birds-t és elszörnyedve láttam amit láttam. Katasztrófa. Hiába 30k attól ez még siralmas és ebben az esetben tényleg a ZTE Blade.....

All→M8

(#66) hodostamas válasza callmeakos (#65) üzenetére


hodostamas
addikt

és akinek nem lételeme a madarak? aki csak mailozik, néha megnéz 1-2 weboldalt, meg telefonál? Mikor megvettem a 845-öt, rá 2 hónapra, visszagondolva sose gondoltam volna hogy mennyi mindenre lehet használni, pedig az még lassabb(alapból).
A Balde meg megint kezd uncsi lenni, ha ugyan olyan lenne minőségben mint a Huawei, akkor lehetne ezzel összehasonlítani, amúgy meg nem.

(#67) Forceman


Forceman
tag

Szépnek szép de szerintem inkább, Blade hiába ronda.

Milyen deszkát ajánlok? Természetesen tölgyet, de a fenyő se rossz...

(#68) callmeakos válasza hodostamas (#66) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Igen sokan vannak azok is, de sokan vannak akik játékokat is tesznek rá, és ez egy elrettentő példa amit csinál ez a telefon. Aki szeret játszani a telefonján az meglátja ezt egyből eláll a vásárlástól. És van jobb alternatíva ha még picit drágábban is....

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#69) rep3at


rep3at
őstag

A videó nagyon jóra sikeredett, az Angry Birdsön kicsit én is ledöbbentem, az X8am fényévekkel jobb volt ennél.

Forward thinking. كرر

(#70) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Ár érték arányban nem rossz ez a cucc.Ennyiért ennyit tud vállalható szerintem.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#71) Duree


Duree
veterán

Hát elég gyenge a hardver,de cserébe jól néz ki és olcsó.Biztosan sokan fogják venni ennyiért.

duree54

(#72) Spepper


Spepper
csendes tag

Hát szerintem ha már valaki mindenképpen 40.000 alatt akar lenni, annak jó ez, vagy esetleg X8... inkább a 2. akkor már :D

Nothing is true... Everything is permitted!

(#73) #13260800


#13260800
törölt tag

nem vagyok benne biztos, hogy az Android jól jár ezzel a sok hulladékkal. Az emberek benyomásra az lesz az Androidról ja, hogy az a szar amin akad minden, semmi nem telepíthető és még alapvető telefon funkciók is szarúl mennek (néha teszem azt nem müködik a tárcsázó vagy dob egy hátast). Jó lesz ez a telefon negatív reklámra.

(#74) Ricardo válasza hodostamas (#66) üzenetére


Ricardo
félisten

"A Balde meg megint kezd uncsi lenni, ha ugyan olyan lenne minőségben mint a Huawei, akkor lehetne ezzel összehasonlítani, amúgy meg nem."

Például kijelző minőségben ez a Blade közelébe sem ér a leírtak alapján. Nem csak a méret, és a felbontás tekintetében, de betekintési szög, és a napfényben olvashatóság terén is lemarad.
Az anyaghasználat meg annyira nem hiszem hogy eltér, de mivel nem volt még ilyen a kezemben, így lehet hogy az jobb. Mondjuk nekem a Blade esetén sincs vele gondom. Tetszik hogy nincs rajta zongoralakk bevonat.

[ Szerkesztve ]

(#75) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Hát nem estem tőle hanyatt... Az árától se. Egyszerűen akkor tényleg rádob az ember még egy 10-est és akármelyik alóközepest megveheti és azok tényleg jobbak ennél annyival. (Egyébként a Wildfireben is ugyanez a proci volt nem?) Jó tudom, hogy ez kezdőár, azok meg már majd' egy éve a piacon vannak, de szerintem senki nem nézi, hogy miért ennyi az ára amennyi. Írta valaki, hogy így csinálnak negatív reklámot a droidnak. Ez így van, a MS pont ezért írt elő erős hardvert. Nehogy az legyen, mint anno a régi winmo-nál, hogy ja az lassú sz*r. Szóval ez engem nem győzött meg.

(#76) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Azért ez elég vicces, hogy 33ezerFt-ért kapsz egy csomó extrát, de egyiket sem tudod használni rendesen, mert akadozik a telefon.
Nesze semmi fogd meg jól.

A sok birka majd megveszi, mert olcsón érintős Androidost telefont kap, hiszen ez a menő, nem? :W
Azt már meg sem említem, hogy árnyékolni kell a telefont, hogy lássál valamit. :Y

[ Szerkesztve ]

(#77) RepeatSector válasza kolosanyi (#75) üzenetére


RepeatSector
senior tag

igen a wildfire-ben is ugyanez dobog de ott qvga felbontás mellett

[ Szerkesztve ]

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#78) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Írhatnék ide fennkölt mondatokat, hogy a 2.2-ből csak ennyit hoztak ki, meg azok a mérges madarak mennyire akadnak(...) de minek.
Occsó, tapis, és még csak nem is néz ki rosszul. Vinni fogják. :U

Csak az a baj, hogy ez a modell nagyon-de nagyon ledegradálja az Android-ot. Legalább eddig a Samsung, az LG, a Sony Ericsson tett arról, hogy a 40E alatti olcsó androidos modelljei ne tolják el az Android renoméját, de ez sajna megteszi...

Egyébként első ránézésre a nem okos SE T715 ugrott be a fehér verziót látva... :U :)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#79) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Tetszik a cucc, nekem bejön az optikai szenzor, a V845-öt sem tudnám már elképzelni nélküle, mindenképpen ezután már csak olyan telefont akarok, amelyiken van. :K
Froyo megléte nagy előrelépés, a V845-ön még mindig csak toldozgatják-foldozgatják, csak sehogyan sem akar jó lenni... :(
A formaterv pedig ismét jó lett, a fizikai híváskezelő gombok megléte olyan dolog, ami miatt sok ember örül, akiknek nincs, azok közül pedig sokan hiányolják.
A proci lehetne kicsit izmosabb, bár a V845-ben is sokan használják 691MHz-en, páran még 700MHz fölött is, de jó lenne egy kis előrelépés, egy Msm 7225 + Andreno 200 páros szerintem már alapkövetelmény, ha normálisan használható rendszert akarsz.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#80) callmeakos válasza Fancy-boy (#76) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

de jól elmondtad én is pont erre gondoltam :D :D

All→M8

(#81) hodostamas válasza Ricardo (#74) üzenetére


hodostamas
addikt

minőség alatt azt értem, mint pl a pixel hiba, ha már a kijelzőt nézzük. :)
Félreértettél.

(#82) _Karesz_


_Karesz_
tag

ennyi pénzért tökéletes ez a telefon, ránézésre szebb, mint a blade, és aki nem játszani veszi a telefont, annak nagyon is megéri, nem értem, hogy egyesek mit szörnyülködnek itt rajta, ha nem tetszik, nem kell megvenni, telefonálni, netezni, emailezni tökéletes, aki meg játszani akar, költsön rá kétszer ennyit, vagy vegyen psp-t...

(#83) rongaucho válasza _Karesz_ (#82) üzenetére


rongaucho
tag

Azért az, hogy például a GPS megbízhatóan működjön, még egy ilyen ócsó droidnál is minimum elvárás...

(#84) _Karesz_ válasza rongaucho (#83) üzenetére


_Karesz_
tag

ahogy próbálgattam, eddig eléggé pontos volt

(#85) rongaucho válasza _Karesz_ (#84) üzenetére


rongaucho
tag

Értem, köszi, csak a tesztben más volt a tapasztalat a GPS-szel...
Megtennél még annyit légy szíves, hogy egy .avi filmet lejátszol rajta? Nincs szaggatás, mint a játékoknál?

Köszönöm!

(#86) szki válasza Fancy-boy (#76) üzenetére


szki
őstag

Tényleg gáz így a ez a telo. Kár érte!
Sajna mégis sokan meg fogják venni, és csalódniuk kell majd...

Én Blade-t vettem 1 hónapja. Ennek is gázos volt a használata a gyári 2.1 rendszerrel, de egy mod. 2.2-vel kezesbárány lett, és minden funkciója működik rendben.

(#87) rep3at válasza _Karesz_ (#82) üzenetére


rep3at
őstag

Az a baj hogy a korosztály aminek kitalálták általában játszani veszi :)

Forward thinking. كرر

(#88) _Karesz_ válasza rep3at (#87) üzenetére


_Karesz_
tag

ebben igazad van, vérpistikék csak annyit látnak, hogy olcsón androidos telefon, de szart sem ér, mert nem lehet játszani rajta...

(#89) _Karesz_ válasza rongaucho (#85) üzenetére


_Karesz_
tag

barátnőmnek van ilyenje, de ki fogom próbálni neked

(#90) D1Rect válasza Forceman (#67) üzenetére


D1Rect
félisten

A Blade-del kapcsolatban 2 dolgot figyeltem meg:
1. Senki nem tudja mi az a ZTE
2. Formára mindenkinek bejön.(1 olyan megjegyzés volt, hogy "van benne anyag" de az is pozitívan)

Szóval a "ronda" elég szubjektív. :)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#91) _Karesz_ válasza D1Rect (#90) üzenetére


_Karesz_
tag

lehet, hogy bennem van a hiba, de nekem sem tetszik

(#92) rongaucho válasza _Karesz_ (#89) üzenetére


rongaucho
tag

Köszönöm előre is!

(#93) rongaucho válasza D1Rect (#90) üzenetére


rongaucho
tag

Hát az, aki a magyar focikultúrán nőtt fel, biztos tudja, mi az a "zete"...
Bocsánat, nekem a Blade-ről mindig a Zalaegerszeg focicsapata jut eszembe.

(#94) Peat;) válasza D1Rect (#90) üzenetére


Peat;)
veterán

Igazából a kijelző nagysága és felbontása azonnal felsőbb kategóriás készülék látszatát kelti, főleg kézben tartva a telefont(van benne anyag) egy jobb rom-al. Elég vékony is ráadásul, szóval valóban becsapós..

Ez a Huawei meg nem tetszik, ettől több kellene és büntetni kéne azokat a gyártókat akik még ilyen procit használnak. Már a blade-ben lévőt is el kellene felejteni a jövőben.

rongaucho: az avik sokáig balde-en sem mentek az erősebb processzorával. Igazából már az is nagyon elavult, a tesztben lévő pedig pofátlanul régi darab processzor, már a windows mobile-nál elavult volt. A Blade-en a mobo player nevű programmal már akadás nélkül mennek a filmek felirattal és a kijelző mérete/felbontása miatt még élvezhetőek is pl a sorozatok így ha ez fontos funkció számodra akkor nehogy huawei mellett dönts.

[ Szerkesztve ]

(#95) rongaucho


rongaucho
tag

Olyan hülyeségei nincsenek, ugye, mint a Pulse Mininél, hogy csak bekapcsolt állapotban működik az ébresztőóra?

(#96) rongaucho válasza Peat;) (#94) üzenetére


rongaucho
tag

Köszi a tanácsot, pont sorozatokat néznék (felirattal) munkába menet.

De miért okoz problémát Android alatt egy avi lejátszása??? A régi, übergagyi ebayes gps-em, ami egy hónap alatt szét is esett, a 64 MB-os RAM-jával Win CE alatt simán vitt bármilyen felbontású avit. (A processzora is valami 366-os MTK volt azt hiszem)

A 7227-hez képest a 7225-ös processzor annyira elavult? Az összes mostani androidos telefonban 7227 van vagy még jobb processzor?

(#97) BossBoss


BossBoss
őstag

Nem rossz ez ennyi penzert. Kerdes aki meg nem hasznalt elotte droidot milyen velemenye lesz a rendszerrol. de hat magyarorszag arerzekeny. Vinni fogjak!

(#98) DemonDani


DemonDani
addikt

Galaby Mini mint konkurens?
37ért elvihető... vicc ez a cucc szvsz

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#99) mkRoland


mkRoland
senior tag

Sziasztok. Én jelenleg egy v845-öt használok, amire nekem kell, arra éppen elég, ez pedig ennek a továbbfejlesztése, nagyobb és kapacitívabb kijelzővel, több RAM-mal, fény- és távolságérzékelővel, de még mindig AF nélküli kamerával (nekem ez hiányzik mindössze). Úgy gondolom, hogy a proci nekem elég lenne, a jelenlegimet is 650 körülire húztam (már nem emlékszem pontosan, hogy mennyire és lusta vagyok megnézni). Nekem egy 2.1-es Custom ROM-mal látványosan megtáltosodott a régebbi Huawei, itt is az lesz a lényeg, hogy mennyien állnak neki főzőcskézni és mennyi sikeres ROM-ot sikerül kiállítani. Valamennyi ismerősöm, akik Nokia okostelefont (egy 5530XM és néhány 5230 tulaj) választottak egy olcsóbb androidos helyett (elsősorban a Voda845-tel hasonlíthatták össze) megbánták a döntésüket, egyikük az N97minijét le is cserélte egy ilyenre és maximális megelégedettséggel használja (és nem a pénz hiánya miatt történt a change).
Szerintem jó kínai céghez illően jó áron kínálnak egy kicsit elavultabb hardveres dolgot, viszont a lényeg az android esetében a software-ben van. Külföldön is forgalmazzák, így van rá esély, hogy kicsit sikeresebb lesz, azaz lesz rá pár custom ROM, amik közül elegendő, ha csak 1 lesz olyan, ami stabil marad és élvezhető sebességet tud produkálni ezen a készüléken.
Számomra az Angry Birds addig élvezetes, amíg nincs meg az összesen a three-stars és a Golden Eggs. 3D gyorsító nélkül is vannak élvezhető játékok: Alkímia, Lumby, platformra-ugrálós játékok garmadája. Valóban, a múltkor a vonaton előttem ülő srác, aki az iPad2-jét aztán az iPhone4-ét nyomogatta nem mutatott akkora érdeklődést az én androidosom iránt, mint én az ő kütyüi felé (lehet, hogy csak azért, mert nem látott hátra), de ez a szegény ember jufonja, aki ilyet vesz, az tudja, hogy ez nem a modern világ új csodája, egyszerűen csak egy népszerű készülék ráncfelvarrása, vannak jobbak drágábban, vannak gyengébbek olcsóbban de jobbak olcsóbban csak LESZNEK MAJD.
Őszintén bízom benne, hogy ha lejjebb megy az ára és kijönnek a custom ROM-ok, akkor a "Tetszett" helyett ki fogja érdemelni az "Ajánlott"-at.
Egyébként nekem még tetszik is a dizájnja, pedig a function before beauty híve vagyok, de el kell ismerni sokkal szebb a Blade (sőt... talán a legszebb az összes okoska közül).

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#100) Ricardo válasza rongaucho (#95) üzenetére


Ricardo
félisten

De vannak. Ez sajnos Android tulajdonság. Egyik droidos telefon sem ébreszt kikapcsolva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.