Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#99) mkRoland


mkRoland
senior tag

Sziasztok. Én jelenleg egy v845-öt használok, amire nekem kell, arra éppen elég, ez pedig ennek a továbbfejlesztése, nagyobb és kapacitívabb kijelzővel, több RAM-mal, fény- és távolságérzékelővel, de még mindig AF nélküli kamerával (nekem ez hiányzik mindössze). Úgy gondolom, hogy a proci nekem elég lenne, a jelenlegimet is 650 körülire húztam (már nem emlékszem pontosan, hogy mennyire és lusta vagyok megnézni). Nekem egy 2.1-es Custom ROM-mal látványosan megtáltosodott a régebbi Huawei, itt is az lesz a lényeg, hogy mennyien állnak neki főzőcskézni és mennyi sikeres ROM-ot sikerül kiállítani. Valamennyi ismerősöm, akik Nokia okostelefont (egy 5530XM és néhány 5230 tulaj) választottak egy olcsóbb androidos helyett (elsősorban a Voda845-tel hasonlíthatták össze) megbánták a döntésüket, egyikük az N97minijét le is cserélte egy ilyenre és maximális megelégedettséggel használja (és nem a pénz hiánya miatt történt a change).
Szerintem jó kínai céghez illően jó áron kínálnak egy kicsit elavultabb hardveres dolgot, viszont a lényeg az android esetében a software-ben van. Külföldön is forgalmazzák, így van rá esély, hogy kicsit sikeresebb lesz, azaz lesz rá pár custom ROM, amik közül elegendő, ha csak 1 lesz olyan, ami stabil marad és élvezhető sebességet tud produkálni ezen a készüléken.
Számomra az Angry Birds addig élvezetes, amíg nincs meg az összesen a three-stars és a Golden Eggs. 3D gyorsító nélkül is vannak élvezhető játékok: Alkímia, Lumby, platformra-ugrálós játékok garmadája. Valóban, a múltkor a vonaton előttem ülő srác, aki az iPad2-jét aztán az iPhone4-ét nyomogatta nem mutatott akkora érdeklődést az én androidosom iránt, mint én az ő kütyüi felé (lehet, hogy csak azért, mert nem látott hátra), de ez a szegény ember jufonja, aki ilyet vesz, az tudja, hogy ez nem a modern világ új csodája, egyszerűen csak egy népszerű készülék ráncfelvarrása, vannak jobbak drágábban, vannak gyengébbek olcsóbban de jobbak olcsóbban csak LESZNEK MAJD.
Őszintén bízom benne, hogy ha lejjebb megy az ára és kijönnek a custom ROM-ok, akkor a "Tetszett" helyett ki fogja érdemelni az "Ajánlott"-at.
Egyébként nekem még tetszik is a dizájnja, pedig a function before beauty híve vagyok, de el kell ismerni sokkal szebb a Blade (sőt... talán a legszebb az összes okoska közül).

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.