Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Saccco


Saccco
nagyúr

Kár azért a 7225ért...

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) Cyberpunk válasza Saccco (#1) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja elég gyengus az már. De az árcédulát elnézve nem rossz. Igaz inkább a Blade ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Ennyiért ez van. :)

"..az több és komolyabb lóvét kell szánjon a történetre.."
Értem én mi akar lenni, de vagy több vagy komolyabb, szerintem...

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4) hallerlaller


hallerlaller
addikt

X5, X6 is lesz majd magyarországi szolgáltatóknál?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5) zola8van8


zola8van8
tag

a Vodafone 845-tel összehasonlítva szerintetek melyik, mert ezzel van kb egy árba .

(#6) VD


VD
őstag

Ez a készülék egy valamire jó! Elrettentő példának! :(

(#7) tjb007 válasza hallerlaller (#4) üzenetére


tjb007
nagyúr

A T-Mobile részéről nem lesz egyik sem, legalábbis egyelőre ( ha lesz akkor is csak július-augusztus, esetleg szeptember).

(#8) barnam_


barnam_
nagyúr

Nem rossz ez, de inkább 40k-ért Blade, mint 33k-ért ez. Annak nagyobb a kijelzője, van AF, és erősebb a proci is (van GPU is).
+ a RAM is több.

szerk.: de az Android 2.2 majd eladja...

[ Szerkesztve ]

(#9) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Tökéletes második teló remek kezdőár apróban nemsokára 25 ért fogják dobálni.
Fesztiválszezonra nagyon jó készülék.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#10) stevve válasza fi:zi'k (#3) üzenetére


stevve
nagyúr

Ha már lovagolunk, akkor mi számít komoly pénznek? :DDD

(#11) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Az a baj, h szerintem ez meg a beleposzint alatt marad. A belepo szint a Blade 40 K korul.
Azt igen, ezt nem javasolnam senkinek.
Sajnos.
Az egy dolog, h szar a kamera, hogy a parameterek nem rozsasak, de a legnagyobb baj az, hogy akadozik. Hogy nem folyamatos a rendszer mukodese.

(#12) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

600Mhz-es MSM7225?!
Nem volt már raktáron MSM7200A vagy MSM7227? :F :W

Hihetetlen, hogy még gyártják ezt a procit...

(#13) Callmaster


Callmaster
tag

T-nél már 1 ideje kapható, annyira nem vészes az ára "okostelefonhoz" képest.

(#14) AS


AS
félisten

Menyivel gyorsabb a pl Samsung Galaxy Gio nála.... Tudás meg kb ugyan az csak kicsivel több mint ez. De a Se X8 , Vagy Lg Optimus is jobb mint ez..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#15) ATM_automata


ATM_automata
őstag

Ha ez is olyan fos, mint a Pulse volt, akkor senki ne vegye meg....

A technikai leírás meg a teszt ott is egész kecsegtető volt, aztán amikor kézbe vettem és elkezdtem használni, akkor gyorsan kiderült, hogy inkább elrettentésre jó, mintsem az android rendszer megkedveltetésére az átlag userekkel. A gyenge procin és a kevés memórián sajnos nem segít egyik android verzió sem, ez kiderült a Galaxy 3 esetében is, ami azért jobb egy fokkal...

Ezt mindenki tartsa szem előtt vásárláskor...szerintem...

What else?

(#16) Saccco válasza zola8van8 (#5) üzenetére


Saccco
nagyúr

Inkább ez! Sőt!

(#12) eldiablo:
Nem biztos, hogy gyártják... volt még. :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#17) tjb007 válasza AS (#14) üzenetére


tjb007
nagyúr

Jó, hogy nem egy SGS II -höz hasonlítod.
Persze, hogy jobb bármelyik általad felsorolt mivel mindegyikben jóval újabb és jobb chipset van.

(#18) alamuszi


alamuszi
senior tag

Nem értem mi a bajotok ennyiért ez van. Ha nem tettszik nem kell megvenni. Nekem van egy Vodafone 845-öm meg vagyok vele elégedve, a kijelző lehetne nagyobb, és lehetne gyorsabb is a telefon, de ha jól tudom, mot 24 ezer Ft, na ahhoz képest viszon baromi fasza telefon. Mint ahogyan az U8500 is az árához képest.

Szóval valamit valamiért. Röviden...

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#19) Endr00


Endr00
aktív tag

De csúnya ez a Hüvely :)

Samsung Galaxy S23

(#20) eldiablo válasza Saccco (#16) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Akkor nem elég hatékonyak a hulladék feldolgozó üzemek, azért maradhatott meg ennyi... :DDD

alamuszi:
Csak a 845-ben jobb CPU van mint ebben. :U

[ Szerkesztve ]

(#21) hallerlaller válasza tjb007 (#7) üzenetére


hallerlaller
addikt

kár :( azok izgalmasabbnak tűnnek..

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#22) fateless


fateless
veterán

Ezt jól belőtték a márkanév és tudás szerint a megfelelő árra.
A Voda 845 25k. Annál 30%-kal többért van ez 33k-ért, majd ez fölé jön a Samsung Galaxy mini jó 10%-os felárral 37k-ért ugyancsak a T-nél. (Webshopban egy kicsit még olcsóbbak is)

Bár a három közül sztem pont az itt tesztelt modellnek van a legkisebb esélye, mert vagy olcsóbban akarják megvenni a vásárlók az okostelefont, ezért a 845-öst választják, vagy alig többért egy gyengébb felbontású, de egyébként erősebb hardveres és jobb brand-del rendelkező készüléket kapnak.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#23) jANoBI


jANoBI
csendes tag

Azt gondolom, hogy ez nyitóár, és lesz még kevesebb is. Már a Blade is egy tüske a piacnak, ez meg +1lesz. A lényeg az árverseny, pont ettől indulnak meg az árak. :DD Lásd Galaxy Mini 35k-ért qucksimmel a madárfészkben. De GT540-et is láttam már ennyiért.

[ Szerkesztve ]

jANO

(#24) hemaka


hemaka
nagyúr

elég gyengus, nagyon nem kellene

(#25) sdd2


sdd2
veterán

Inkább a Blade vagy a SE X8-as.Ez a GPS brobléma igen fájó.Meg az audió része is nagyon hiányos.És a sebesség az is rosz. :(

Inkább egy drágább modell ami sokkal többet nyújt és minőségi. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#26) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Ennyiért korrekt, csak legyen multi-touch és akkor multimédia-s cuccnak viszem is a Hulla ipod-om helyett

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#27) JanFe


JanFe
aktív tag

Nem egy sebesseg bajnok, de ha meg esik az ara egy kicsit akkor megeri...

"There is nothing permanent except change"

(#28) Matthu


Matthu
aktív tag

Egész korrektül néz ki:)

(#29) rep3at


rep3at
őstag

A készülék külsőre még tetszik is (főleg a hátulja, a fotókon nagyon jól néz ki), de ezzel a tartalommal nem szívesen venném meg, akkor már kicsit többért X8, abba legalább MSM7227et tettek (meg persze van gyorsító) és lehet rajta játszani. A fiatalokat ezzel lehetne pedig megfogni..

Forward thinking. كرر

(#30) xdx@ válasza Saccco (#1) üzenetére


xdx@
aktív tag

Kínaiak bespájzoltak belőle. ;]
Inkább Blade( :D ): AF-os kamera, nagyobb felbontású kijelző, van GPU, jobb proci, gyári ROMmal sem szaggat ennyire mint ez, és nem sokkal drágább. :)

(#31) ben11


ben11
őstag

Nekem külsőre nagyon bejön, kár a proci miatt.. :(

(#32) qfm


qfm
senior tag

Bocha száma direkt maradt benne a cikkben? :D

Egyébként 14000ft 2 év hűséggel, szerintem nem drága.

[ Szerkesztve ]

(#33) Bog válasza qfm (#32) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem, ki is kukáztam.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#34) Pocok256 válasza ATM_automata (#15) üzenetére


Pocok256
veterán

Mostanra már sok modolt és stabil romnak köszönhetően a pulse egy használható telefon lett. Persze kellett hozzá elég sok idő ...

Valahogy olyan érzésem támadt, hogy fogták az el nem adott pulse telokat kibelezték tettek rá egy 2.2 -es androidot majd picit más külsőt tettek rá és eladják újra a jó népnek :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#35) Enton válasza qfm (#32) üzenetére


Enton
addikt

Szerintem drága mikor van már 70 ft LG GT540-es vagy 9900-ért HTC Wildfire 2évvel.
Online shop-ban pedig minusz 2000 az árból. ;)

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#36) rongaucho


rongaucho
tag

Azt lehet tudni, hogy egy átlagos divx-es filmet le tud-e normálisan (fagyás nélkül) játszani? (Bár ezt a WIN CE-es GPS-em is megtette, amíg szét nem esett.)

A másik, amire én az új telómat szánnám, az a geoládázás (Navitel alk.)...

Jól gondolom, hogy felejtsem el ezt a készüléket? Inkább Blade, ugye?

(#37) rongaucho válasza qfm (#32) üzenetére


rongaucho
tag

14.990 Ft.

(#38) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem rossz, nem rossz, de...

Az örvendetes, hogy végre ( a pulse-k után )rendben van a hangminőség, de összességében nem meggyőző.

Maradok a Blade mellett. Mindamellett arra jó lesz hogy még lejjebb törje az árakat.

(#39) rongaucho válasza Enton (#35) üzenetére


rongaucho
tag

A Vodafonnál mínusz 2000, a T-nél (ahol egyenlőre kizárólag kapható ez a készülék) mínusz 5%=750 Ft.

(#40) qfm válasza Enton (#35) üzenetére


qfm
senior tag

A GT540 ugyanabban az ajánlatban 23000. Nem jó árat nézel, én a sima bármilyen csomag mellé igénybe vehető T-mobile 2év hűséget néztem, mert nekem jó az 1500ft-os like csomag :)

Vodafone drága csomagai nem igazán ideálisak számomra, így meg se néztem.

(#37) rongaucho

Webshop ár: 14 155Ft

[ Szerkesztve ]

(#41) umek7 válasza rongaucho (#36) üzenetére


umek7
őstag

Természetesen inkább a Blade. Ez nem is lehet kérdés.

(#42) Enton válasza qfm (#40) üzenetére


Enton
addikt

Szét kell nézni rendesen mert mindenkinek más az igénye. Nekem pl biztos jobb vételnek minősülne mind az Lg mind HTC.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#43) Findzs


Findzs
addikt

ez egy pulse mini (u8110) nagyobb kijelzővel

ráadásul még a kamerát erősen lebutították a minihez képest

nem cserélném el a pulse minimre :N

# 33 bog: a videóban is maradt olyan infó ami nem ránk tartozik :B

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#44) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Jó lesz ez a kínai cucc is, mihelyst kész lesznek a rá a jobbnál jobb főzött romok.
Mingyárt nem lesz a sebességgel gond. :)
Ettől függetlenül egy ZTE jobb vétel még mindig szerintem.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#45) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

Anno a Spicán sem volt multitouch, aztán meg csak lett... Jó kis CM7 + MT...

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#46) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Csak én ejtem hüvelynek?:D :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#47) helixP


helixP
nagyúr

Kedves Bog!
Nem akarok belebrekegni, de Pulse mini tulajként észrevételem az lenne, hogy az Angry Birds sokkal gyorsabb futásra is képes, a probléma jelen esetben az volt, hogy reklámokkal volt tűzdelve a játék, amit ugye le kell tölteni, ez a játékkal együtt valóban lassú. Ha mobilnetről/wifiről leszeded a készüléket és úgy indítod a játékot, élvezhető szinten tudsz játszani a madarakkal. Nem mondom, hogy Iphone-szintű lesz az élmény, de élvezhető a dolog (még Pulse minin is)
Szóval ez egy kicsit becsapós így(annak ellenére, hogy tudom-tudom nem így kéne menni, szaggat stb stb).

[ Szerkesztve ]

(#48) Wictor válasza Oppenheimer (#46) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem... ;] De ha már "hüvely", akkor én inkább maradok aaa... borsónál.

Fenébe a döcögés miatt, pedig gondolkodtam rajta, hogy apám kap egyet...
Bár, ha ki akarok tolni vele, akkor ez tökéletes játékszer... ;]

[ Szerkesztve ]

(#49) umek7


umek7
őstag

Azért ezt, meg a Bladet még csak össze sem lehet hasonlítani. Igaz a Blade sem egy SGS2, de azért ezt odaveri bármikor.

Tipikusan olyan telefon ez a Huwaei hogy annyit ér mint amennyi az ára, bár én ezért ennyit tuti nem adnék ki, mivel pár ezerrel megtoldva már sokkal jobbat lehet venni.

(#50) hodostamas válasza Bog (#33) üzenetére


hodostamas
addikt

másik fülessel megnéztétek? Kíváncsi vagyok megmaradt-e a 845-nél is fennálló hiba, miszerint nem mikrofonos fülessel, ki-be kellett dugni, csak utána szólt jól, amúgy szokol rádió is szebben szólt :)

Amúgy ennyiért korrekt, főleg ha a 845höz hasonlóan nem lesznek minőségbeli problémák, akkor teljesen jó. és nem zsákbamacskát vesz az ember ;) nem a sebesség a minden.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.