Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:03:09

LOGOUT.hu

Huawei Ascend P6 szakmai topik

Mielőtt kérdeznél, kérlek olvasd el a téma összefoglalót!


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) gabancs válasza TomWexX (#2950) üzenetére


gabancs
addikt

Én azt vettem észre, hogy a B111 több szabad memóriát ad mint a B114. Mondjuk 2 giga mellett nem számottevő, de akkor is több marad.

(#2952) finesz


finesz
csendes tag

két aprócska észrevétel, az egyik hogy a zseblámpa hangja nem némul el amikor a teló némára van állítva, illetve amikor fel telepítem a play-ról a citromail alkalmazást akkor a kilépés után soha többé nem tudok visszalépni.

...

(#2953) #73499136 válasza torrrent (#2948) üzenetére


#73499136
törölt tag

Naa hát ezért nem értem a fanyalgókat , akik az S4 kameráját siratják, kell ennél jobb fotó egy mobiltó? :C

(#2954) torrrent válasza #73499136 (#2953) üzenetére


torrrent
aktív tag

Én se értem, szerintem a szinek is szebbek, élethűbbek. Fotóztam S4-el, persze élesek, de olyan mint a kijelzője, már extrémen torzult rikító színek, mint egy.

(#2955) Land válasza torrrent (#2954) üzenetére


Land
veterán

Használtad is az S4-et?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2956) dauphin válasza gabancs (#2913) üzenetére


dauphin
aktív tag

És mire is jó ez? :Y Mint a csecsemőnek a 100éves vicc, ez nekem új! :B Fel tudnátok okosítani ezügyben? :R

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#2957) gabancs válasza dauphin (#2956) üzenetére


gabancs
addikt

Külső aksi, ami igen pofás. Nem kell kábelekkel összekötni, így is használható a telefon, zsebrevágható.

(#2958) #73499136 válasza torrrent (#2954) üzenetére


#73499136
törölt tag

Valószínű hogy az "élesség" az amoled kijelző harsánysága miatt van, viszont az amoled beégésre hajlamos. :K

(#2959) dauphin válasza gabancs (#2957) üzenetére


dauphin
aktív tag

Köszönöm.

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#2960) torrrent válasza Land (#2955) üzenetére


torrrent
aktív tag

Igen, páromnak az van, neki meg azok a színek jönnek, amit az készít+kijelző, nekem túl nagy az a gép, de írtó jó. Viszont makróba szerintem ez verhetetlen nem csak kategóriájában. De ez egyéni vélemény.

(#2961) petyaaa6 válasza Land (#2944) üzenetére


petyaaa6
tag

Hat, sonyval en baszakodtam egyeb hangzasjavitok felrakasaval, itt nemerzemszukseget. Zene is es mozizas is tenylegebilincselo. Rezegteti a burat rendesen.
Kamera szempontjabol szerintem a sony jobb volt kicsit.
Xperia SL amirol beszelek.:)

Huawei p6 - perfect for business..and for everything

(#2962) racerx válasza TomWexX (#2941) üzenetére


racerx
őstag

Nálam a BT bekapcsolás vmi miatt megszűnt, és a wifit se kapcsolja le már A Wif alvó mód mindigre van állítva. Akksiidő sztem is brutálisan jó, pláne Greenfy vel rásegítek egy kicsit. 2 napot lazán normál használat mellett.Ha nem nyomkodom, és kevés hívás van lehet hogy még többet is. M ma is reggel 7 kor vettem le a töltőről, és 85% on van. Igan nem sokat beszéltem vele :)

(#2963) TomWexX válasza racerx (#2962) üzenetére


TomWexX
addikt

Nálam a kezdetektől fogva mindig-en van az a beállítás, ennek ellenére folyton ledobja a wifit. :F Illetve kb 2 hete kezdte..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#2964) gabancs


gabancs
addikt

Végre sikerült eltüntetni a navibárt. Be kellene írni az összefoglalóba, hogy a végén állítsuk vissza a jogokat!

(#2965) Captor válasza slayernick66 (#2945) üzenetére


Captor
tag

Győri vodába ma azt mondták, hogy 2 napja van nekik, de csak fehér.

(#2966) okoska74 válasza gabancs (#2964) üzenetére


okoska74
senior tag

Ha csak simán szerkeszted és mented, akkor nem változnak meg a jogok.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#2967) Nimda válasza gabancs (#2964) üzenetére


Nimda
addikt

Én ezt hányszor leírtam ide a fórumba :K mármint, hogy a permission-re figyelni kell!

okoska74 bizony..

[ Szerkesztve ]

(#2968) gabancs válasza Nimda (#2967) üzenetére


gabancs
addikt

"hogy a permission-re figyelni kell!"

Na ja, de mire? Mindegy, már sikerült.

(#2969) petyaaa6


petyaaa6
tag

Játékok,programok felrakása SD kártyára akkor egyelőre nemlehetséges? csak amiket felmásolok filmek,zenék?

Huawei p6 - perfect for business..and for everything

(#2970) Nimda válasza gabancs (#2968) üzenetére


Nimda
addikt

Pont neked írtam, hogy ez mire is vonatkozik...és azt is, hogy ezt hogyan is "jelölik" a gyakorlatban :)

De van itt még egy, ami nem build.prop, de érvényes mindenre, amin változtatunk.

[ Szerkesztve ]

(#2971) Nimda válasza Nimda (#2970) üzenetére


Nimda
addikt

Amúgy az engedélyek nem minden mappánál egyformák.Ezt könnyen meg lehet nézni a file info-nál.

A build.prop helyes permissions beállítása, csak hogy egyértelmű legyen és ne szopjon vele senki, mielőtt újraindítja a telót (a kép csak példa) :

[ Szerkesztve ]

(#2972) finesz válasza petyaaa6 (#2969) üzenetére


finesz
csendes tag

Nekem is szívfájdalmam az sd kártya mizéria, de állítólag a b116 meg fogja oldani ezt is. esetleg ha valaki volt olyan bátor és felrakta a 116-ot az legyen olyan kedves nézze már meg hogy a játékok data mappáját át lehet-e helyezni az ext_sd-re mert a nagyobb kaliberű játékok, amik esetleg meg s izzasztanák a p6-ot azoknak bizony 1 giga körül vagy felett jár az adatmennyiségük.

...

(#2973) gabancs válasza Nimda (#2970) üzenetére


gabancs
addikt

Bemásoltam a gps.config-ba. Majd holnap tesztelem. Jelen pillanatban a gyári Xperia L (lányomé) GPS-e köröket ver a mienkre. Annak botrányosan gyors és érzékeny a GPS-e, pedig még csak nem is Glonass mint a mienk.

(#2974) finesz válasza Nimda (#2971) üzenetére


finesz
csendes tag

Nimda mester, ha lehetne akkor a navi bárra vonatkozó ilyen képet is tudnád csatolni? mert nekem a root explorer pont így írja ki a dolgokat, nem pedig úgy ahogy a leírásban van, lehet az a baj, hogy ott sokan benézik. előre is köszi.

...

(#2975) manokaki válasza finesz (#2972) üzenetére


manokaki
őstag

nekem felajánlja , hogy pl. : AVP Evolution , Sygic, astro , office suite ,.. engedi átrakni az sd-re a data mappáját !

(#2976) okoska74


okoska74
senior tag

Egy kis tanfolyam a jogosultságokról:

Linux fájl és könyvtárjogosultságok kezdőknek

Linux előtt az emberek túlnyomó többsége má$ rendszereken kívül nem nagyon ismer alternatívát. Első megdöbbentő élmény: Hová lettek az exek? Mi az, hogy valami 777 jogosultságokkal rendelkezik? Mit jelent egyáltalán ez? Miért nem tudom törölni valamelyik fájlt?
Eme kérdésekre próbál lehetőleg kimerítő válaszokat adni a cikk, elkerülve azt a jópár órás Google-harcot (amit szinte mindenki megvív először) ami legtöbbször angol találatokat dob elő, így nehezítve az amúgy sem egyszerűt.
Chmod, umask, lsattrib, chattrib elsőre értelmetlen karaktersornak tűnhet, holott a leghatékonyabb eszközök a felhasználók fájljogosultságainak variálásához.
Miről is van szó:

A Linux fájlrendszere tárolja a fájl tulajdonosának azonosítóját a fájlhoz tartozó csoportokat és a hozzáférési jogosultságot is. A hozzáférési jogosultságok ábrázolásához egy 3 jegyű számból álló kódot használ, amit fájlmódnak nevezünk.

Első szám a saját (user) jogot
Második szám a csoport (group) jogot
Harmadik a többiek (others) jogait rögzíti
A saját jog alatt a fájl tulajdonosának jogait értjük, legtöbb esetben ő az adott fájl vagy könyvtár létrehozója is. Minden komponens a következő részekből áll:

Saját r w x | 4 2 1
Csoport r w x | 4 2 1
Többiek r w x | 4 2 1

(Nulladik helyen esetenként a speciális jogok állnak, erről később)

r (Read): Olvasási jog (vagyis az adott fájl ezáltal olvasható)
w (Write): Írási jog (az adott fájl ezáltal válik írhatóvá)
x (Executabe): Végrehajtási jog (Futási)
Jogosultságok megváltoztatása:
Egy fájlt tulajdonosi (hozzáférési) jogait csak a fájl tulajdonosa, vagy a rendszergazda tudja megváltoztatni.
chmod +|-<mód> <fájlnév>
Chmod -nál meg kell határozni az alábbiakat:
Adunk vagy elveszünk jogot (+ : adunk, - : elveszünk)
Kinek/kitől (saját, csoport, mások (ugo))
Milyen jogot adunk (r w x / 4 2 1 )
u – saját (User)
chmod u+w munka.tar.gz Saját magunknak írási jog
g – csoport (Group)
chmod o+x munka.tar.gz Másoknak futtatási jog
o – mások (Other)
chmod o+x,u+w munka.tar.gz
a - mindenki (All)
chmod 777 munka.tar.gz Mindenkinek minden jog, ugyanaz mint:
chmod a+rwx <fájlnév>
chmod 700 munka.tar.gz Csak nekem van jogom mindenhez, ugyanaz mint
chmod u+rwx,g-rwx,o-rwx <fájlnév>

Fájlok esetében a végrehajtási jognak csak a futtatható fájloknál van jelentőségük (bináris állományok, scriptek).
Könyvtárak esetén az olvasási jog azt jelenti, hogy elolvashatja a fájlok neveit az adott könyvtárban, az írási jog jelenti, hogy a könyvtárban állományt, könyvtárat hozhatunk létre, míg a futtatási jog megengedi a belépést a könyvtárba.

Amikor egy fájlt létrehozunk, akkor az a jogosultságoknak egy alapértelmezett csoportjával fog rendelkezni. Pl.: Létrehozunk egy üres fájlt:

#touch akarmi
#ls –la akarmi
rw-r--r—

A létrehozáson kívül, hogy bármit is tettünk volna mint tulajdonosok, alapértelmezés szerint írási és olvasási joggal, a csoportba és a nem csoportba tartozók pedig csak olvasási joggal rendelkeznek. Ennek az az oka, hogy az operációs rendszer a fájl létrehozásakor a 022 maszkot alkalmazza. Egy adott állomány létrehozásakor alapértelmezésben senki sem kap futtatási jogot.
Az alapértelmezett maszk lekérdezése:

#umask
-> 022
#umask –S
->u=rwx g=rx o=rx

A maszk megváltoztatása:

#umask 420

A beállításból adódik, hogy egy állomány létrehozásakor kap-e futtatási jogot.
Sok esetben a Linux állományok attribútumaival akkor találjuk magunkat szembe, ha rendszerünket valaki feltörte. Ilyenkor feltűnő lehet, hogy ha például frissíteni akarunk egy csomagot ami megváltozott, azt a rendszer nem engedi, és eltávolítani sem tudjuk annak ellenére, hogy root-ként vagyunk bejelentkezve. Ezeket a fájlokat megváltoztathatatlan (immutable) fájloknak nevezzük, mivel sem mozgatni sem törölni, de még átnevezni sem lehet. Egy állomány attribútumainak megjelenítése:

#lsattr <állomány név>
-------- állomány neve megjegyzés

A parancs az adott fájl tulajdonságait, attribútumait jeleníti meg. Normális, alapértelmezett esetben, egyetlen egy tulajdonság bit sincs beállítva. A – jelek azoknak a tulajdonságoknak a helyét jelzik, amelyek a chattr paranccsal megváltoztatható.

chattr <+|- tulajdonság> <állomány neve>

Megadható attribútumok:

a: Kizárólag a root adhatja meg, az adott fájlhoz csak hozzáfűzni lehet, így nem felülírható és nem frissül a módosítás időpontja. (egész fájlrendszerre is megadható)
i: Ez a tulajdonság teszi megváltoztathatatlanná az állományt. (csak root-ként)
c: Ha az állomány ritkán használt és nagyméretű, akkor érdemes használni. A rendszer tömörített formában tárolja. (Automatikusan tömörít, kibont használatkor.)
d: Az állományról nem készül biztonsági másolat (dd).
S: Ezzel a bittel megjelölt állomány, ha azon bármilyen változás történik, azonnal mentésre kerül.
u: Törlés esetén a fájl fájlrendszertől függően azonnal visszaállítható (kivétel például az XFS).
S: Titkos anyagoknál van értelme. Fizikailag is törli az állományt a törlésnél, nem csak a bejegyzés tűnik el. (sima törlésnél csak a bejegyzést törli az inode-táblából és a kapcsolódó katalógusokból és szabad területként jelöli meg amit az állomány addig foglalt a partíción)

Setuid / Setgid

A korábbi beállításokból ismert r w x jogosultsági biteken kívül létezik még egy úgynevezett „s” bithármas is, melyet tulajdonságaiból adódóan setuid vagy setgid néven is említ az irodalom. Az „s” bit szükségessége: Az egyes programok működése közben szükség lehet rá, hogy úgy tűnjön számára, mintha más felhasználóként jelentkeztünk be a rendszerbe. Előfordulhat, hogy egy programot úgy szeretnénk futtatni, mintha rendszergazdák lennénk. Ez lehet valamilyen program, amit a root birtokol, de bizonyos okokból más felhasználóknak is futtathatóvá kívánják tenni. Lehet olyan megoldás is, hogy egy adott felhasználói program működéséhez olyan fájlok írása és olvásása is szükséges, melyeket a root birtokol. A setuid bit mely futtathatósági bit, az egyik változat. Ha pl. az „amator_ssb „ nevű programot bárki számára futtathatóvá akarjuk tenni, viszont ez rendszergazdai tulajdonságokkal rendelkezik, a következő megoldásokat választhatjuk:

chmod u+s amator_ssb

A setuid bit összevonható más jogosultságokkal. Minthogy az rwx helyettesíthető 4 2 1 számokkal, a setuid 4-es a setgid 2-es számmal helyettesíthető.
Megj.: A setuid és a setgid bitek nem használhatók parancsállományokra (shell vagy más néven bash scriptekre, biztonsági okokból).

chmod u=rwxs g=rx o= <fájlnév>
chmod 4750 <fájlnév>

Sticky bit (tapadós, Unix alatt más szerepet tölt be, innen kapta a nevét is: Némely Unix-szerű (vagy Unix) rendszernél (pl: NetBSD) sticky bit beállítása eseten a program egy része a memóriában marad, így biztosítva a gyorsabb elindulást) beállítása esetén csak is kizárólag a tulajdonos vagy a root felhasználó törölheti / módosíthatja az adott állományt. Chmoddal az oktális szám elején egy 1-essel adhatjuk meg:
chmod 1777 <fajl>
Megjegyzés: A megadott kapcsolók/attribútumok egy része fájlrendszerenként másképpen viselkedhet. A parancsoknak disztribúciófüggetlenül minden Linux rendszerben ugyanaz a hatásuk.

Köszönet Babokanak a korrekciókért, tesztekért és az őszinte véleményéért.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#2977) vacs válasza petyaaa6 (#2969) üzenetére


vacs
veterán

Alkalmazások áthelyezése SD-re, próbáljátok ki, talán P6-on is működik, Root kell hozzá!!
FolderMount.
Angol + magyar leírás.

Eredeti hozzászólás.

(^)(>.<)(^)

(#2978) okoska74 válasza gabancs (#2973) üzenetére


okoska74
senior tag

Én inkább a [link] 2. megoldását javaslom. Panelban a 9. en fél perc alatt van műholdam, és navigálhatok is. Eddig egy navigációnak sem sikerült itt benn rendes jelet fognia.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#2979) Nimda válasza gabancs (#2973) üzenetére


Nimda
addikt

Sajnos amit linkeltem, nem a legjobb gps beállítás.Viszont ez nálam bevált ;)

Látom okoska74 már linkelte.

[ Szerkesztve ]

(#2980) gabancs válasza okoska74 (#2978) üzenetére


gabancs
addikt

Bemásoltam, de nekem semmivel sem jobb.

Addig is néhány kép, kutyasétáltatás közben készült

P6 képek

(#2981) bkiky01


bkiky01
senior tag

Nini Németeknél B112 van..

(#2982) Nimda válasza gabancs (#2980) üzenetére


Nimda
addikt

Imádom a nyári "zöldelő" napsütéses fotókat.Kár, hogy hamarosan elmúlik és helyébe lép a szürke és nyirkos időjárás :( már most várom a tavaszt :DDD

(#2983) Zlika válasza gabancs (#2980) üzenetére


Zlika
aktív tag

Ez nem tán Szentes?

(#2984) racerx válasza petyaaa6 (#2961) üzenetére


racerx
őstag

NEkem a Poweramp nagyon brutálisan szól vele, ha az eq-t babrálom akkor sokat lehet vele "húzni", vagy a dolby is sokat dob. Sztem a hangcsipje se lehet utolsó benne, egyértelműen szebben szól mint az előző telóm (desire -monnyuk lehet h nem mérvadó már :) )

(#2985) okoska74 válasza gabancs (#2980) üzenetére


okoska74
senior tag

Nagyon jó képek! :C

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#2986) Nimda válasza bkiky01 (#2981) üzenetére


Nimda
addikt

Erről már volt szó, elvileg ez ugyanaz mint a B111, csak a B104 "otások" kapták meg.

(#2987) okoska74 válasza Nimda (#2982) üzenetére


okoska74
senior tag

már most várom a tavaszt
Szintúgy.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#2988) Atilla21 válasza Zlika (#2983) üzenetére


Atilla21
csendes tag

Biztos nem, nálunk nem így néz ki a víztorony. :)

(#2989) gabancs válasza Atilla21 (#2988) üzenetére


gabancs
addikt

Nem bizony, ez Nyíregyháza.

(#2990) gabancs


gabancs
addikt

Valaki nem tudja, az ikonokat meg lehet valahogy változtatni? Az LG-nél, ha nyomva tartottuk az ikont, akkor feldobott egy ablakot, ami tele volt ikonokkal, amit hozzá lehetett rendelni. Itt ha nyomva tartom, akkor csak mozgatni lehet.

(#2991) Plebi válasza slayernick66 (#2945) üzenetére


Plebi
senior tag

Kb 1 vagy nagyon max 2 oldalt olvasol vissza és láthatod, hogy én is vodánál vettem. Egyébként a készülék árlistában Itt már van, az, hogy a webshopban nincs az egy dolog, ott lassan frissülnek a készülékek, de már haladnak, mert egész jó áron adták és hamar.

A készülék függő, hogy a frissítéseket ez mennyire befolyásolja azt nem tudom, de itt mindenki B1xx romokról beszél, a vodás készülékeken B606-os van. Nekem eddig még nem volt vele gondom.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#2992) girnyau


girnyau
tag

Sziasztok!

Barátnőmnek nézegetünk telefonokat és nagyon megtetszett a kicsike. Kérdésem az volna, hogy a fehérnek ugyan úgy néz ki a hátulja (mintha szál csiszolt volna) mint a feketének, vagy egyszínű fehér. Vannak olyan telefonok ahol a fehér nem ugyan olyan "mintázatú" mint a feketénél. Sajnos sehol se tudunk olyan helyet ahol a fehér megnézhető. Esetleg ha valaki tud ossza meg az infót.

Előre is köszi a válaszokat.

Sziasztok!

(#2993) petyaaa6


petyaaa6
tag

Aki nagyon aggódik, hogy drágaságunk gyenge játékok terén, felhíbám a figyelmet erre a videóra:
Huawei Ascend Mate! http://www.youtube.com/watch?v=_skw65pyaxw

És utánna arra, hogy tessék megnézni a mate belsejét.
konklúzió?;) nem a vassal van a gond.

Huawei p6 - perfect for business..and for everything

(#2994) Zlika válasza petyaaa6 (#2993) üzenetére


Zlika
aktív tag

Ez a video nem feltétlenül bíztató.Többször is említi a tester hogy bár a sebesség elfogadható de grafikailag butítottak a játékok.Nem kell ettől a hardware-től csodákat várni.Teszi a dolgát napi használat mellett de egy infinity blade nem fog rajta szaladgálni.Ha erre a vasra írnának játékot célirányosan, akkor komoly dolgokat tudna.De ez nem így megy.A csúcs androidos játékok snapdragon600/800-akkal mutatják meg hogy hol tart a mobil játék manapság.No meg tegra3/4.De a tegrás dolgok durván optimalizálva vannak szintén a többé-kevésbé adott konfigurációra.De mivel nem szeretnék a készítők hogy valaki galaxy ace-en ne tudja elindítani az adott produktumot, ezért fut(ha úgy van megírva) azon is csak nem olyan részletességgel.Ez a telefon szvsz nem játékra termett.Azok 70-100e HUF-al feljebb keresendők.

(#2995) Nimda válasza Zlika (#2994) üzenetére


Nimda
addikt

Tudok mégjobbat...játékra ott a pc :D

(#2996) Zlika válasza Nimda (#2995) üzenetére


Zlika
aktív tag

Jogos.Vagy xbox vagy psp ha fontos a mobilitás.

(#2997) manokaki válasza Zlika (#2996) üzenetére


manokaki
őstag

Mindenek megvan a maga sajátosága , az S4-gyel telefonálni nehéz , ez azt tudja gyorsabban :D

(#2998) Zsocy155 válasza gabancs (#2980) üzenetére


Zsocy155
őstag

Egész jó képeket csinál a P6.
Látom te is állatbarát vagy. :)

(#2999) techno8


techno8
csendes tag

Sziasztok!
Én ilyen tokot vettem.Tegnap érkezett meg.Egész pofás,egyenlőre tetszik! :DD
http://www.ebay.com/itm/NEW-Luxury-Aluminum-Metal-Hard-Cover-Back-Case-For-Huawei-Ascend-P6-/261276438023?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item3cd54a0e07

(#3000) Mp3Pintyo válasza techno8 (#2999) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Valahol egy képen azt láttam, hogy a keretbe a hátlap részét a toknak bele kell pattintani. Nem akar kiesni?

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.