Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:03:09

LOGOUT.hu

Huawei Ascend P6 szakmai topik

Mielőtt kérdeznél, kérlek olvasd el a téma összefoglalót!


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) gabancs


gabancs
addikt

Hihetetlen egyszerűen lehet frissíteni. Nagyon kitalálták ezt a Huawei-nél. Minden segéd program nélkül, nem kell szarakodni flashtools-al, driverekkel.

(#2502) Newlachka válasza gabancs (#2501) üzenetére


Newlachka
őstag

zeneszám upd:
sorrendbe számozd meg őket, tehát 01,02,03 stb és akkor nem keveri össze

(#2503) honeker


honeker
őstag

ezt a tokot rendeltem [link]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#2504) gabancs válasza Newlachka (#2502) üzenetére


gabancs
addikt

Egy kicsit játszottam vele. A dalok címét megváltoztattam 101,102,103....stb.
Ez a szemét, szarik a dal címekre, az TAG adatok szerint listázza a dalokat. Ha valaki tudna olyan programról, ami csoportosan tudja az mp3 tag adatait módosítani, kérem írja le. Mert egyesével nem vállalkozok erre.

[ Szerkesztve ]

(#2505) espista válasza Newlachka (#2502) üzenetére


espista
senior tag

Persze, az elmúlt 15-20 évben összegyűjtött mp3-aimat nevezzem át, hogy ez a sz@r rendesen le tudja játszani... Marad a PowerAmp.

Romani ite domum!

(#2506) gabancs válasza espista (#2505) üzenetére


gabancs
addikt

Én még nem adtam fel :-)

Nos, sikerült! El kell tüntetni a tag adatokat, vagy átnevezni, és akkor már tökéletesen működik. A dal címei maradhatnak, nem foglalkozik vele.
Nos, igen, ez elég bosszantó, belátom. Nem is igazán értem, mi késztette a programozókat ilyen baromságra.
Tudom, hogy millió lejátszó létezik, de én ki akartam próbálni a P6 sajátját.

[ Szerkesztve ]

(#2507) espista válasza gabancs (#2506) üzenetére


espista
senior tag

Én is, mert jól szól, de se mappából nem tud lejátszani, se beállítási lehetőségei nincsenek, meg ez a lejátszási anomália... Ráadásul a widget-je is elég tré.

Romani ite domum!

(#2508) #73596160 válasza espista (#2507) üzenetére


#73596160
törölt tag

A kezdetek óta használok androidot. Ennek az a lényege, hogy van pár alap program, beállítás a készüléken, és kismillió letölthető alkalmazás és skin, hogy a felhasználó a saját igényeire alakíthassa a készüléket. Sosem lesz olyan készülék, ami alapból mindenkinek tökéletes. És szerencsére ez nem iPhone, hogy be legyünk korlátozva a gyár által.
Én sosem kísérletezgetek, hanem első pillanatban felrakom az általam megszokott, bevált appokat, és boldogan használom mindenféle nyűglődés nélkül a készüléket. Nem is értem, hogy miért szenvedtek olyan dolgokkal, ami nem tetszik. 5mp alatt le tudsz tölteni 10 féle alternatívát mindenre, és ha fizetős kell, akkor is vannak megoldások, hogy ingyen meglegyenek. Azt látom a munkahelyemen is, hogy többeknek az okoz "örömöt", ha minél több "hibát" találnak, amit aztán közzétehetnek. Meg sem próbálnak megoldást, más alternatívát keresni, hanem úton-útfélen hangoztatják, hogy az úgy miért nem jó. Ez olyan, mintha autóval is nekimennének minden útakadálynak, ahelyett, hogy kikerülnék.

(#2509) Angelus(hun) válasza #73596160 (#2508) üzenetére


Angelus(hun)
tag

Pontosan!

B111, van a készülékemen. Imádom ahogy van, de a wifi dobálás és a halk hangszóróval lehetne valamit kezdeni. Az előbbire látok esélyt, a külső hangszórón már alkalmazással próbáltam segíteni, de még így sem olyan mint az olcsó Alcatelem hangja volt.

Xbox: tobozhun Ps: TobozHUN Nintendo: Toboz

(#2510) RealZuperman


RealZuperman
tag

Valakinek vantapasztalata T-s P6-sal? A frissítés érdekelne. Elvileg OTA-n semmi nincs, a Hua honlapján van a 111-es. Érdemes váltani manuálisan, vagy várjak a szolgáltatóra?

[ Szerkesztve ]

(#2511) espista válasza #73596160 (#2508) üzenetére


espista
senior tag

Vágom, amit mondasz, csak ez nem gyári app. Azért írta a Huawei, hogy jobb legyen, mint az Androidos.
Régen én is csak a saját programjaimat használtam, de amint fejlődött az android, úgy lettek egyre elfogadhatóbbak a beépített alkalmazások.

Romani ite domum!

(#2512) #73596160 válasza RealZuperman (#2510) üzenetére


#73596160
törölt tag

A szolgáltató garantáltam féléves lemaradásban lesz. Tedd fel nyugodtan a gyári 111-et!

(#2513) #73596160 válasza espista (#2511) üzenetére


#73596160
törölt tag

A gyárit úgy értem, hogy a készülék gyártója. Mindegyik gyár próbál egyedit alkotni, és újítani, de egyik sem jó mindenkinek. Én sajnálom rá az időt, hogy számomra "ismeretlen" appokkal szenvedjek.
Persze ha huszonéves lennék, akkor biztos próbálkoznék. :-)

[ Szerkesztve ]

(#2514) gabancs válasza RealZuperman (#2510) üzenetére


gabancs
addikt

Én feltettem a B114-et. Eddig jónak tűnik. Arról viszont nem nagyon találtam leírást mit változtattak. Annyit találtam, hogy neki feküdtek az optimalizálásnak, és jelentős üzemidő növekedést sikerült elérni.

(#2515) RealZuperman válasza #73596160 (#2512) üzenetére


RealZuperman
tag

Köszi, már töltöm is. Frissítés mennyiben lesz problémás: mindent újra be kell állítani?

(#2516) Inikoo


Inikoo
csendes tag

Ma feltettem a 111-es romot a 107-es helyére, meglepően egyszerű volt a romfrissítés. Pozitívum, hogy már nem kapcsol be a bluetooth magától, és mintha a wifi, és a térerő is stabilabb lenne, bár ez utóbbi 2-t csak érzésre mondom. Mindenesetre a wifi bekapcsolva marad, vagy kikapcsol alvó módban, attól függően mit állítok be. Szóval úgy működik ahogy kell :)

Az ebay-ről rendeltem rá fóliát is, 10 db ujjlenyomatmenteset a kijelzőre, 5 db-ot pedig a hátuljára. Hong Kong-ból jön, gondolom jópár hét, de ha megjön majd megírom hogy milyen, 1500-at fizettem amugy összesen a 2 rendelésre.

Azt valaki tudja esetleg, hogy a telefon-hoz hány ohm-os fülhallgató a legideálisabb? Valahol azt olvastam, hogy adott készülékhez illőnél kisebb ohm-ú nem lehet a fülhallgató, nagyobbal pedig gyengébben szól. Most gondoltam veszek valami jobbat, de nem igazán értek a témához, eddig mindig az egyik legolcsóbbat vettem media markt-ban, volt hogy egyszer véletlenül egy mono fülest vettem, nah az volt a rossz fülhallgató, nem amit a telóhoz adtak :D

(#2517) Nimda válasza Inikoo (#2516) üzenetére


Nimda
addikt

16ohm maximum :) a fejem leszakad, pláne ha sound mod is aktív :)

Mono füles? hát lol :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2518) espista válasza #73596160 (#2513) üzenetére


espista
senior tag

Hát, ha én huszonéves lennék, tuti, hogy mással próbálkoznék! :-D

Romani ite domum!

(#2519) #73596160 válasza RealZuperman (#2515) üzenetére


#73596160
törölt tag

A helyi frissítésnél az adatok mentésével nem kell semmit újraállítani.

(#2520) #73596160 válasza espista (#2518) üzenetére


#73596160
törölt tag

Jogos! :DD
Bár én jóval korábban kezdtem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2521) RealZuperman


RealZuperman
tag

Lustaságból nem olvasnék vissza, de a frissítésről a tudnivalókat leírná vki (a .zip-et kell telepíteni vagy kicsomagoljam, melyik könyvtárba kell tenni a file-t, stb.). Csak nagy vonalakban :) Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#2522) #73596160 válasza RealZuperman (#2521) üzenetére


#73596160
törölt tag

Kicsomagolod, és a dload filet az sd kártyára másolod. Helyi frissítés -> adatok mentése
Kb. ennyi.

(#2523) RealZuperman válasza #73596160 (#2522) üzenetére


RealZuperman
tag

Köszi, csinálom :)

(#2524) RealZuperman


RealZuperman
tag

Tényleg csak a lustaság... A zipben benne volt a leírás is :(

(#2525) TomWexX válasza #73596160 (#2512) üzenetére


TomWexX
addikt

De itt nincs olyan hogy szolgáltatói ROM. A T-nél vásárolt P6 ugyanolyan mint a GSM üzletben forgalmazott = független!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#2526) #73596160 válasza TomWexX (#2525) üzenetére


#73596160
törölt tag

Igen, de lehet, hogy ad ki a T is általuk ellenőrzött verziót, amit online lehet majd frissíteni.
De holnap rákérdezek, ha érdekel.

(#2527) #73596160 válasza TomWexX (#2525) üzenetére


#73596160
törölt tag

Az tény, hogy nincs magyarországi supportja, ezért független, mint a Motorolák is.

(#2528) Land válasza Nimda (#2517) üzenetére


Land
veterán

Akkor a 24 Ohm-os VSonic GR06-ommal gagya lenne a hangzás? HTC One-nal bivalyul szól.:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2529) Newlachka válasza #73596160 (#2526) üzenetére


Newlachka
őstag

ilyen nem lesz. felesleges
(#2507) espista
van beállítási lehetőség,csak nem a lejátszó programot kell állítanod, hanem a külön működőd hangzásért felelős ds-t

[ Szerkesztve ]

(#2530) gabancs


gabancs
addikt

Én csak azt nem értem, hogy ha egyszer független a telefon, és van egy gyári szoftver benne, ami pont a frissítéseket ellenőrzi, akkor miért nem talál semmit? A T-ből a 107-es verzióval hoztam ki, és a Huawei weblapján már kint van a hivatalos 111-es. Akkor minek ez a szoftver?

(#2531) Newlachka válasza gabancs (#2530) üzenetére


Newlachka
őstag

nem vagy te Einstein,hogy mindent érts

(#2532) danjeee válasza honeker (#2503) üzenetére


danjeee
csendes tag

ezt a tokot rendeltem [link]

Na erre a tokra nagyon kíváncsi vagyok honeker ,én is ezzel szemeztem,légyszi írd meg mennyire pontos,nem lotyog e benne ,nem lóg e ki a telefon!
Rendeltem én is Ebayrol hasonlót ,2hete, még nem jott meg,ha megjon beszámolok!

[ Szerkesztve ]

Asus My601,Gloofisch 500, HTC -Vox-TD2-HD2-Wildfire-One S, SGS3, Huawei P6

(#2533) gabancs válasza Newlachka (#2531) üzenetére


gabancs
addikt

Igaz, nincsen olyan okos frizurám se....

(#2534) honeker válasza danjeee (#2532) üzenetére


honeker
őstag

Ok..........

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#2535) Nimda válasza Land (#2528) üzenetére


Nimda
addikt

Nem hiszem :) én csak próbáltam minél kisebb ellenállású fülest találni, hogy nagyobb legyen a kakaó :)

(#2536) Nimda válasza gabancs (#2530) üzenetére


Nimda
addikt

Ezt csak bizonyos esetekben "élesítik" ahogy észrevettem :) nemrég a B104-es telók kapták meg ota-n a B112-est, ami a mi B111-nek felel meg.

(#2537) vg


vg
addikt

Tegnap lefutattam új AnTuTu verzióval, 17000 pontot kaptam. Normál mód és a program performance mode bekapcsolásával. Elégjó.

(#2538) finesz


finesz
csendes tag

Megcsináltam ezt a gps buherálást de nem lett jobb. Nehezen talál jelet, és azt is dobálja. Főleg akkor amikor áll az autó. Igo Primo-t használok. Másik telón szépen futott.

...

(#2539) Nimda válasza finesz (#2538) üzenetére


Nimda
addikt

Van egy pár alternatíva, pl. ez:

NTP_SERVER=hu.pool.ntp.org
NTP_SERVER=0.hu.pool.ntp.org
NTP_SERVER=1.hu.pool.ntp.org
NTP_SERVER=2.hu.pool.ntp.org
NTP_SERVER=3.hu.pool.ntp.org
NTP_SERVER=0.europe.pool.ntp.org
NTP_SERVER=1.europe.pool.ntp.org
NTP_SERVER=2.europe.pool.ntp.org
NTP_SERVER=3.europe.pool.ntp.org

XTRA_SERVER_1=http://xtra1.gpsonextra.net/xtra.bin
XTRA_SERVER_2=http://xtra2.gpsonextra.net/xtra.bin
XTRA_SERVER_3=http://xtra3.gpsonextra.net/xtra.bin

# DEBUG LEVELS: 0 - none, 1 - Error, 2 - Warning, 3 - Info
# 4 - Debug, 5 - Verbose
DEBUG_LEVEL =0

# Intermediate position report, 1=enable, 0=disable
INTERMEDIATE_POS=0

# Accuracy threshold for intermediate positions
# less accurate positions are ignored, 0 for passing all positions
ACCURACY_THRES=0

# Report supl ref location as position, 1=enable, 0=disable
REPORT_POSITION_USE_SUPL_REFLOC=1

# Wiper (wifi positioning), 1=enable, 0=disable
ENABLE_WIPER=1

################################
##### AGPS server settings #####
################################

# FOR SUPL SUPPORT, set the following
SUPL_HOST=supl.google.com
SUPL_PORT=7276
SUPL_NO_SECURE_PORT=3425
SUPL_SECURE_PORT=7275
SUPL_TLS_HOST=FQDN
SUPL_TLS_CERT=/etc/SuplRootCert

# FOR C2K PDE SUPPORT, set the following
C2K_HOST=c2k.pde.com
C2K_PORT=1234

CURRENT_CARRIER=common
DEFAULT_AGPS_ENABLE=TRUE
DEFAULT_SSL_ENABLE=FALSE

# TRUE for "User Plane", FALSE for "Control Plane"
DEFAULT_USER_PLANE=

Vagy kevesebb NTP szerverrel:

NTP_SERVER=hu.pool.ntp.org

XTRA_SERVER_1=http://xtra3.gpsonextra.net/xtra.bin
XTRA_SERVER_2=http://xtra2.gpsonextra.net/xtra.bin
XTRA_SERVER_3=http://xtra4.gpsonextra.net/xtra.bin

DEFAULT_AGPS_ENABLE=TRUE
DEFAULT_USER_PLANE=TRUE
DEFAULT_SSL_ENABLE=FALSE

SUPL_HOST=supl.google.com
SUPL_PORT=7276
SUPL_NO_SECURE_PORT=3425
SUPL_TLS_CERT=/etc/SuplRootCert
PHONE_TYPE=UMTS
DEBUG_LEVEL=3
ENABLE_WIPER=1
INTERMEDIATE_POS=1
ACCURACY_THRES=500

[ Szerkesztve ]

(#2540) torrrent válasza danjeee (#2532) üzenetére


torrrent
aktív tag

Nem jött ki a link pedig megnézném, megcsinlnád újra?

(#2541) gabancs


gabancs
addikt

Vajon miért nem lehet widget-et kitenni a lazárt képernyőre? Hiszen ezen is 4.2 van.

(#2542) PietPunto


PietPunto
tag

Voltam ma tokot nézni a P6-hoz, természetesen nem találtam hozzá olyat ami megfelelő lenne, viszont amikor a telefonos boltban az eladó megkérdezte milyen készülékhez lesz és kimondtam hogy Huawei Ascend P6 na onnantól kezdve volt ám nyálcsorgás. :C :D

(#2543) djbelo válasza PietPunto (#2542) üzenetére


djbelo
senior tag

Én is hasonlóan jártam, csak nem tok miatt voltam, megkeltett mutatnom a boltosnak el volt tőle ájulva, annyira tetszett neki!! :DD

(#2544) eternity0086


eternity0086
csendes tag

Sziasztok!
Elsejétől én is boldog tulaja vagyok ennek a gyöngyszemnek.
Van egy átmenetileg használt tokom amit hirtelen felindulásból vettem, hogy védjem.
Viszont a kiszemelt tok ez lenne, mert készítenek kifejezetten P6-hoz valót belőle.
Jó volna valahol személyesen megnézni.

(#2545) Batkinz


Batkinz
csendes tag

Sziasztok!

Akkuidővel kapcsolatban szeretnék kérdezni. Pénteken vettem a gépet, és nagyon gyorsan merül (reggeli induló ~ fél óra wifis netezéstől 100%-ról simán lemegy 80% alá, utána is csak úgy mennek le a százalékok, rosszabb mint a cirka 2 éves Blade-em). A Settings>Battery-nél legfelül mindig a Screen van (ez érthető is), utána viszont az első 5-ben benne van az Android System és az Android OS is, egyenként 10-12% körüli értékekkel. Ezt meglehetősen sokallom... Mitől lehet ez? Úgy tűnik, újraindtás után sem változik a helyzet. Minden segítséget nagyon köszönök!

(#2546) honeker válasza Batkinz (#2545) üzenetére


honeker
őstag

én is el voltam keseredve....1 hét kell az akkunak hogy hozza a teljesítményt de utána már 2-3 napot simán

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#2547) Newlachka válasza Batkinz (#2545) üzenetére


Newlachka
őstag

nyugi.én most kb 3 hete lassan 4.ik
vagyok tulaja a P6 nak és kb most lett jó az aksi
ez mit jelent?
tegnap du 4 körül levettem töltőről, kb fél óra zene egész este aktívan piszkáltam, reggel negyed 7kor mikor hazaértem 88%-ra esett le.(azaz cka 12%-ot merült egész este)

(#2548) honeker válasza Newlachka (#2547) üzenetére


honeker
őstag

:C

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#2549) TomWexX válasza eternity0086 (#2544) üzenetére


TomWexX
addikt

Ez nagyon jól néz ki, bár nem is olcsó. Na majd utána kérdezek ismerősömnél. (telefon boltos)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#2550) Newlachka válasza TomWexX (#2549) üzenetére


Newlachka
őstag

esetleg fóliával nem foglalkozik?
sajna itt a helyi gsm-esek elég lagymatagok e téren
"Ő nem tart Ászkend fóliát"..:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.