Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

Figyelem, az írás nyomokban szubjektív dolgokat tartalmazhat. It's not a bug, it's a feature. :D

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#2) rep3at


rep3at
őstag

Kellemes kis teszt, jó volt olvasni. Ja és a készülék sem kutya :)

Forward thinking. كرر

(#3) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Nagyon jó teszt :R Én mondjuk nem cserélném le a G2-t rá, de jóféle masina. Ha max 90-100K lenne kintről rendelve, akkor elgondolkodnék rajta a ram, a kamera és a microsd bővíthetőség miatt, de így sok. GPS milyen?

(#4) dhstyle


dhstyle
tag

basszus , valamennyire csak értessz a fényképezéshez , ezek a képek lenyűgözőek ! meg maga a telefon is :) és a teszt is remek , sokkal inkább olvasnék ilyen teszteket mint a mobilarénás sablont. :R

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#5) JoeCockBill válasza SUPREME7 (#3) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

Gyorsan talál jelet. Aztán nem tudom mennyire tartja meg, még nem navigáltam vele, de nem hiszem hogy bármi gond lenne.

(#4) dhstyle, (#2) rep3at: köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#6) kontrobi


kontrobi
aktív tag

Tetszenek a finom humorral átszőtt "tesztek". Igen idézőjelben mert nekem egy teszt legyen objektív, itt meg azért tetten érhető egy kis elfogultság. De ez így van jól. :)
Köszi, jó volt olvasni, a telefonhoz meg sok egészségben megért napot kívánok! :D

(#7) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Remek teszt, illetve a telefon is tetszetős.

Tőlem kapsz egy likeot :C :C

Xr

(#8) royalka


royalka
őstag

Mi a téma neve.. kelll!!! :DDD

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#9) JoeCockBill válasza royalka (#8) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

azt hiszem ez a flyme4 nevű, de eléggé összevissza van kombózgatva :D vagy ha a kérdés erre irányult akkor Nova launcher + Simple Squares Icon Pack + UCCW

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#10) Teasüti


Teasüti
nagyúr

El nem tudtam képzelni az elején mire jó két kamera hátul (3D-hez nyilván nincs elég látószögelhajlás), de a Super Night igen meggyőző. Nem is butaság zajszűrésre befogni a második szenzort. :K

(#11) atike


atike
nagyúr

Köszi, ez jó kis írás lett! :R Nagyon tetszik a tesztalany... És kár, hogy nincs még itthon kb sehol sem... :(

(#12) sutszi


sutszi
veterán

Csak nekem furcsa, hogy 3GB memóriából 2GB-ot bekajált?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#13) royalka válasza JoeCockBill (#9) üzenetére


royalka
őstag

Nem nem :) maga a téma érdekelne. nem tudod feltölteni valahova.. a belső memória "HWThemes" mappába van.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#14) ctibor válasza JoeCockBill (#1) üzenetére


ctibor
senior tag

Gratula a teszthez és persze a telefonhoz!

Van egy paraméter, amiről különböző helyeken ellentmondó infókat olvastam: egyes leírások szerint csak a 32 GB ROM-os verzióban van NFC, mások szerint a 16-osban is.

Mi a valós helyzet? (Egyébként a tiéd 16 vagy 32 GB-s?)

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#15) JoeCockBill válasza ctibor (#14) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

Köszönöm. Nekem 32es van, ebben van NFC, sajnos én is csak ennyit tudok biztosan, én is elég ellentmondásos infókat találtam.

(#13) royalka: parancsolj :)

(#12) sutszi: nincs ebben semmi furcsa, használja csak, azért van. fizettem érte :D

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#16) Garada


Garada
őstag

Igazán részletes tesztet sikerült összehozni, minden elismerésem. :R

(#17) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Jó teszt lett, minden benne van, de azért azokon az éjszakai képeken besza-behu :Y

Nekem csak a "kistesó" van, de abszolút vállalható mindkettő készülék (nekem az 5,5" már sok lett volna, ezt az 5"-t is szokni kellett :DD

Bezzeg a nagytesóban benne van a duplakoppos ébresztés, meg a betűrajzolgatós is... :(((

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#18) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Nagyszerű teszt gratulálok!
A telefon is nagyon jó persze ezen az áron már sok konkurenciája akad,pláne ha valakinek nem csak az általad táblázatba foglaltak játszanak hanem még az "A" brandek is.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#19) Kovaratis


Kovaratis
őstag

Nekem inkább a kettes oldalon lévő magazin háttér kellene. 2.3 alatt megvolt, de 3.0-nál elvesztettem. :S
A teszt szerintem is jó. Végre nem egy ledarált-régelmúlt nézőpontok alapján íródott sablon. 😃

(#20) royalka válasza JoeCockBill (#15) üzenetére


royalka
őstag

:R ;)

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#21) Kovaratis válasza M5Norbi (#18) üzenetére


Kovaratis
őstag

Pölö? Nekem volt egyszer egy P1-em. Aztán mikor elázott vettem mindenfélét. De ha valaki egyszer átéli a Huawei-feelinget az minden másban hiányolja ezt az érzést. Szerintem a tesztírót is elkapta kicsit már... 😃

(#22) M5Norbi válasza Kovaratis (#21) üzenetére


M5Norbi
őstag

Pölö Note3,Ascend Mate7 meg akár mások is. Szvsz ezek jó alternatívák.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#23) JoeCockBill válasza Kovaratis (#21) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

El ám :P Most hogy jobban elkezdtem rájuk odafigyelni egyre szimpatikusabb gyártónak tűnik, simán lehet (sőt remélem) hogy lesz még Huawei telefonom. Bár nem vagyok márkahű, mindössze a nekem fontos szempontok alapján ő volt a legracionálisabb döntés. Játszott nálam amúgy minden, csak kiestek :D

ja és itt a kép :)

És persze köszönöm az elismerő szavakat mindenkinek :)

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#24) sutszi válasza JoeCockBill (#15) üzenetére


sutszi
veterán

Ö...értem.

Más megközelítésből mi a jó fenét tud 2GB-t elfoglalni? Persze használja...csak éppen nem mindegy, hogy mennyi bloatware keseríti az ember életét... Ha hasznos programok futottak éppen akkor egy szavam sincs. De ha alap rendszer akkor az elég gyenge gyári teljesítmény.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#25) monti0222w válasza sutszi (#12) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia nekem a kisteso van ugyanannyi rammal és majd 2giga van üresen, de ez amugy is felhasználó függő kinek mennyire telik be!
Jó lett nagyon a teszt, le a kalappal , nekem tetszik! :R

[ Szerkesztve ]

(#26) Kovaratis válasza M5Norbi (#22) üzenetére


Kovaratis
őstag

A Honor mellett egy "A brand" Huawei? 😃
Köszönöm a képet!

(#27) M5Norbi válasza Kovaratis (#26) üzenetére


M5Norbi
őstag

Oké ő nem akkora nagyágyú de azért nem rossz.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#28) JoeCockBill válasza sutszi (#24) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

Óóó futtatok én mindent. Jelenleg dropbox, nova, facebook, facebook messenger, 3 oldal böngésző, uccw, instagram, heads up notification, teslaunread plugin, feedly, quickpic, play áruház, event flow widget. 1,25 giga a szabad ram.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#29) sutszi válasza JoeCockBill (#28) üzenetére


sutszi
veterán

Köszi az kiegészítést. Így már teljesen okés.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#30) petipetya


petipetya
nagyúr

Jó volt olvasni ezt a részletes tesztet. :C

Mi a titka ennek a 8 Mp-es duál kamerának? Hogy tud ilyen remek fotókat készíteni este? :o

"nincs rá lezsóidő"

(#31) Chevalier


Chevalier
tag

:R Nagy nagy tisztelet az írónak, nem várt döntésre sarkalt.
DE még az LG G4 jó árazása visszabillenthet, főleg ha megtartják az infraportot.

Élvezetes volt új értékrendben és megközelítésben olvasni

einhorn az finkle

(#32) szoporiz


szoporiz
tag

Én is Honor 6plust használok 16gb-os verziót,NFC tényleg nincs benne.
Eddigi legjobb telefonom,LG G3-at váltott le. OIS hiányzik de még így is jobbak a képek ezzel mint a g3-mal(szerintem).

OFF:Asszonykám is kapott volna egyet de megnézte és nem kellett neki,nekem meg kettő felesleges, :R :R így beszerzési áron akinek kell írjon.

[ Szerkesztve ]

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#33) Hunt3r22 válasza Chevalier (#31) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Remek forint miatt kétlem, de ne legyen igazam. :(

[ Szerkesztve ]

Xr

(#34) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Szuper teszt, szuper telefon :C

Nekem egy 16-os van + 64GB SD :)

(#35) maximilian4


maximilian4
addikt

Nem cseréled el egy note3-ra? :D
Amúgy tényleg nagyon jó telefon. Egyébként nem véletlen rebesgetik a huawei nexust.

Maxi

(#36) ricinus13


ricinus13
senior tag

Francba ezzel a kamerával, még a végén hirtelen felindultságból lecserélem a G3-at, pedig nagyon szeretem :DDD

(#37) scope2007


scope2007
addikt

nem rossz
de maradnék újra a oneplus one vonalon

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#38) ßrainiac válasza scope2007 (#37) üzenetére


ßrainiac
addikt

Volt OnePlus-om, 1 honapig hasznaltam kb.

Ez azert komolyabb cucc.

(#39) sutszi válasza ßrainiac (#38) üzenetére


sutszi
veterán

Miben? (Csak érdekel.)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#40) scope2007 válasza ßrainiac (#38) üzenetére


scope2007
addikt

kinek, mi
nekem nem az

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#41) gery2123


gery2123
őstag

Nagyon jó teszt öröm volt olvasni! Gratulálok a készülékhez, úgy érzem a gyártó felnőtt végre, és nem csak az olcsó cuccot nyomja. Még engem is elkapott a vásárlási vágy na... :)
Vezeték nélküli töltés van benne? Nekem nagyon fontos, mert mióta megvan a n5 és előtte az n4 színre csak úgy töltöm, és nagyon kényelmes!

-- PSN_ID: GerY2123

(#42) GIJoe


GIJoe
addikt

Köszönjük a tesztet, az extreme digitálnál is volt/van MX4 tehát nem postázós buli, sőt kuponnal a kiírt is jóval kedvezőbb. + van még vmi 0% THMes akció mostanság...
Másik még nekem pl fontos még a videózás, az MX4 4Kban HEVCvel rögzít, na most az lenne a tuti ha a 2 kamerával tudná ugyan ezt tehát 4K és HEVC (kisebb fájl méret, same q.) Amúgy honorom volt nekem is, és Huawei drukker is vagyok :B

(#43) a.sebi


a.sebi
őstag

nem szoktam teszteket dicsergetni! de ez nagyon jo volt!

(#44) koxminator válasza JoeCockBill (#1) üzenetére


koxminator
senior tag

Nagyon jó cikk, gratula :R

én is várom már, hogy megérkezzen. Viszont nem tértél ki a telefonálási beszédhangminőségre, mennyire jó más készülékekhez viszonyítva (amelyekkel esetleg rendelkeztél már). Ezt azoktól is kérdezem, akik ilyennel rendelkeznek még.

Kösz. :R

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#45) Lolka Bolka


Lolka Bolka
aktív tag

"nyugdíjkorhatárt (nálam 1 év)" Jaja, egy évesen már minden mobil érezhetően szar lesz és elavult...pazarlás a köbön.

(#46) NoMagix


NoMagix
addikt

Köszi a tesztet, nagyon jó, ahogy a kamera képek is! :C :C
Ilyennel már bőven kiegyeznék a következő telefonomnál, csak ennek a mérete nagy számomra!

(#47) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Szép-szép, de otthonra nem kéne. :) Bődületesen nagy ez az 5.5"
Egyébként összességébe tényleg egy nagyon (!) jó telefon, -- számomra -- apró, de idegesítő hibákkal.

Pl.:
"Az ujjlenyomatgyűjtő üveg(szerű?) hátlap ..."
Tudom, hogy nagyon rajos, és a portéka a kirakatban csillog tőle, mint Salamon töke, de az összes ilyen csúszós, fényes műanyagról és üvegről le kéne, már szokjanak a gyártól, mert használhatatlanná teszik a telefont.

Ez a 3600 mAhs akksi bődületesen nagy. Ezzel illene elkocognia 1,5-2 napot. Kijelző időben mennyit tud a masina? Egyébként könnyen lehet, hogy ezek a kopogtatós, rázogatós és gesture vezérlős szolgáltatások szívják a delejt.

Az EMUI erős Miui koppintásnak tűnik, mindazonáltal jobbnak / szebbnek / nagyobb tudásúnak tűnik annál.

Ja, egy hiba a szövegben: "Ez lényegében azt jelenti, hogy hogy hosszú-hosszú másodpercekig ... "

(#48) balintka


balintka
addikt

Nagyon jó a cikk, tetszik ez a telefon eléggé.

(#49) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

(#41) gery2123: Vezeték nélküli töltés nincs benne tudtommal

(#42) GIJoe: MX4 nekem is nagyon tetszik, nem véletlenül került be a top 4be :P Viszont akkor még nem volt az ediginél.

(#44) koxminator:: Erre azért nem tértem ki mert ebben én még nem hallottam különbséget egyik telefonomnál sem, szerintem ebben a kategóriában evidens hogy jó. Persze ha nem lenne az beleírtam volna :)

(#45) Lolka Bolka: Nem hiszem hogy magyarázattal tartozom neked ezért. Jogom van hozzá, kütyüb*zi vagyok. A szar és az elavult szavak eszembe se jutottak, sőt a G2t most is nagyon jó telefonnak tartom, egy jó barátomnak adtam el

(#47) <Adamsky>: Szerintem egyáltalán nem rajos, sőt elegáns, nekem kifejezetten tetszenek az üveg hátlappal rendelkező telefonok. Csak ez sajnos azzal jár hogy gyűjti az ujjlenyomatot, ez ilyen. Fehér színű variánson annyira nem látszik amúgy. Röstellem, de sajnos még nem tudom hány órát bír a kijelző, a rossz beidegződés miatt 60%nál kényszeresen töltőre dugom. Hozzátenném 60 alá még nem is nagyon ment nap végére :) .
Köszönöm az észrevételt, javítom.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#50) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Fantasztikus cikk, gartula az írónak :) A telefon se semmi, de tényleg, nem hittem volna, hogy a Huawei egyszer ilyet is képes lesz letenni az asztalra!

Egy Pro/Contra összevetésnek még örültem volna a cikk végén, hisz semmi sem tökéletes. :)

Finn the human

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.