Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Helyenként csúnyább, hardverigényesebb, kiegészítők forráskódja elveszett (lol?), mindezt jó drágán. Akit valóban érdekel a játék, annak GOG.com ajánlott.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) Zsoo80


Zsoo80
tag

A pc-s verzió szerintem is problémás így. Viszont ipad-en imádom! :))
Remélem előbb- utóbb a 4 (vágyálom 5-6) is lesz tableten és nem kell rá 10-15 évet várni.

-Nem hold ez - sóhajtott halkan Kenobi. - Hanem űrállomás.

(#3) ldave


ldave
félisten

Akkor is a Heroes 4 a legjobb :)

A Slime draws near! Command?

(#4) Csapoati válasza Mister_X (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A hulyenek is megeri!

Idave: Ugye csak viccelsz? En nem vagyok hardcore Homm fan, de a 3 utan a 4 valami bohoc parodianak hatott 2002-ben. A magyar valtozat mondjuk jopofa volt, ez teny.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) EczkE


EczkE
addikt

Androidra érdemes megvenni? Igazából a gog-os complete verzió is meg van. De ha utazom akkor tableten kényelmesebb játszani. Gondolom én. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#6) BDave


BDave
őstag

Pedig kezdtem megörülni a cikk elején, de a végén már cseppet sem vágytam a HD kipróbálására. Habár így is meghozta a kedvemet. A leírt hiányosságok közül leginkább az a leggonoszabb, hogy az 1.0-as verziót adták ki. Ezt nem is értem. Csak ennek volt meg a forráskódja? Ettől függetlenül nosztalgiából majd kipróbálom majd, max maradok a réginél. :)

(#7) Djuree válasza ldave (#3) üzenetére


Djuree
félisten

a 2 a legjobb...és a legnehezebb is. bár mind nehéz, csodálom aki végig tudta vinni, nekem egyik kampány sem sikerült teljesen, bár én inkább begubóztam mindig, lehet nem kellett volna. :D
de a 4 sem volt rossz. az újak rémgagyik sajnos. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8) Mister_X válasza Djuree (#7) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A szellemek után még mindig rémálmaim vannak :DDD

@Csapoati: én elvoltam a 4-gyel is, picit csicsás, picit merőben sokat újított, de el lehetett vele lenni. Nyílván nem véletlenül tért vissza az 5 a játékmechanikai alapokhoz.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) ldave válasza Csapoati (#4) üzenetére


ldave
félisten

Nem viccelek, nekem az a kedvenc részem a Heroes sorozatból.

A Slime draws near! Command?

(#10) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

a kiegészítők forráskódja elveszett a fejlesztő New World Computing feloszlatásakor -> az 1.0-s verziót kaptuk meg, azaz egy csomó olyan hiba van a játékban, amit már 15-16 éve kijavítottak
:o
ez elég tragikus.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#11) AxBattler


AxBattler
félisten

Köszi, korrekt teszt!

A játékot meg majd -80%-os akcióban talán behúzom, vagy valami bundli részeként aktiválom. A GOG-ra gyakorlatilag a HOMM3-gyűjtemény miatt regeltem...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12) mcs


mcs
veterán

No para. Ősidők óta le lehet szedni az orosz fejlesztésű HOMM3 HD patchet, amivel ki lehet tenni bármilyen felbontásba a meglévő játékot, és VCMI kliens is van Androidra. ;)

(#13) satz18


satz18
őstag

Én nagyom megörültem, amikor először hallottam a remakeről, és nagyon elszomorodtam, amikor megláttam mi sült ki belőle. Az ubi az utóbbi időben kicsit gáz. Maradok én is a complete editionnél.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#14) BDave válasza mcs (#12) üzenetére


BDave
őstag

Tudsz elérhetőséget a patchhez?

(#15) Zsoo80


Zsoo80
tag

Azért reszelgetik 1.0.8 a verzió most ios-en.

-Nem hold ez - sóhajtott halkan Kenobi. - Hanem űrállomás.

(#16) gbors


gbors
nagyúr

Ubi, Ubi, mi a fenét csináltál már megint? :( ez a kiadó egyre inkább a Midas touch antitézise lesz - pedig anno milyen jó dolgaik voltak...

a cikk korrekt, hasznos, hogy felsorolja a HD-sítés alternatíváit :)

(#9) ldave: a 4-es szerintem is nagyon jó, csak kellett volna neki még 1 év munka, hogy rendesen kicsiszolják. akkor sem lett volna piaci siker, persze.
nekem amúgy a 2-es a kedvencem :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#17) kraftxld válasza BDave (#14) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#18) golyós


golyós
őstag

Az 5 Arkangyalos csalás is kitűnően működik :P

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#19) kraftxld válasza golyós (#18) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Értelme meg nem sok van :(

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#20) nofi


nofi
őstag

Jó, hogy megcsinálták, még így hiányosan is, legalább előtörtek a régi emlékek. Eszembe jutottak a hot seates ottalvós hétvégék és aztán rájöttem, hogy erre se igény, se idő sincs már a haveri körben.

Xbox GT: nozsolt

(#21) mcs válasza BDave (#14) üzenetére


mcs
veterán

[link]

szerk.: jaa, hogy már előttem is megtették. :DDD
Ez után igazából nem is tudom, hogy mi értelme volt kiadni a HD Editiont. Az tudomásom szerint amúgyis csak az alapjátékot tartalmazza, és nincs benne random map generálás. Az androidos verzió se megy mindenkinél ráadásul.

[ Szerkesztve ]

(#22) Csapoati válasza ldave (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kinek a pap, kinek a paplan, nekem visszalépés volt a 3. rész után. :) Ezt a HD Editiont pedig biztos nem veszem meg így (1.0, LOOOOOOL), mert döbbenetes igénytelenségről tettek tanúbizonyságot a "készítők".

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#23) Xaels


Xaels
félisten

Hát PC-n ennek semmi létjogosultsága. Android vagy IOS alatt viszont nem lenne rossz, de olyan ordenáré gyengén van megolva 1-2 dolog. Nincs Zoom, 2ujjas mapmozgatás ami elég darabos is mellé, nekem valahogy a varázstárgyakat sem sikerül megnézni a karakterlapon. Az ára meg rablás ezek fényében.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Hát én inkább maradok akkor a jó bevált compleate edition-nél :)

Finn the human

(#25) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Nem hiszem el, pedig már kezdtem örülni... Jó naiv vagyok, tudhatnám már, hogy egy jó ideje mindenhez amihez hozzáér a Ubisoft sz#rrá változik, még akkor is ha előtte arany volt. :(

What I cannot create, I do not understand

(#26) trufa12


trufa12
addikt

A 3 A LEGJOBB de viszont ezt nem értem mert a hd kiadás évek óta létezik .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#28) HummeRC


HummeRC
senior tag

"a kiegészítők forráskódja elveszett a fejlesztő New World Computing feloszlatásakor" -> Értsd, ha lesz elég eladás, akkor a többi kiegészítő is előkerül majd hirtelen és lesz belőlük külön értékesített dlc, mint az eredetinél is anno. Pár év és ebből is lesz majd HD Complete Edition. ;]

Ui: A HoMM3 Complete, az orosz HD és a HOTA kalózos kiegészítővel sokkal többet nyújt, mint ez a kiadás.

[ Szerkesztve ]

(#29) trufa12 válasza HummeRC (#28) üzenetére


trufa12
addikt

Létezett de úgy látom az ubi lecsapott rá .-.- mert most virágboltba sem találom csak ezt az ubifostos szemetet......

Pedig már 2 éve hd vel toltam és abba minden rész benne volt (de akkor gondolom lelkes rajongók munkája volt)

meg van bár lehet ez is csak sima h3

le is szedem mielőtt az ubi esetleg takarítana...

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#30) BDave válasza nofi (#20) üzenetére


BDave
őstag

Én is ezt tapasztaltam. :) Viszont lehet, hogy innen össze lehetne jönni páran és nyomni valahol.

kraftxld és mcs: köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#31) HummeRC válasza trufa12 (#29) üzenetére


HummeRC
senior tag

Jó helyen jársz, de ez csak a HD kieg. Kell hozzá az eredeti Complete Edition is. Nekem szerencsére 10+ éve fent figyel a polcomon 2CD-s kiadásban. Mostanában beszerezhető gog.com-on, de a múltkor láttam CDGalaxysban is 1990Ft-ért. :K

[ Szerkesztve ]

(#32) trufa12 válasza HummeRC (#31) üzenetére


trufa12
addikt

meg van, de átalában én lekapom virágboltból .
nincs bekötve már dvd rom

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#33) Locutus


Locutus
veterán

Én megvettem Tab S-re, és imádom most is :) Pont jó oda.

Egyetlen hibát találtam benne eddig, hogyha külső beviteli eszközzel próbálom irányítani, akkor lefagy. Szóval tapi-only.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#34) Sicilian


Sicilian
addikt

Régen a számtechórák nagy kedvence volt ! :DDD De imádtam..

nothing is true everything is permitted..

(#35) kovsol


kovsol
titán

Valakinek van olyan tapasztalata, hogy a gog -os verzió érintő kijelzővel üzemel rendesen? Van egy Win 8.1 -es 8" tabletem, és azon szeretném használni.

May the Force be with you!

(#36) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Igénytelen port lett. Mindent elmond a programról és a fejlesztő/kiadó hozzáállásáról az, hogy az Androidra január 29.-én megjelent, alapvető, a játékot ellehetetlenítő hibákat (pl. nem működik a melee attack, magyarul nem tudsz közelharci támadást végrehajtani, csak ha automata módba kapcsolsz (!!!!44) azóta, azaz majdnem 1 hónapja nem javították ki...

(#37) Djuree válasza HummeRC (#28) üzenetére


Djuree
félisten

ez a HOTA miótva van? :Y mit nem adtam volna anno ezért, új vár! bakker lehet megint H3-azni fogok emiatt. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38) Grath válasza golyós (#18) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

Minden csalás működik, ami a szomorú, hogy multiban is...

(#39) Locutus válasza Fitzgerald (#36) üzenetére


Locutus
veterán

Én pl simán harcolok benne közeli melee attackkal is. Kezdettől fogva... Sosem találkoztam ilyen buggal.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#40) olbaidhun válasza Mister_X (#1) üzenetére


olbaidhun
őstag

- Teli van másfél évtizedes programhibákkal és kiegyensúlyozatlanságokkal
- Néhol az új sprite-ok és ikonok csúnyábbak lettek

Na nee :(

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#41) Xaels válasza Fitzgerald (#36) üzenetére


Xaels
félisten

Te csinálsz valamit rosszul. Melee attack, hosszú nyomás és utána a sárgával jelölt földre kell nyomni honnan támadj.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#42) ImpersonatoR

Akinek meg van ipadre az meg tudja mondani, hogy lehet a hero által felvett itemek statjait megnézni?
Mert nekem az istenért sem sikerül (gondolom az androidos is jó segítségnek)
Bt s eger el vajon működik ipaden egyébként?

(#43) trafoka válasza Djuree (#37) üzenetére


trafoka
tag

A HOTA nem hivatalos kieg, de érdemes felrakni! Egy új kalózos várat kapsz, ami nagyon jól sikerült. A legeslegkedvencebb egységem a Sea Dog, igazi főmuksó ölö kalóz ;] olyan skillje van mint a fortressben a Mighty Gorgonnak, csak ez lő, nagy királyság :D Plusz el lett találva az egyensúly, ez a legfontosabb, az új vár nem lóg ki egyik irányba sem az eredetiek közül. Ezen kívül is egy csomó extra van benne, de az új vár az ami mindent visz! Asszem megvan mit fogok ma este csinálni...

(#44) Xaels válasza ImpersonatoR (#42) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem is ez a bajom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#45) Fitzgerald válasza Locutus (#39) üzenetére


Fitzgerald
veterán

+Xaels

Sajnos a hiba nem az en keszulekemben van. Van akinel mukodik normalisan, van akinel nem. Olvassatok el par Play Store-os ertekelest, kb. minden harmadik usernek ez a problemaja...ugyhogy ok szabtak el.

[ Szerkesztve ]

(#46) Azazael válasza kovsol (#35) üzenetére


Azazael
aktív tag

Nekem lenovo miix 2-es tableten működik (magyarul fut rendesen) az egyetlen gond hogy a támadások irányát, illetve a pontos kattintás érintéssel nem tudom összehozni (lehet csak én vagyok az ügyetlen), ezért BT-s egeret használok hozzá. Ezt leszámítva egyéb hibát én nem tapasztaltam.
Van egy videó róla amúgy samsung slate 7-en futtatva itt.

(#47) wolfman


wolfman
veterán

egy igazi klasszikus, amit a Ubisoft most a lehető legkevesebb idő és pénz felhasználásával írt át tabletekre és adott ki újra PC-n

Ubisoft az új játékait is ilyen módon szokta kiadni, nem? :) Ezért is szeretik a rókabőrös folytatásokat, mert akkor még nagyon fejleszteni sem kell. :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#48) kovsol válasza Azazael (#46) üzenetére


kovsol
titán

Köszi, akkor ki is próbálom. :R

May the Force be with you!

(#49) SirRasor


SirRasor
őstag

Powermonger remake mikor lesz? :B

Make Love not war!

(#50) Luck Dragon

H4 sokkal jobb választás lett volna. De amúgy régi nagy kedvencek . :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.