Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) albert8 válasza Hasek (#4) üzenetére


albert8
addikt

OKés szépen nézz utánna és döntsd el
Végül is ez nem egy madár vagy kutya vagy agáma amivel foglalkozni is kell,ez elvan általában magának is, de azt javaslom hogy azért néha majd mindenképpen vedd ki és szoktasd hogy hozzászokjon a szobádhoz, kezedhez, szölőkhöz ha vannak
mert akkor rosszul fogja érezni magát

terráriumot vehetsz bolban is ha akarod de az berendezve elég drága
szerintem vegyél egy sima akváriumot vagy terráriumot/ ha terráriumot veszel akkor fontos hogy legyen rajta felül egy rész ami ilyen rács ahol áramlik a levegő/
ha olcsóbban akarsz kijönni akkor egy sima akvárium és arra csináltatsz egy ilyen tetőt

jah igen és azt is el kell dönteni hogy hol szeretnéd kivenni bellőle a cuccokat, mert általában ezt az elejére tesznek egy kis ajtót és ott azt vagy szét vagy fel lehet csúsztatni és úgy nyillik

de nemtudom hogy van e üveges ismerősöd szerintem az a legegyszerübb
megadod neki a méreteket és ő legyártja neked pontosan olyanra amilyet akarsz :D

nah hát a berendezés ehhez tartozik egy kő vagy több egy fa vagy több és persze vagy homokot raksz alá vagy tőzeget én tőzeget ajánlok mert azt könnyebb takaritani
még növényeket is tehetsz bele csak ne legyenek mérgezőek!!!!
a biker féle módszer is nagyon jó, de ott is vigyázni kell hogy ne legyen benne mérgező anyag és ne harapjon ki belőle egy darabot :D

ha pl a géped vagy TV nem világit nagyon vagy nem éri a fénye akkor jó simán
én úgy szoktam hogy amielőtt elalszom azelőtt kapcsolom nekik is a villanyt le

takaritani 1 héten 1x kell szerintem én is úgy szoktam
de az ilyen feltűnő szarokat :D bármikor kiveheted

csapviz jó neki csak ne legyen nagyon hideg és nagyon meleg se

kell neki sok fény valami ilyen különleges lámpa, de asszem a sima is elég jó
kell neki valami melegitő télre pl árulnak ilyen melegithető köveket az jócucc :)

ez jutott elsőre az eszembe :D

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.