Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Hasek válasza Alexios (#2) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

És tényleg van... és tényleg halott. :(

Gondoltam Én is a saját építésű terráriumra. Igazából akkor a polcos szekrényem(ilyesmi) egyik szintjét teljes egészében neki áldoznám. Ez helyben is bőven elegendő lenne számára, és még jól is mutatna(nem csak úgy oda lenne rakva egy "üvegkalitka", hanem szépen be lenne építve). Nos, ezt a részét majd még kitalálom.

Hátterezésnek akkor még majd utánanézek a neten. Igazából minden alapanyag van itthon, ami a biker féle hátterezéshez szükséges, azért gondoltam elsőként erre. Bár szerintem Én fenyőkérget használok majd aljzatnak.

Fényváltakozás meg akkor azt mondod, hogy nem gond. Esetleg ha egy függönyt felszerelek, vagy egy lepelt ráterítek a terráriumra? Vagy nincs rá szükség?

Milyen gyakran érdemes takarítani a terráriumot? Az tiszta, hogy az ürüléket, meg az el nem fogyasztott ételmaradványokat lehetőleg mindig el kell távolítani, meg naponta friss vizet kell biztosítani, de egy ilyen nagyobb tisztítást milyen sűrűn kell beiktatni? 2 hetente?

Illetve még egy kérdés, hogy a csapvíz(tehát a hálózati) megfelel ezeknek az állatoknak? Van kúti vizünk is, de a csapvíz sem rossz minőségű(szerintem legalábbis). Mennyire érzékenyek erre?

albert8: Jelenleg tervezés alatt áll a dolog. Utána nézek mindennek, minden kérdést körüljárok. Most úgy állok hozzá, hogy szeretnék egy ilyen házi kedvencet. Ha már tudom is, hogy mivel jár(tehát utána néztem mindennek, illetve megtudakoltam a tenyésztőktől is a tudnivalókat), és még akkor is azt mondom, hogy képes leszek eltartani, akkor bele vágok. Mint írtam, jó gazdája szeretnék lenni. :K

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.