Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pötyi


Pötyi
őstag

Ööö, Legend, bocs, abszolút no offsense kötözködés, de ki és miért kell "jóváhagyja" a BlackBerry modeljét? Hogy kell ezt értelmezni a címben?

QNX is cool!

(#2) Legendd válasza Pötyi (#1) üzenetére


Legendd
senior tag

Certified, mint a TENAA vagy az FCC esetén.

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#3) daser97


daser97
tag

Nem értem a BlackBerryt...

(#4) vicze válasza Pötyi (#1) üzenetére


vicze
félisten

Csak hogy pontosabb legyen, az adott ország távközlési hatósága kell bevizsgálja és jóváhagyja, hogy megfelel az adott ország normáinak.

(#5) kbyte1024 válasza daser97 (#3) üzenetére


kbyte1024
addikt

Siman menetelnek a full droid felé.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6) mizoli


mizoli
addikt

Nekem szimpatikus a BlackBerry, nem is lenne ez rossz készülék, de ez a formavilág, képpontarány nagyon nem bejövős. Ha jól saccolok még sokan vannak vele így. Meg kellet volna tartani a Z10 kinézetet.

[ Szerkesztve ]

(#7) Gymnova81


Gymnova81
tag

Én sem értem a BB-t. Nagyon sokan el fognak pártolni tőle ha a Droid-ot fogják erőltetni. Csak remélni tudom hogy lesz választási lehetőség, vagy megmarad a BB OS is, mint alternatíva. Mikor megláttam a képet a Dallas-ról beleszerelmesedtem, és gondoltam le is váltom a jelenlegi telefonom egy Dallasra, de ha az a zöld robottal fog megjelenni, akkor mélységesen csalódni fogok (ami mondjuk senkit nem érdekel), és nem váltok.

(#8) Obyboy válasza Gymnova81 (#7) üzenetére


Obyboy
addikt

Biztos sokan el fognak pártolni tőlük mert vannak cégek akik azt mondják hogy a droid vagy a wp túlságosan támadható szoftver és csak BB-t adnak a dolgozóknak mint céges mobil.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#9) gyurkikrisz válasza Obyboy (#8) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

a wp is tele van kiskapukkal , lol

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#10) erik0319 válasza Obyboy (#8) üzenetére


erik0319
tag

Ha már belevetted a wp-t akkor az ios-t se hagyd ki. :D

(#11) janeszgol válasza Obyboy (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem droidot és iOS-t akartál írni? Pláne ennek tükrében.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) gerii


gerii
addikt

Azért a formatervezés még mindig megy nekik. Rohadt szép műtárgy :K

(#13) ricinus13


ricinus13
senior tag

Ha ez a droidos dolog tényleg igaz akkor 1 vásárlójuk biztos lesz :)

(#14) vhw válasza Obyboy (#8) üzenetére


vhw
addikt

Ezzel egy időben mennyien választanák őket pont az android miatt?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#15) decoati


decoati
aktív tag

Modern hw-s androidos teló fizikai billentyűzettel? Persze hogy érdekel, tőlem a bb is gyárthatja. :)

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#16) Pearce válasza Obyboy (#8) üzenetére


Pearce
aktív tag

"akik azt mondják hogy a droid vagy a wp túlságosan támadható szoftver"

Jaja, a wp túlságosan támadható.
Főleg, hogy a Kaspersky feje szerint a legbiztonságosabb mobil os. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17) Luck Dragon válasza vhw (#14) üzenetére

Szerintem sokkal többen. De nem is kellene felhagyni az OS - el, csak legyen egy androidos készülék családjuk is. És mindegyik fél boldogan veszi majd az új BB-ket. Főleg ha maradnak ilyen szép forma világ oknál. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) Wesder válasza Pearce (#16) üzenetére


Wesder
félisten

agymenést kapok mindjàrt jesszusom -.-

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) ArthurMiller


ArthurMiller
senior tag

Nekem az is elég lenne, ha hivatalosan támogatná a BlackBerry OS a google play-t. De így is elvagyok :)

(#20) joey04 válasza Gymnova81 (#7) üzenetére


joey04
titán

Lehet, hogy sokan elpártolnak, de még ennél is több embert megnyerhetnek a droiddal.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) Mercel válasza joey04 (#20) üzenetére


Mercel
senior tag

Igen. Sajnos.
Ettől függetlenül számomra elfogadhatatlan az androidos BlackBerry.
Ha androidos mobilt akar valaki akkor végtelen választási lehetőség van.
Az mondjuk tényleg rés a pajzson, hogy billentyűzetes cucc.
De őszintén remélem nem temetik el BB OS-t mert nagyon nagy kár lenne érte.

Marcel

(#22) Mercel


Mercel
senior tag

Azt nem értem, hogy a szarért nem képesek megcsinálni a Z10 utódját mondjuk a Passport hardverével. Iszonyat nagyot tarolhatna.

Marcel

(#23) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ki is próbálnám egy Droiddal.

(#24) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Sokat beszélünk mi is ezekről.
Az oprendszer miatt maradt emberek nagy csalódással vennék tudomásul a dolgot.
De a többség aki eddig nem szagolt bele a szedres vederbe :DDD az most ránézne, ha menne egy spécizett droid. Ugyanis a céges droid fel van biztonságosan készítve! De az céges és nem publikus.
Na, most lehet, hogy lesz valami.
Nem tudjuk, de a dolgok erre tartanak. El kell fogadni és kész.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25) eventus


eventus
veterán

Egy kérdés: jelenleg a BB10 képes droid programokat futtatni, kb 95% eséllyel.. Ennek egyik oka, hogy a kijelző nem éppen "trendi" méretű. ---> Akkor ez a telefon hogy jöhene droiddal???? Droid van rajta, de korlátozott app lehetőséggel? Éljenek az okos találgatások :C

Nyúzzátok a samsungot, hogy csináljon qwerty telefont, ne a bb legyen droid... :W

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#26) akosxyz válasza eventus (#25) üzenetére


akosxyz
senior tag

+1

(#27) Mercel válasza eventus (#25) üzenetére


Mercel
senior tag

Iiigen ez jogos, bennem is felmerült, nem éppen logikus.
Viszont az sem lenne logikus, hogy csinálnak egy másik Passportot csak úgy..

Marcel

(#28) Polarstar válasza Mercel (#27) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Valami jobb, működőbb google integrációról van szó, nem pedig droidról...

De szerintem van "B" terv is, ha nem akaródzik a dolog működni.

A vezér szerint továbbra is biztonságosabb telefonokat akarnak csinálni és várnak, ha erre lesz kereslet.

Nagyon kiváncsiak vagyunk mindennyian. Erre most a droidos tábort is értem, meg szerintem a szakma is, nem csak a szedresek.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#29) voyager4.4 válasza Polarstar (#28) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Szegény BB-nek kéne "C", "D" , meg "E" terv is...

no fate but what we make

(#30) joey04 válasza eventus (#25) üzenetére


joey04
titán

Nyúzza a franc, az viszont tény, hogy hiába jó a rendszerük egy szűk rétegnek, a töbséget drodiddal fogják elérni. Ha akarják...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) eventus válasza joey04 (#30) üzenetére


eventus
veterán

Készülékeket nem kéne ennyire a lakossági piacra szórni. Kormanyzati/ céges megrendeléseket kell teljesíteni. De akkor legyen is olyan, amit vesznek, ehhez nem kell feltétlenül android. Ne a blaha aluljárójàban végezze a telefon..

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#32) sunavlys válasza vicze (#4) üzenetére


sunavlys
senior tag

És mi van a Kínából magánimportban behozott készülékekkel? Azokat ki engedélyezi pl. Mo-on?

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#33) Kolondrum válasza daser97 (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

+1

Ha droid lesz akkor nem lesz egy tigris a vas. Saját köreiben elég a vas.

(#34) macilaci78 válasza mizoli (#6) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A z10 képaránya alá ugyan toljál már egy fizikai billentyűzete...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#35) Crafter32


Crafter32
őstag

Sokat segítene ha legalább lehetne látni valahol polcokon BlackBerry -t kis hazánkban. Sehol nem láttam még kirakva.
Lehet lesz androidos BlackBerry, de biztos OS10 mellett. Mostani BlackBerry használok többsége elpártolna egyébként.

(#36) kbyte1024 válasza Crafter32 (#35) üzenetére


kbyte1024
addikt

Lehetett latni egy idoben. Csak sajnos űber brutál áron. Kéne választék meg picit gyengébben fogó cerka. Én is a Tmobilnal vettem a Z30-am. Az os verhetetlen!

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#37) Kolondrum válasza Crafter32 (#35) üzenetére


Kolondrum
félisten

Sok kompromisszumot kötött már a BlackBerry. Mintha eladta volna magát. A driod a korona erre. A legnagyobb dolog, de talán ez menti meg. Csak olyan külön vonalon menjen, h hallani se halljunk róla.

(#38) kovgab válasza Obyboy (#8) üzenetére


kovgab
aktív tag

A cégnél pont ez a szisztéma, a BB a standard. De vannak gondok, szerviz és beszerzési háttérrel is, szóval van hova fejlődni ...

Ká Úr

(#39) kekkola válasza eventus (#25) üzenetére


kekkola
senior tag

Az a "kb. 95%" inkább 60-70%... A GP Services telepíthetősége fontos lenne a 95%-hoz :)

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#40) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Én úgy érzem nem akarnak egy bizonyos Nokia hibájába esni. Van egy szűk rajongói/kormányzati réteg, ami biztosít nekik jelenleg úgy 0,3% piaci részesedést, ez nem túl acélos.

(#41) Wapmester


Wapmester
senior tag

ha ezek kijönnek androiddal én komolyan elgondolkozok rajta készülékvásárláskor :D

(#42) macskea válasza Crafter32 (#35) üzenetére


macskea
őstag

Amennyiben megtartják az OS10-et is, senkit nem fog zavarni. Valószínűleg téged sem. Olyan ez mint a benzin-diesel buzéria. Diesel BMW fúj!!! Tönkrementek? Nem.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#43) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nekem jobban tetszik ez így, mint a Passport.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44) eventus


eventus
veterán

Nem lesz android a négyzeten :))

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#45) Crafter32 válasza Cyberpunk (#43) üzenetére


Crafter32
őstag

Az a baj, hogy meg sem tudom ítélni melyik a szebb. Képről nehéz. Látni pedig, bármilyen égő is, nem láttam még Passportot sem :( élőben. Pedig szeretném, de a helyi zöldségesnél nincs :), fővárosunkban sem tudom hol látható BlackBerry készülékek polcon?!

(#46) laci1892


laci1892
senior tag

Ha a BlackBerry -n választhatóvá tennék az os-t az mindenképp jót tenne nekik. A BlackBerry idáig mindig a minőséggel tűnt ki. Ergo úgy gondolom akiknek egy jól össze szerelt, nem újra hasznosított Szentkirályis üvegből kell telefon az mindenképp meg lesz vele elégedve s lehet tölteni a legújabb fingós appot a play-ből.
Akiknek még normálisan használható OS-kell ( vagy biztonságos ) azoknak ott a qnx. Én BB fanként is remélem meg teszik ezt a lépést. Legalább kicsit felfigyel rájuk a világ. :DD

(#47) -Skylake- válasza Pearce (#16) üzenetére


-Skylake-
addikt

Pénzért én is mondok neked bármit. :)

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#48) NGA válasza -Skylake- (#47) üzenetére


NGA
addikt

Talán annyi, hogy a WP 8.1-et nem tudták feltörni eddig, és virust sem tudtak rátelepíteni. A 8.4-es IOS-re már kint van a JB. Tök mindegy ki mit mond, ez mindent elárul.

(#49) -Skylake- válasza NGA (#48) üzenetére


-Skylake-
addikt

Szerintem meg meg kellene tanulni mindenkinek különbséget tenni aközött , hogy valamit azért mondanak mert úgy van , meg aközött , hogy azért mert ezt akarod hallani. Komolyan elhiszed , hogy egy olyan zárt rendszert mint pl az iOS ( mielőtt valaki elkezdené a flémet nem iOS-t használok ) feltudnak törni az aktuális rendszerverzió megjelenése után egy héttel , de egy olyan rendszert aminek az alapja a világ leglyukasabb OS-e , azt nem ? Hogyne. :R

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#50) axioma válasza macilaci78 (#34) üzenetére


axioma
veterán

Melle-ala. Qwerty slider kene. Elvileg BB csinal, de sajna nem oldalra, hanem lefele. Mondjuk ha minden mas rendben lesz vele, akkor azert arra benevezek (gyanus, hogy az a'r lesz az elso kakukktojas).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.