Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

Ez is egy jó hobbi , igaz nem nekem találták ki, neked inkább a halálcsillagot kellene , (ha van ilyen) amikor meg lett semmisítve, és a fele van csak meg. Na azt kirakni igaz kreatív munka lenne. :DDD

Ui Opel Astra nincs legóból? ;]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) yolan


yolan
őstag

Szép darabok! Én most picikben utazom, starwars témában a microfighter sorozatból legutóbb a snowspeeder-t hoztam haza, illetve szeretem a creator 3in1-es sorozatát. A lego kortalan játék!

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#3) h3lios válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


h3lios
addikt

Astra nincsen, csak 1-es Gold... :D

[link]

Egyébként nagyon sajnálom, hogy a nagyon star destroyerekről lecsúsztam... 250 dolláért a fél szobát betakarja a méretével, szóval dísznek tökéletes...

B-tag: H3lios#2825

(#4) h3lios válasza yolan (#2) üzenetére


h3lios
addikt

Ezek elég menő szetek, a figurák miatt is megéri... :D Sajnos elég drágák a jobbak.

B-tag: H3lios#2825

(#5) szabonagyur válasza h3lios (#4) üzenetére


szabonagyur
félisten

Azért a nyelvtant nézd át légyszi, vannak elég durva hibák ;)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#6) Bambuszpro


Bambuszpro
tag

A legózás szerintem is kortól független. Elég kis korom óta legozóm és szerintem még nyugdíjas koromban is elő fogok venni egyet-egyet.

Korábban én is gyűjtöttem pár star warsos szettet de egyik sem valami nagy ritkaság. A klónok harca sorozatból pár darab. Többnyire nem kirakosgattam sszobadísznek hanem időnként egy két kisfilmet csináltam velük. (sajna nincs annyi hely a szobámban ,hogy kitéve elférjenek)

Ha mostanában legózok akkor az többnyire technik. Időnként építek valami kisebb dolgot amire szükségem van (tartókák, állvány stb). Ma délután egy tripodot raktam össze a kompakt fényképezőmhöz.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#7) h3lios válasza szabonagyur (#5) üzenetére


h3lios
addikt

Gyorsan írtam meg a posztot, mert majdnem elkéstem fodrásztól. :D Még átmegyek rajta 1-2x.

(#6) Bambuszpro
A technic-et ezért szeretném énis elkezdeni. Viszont azt bánom, hogy nincsenek ilyen nagyobb packok amiben van miden ömlesztve. Mert azért egy Porsche 911-et nem fogok darabjaira szedni... :D

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#8) szabonagyur válasza h3lios (#7) üzenetére


szabonagyur
félisten

Én ezt raktam össze 2 hete :) 42053 VOLVO EW160E

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#9) h3lios válasza szabonagyur (#8) üzenetére


h3lios
addikt

Ez sem semmi... :D

Az a baj, hogy ha vennék 1 Technic készletet nem igazán illene a meglévő cuccok közé.

Pláne nem egy ilyen vagy egy ilyen... :D Pedig mind a kettő nagyon tetszik. :)

B-tag: H3lios#2825

(#10) Fred23


Fred23
nagyúr

Nagyon sokáig én is imádtam ezt a hobbit, egy űrhajót és egy kalózt eltettem emlékbe, mikor elajándékoztam a gyűjteményemet. Kissé sajnálom a dolgot mégis.

Emlékszem, milyen sokáig rakosgattam össze -másra nem is költve- a zsebpénzem gyerekként, hogy ezt megvehessem:

Sok sikert a gyűjtögetéshez és építéshez, találj benne sok örömöt!

(#11) apezka


apezka
tag

Én azt vettem észre hogy nem rossz befektetés, bár nehéz eldönteni, hogy melyik lesz az a készlet ami majd igazán sokat ér később. Mondjuk a legkisebb bukás ilyen értelemben talán a SW lego-kal van/lesz. Mondjuk azt le sem tagadhatnák, hogy azt alapból gyűjtőknek szánják.
Nekem személy szerint a gyermek korom lego-i (80-as, 90-es évek), nagyobb élményt és örömöt okoznak.
Találtam egy korábbi képet a telefonomon:

Már bőven bővült a gyűjtemény, de nem olyan nagy ütemben, mert én úgy szeretek beszerezni/megszerezni egy készletet, hogy ahhoz kacsolódjon valami élmény, valami történet. A fenti kamionok között van olyan amiért Szlovéniába autóztam el, van olyan amiért Hollandiába repültem, ki. Van olyan amit egy gyűjtőtől vettem, mert kirúgták és el kellett adnia az összes lego-ját, hogy ne éhezzen, az volt a legutolsó, kedvenc készlete...
Én, személy szerint nem beruházásnak szánom, de akár annak sem lehet rossz. De ahhoz nem csak sok pénz, hanem hely és türelem is kell, hogy az ember ne bontsa ki a dobozokat! :D

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#12) h3lios válasza apezka (#11) üzenetére


h3lios
addikt

Ha vennék valamit nincs az az isten, hogy ne nyissam ki a dobozt és ne rakjam össze. Sok olyat olvastam, hogy valaki megvette a legnagyobb lego készletet és egyszerűen soha nem volt ideje összerakni. Ezért most bontatlanul 10x -es áron tudja árulni.

Én nem bírnám ki, azon nyomban összeraknám, ahogy hozzám kerül.
A mostani SW szetek közül ami elképzelhetők, hogy kiadásra kerülnek a filmekhez kapcsolódóan. Engem egy 4 lábú AT-AT / AT-ACT érdekelne, mert méretes modellek. Illetve ha kiadnak egy UCS Stard Destroyert az nálam insta buy lesz akármilyen áron is adják majd ki. A Falcon nem a kedvencem, de fél szobányi lego készletre nem mondok nemet. Az ilyen drága készletek hatalmasat fognak ugrani ahogy kimennek a forgalomból.

B-tag: H3lios#2825

(#13) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Januári cikk, szóval téged sem rég kapott el a Lego láz. Hasonló cipőben járok én is. És te pont azokat tetted össze amiket én is kinéztem: [link]

Ma érkezik a 75105 Millennium Falcon. Lehet ma lesz is időm összetenni. Aztán pedig az Imperial Shuttle Tydirium lehet a következő. Jól néz ki. Kylo Ren’s Command Shuttle-vel nekem is az a bajom, hogy nem mozgatható.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.