Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) Vistaboy válasza LamerGyuri (#30) üzenetére


Vistaboy
veterán

Fentebb már elnézést kértem, nem sértésnek szántam a dolgot. De a Q6600-ashoz szokott lelkemnek elég lassúnak tűnik az Athlon64.

Viszont abban egyet kell hogy értsek, hogy amennyiben most nem lenne ez a gép, akkor én sem tudnék ide firkálni és sokkal sz@rabbul érezném most magam.

Szóval utoljára elnézést kérek mindenkitől, akinek bántja a lelkét ez a megjegyzés, és a tobábbi viták és ellenszenvek elkerülésének érdekében kiszerkesztem az írásból.

Viszont ne hidd hogy nem vagyok tisztában a dolgokkal. Én sem vagyok milliomos, pusztán a beton stabil melóhelyem miatt engedhetek meg magamnak hosszabb távú kiadásokat. És attól még nem nézek le más embereket. Egyszerűen csak egy ilyen "Átülni a Porsche-ból a Trabantba-érzés fogott el egy idő után. De azért én is legalább úgy örülök most ennek a "Trabantnak", mint azok, akiknek a valóságban is Trabantjuk van.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.