Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) more


more
tag

És így menyi lett a végösszeg? (ne értsd félre, nem azon akarok lovagolni, hogy milyen ...vagy, hogy ennyit ráköltesz, csak egyszerűen kíváncsi vagyok! én is költenék rá ennyit, ha lenne, bár mióta kisétált valaki a szobámból egy 300k laptoppal miközben bent aludtam kicsit sajnálom a gépre a pénzt..).
Drukkolok, hogy most már tényleg meglegyen a gép!

(#2) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Tényleg nehéz gép nélkül, ha nagyon rákattan az ember ;]
Viszont azért meredek, hogy kőkorszaki gépnek tartod a 3500+t egy 7600gs társaságában..
És akkor egy Pentium I-II-III neked mindek számít? :F

(#3) Scalpel


Scalpel
senior tag

Drukkolok persze! Ismerős az érzés. :)

Egy kérdés, a hangkártyából nem lett volna jobb PCI-E-s verziót venni az elavult PCI helyett, ha már hosszútávra tervezel?

(#4) Typhoon47 válasza bacsis (#2) üzenetére


Typhoon47
őstag

na jah, azon én is meglepődtem. :U

"Education is important but big biceps are importanter"

(#5) Neil Watts válasza bacsis (#2) üzenetére


Neil Watts
veterán

PIII letöltő/web/mailszerver 4ever! :D Épp most (kb. egy hónap múlva, ha találok normális árban az igényeimnek megfelelő darabot :) ) készülök összerakni egyet Ubuntu minimallal, majd aztán megy rá egy rTorrent meg ami még kell :)
Sok tartalék van ezekben a cuccokban, nem kell ide i7 szvsz (ÉN nem használnám ki) Elég asztali gépnek a játékok futtatásához [szerintem (most elsősorban GNU/Linuxról beszélek+W.I.N.E)] egy P45+C2Q+4/8G RAM+9800 GT :)

(#6) CsíkosMókus


CsíkosMókus
aktív tag

kőkorszaki a64 3500+? :D

várjuk a teszteket :)

(#7) westcoastog


westcoastog
veterán

thermaltake armor, jó döntés :R

(#8) Narasim


Narasim
aktív tag

a gáz a hangkártyával csak az, hogy az nem az x-fi család tagja. csak a neve az. az extreme audio sem. de pl az extreme gamer fatality pro az már az.

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#9) Lenry válasza Narasim (#8) üzenetére


Lenry
félisten

pont ezt akartam írni...
az tudtommal csak egy 24 bites Soundblaster átmatricázva...
nem véletlenül olcsóbb, mint a több X-Fi, és kinézetre is eléggé low-cost

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) westcoastog válasza Narasim (#8) üzenetére


westcoastog
veterán

ez nem átmatricázás ez 1-az 1-ben 1 audigy se,mint ami nekem van, mindenben ugyanaz, szóval lehúzás az egész

(#11) OkosTibiKing


OkosTibiKing
tag

hát nemis kell sokat várnod már a gépre nekem csupán 2 hetet késet a lap majd lemondtam onnan a rendelést ahonan jött volna és máshonnan megrendeltem 2k val olcsobban és onnan meg 2 nap múlva megjött :) de pont akkor jöt 2 nap áramszünet mikor megjött :( (január vége)
bár az agép amid most van nemis olyan rossz, én AMD AthlonXP 2400+ +6600 GT-n szenvedtem bár most már a nvérem használja azt a gépet.
bár ebböl látszik, hogy hány generáciot hagytam én ki :DD
amugy nemrosz lap ezaz UD5 csak ha az F5-ös biost adják hozzá alapból akkor azonal frissítsd.
amugy sztem az alap integrált hang nemrossz.

Okos Vok.

(#12) divrapier válasza Narasim (#8) üzenetére


divrapier
tag

en ugy tudom EMU20K1 van a gameren, szemben az xtre' audioval. attol meg a low-profile kartyakhoz tartozik az xfi kinalatban... tudtommal.

Vistaboy: mi az, amivel az ud5 szamodra jobb, mint az ud3r?

GeForce 7800 GS 256 mb (overcloced to 512 mb)AGP

(#13) Vistaboy válasza more (#1) üzenetére


Vistaboy
veterán

A pontos összeet majd Pénteken tudom meg, amikor rászámolja a kamatokat (Részletre veszem, ahogy azt már korábban biztosan említettem), és akkor beírom minden alkatrész árát, ha lesz rá igény. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#14) Vistaboy válasza bacsis (#2) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jól van, nem akartam senkit megbántani, elnézést kérek... :R

De egy Q6600-as konfig után eléggé érződik a különbség. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#15) Killing


Killing
addikt

Hát annak a kőkorszaki cuccnak még sokan örülnének.Nekem is ilyen VGA-m van,igaz már nem sokáig. :B
És lehet tudni hogy melyik Core i7-t választotad? :U :C

Egyébként az írásaidból nekem nagyon az jön le hogy nem szereted a régi cuccokat.Valószínűleg elég elkényeztetett voltál gyerekkorodban.Ha majd elkezdek dolgozni meglátjuk mire futja. ;]

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#16) Vistaboy válasza Scalpel (#3) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ja, csak az a baj, hogy az alaplapon pont rossz helyen van az 1x PCIe csatoló, így a kártya rálógna a hűtőbordára. (Persze ha valaki bebizonyítja az ellenkezőjét, akkor már váltok is! :P )

De éppen most olvastam a hsz-ekben, hogy egy picit negatív véleménnyel vannak a kártyáról, úgyhogy akkor lehet hogy mégis jobb kellene. Eredetileg a PCIe-s X-Fi Platinum-ot akartam volna, de akkor lehet hogy mégis inkább a Fatal1ty-t fogom venni.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#17) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát ismerős érzés ;] Én nekem is minden bajom van ha már vagy 1 napja nem kerültem gép elé.
Egyébként én is fontolóra vettem az áttérést corei7-re de időközben meggondoltam magam és győzött a józan ész. amúgy sem játszok mostanában túl sokat meg amikkel (cod2-4 stb.) arra bőven elég egy relatíve gyengébb gép. És mivel sűrűn járkálok lan-ozni ezért döntöttem úgy hogy a következő gépem egy DTR laptop lesz. Arról meg nem is beszélve hogy egy komplett Corei7 rendszer áráért már meg is van a kinézett noti, bár igaz hogy egyenlőre csak külföldön lehet kapni átszámolva 350k-tól (attól függően hogy milyen procit kérek hozzá).
De úgy is csak a nyáron lesz meg rá a pénz addig meg még változhatnak a dolgok, a kérdés csupán az hogy hogy :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#18) Vistaboy válasza Narasim (#8) üzenetére


Vistaboy
veterán

Oké, világos. Szerencsére még időben vagyok, ezért is írtam ezt a kis helyzetelemzést többek között, hogy segítsetek megelőzni egy esetleges rossz döntést.

Ezúton is köszönöm mindenkinek az észrevételeket és a tanácsot, akkor máris korrigálom a listát és a cikket is. :R

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#19) zed1983


zed1983
őstag

Gép nélkül, bizony nehéz :K

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#20) bpx


bpx
őstag

erről azok az idők jutottak eszembe, mikor még vagy 10-12 évvel ezelőtt mindig eljött az aktuális "gépbővítés" ideje, és heteket vártam arra, hogy unokatestvér ismerősének a valakijének a valakije, ... stb... összerakja, és végre mehessünk érte
vagy mikor épp elrontottam valamit, és vittük a gépet a helyi számtechboltba, hogy újratelepítsék a win95-öt, és arra is napokat kellett várni (3-4 havonta biztos előfordult :D)

azóta meg már én magam csinálom, és előbb megveszem az új gépet, és utána adom el a régit :)

(#21) Cyberpunk válasza Vistaboy (#16) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem PCI-s Fatal1ty Prom van és megnyugtatlak semmi különbség nincs a PCI és PCIe-es hangkártyák között. Én pont az miatt választottam ezt az egyesek szerint "elavult" csatlakozás típust mert nálam a két hosszú PCIe csati között van az egyszeres és így túl közel kerülne a VGA kártyához ráadásul az sem kis darab. Melegedési gondok lehetnek a VGA-nak bár ez talán nem annyira mint az hogy egész egyszerűen túl közel lenne a kártya a VGA ventilátorához és ez okozna némi zavart bár mint zajt zörejt a hangban.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#22) Vistaboy válasza westcoastog (#7) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi, tényleg szép házaik vannak, nehéz volt a döntés... :)

Remélem a nyári kánikulában eléggé hűvös lakhelye lesz a gépemnek.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#23) Vistaboy válasza Cyberpunk (#17) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jogos, nekem is elég nagy fának tűnik a jelenlegi fejszémhez... :B De ha nem vágok bele a fába, akkor nem is fogom soha kidönteni. ;)

#21: Igazad van, akkor maradok a PCI-nél - ha tényleg nincs közöttük különbség -, annak idején is a legalsó PCI-foglalatba tettem mindig a hangkártyát, mert már akkor azt olvastam, hogy minél távolabb kerül egymástól a VGA és a hangkártya, annál jobb...

Mondjuk nem volt problémám akkor sem, amikor próbaképpen betettem a mellette lévő slotba... :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#24) jerry311


jerry311
nagyúr

LoL? Létezik olyan, hogy számítógépes elvonókúra?

Én speciel örülök, ha nem látok számítógépet. Ha végre sikerül olyan programot összehozni, hogy nincs a közelben PC, sőt ha lehet, akkor mobil térerő sem...

Mit is szoktak még az ilyen postokba rakni? Ja, megvan: Get a Life!

[ Szerkesztve ]

(#25) Vistaboy válasza bpx (#20) üzenetére


Vistaboy
veterán

"azóta meg már én magam csinálom, és előbb megveszem az új gépet, és utána adom el a régit"

Igaz, én is így akartam, de mivel még volt tartozásom, amit előtte le kellett rendeznem, ezért biztosra kellett mennem. Márpedig csak akkor biztos, hogy megveszik a régi gépedet, amikor már a kezedben van a pénz... ;)

Amúgy pedig eddig mindig az volt, hogy ha kellett valami, akkor egy héten belül megvolt. Pusztán egy szerencsétlen véletlen műve volt, hogy nem ment a srác Pestre. De hát ilyen az élet. Ha valaki nagyon akar valamit, akkor általában nem jön össze elsőre.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#26) Vistaboy válasza jerry311 (#24) üzenetére


Vistaboy
veterán

Néha én is örülök, ha nincs gépem. (Például amikor végre elvitte a srác a régit, akkor is örültem) Pusztán csak az van, hogy más nem köt le. Voltunk a héten már mindenhol, kirándultunk az asszonnyal, direkt átkértem magam erre és a jövő hétre is nappalra, hogy ne egyedül unatkozzak itthon reggel, még egy könyvet is vettem - bár azt azért a wc-n szoktam olvasni ;) -, de azért észrevehetően lassabban megy így az idő. Amióta az A64-es gép itt van, és legalább pötyögni tudok, jobban telik az idő - francba, mindjárt mennem kell melózni, holnap hétfő :O .

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#27) Vistaboy válasza divrapier (#12) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem jobb - sőt rosszabb, mert egy picit többe kerül -, de csak ezt tudja most hozni. Ha jó lenne egy hónap múlva, akkor addigra lehet hogy tudna szerezni egy UD3R-t is. De nem jó. :B

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#28) CsíkosMókus válasza Lenry (#9) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

Mi a baj a 24 bites soundblasterrel?
Ócsó és jó..

(#29) Vistaboy válasza Killing (#15) üzenetére


Vistaboy
veterán

A 920-ast, egyelőre az is megteszi. :DDD

Félre ne értsd, nem magukkal a régi cuccokkal van bajom, hanem azzal, amikor nem tudok megszabadulni valamitől, ha le akarom cserélni. Például még egy-két évet kihúzok a régi géppel, oké. Esetleg még egy jobb VGA-val kitolom 3-4 évig. Na, akkor már garancia sincsen a cuccokon, és eleve csak ez miatt jóval kevesebb esély van rá, hogy elvigyék. És ha el is viszik, akkor is pusztán jelképes összegért. Addig kell eladni valamit, amíg van rá kereslet és ha lehet van rajta garancia.

Nem voltam - most sem vagyok túlzottan - elkényeztetve, pusztán van egy jó lehetőségem, amit kihasználok. Ha nem tudnám részletre venni a cuccokat, akkor valószínűleg most én is erről a jó öreg Athlon 64 3500+-os gépről írnám a Generációváltós cikkemet. :B :K :P

Na most egy picit AFK, majd később még jövök. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#30) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Jól induló írás,de ez a "...kőkorszaki Athlon 64 3500+..." megjegyzéstől kicsit ellenszenvessé,hivalkodó-nagyképűző dumává vált számomra az egész. :(((
Amikor rendberakom csóró emberek Pentium I-II-III-as gépét,és madarat lehetne velük fogatni,hogy:"Hurrá,működik!",akkor eléggé furcsán nézek az ilyen írások szerzőire.Úgy tűnik,mintha nem lenne tisztában a valósággal,és bizony néhány embernek maga lenne a mennyország egy lepukkant"...kőkorszaki Athlon 64 3500+...". :((

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#31) lúzer válasza LamerGyuri (#30) üzenetére


lúzer
veterán

meg rájön az ember, hogy felesleges pénzkidobás a benchmarkok hajszolása

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#32) jerry311 válasza lúzer (#31) üzenetére


jerry311
nagyúr

Én is egy "kőkorszaki" A64 X2-t nyúzok. Fogalmam sincs mióta. Egy szintén kőkorszaki Radeon 3850-nel. Meg 2 GB DDR1 memóriával. Igaz, amire használom arra bőven elég: CS:1.6, CS:Source, HL2, Left4Dead, NFSUG2, TDU. Az egyéb cuccoknak meg egy P3-as is elég lenne... :U
Ha valaha új gépem lesz, akkor ezt vagy megkapja húgom vagy szüleim. Mondjuk, hogy mit kezdenek vele azt nemtom, mert sem a böngészéshez sem a Sims-hez nem kell ekkora teljesítmény.
Bár a HD youtube videok már kezdenek akadozni 1GHz P3-ason. :(

(#33) CsíkosMókus válasza lúzer (#31) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

..aztán a végén majd vesz egy újabb alaplap+cpu páros helyett egy egybeépített MSI Intel Atom-os picike gépet 2gb rammal amit a továbbiakban csak bekapcsol és halkan működik, majd szarik a további fejlesztésekre :D
Én legalábbis valószínűleg ezt fogom tenni.. Kicsit tele lett a hónaljam azzal, hogy már megint fejleszteni kéne. Minek? A játékokon kívül már minden elfut egy 4 éves gépen is..

(#34) Henkei


Henkei
tag

En ilyen irast biztos nem raknek cimlapra mert ez csak semmitmondo rongyrazas. Amugy van akinek meg boven megfelel az A64 meg a celeron. Nem mindenkire jon ra a felesleges penz szorasi mania.

Hogy lehet hogy amikor emberen hajtják végre abortusznak nevezik amikor csirkén akkor rántottának??

(#35) Vistaboy válasza LamerGyuri (#30) üzenetére


Vistaboy
veterán

Fentebb már elnézést kértem, nem sértésnek szántam a dolgot. De a Q6600-ashoz szokott lelkemnek elég lassúnak tűnik az Athlon64.

Viszont abban egyet kell hogy értsek, hogy amennyiben most nem lenne ez a gép, akkor én sem tudnék ide firkálni és sokkal sz@rabbul érezném most magam.

Szóval utoljára elnézést kérek mindenkitől, akinek bántja a lelkét ez a megjegyzés, és a tobábbi viták és ellenszenvek elkerülésének érdekében kiszerkesztem az írásból.

Viszont ne hidd hogy nem vagyok tisztában a dolgokkal. Én sem vagyok milliomos, pusztán a beton stabil melóhelyem miatt engedhetek meg magamnak hosszabb távú kiadásokat. És attól még nem nézek le más embereket. Egyszerűen csak egy ilyen "Átülni a Porsche-ból a Trabantba-érzés fogott el egy idő után. De azért én is legalább úgy örülök most ennek a "Trabantnak", mint azok, akiknek a valóságban is Trabantjuk van.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#36) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Kell az a pont a cím végére?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#37) Vistaboy válasza Henkei (#34) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát ja, de akkor miért olvasod? Nekem ha nem tetszik valami, akkor nem olvasom el, ennyi. Nem sértődtem meg, részedről jogos a kritika, tényleg soknak tűnik ennyi pénzt kiszórni "csak" egy gépre.

Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy akkor aki elissza meg elgépezi a fizetését - néha komoly százezreket buknak egy nap alatt -, az nem pénzkidobás? :F Minden csak nézőpont kérdése.

Például én nem sajnálom a pénzt a gépre, de például nem adnék ki 20-25K-t egy pár cipőre, mert az van ráírva, hogy "NIKE". De ez csak egy példa. Mindenki arra költi a pénzét, amire tudja. És ha már dolgozok, fizetem a rezsit, kaját, egyebeket, akkor azt a havi 10-20K-t miért ne költsem arra, amire akarom? Majd ha elérkezik az idő - márpedig eléggé afelé haladunk, hála az új "csomagnak"-, és muszáj lesz választani a kaja és a gép között, akkor én is valószínűleg a kaja mellett fogok dönteni.

Peace... :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#38) Vistaboy válasza Winner_hun (#36) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jajaj... :R :R :R

Rendben, a nyelvtan és helyesírás-oktatók kedvéért kiveszem... :R

Peace... :R

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#39) #72042496


#72042496
törölt tag

Megromlik, az a gép, ha csak azután adod el, hogy megvan az új, vagy szándékosan hagysz esélyt arra, hogy megszopasd magad?

(#40) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Sokszor én is így vagyok gép nélkül, de ha belegondolok, kurvára nem kéne ilyennek lennünk. Gáz, hogy ez ennyire megvisel, számtalan más dolog is van az életben..

(#41) Vistaboy válasza #72042496 (#39) üzenetére


Vistaboy
veterán

Erre már fentebb válaszoltam. Ezt dobta a gép. :DDD

Vagy ahogy melóban szokták mondani a haverok: "Az, hogy a szopás jó-e vagy rossz, csak attól függ, hogy a farok melyik végén állsz." :DDD

Jhonny06: Igazad van. Néha én is magabiztosan mondom másoknak: "Á, nem vagyok én függő, egy-két hetet kibírok gép nélkül." Utána meg jön a pofára esés. A legrosszabb a dologban, hogy mi magunknak vagyunk kénytelenek bevallani, hogy tényleg függők vagyunk, akármit is állítunk magunkról. :(

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#42) #72042496 válasza Vistaboy (#41) üzenetére


#72042496
törölt tag

Átolvastam alaposabban, látom, hogy kedvezményes vétel. Más esetben azt mondanám, érdemes lett volna várni, amíg zökkenőmentesen is megtörtönhet az átállás, de így már megérheti bevállalni a géphiányt. Remélem már nem kell sokat várnod, s minél hamarabb megjönnek a cuccaid! :K :R

(#43) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ja, és ha megengedtek egy érdekes észrevételt: Miért van az, hogy ha valaki egy drágább gépet vesz, akkor egyből mindenki egy No-Life kockának tartja, pedig egy MMO-fanatikus, aki egy a játékot éppen hogy futtató gépen játszik napokon, heteken át gyakorlatilag pihenés nélkül, az nem igazi kocka? :DDD

Jó, ezzel nem magamat akarom menteni, hiszen éppen az imént ismertem be, hogy igenis kocka vagyok, mert nem bírom ki gép nélkül két hétig... :DDD :B De ennek semmi köze nincs a jelenlegi vagy az éppen megvenni kívánt géphez.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#44) Vistaboy válasza #72042496 (#42) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi, én is remélem. Bár, azt mondanám, hogy ha nem jönne össze, abban is lenne valami jó: Nem kellene Csütörtökön 16-oznom. :DDD

De inkább bevállalom a túlórát. :R

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#45) jerry311 válasza Vistaboy (#43) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nem drágább gép okozza. Hanem a cím: "Gép nélkül nehéz"
Meg az írás, amiben 1 hét gép nélkül nehéz, olyannyira hogy "lenyúlod" a tesód gépét. :))
Ez az, ami a no life kocka képet mutatja, nem a Core7i...

(#46) Vistaboy válasza jerry311 (#45) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ebben igazad van, és be is vallottam, hogy kocka vagyok... :P

Általánosan értettem, nem kimondottan magamra. Csak észrevettem már más fórumokban is emígy megnyilvánulni a dolgokat. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#47) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Miért nem vársz addig az új gépvásárlással míg
jóval nem megy lejjebb az ára?
Jelenleg még irreálisan fönt van.
Karácsonyra állitom a felét fogja érni.
Folyamatosan fog zuhanni az ára,és akkor fox igazán bukni.
Hiába addig vártál a régi géppel,hisz annyit az
nem fog vesziteni (%ban) az árából mint a Core7.
De te tudod. :)
Én majd akkor fogom az én "ócskavasamat" lecserélni.
Igaz ez egy hangyányival erősebb mint az Athlonod. :))
Amugy szurkolok hogy minél hamarabb élvezd az új gépedet. :C
Én is mindig izgulok mikor elkezdem teljesen elölről felépíteni az új gépet.
Ezt jelenleg oktoberben tettem össze, az elöttit meg januárban.
Akkor egy AMD X2 4200+ volt.
Azt gyengének tartottam. (mert az is)
Én mindig egyel és egyel följebb megyek.
Ezután majd egy Quad 3Ghz-eset veszek,aztán majd a Core7 :DD
Ha lesz pénzem! Bár azért dolgozunk hogy legyen! :K
Nem igaz? :F
És mire költse egy PC fan? Hát számítógépre! :R

(#48) D1Rect


D1Rect
félisten

Néha nálam is vannak gépmentes időszakok, eladódik belőle valami alkatrész(pl az elmúlt egy hónapban ez a 4. videókártyám) és hosszabb-rövidebb ideig nincs más, csak a párom laptopja, de a böngésző azon is elmegy. Egyébként nem feltétlenül csak Core előtt lehet kockulni. :))

(#49) whiz


whiz
aktív tag

"szabim pedig már nincs"

Ööö, és még az év felénél sem járunk :Y :DD

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#50) Vistaboy válasza whiz (#49) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ja, csak nálunk az a szokás, hogy évente a 24 nap szabimból hússzal a cég szeret rendelkezni. Ez kimerül egy két hetes Húsvéti és egy két hetes Karácsonyi leállásban. A maradék 4 napomat pedig szeretném meghagyni váratlan esetekre. Ezért mondtam, hogy nincs szabim. Van, de nem vehetem ki. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.