Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) gaborbol válasza Lauda (#20) üzenetére


gaborbol
őstag

New Yorkban van bolt, cukraszda es etterem is.

Meg nem voltunk egyben sem, legutobb nem talatuk meg, igaz nemis kerestuk kimondotan. En is ugy tudom, hogy a magyar boltaban kimondottan magyar termekek vannak.

Sajnos pl a kenyer, pl nagyon furcsa naluk.Egyszeruen nem lehet vele mit csinalni, megvajazni nem lehet, mert rogton kiszakad a teljes kozepe,es edes. Szinte nincs olyantermek amibe ne lenne high fructose corn syrup... :(

Mindenbe van, hogy aknyerbe pl minek kell nem ertem,az osszes uditobe ez van, amibe nincs arra nagy betukkel rairjak,hogy WITH REAL SUGAR!
Par honapja volt a pepsinek egy "akcioja" , csinaltak pepsi colat cukorral, vitek mint a fene.
Majd mondtak,hogy ennyi volt sracok,elfogyott tul draga a cukor.

Egy atalag 2 literes coca cola $1.30 korul van, viszont ha akcios(szinte mindig az) akkor egy dollar vagy kicsivel alatta.

Hogy milyen kukoricasziruppal cukor helyett?

Eloszor kicsit erdekes ize van, most mar azt nem tudom,hogy cukorral milyen, valoszinu nem tudnam megkulonboztetni egyiket a masiktol.

Saint_:

Nem veletlenul a Stanford egyetemre jartunk egyutt?

Viccet felreteve en is pecsi vagyok-voltam.Eloszor 2000 ben jottem ki majd ket evre, es tavaly marciusban koltoztunk ide vissza.Lehet esetleg meg uzleteltunk is valamit a ph-n.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.