Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) elektrotank válasza Luck Dragon (#6) üzenetére


elektrotank
tag

Köszönöm. Talán nekem is meg van valahol a 775-söm, bár fogalmam sincs, hogy hol. Ha kapok állást, akkor a közeljövőben teljes garnitúra csere lesz, ha csak egy táp és vga után nem elevenedik meg a gép :D Ugyanakkor megpróbálok várni a ddr4-es korszakra, hátha az amd is kitalál valamit, lehet érdemes arra várni, az intelnek már vannak ddr4-es lapjai, de iszonyú drágák. Ugye nekem most amd-m van, lehet maradok is ennél, olcsóbb, olykor jobb felszereltségű ugyanazon az áron egy alaplap, mint egy ugyanolyan intel, legalábbis én ezt vettem észre. Elvileg APU-ké a jövő az amd-nél. Bár szerintem jelenleg vga-n és tápon kívül így hirtelen nem is kéne más, 80-100k-t költenék erre a kettőre, azzal már bőven elégedett lennék. Nekem ez a kettő jelenleg a legfontosabb, egy moduláris tápban gondolkodnék akkor, talán egy 600W-osban.
Aztán ha nem jön össze, akkor szívás van és ez a konfig fog szolgálni még pár évig :)
Várom a további híreket :R

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.